Represinių organų metodas įkaitų paėmimas (Atviras Algirdo Paleckio laiškas Nr. 3)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Represinių organų metodas – įkaitų paėmimas (Atviras Algirdo Paleckio laiškas Nr. 3)
Spaudoje rašyta, kad antrasis įtariamasis taip vadinamoje „šnipinėjimo“ byloje – verslininkas Deimantas Bertauskas – jau paleistas į laisvę. O juk byla ta pati, įtarimai tie patys. Peršasi išvada, kad D. Bertauskas galimai palūžo ir ėmė kolabruoti su organais. Jis „atidirbo“, matyt, ir jie paleido šį molį namo, prieš tai sulipdę iš jo, ką reikia. O gal jis nuo pat pradžių tebuvo saugumiečių įrankis?

Taigi, vienas iš represinių organų metodų yra įkaitų paėmimas. Žmogų paima įkaitu, t. y. Įkiša į kalėjimą – ir laukia, kad jis neištvers ir „prisipažins“. Tada gal ir kardomąją priemonę sušvelnins, kalėjimą pakeis namų areštu. O kaip lengviausia paimti įkaitą? Pateikus jam labai sunkų įtarimą. Įtarimas šnipinėjimu ir yra toks įtarimas. Pakanka jį pateikti, ir teisėjas, sprendžiantis dėl kardomosios priemonės, iš esmės neturi kitos išeities, kaip tik skirti suėmimą ilgiems mėnesiams, jei ne metams.. Organai trina rankas – įkaitas jau kalėjime dar iki tol, kol teismas ims iš esmės nagrinėti bylą.

Kitas teisėsaugos tikslas šiuo atveju buvo parodyti, kad jie „gerai dirba“. “Na matome dabar,“ - iškart po žinios apie mano suėmimą paskelbė teisėsaugos deleguotas premjeras Saulius Skvernelis, - „neveltui vyriausybė prašo didesnio finansavimo teisėsaugai“. Laikant įtariamaji kalėjime, šitaip taipogi siekiama formuoti neigiamą visuomenės nuomonę apie jį, kurti „reikiamą“ atmosferą būsimam teismui.

Bet ko gi norėti, jei mūsų represinius organu kuruoja ir mokina jų kuratoriai iš JAV? Tie patys, kurie be kaltės įrodymų kalina ir kankina kalinius garsiame Guautanamo lageryje. O kas gi yra Guautanamo lageris, jei ne demokratinio fašizmo įrodymas?

Algirdas Paleckis, 2019-06-18, Vilnius

Lūkiškių kalėjimas

Peržiūros: 2042

Komentarai   

+17 # Atas 2019-06-30 20:19
Tai Paleckis dar tebepūdomas kalėjime... Tai yra šios baisios ,,laisvos" banditinės valstybės supuvusios teisėsaugos tariamo darbo rezultatas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # CiTaiBent 2019-07-02 14:25
Nesijaudinkite komradai, cia tik komandiruote I klasines kovos universiteta, uzsigrudins, pastudijuos Volodios veikalus ir griž susitupejes tikru komunistu :))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # G. Ražulis 2019-07-02 16:43
Na taip - tikri grynakraujai kovotojai išsigrudina tik gerai papūdyti ! Visi kiti bijantys pralieti savo kraujo tik apgailėtini prisiplakėliai, neverti garbingo komunisto vardo, o tokių vieta tik istorijos šiukšlyne !!!
Na nebet trašoms revoliucijai tiktų :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Aktyvus visumeninkas 2019-07-03 13:55
Įkaitas, nekaltai sėdi nes nieko nedarė ir ničnieko nepadarė ... Kas čia per Paleckiuko mekenimai ? Pusė metu kaip sėdi ir dar nedašunta, kad pasodintas už kovą prieš represinius organus, istorijos klastojimą, fašistinę demokratiją, Evrosojuzo ir Pindosijos diktatą ir visas kitas Sadomijas tėvynėje ... galų gale bent kovotoju už laisvą ir nepriklausomą Lietuvą prisimestu ar ką, :(
Skysti patapo dabartiniai komunistai, gal senelis ligoninėje sumaišė ir ne tą pasiėmė :(
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # CiTaiBent 2019-07-03 19:09
Ka cia bepasakysi, tokia proga tapti tautos gelbetoju .. deja pautai skysti, o jei ir toliau irodines kad nekaltas suvis bus galima nurasyti I eilinius vacinukus komentus hope sofos rasinejancius ... graudu:((
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # zenonas išpriekulis 2019-07-08 10:10
Gerai ir trumpai parašyta. Svarbu paimti įkaitą, formuoti nuomonę, bauginant visuomenę pūdyti kalėjime? O gal palūš? Yra kurie už sėdėjimus gauna atlygius ir labai anksti išeina į pensijas arba anapilin. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti