Nepagydoma : aplinkos ministras Mažeika mano, kad "batka" ištraukė Neries upės kamštį

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.50 (1 Vote)

Dėl nusekusios Neries Lietuva kreipėsi į Baltarusiją

 

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika kreipėsi į Baltarusijos gamtos išteklių ir aplinkos apsaugos ministeriją ir informavo, kad Neries upėje Lietuvos teritorijoje yra susidariusi kritinė padėtis. Smarkiai žemėjantis vandens lygis kelia grėsmę Neries baseino vandens ekosistemoms, augalijai ir gyvūnijai, taip pat laivybai tiek Lietuvoje, tiek Baltarusijoje.

„Tikimės, kad kaimynai, reguliuodami Neries vandens lygį, atsižvelgs į susidariusią padėtį. Jie gali paleisti daugiau vandens ir taip pagelbėti vandens augalijai ir gyvūnijai“, – sako Kęstutis Mažeika.

Laiške Baltarusijos gamtos išteklių ir aplinkos apsaugos ministerijai klausiama, ar Baltarusijos teritorijoje buvo vykdyta kokia nors veikla, dėl kurios, vyraujant sausringiems orams, galėjo pažemėti vandens lygis Neryje, ir prašoma imtis visų būtinų priemonių gamtiniam upės debitui palaikyti.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: RAIMONDA KARNACKAITĖ, LR APLINKOS MINISTERIJA
Peržiūros: 873

Komentarai   

+2 # kad 2019-07-03 13:39
panasu,kad jam nelabai...suprantama kad iskirtus miskus iki pat astravo neliks jokios uzkardos vilnieciai is daugiabuciu matys ne tik griaunama Gedimino pili,Lukiskes ,bet ir durniu laivo stieba ties medininkais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # jeronimas 2019-07-03 14:13
Cia ,matyt,ministeris sugalvojo toki feisa,kad itiktu landsberginiams?? O gal cia toks motyvas skirtas apleidziantiems valdzios kreslus??? Desimt metu girdejom "rusai puola",dabar ,ka,jau klausysim "Batka puola" ??? Pas mano draugus senukus siemet pirma karta gyvenime sulinys be vandens,tai gal irgi batka issiurbe??Valstybe milijardus tasko ivairioms zvalgyboms,tai ar sis ministro pasipezejimas tuomi paremtas??? jeigu Baltarusija padare nusikaltima gamtai ir valstybei ,tai reikia ne durnus laiskus siuntineti ir save apsijuokti,bet pirma pareiksti NOTA,o toliau arbitrazas tarptautinis.Vistik noretusi tiesos del tokiu postringavimu???Ar cia islidejimui juknevicienes ir kubyliaus dar vienas makaronu pakabinimas runkeliams??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # instruktorius 2019-07-04 23:43
ka jis supranta apie gamta:kaip Karbauskis apie kildidienes ....sijona
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # ceslovas 2019-07-14 17:45
Cia tau Kestuti ne karves subinese grabaliotis, batka savo kraste daro ko reikia jo krastui, bet neziuri ka pliurpia melagis ministras.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti