Vilniečio automobilis techninės apžiūros centre sudaužytas montiruote

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)


Zenonas Jurgelevičius
Liepos 1 d., 18:25 ·
PRAŠAU PATARTI

 


Šiandieną, 15:52 val. nuvažiavau į UAB Kauno techninės apžiūros centrą, įmokėjau mokestį už techninę apžiūrą ir sulaukęs savo eilės pridaviau savo transporto priemonę - MITSUBISHI COLT, pagamintą 1998-05-07 - techninei apžiūrai. Po ilgo tikrinimo "ant duobės" kontrolierius rado adatos smailojo galo dydžio skylutę (pagal maždaug 7 mm skersmens dūmų pėdsaką). Aš paprašiau į tokį menkniekį nekreipti dėmesio, nes grįžęs namo aš tą neįžiūrimą skylutę tuoj pat užvirinsiu. Įdomu ir tai, kad prieš važiuodamas į techninę apžiūrą aš pas draugą buvau pasikėlęs mašiną ir ją apžiūrėjau - jokio duslintuvo defekto nebuvo. Kontrolierius griežtai pareiškė, kad automobilis techninę apžiūrą nepraėjo. Po to kontrolieriui neįtiko dešinys užpakalinis lonžeronas - nes, atseit, jo apatinė plokštuma yra kiaura, užglaistyta ir uždažyta. Kiek man žinoma tikrindami automobilio techninę būklę - kontrolieriai vadovaujasi specialių stendų bei kitų prietaisų nustatomais duomenimis. Jeigu kratant ant vibro stendo automobilyje neatsiranda jokie defektai - reiškia automobilis yra techniškai tvarkingas. Mano automobilį tikrinęs kontrolierius iš įdubimo automobilių apžiūros duobės šone išsitraukė pakankamai sunkią „montiruotę“ ir ją iš jėgos pradėjo daužyti minėto lonžerono apačią. Uždavus apie penkis stiprius smūgius atšoko kosmetinis įdubimo užglaistymas - po kuriuo jokios kiaurymės nebuvo. Dar po kelių kontrolieriaus smūgių „montiruote“ - kontrolierius pramušė kiaurymę lonžerono metale ir pareiškė, kad mano automobilis tikrai nepraėjo techninę apžiūrą.
Šis įvykis įdomus tuo - kad prieš du metus tame pačiame techninės apžiūros centre (kuomet Lietuvoje registravau ką tik įsigytą transporto priemonę - tas lonžeronas niekam neužkliuvo... Du metus pravažinėjau - ir jis puikiausiai atliko savo paskirtį - iki dirbantis po specialia iškaba "Dirbame be kyšių" kontrolierius nepradėjo tyčiotis iš manęs ir mano "ne pirmos jaunystės" transporto priemonės.
Nuo daugybinio automobilio daužymo nustojo degti viena iš stabdymo signalizacijos lempučių (prieš važiuodamas į techninę apžiūrą aš užvažiavęs pas savo draugą pasitikrinau - ar dega - visas automobilio lemputes).
Kadangi aš pirmą kartą susidūriau su tokiu tyčiojimusi iš žmonių - prašau atsiliepti turinčius panašų patyrimą asmenis ir patarti: ką tokiu atveju man daryti?

Peržiūros: 2367

Komentarai   

+8 # Antanas 2019-07-03 11:50
Kuo toliau tuo labiau tyčiojamasi iš Lietuvos piliečių daugelyje įstaigų. Tad tokios patyčios persiduoda ir moksleiviams. Vaistų kainos, pensijos, bankai, kapinių paslaugos, eilės "numirti" pas gydytojus..... O tamstai vairuotojui patarčiau net ir paspirtuko nepirkti, nes ir tie bus tikrinami manau automobilių apžiūrose. Vaikščiosim pėsti. Butą nuomosimės arčiau darbo. Atpigs benzinas. Man, kuris mažai važinėju, ant galinių stabdžių diskų atsiranda rūdžių. Tad "specialistas" pasakė, kad reikia pakeisti diskus, nes surūdiję. Paprašiau, kad leistų po kiemą man pavažinėti pastabdant ir diskai švytės. Teko dėl durnumo keisti diskus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # kad 2019-07-03 13:44
taip Regitros ,ir tech apziuru centro vadovas prevelis supranta kad gyvena afrikoje nuo pat jo paskirimo,kai skvernelis su sinkeviciumi padare cerka su juom...uz tai kad toliau bausti lietuvi cai gyvenanti...subtiliomis bausmemis:gulinciais policininkais,salelemis,fotografais,tech.apziuromi s.bausti bausti bausti:lasas po laso ir zmogu prataso...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # prielovis 2019-07-03 13:49
852660421 Prevelio t.,bandykime papulti pas si monstra...daug kam reikia,organizukokimes piketus ,vizitus
nu netylerkim nors burai Liatuvos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # jeronimas 2019-07-03 14:21
Reikejo istraukti ta montiruote ir tiek pat kartu uzvynioti per klyna tam tinkritojui specialistui.Aisku pries tai nufilmuoti,kad ir slaptai,nes atliekamos apziuros ,ko gero,filmuoti negalima??? Butu "ponas" tikrintojas gal susiprotejes kame ir kur problemos??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # instruktorius 2019-07-03 23:22
visi dirba pagal instrukcija-lamatj ne stroitj...cia ne koks vienas kaltas seseiuke,o vadai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Tomas 2019-07-06 09:36
ten dirba išsigimėliai ir moraliniai degradai/.Man buvo labai panašiai.o svarbiausia skundus priima atseit viršinikas,pasodintas toks pats kuris ir daužė auto. Degradų įstaiga įsteigta tyčiotis iš žmonių.Kodėl amerikoi nėra jokių technikinių ir mašinos kažkaip važiuoja.?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Tomas 2019-07-06 09:38
o įdomu paspirtukams dar nereikia techo,nesidžiaukit greit reikės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti