"Panorama" pranešė, kad D.Grybauskaitė netapo ES vadove tik todėl, kad yra nepartinė

Peržiūros: 4096
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.70 (5 Votes)


Aukštojo Gebelsčiauskaitės pilotažo pavyzdys, vadovaujant valstybiniam transliuotojui LRTDELFI 


Paskelbta: 2019-07-02 23:45 Autorius: ekspertai.eu

 

Prezidentė mėgdavo apdovanoti visus ištikimus iš anksto suderintų klausimų propagandistus. Kairėje – Monika Garbačiauskaitė-Budrienė (Gebelsčiauskaitė).

 


Liepos 1 d. valstybinis LRTDELFI informavo, kad Europos Sąjungos lyderiai neslėpė nusivylimo, kai per 19 valandų nepavyko sutarti, kas užims svarbiausius Bendrijos postus.

Tačiau tuo pat metu Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės (Gebelsčiauskaitės) transliuotojas uždegė vilties žvakę prezidentei Daliai Grybauskaitei ir visai lietuvių tautai, kai atskleidė, kad ši nesusitarimo nesėkmė gali virsti labai didele sėkme mūsų šalies vadovei.

„Kol dėl postų kovoja didžiosios partijų šeimos, jokiai partijai nepriklausančios Dalios Grybauskaitės pavardė nedalyvauja kovoje. Tačiau viskas gali pasikeisti partijoms nesutariant“, - vilties žvakę liepos 1 d. uždegė LRTDELFI.

Tačiau jau liepos 2 d. paaiškėjo, kad D. Grybauskaitė nieko nepeš, nes viską toms partijoms pavyko susitarti: naująja Europos Komisijos pirmininke ES lyderiai išrinko Vokietijos gynybos ministrę Ursulą von der Leyen, Europos Vadovų Tarybos pirmininku Belgijos premjerą Charlesą Michelį, ES užsienio politikos vadovu Ispanijos užsienio reikalų ministrą Josepą Borrellį, Europos Centriniam Bankui vadove Christina Lagarde.

Tačiau Lietuvos propagandos meistrai nebūtų meistrais, jei taip vadinamiems LT runkeliams neatskleistų D. Grybauskaitės reikšmingumo. Todėl liepos 2 d. LRTDELFI laidoje „Panorama“ apie ją paskelbė visiškai priešingą informaciją, negu kad skelbė dieną prieš.

„Postų dėlionėse ne kartą buvo minėta ir Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pavardė – pradžioje kaip Europos Vadovų Tarybos pirmininkės, o įstrigus deryboms ir kaip Europos Komisijos vadovės. Tačiau šįkart kaip niekada didelę įtaką postų dalyboms turėjo partijos, o Grybauskaitė nepartinė“, - informavo Gebelsčiauskaitės vadovaujamas mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomas transliuotojas.

Pasigėrėkime nuostabiu LRTDELFI smegenų pudrintojų darbu, tai tik nedidelė dalelė jų kasdienių pastangų skleidžiant propagandą tautinei biomasei:

 

Ekspertai.eu primena, kad per oficialios Rusijos Federacijos valstybės paslapties (D. Grybauskaitės) valdymo dešimtmetį ir taip ne per didžiausias, čia švelniai tariant, Lietuvos autoritetas sumenko, mūsų šalis tapo mažai gerbiama, pagal įvairius svarbius statistinius parametrus daugeliu atveju besivelkanti Europos Sąjungos uodegoje provinciali vasalinė teritorija.

Tiesa, Lietuvos menininkai sukūrė apie D. Grybauskaitę propagandinį dokumentinį filmą „Valstybės paslaptis“, skirta vietiniams čiabūviams įtikinti, kokia įtakinga mūsų prezidentė pasaulyje.

Gaila, prie pavadinimo kūrėjai pamiršo prirašyti du svarbius žodžius – „Rusijos Federacijos“. „Rusijos Federacijos valstybės paslaptis“, taip turėtų vadintis šis kūrinys. Tada visos filme sufantazuotos taurios pasakos ir svarbiausių valstybės įvykių nutylėjimai su tokiu pavadinimu įgautų visiškai kitą prasmę.

Bet apie filmą kitą kartą.

Keli Susiję:

ES valstybių nesusitarimo nesėkmė gali virsti labai didele sėkme prezidentei D. Grybauskaitei ir lietuvių tautai

Ji buvo tokia mums artima, tokia draugiška, tokia supratinga, tokia – mūsų visų Mama

Prezidentė D. Grybauskaitė kategoriškai atsisakė duoti sutikimą dėl jos duomenų kreiptis į Rusijos Federaciją

Šlapiu skuduru: Lenkija, Vengrija, Čekija ir Slovakija neįvertino D. Grybauskaitės nuopelnų tarptautinėje politikoje

 

Komentarai   

+30 # gali 2019-07-03 10:47
kaip nepartine -dar turi TSKP bilieta,ar jis muziejuje?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Petras 2019-07-03 11:05
Cituoja gali:
kaip nepartine -dar turi TSKP bilieta,ar jis muziejuje?
Manau i bilieta dar klijuoja Putino markutes spausdintas Leningrade.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Petras 2019-07-03 11:11
KGB silpsta europoje.Agentai lieka uz borto.Gal Putinas priims dumai pirmininkaut.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # kad 2019-07-03 13:35
kad ir Merkel jau sensta,nebeuzpildo ataskaitu iki galo,bet savi savu nepalieka taip greitai,kol mato kad dar vezima traukia-nors pakalnen...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # jeronimas 2019-07-03 13:47
Subinlaiziai prigalvoje visokiu ciudu,manydami kad lietuvos runkeliai patikes.o gal jevrosojuzo drebancios merkelienes,apsipleiskanoje makaronai ir prasigere junkeriai nebalsavo ir net neuzsimine apie magnolija vien todel,kad issigando Rusijos,kad nepradetu "pulti" jevropos kaip tuos 10 metu paskutinius "puole" Lietuva ir lietuviskus balvonus??Liepos 12 diena ,norisi tiketi ,kad baigsis melo ir issityciojimo is kaimyniniu valstybiu laikotarpis?? Magnolija baigs tarnyba simono rumuose,o Jukneviciene su Kubylium evakuosis is Lietuvos.Tiesa landsbergine dinastija niekur neketina dingti,bet gal naujas Prezidentas isdris pasiulyti prikasti liezuvius???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # vladas lukosevicius 2019-07-03 14:01
Ką šita pusprotė Garbačiauskaitė skiedžia ,,, šitos KGB prostitutės kandidatūra net nebuvo rimtai svarstoma , jie ten žiūri pagal nuveiktus darbus , o ne tai kaip rusai puola ir duokit pinigų .....
NEKAM NEREIKALINGA lojanti KGB prostitutė , susirastų ji geriau savo čiulpyklei naudingesnį pritaikymą ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # A.L. 2019-07-03 14:20
Kai pamatau Grybauskaitės ir Kuznecovaitės pavardes, uždarau laikraštį, nes nuo jų man ima svaigti galva.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # MAŽAS 2019-07-03 18:49
džiaugsmas, kad neišrinko į EP. Nežinia, ką likus Lietuvoje su keturiais patarėjais susigalvos...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Atas 2019-07-04 13:17
Kaip Grybauskaitė ne partinė, o TSKP?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # keidanskas 2019-07-08 15:05
Apie Gžybowskos nepartiškumą naujas anekdotas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti