Vilmantas Povilaitis: buvau išvarytas Lietuvos, teisinio banditizmo būdu, o ne dėl gardesnio kąsnio

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Vilmantas Povilaitis: buvau išvarytas iš Lietuvos, teisinio banditizmo būdu, o ne dėl gardesnio kąsnio

 


Kadangi ir pats su Šeima, buvau išvarytas iš Lietuvos, teisinio banditizmo būdu, puikiai žinau, kad ne visi dėl to tariamai gardesnio kąsnio, iš tos Lietuvos išvyko. Daugelis žmonių tai padarė, kad išgyventų. Kadangi Lietuvos teisinis banditizmas, aktyviai bandė ir dar vis tebebando susidoroti su manimi ir mano Šeima, lengva nebuvo ir už Lietuvos ribų.

Tai puikiai parodo, kad globalistų susvaigta, „naujoji pasaulio tvarka“ aktyviai vykdoma ir bandoma susidoroti su tai, išsigimusiai sistemai nepalankiais žmonėmis, kur jie bebūtų. Daugelis netiki, ką mūsų šeimai teko išgyventi, teisinio banditizmo, sukurtose salygose. Tuo tikrai sunku patikėti, nes toks susidorojimas yra įžūlus ir gana stiprus, bei sudėtingas. Ne kartą, kreipiausi į Dalią Grybauskaitę ir į įvairias vyriausybes, bei partijas, bet niekas to vykdomo susidorojimo, stabdyti nepanoro.

Šį pavasarį kreipiausi į Premjierą Saulių Skvernelį, kuris taip pat negalėjo patikėti, tuo, kas vyko ir vyksta su mūsų Šeima. Todėl Jis tuo susidomėjo ir suteikė vilties, kad kažkas bus pradėta spresti. Mano išsakytus skundus, perdavė Generalinei Prokuratūrai ir Vadovybės Saugumo Departamentui. Pastarasis atrašė atsakymą, kuris kaip ir visada būna ne į temą ir visiškai nesuderinamas su sveiku protu. Juokinga, kai dėl neįleidimo į Seimo Rūmų pastatus, neparašoma priežąstis.

Neįleidimą į Seimo Rūmų pastatus, pavadina “ Valstybės paslaptimi“ ir taip toliau savavaldžiauja, tarytum Lietuvos valstybė, būtų kažkieno, privati nuosavybė. Iš Generalinės Prokuratūros, iki šiolei, jokio atsakymo negavau, Tikiuosi Saulius Skvernelis, pasidomės ir parodys, kad yra savo žodžio šeimininkas.

Kadangi ir pats su Šeima, buvau išvarytas iš Lietuvos, teisinio banditizmo būdu, puikiai žinau, kad ne visi dėl to tariamai gardesnio kasnio, iš tos Lietuvos išvyko. Daugelis žmonių tai padarė, kad išgyventų. Kadangi Lietuvos teisinis banditizmas, aktyviai bandė ir dar vis tebebando susidoroti su manimi ir mano Šeima, lengva nebuvo ir už Lietuvos ribų. Tai puikiai parodo, kad globalistų susvaigta, „naujoji pasaulio tvarka“ aktyviai vykdoma ir bandoma susidoroti su tai, išsigimusiai sistemai nepalankiais žmonėmis, kur jie bebūtų.

Daugelis netiki, ką mūsų šeimai teko išgyventi, teisinio banditizmo, sukurtose salygose. Tuo tikrai sunku patikėti, nes toks susidorojimas yra įžūlus ir gana stiprus, bei sudėtingas. Ne kartą, kreipiausi į Dalią Grybauskaitę ir į įvairias vyriausybes, bei partijas, bet niekas to vykdomo susidorojimo, stabdyti nepanoro. Šį pavasarį kreipiausi į Premjerą Saulių Skvernelį, kuris taip pat negalėjo patikėti, tuo, kas vyko ir vyksta su mūsų Šeima.

Todėl Jis tuo susidomėjo ir suteikė vilties, kad kažkas bus pradėta spręsti. Mano išsakytus skundus, perdavė Generalinei Prokuratūrai ir Vadovybės Saugumo Departamentui. Pastarasis atrašė atsakymą, kuris kaip ir visada būna ne į temą ir visiškai nesuderinamas su sveiku protu. Juokinga, kai dėl neįleidimo į Seimo Rūmų pastatus, neparašoma priežastis. Neįleidimą į Seimo Rūmų pastatus, pavadina “ Valstybės paslaptimi“ ir taip toliau savavaldžiauja, tarytum Lietuvos valstybė, būtų kažkieno, privati nuosavybė. Iš Generalinės Prokuratūros, iki šiolei, jokio atsakymo negavau, Tikiuosi Saulius Skvernelis, pasidomės ir parodys, kad yra savo žodžio šeimininkas.

Lietuvoje privalo būti sustabdytas, teisinis banditizmas ir Lietuvos teisėsauga privalo būti išvalyta, nuo akivaizdžiai nusikalstamus sprendimus priiminėjusių „teisėjų“, bei bylas fabrikavusių Prokurorų ir kitų pareigūnų, kuriems TIESA ir DOROVĖ, tapo ne jų gyvenimo prasmė.

Puikiai visiems žinoma, susidorojimo su Prezidentu Rolandu Paksu, metodai ir pasekmės, kurios nesuvokiamos protu. Išsigimusi sistema, susidoroja netgi su Tautos išrinktu Prezidentu ir atemant galimybę Tautai toliau Jį rinkti. Jeigu išsigimusi sistema, susidorojo netgi su Prezidentu, ką jiems reiškia susidoroti su paprastais Žmonėmis? Puikiai žinome, kaip įkalintas Algirdas Peleckis ir tai yra apgailėtina, taip ir toliau yra vykdomi susidorojimai su Žmonėmis. Todėl, prieš kažką apkaltindami skanesnio kąsnio ieškotojais, pabandykite geriau pagalvoti, ar tikrai taip yra.

Peržiūros: 729

Komentarai   

+12 # Aktyvus visumeninkas 2019-06-17 11:52
Gerb. Vilmantai, tai gal pasidalinsite su tautiečiais išvarymo iš Lietuvos teisinio banditizmo būdu patirtimi ?
Trumpai ir aiškiai: aš dariau taip, o teisinis teisinis banditizmas darė taip, kad ... na kad kiekvienam vacinukui būtų aišku ir daugiau nekaltintu Jūsų skanesnio kąsnio ieškotojais :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # G.Ražulis 2019-06-17 12:49
Ne ten bėgame draugai - į visokias geiropas ir pindosijas, kur globalistų susvaigta „naujoji pasaulio tvarka“ ir skanesni kasniai, bet visur aktyviai vykdomas teisinis banditizmas ir bandoma susidoroti su tai išsigimusiai sistemai nepalankiais žmonėmis (teisinio banditizmo būdu), reikia bėgti pas visų Pasaulio nuskriaustųjų užtarėją ir gynėją, karštai mylimą VVP !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # CiTaiBent 2019-06-17 19:49
Tik teisminio banditizmo būdu ir belieka varyti vacinukus užsidirbti skąnesnio kąsnio, patys gi tik apie Putios išmaldą svajoja :))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Albina 2019-06-18 09:07
Didžiausia šių laikų grėsmė žmogui Lietuvoje – mūsų teisėsauga. Konkrečiai mūsų atveju - Krašto apsaugos Karo policija, kuri, pratybų Kaune (2016-03-22d.) metu paskelbė karą neįgaliam žmogui. Ir kaip nekeista, jiems į pagalbą, (dorojant psichologiškai, fiziškai, bei finansiškai neįgalųjį) su neslepiamu azartu įsijungė visa plejada teisės tarnų: nuo tyrėjų iki teisėjų t.y. net ir pačio Aukščiausio Teismo teisėjų, kurie lyg būtų visiški beraščiai debilai, apsimetė bibliniais herojais, kurie „turėjo akis, bet nematė, turėjo ausis, bet negirdėjo“ ir „įsijungę durnių“, akivaizdu, net neskaitę bylos - pritarė žemesnių teismų argumentams, kurių byloje net nėra! Ir, tokiu būdu, „Lietuvos kariuomenės Karo policijos vado pavaduotojo“ A. Venckaus nepataisomai sužalotas neįgalus žmogus buvo paverstas nusikaltėliu, o jį sužalojęs treniruotas jaunas suskis – nukentėjusiu, bei dar teismų buvo apdovanotas 100 eu premija (suprantama, iš neįgaliojo kišenės) už tokį šaunų „žygdarbį“ Tėvynės labui!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Teisėjas kyšininkas 2019-06-18 15:33
Banditai yra:
su KOSTIUMAIS Seime,
su SUTANOMIS teisme
su UNIFORMOMIS policijoje
su RAUDONOMIS KILPOMIS prokuratūroje.
Visa tai ir privertė V.Povilaitė bėgti iš šio lizdo.
Dar jį neįleidžia į SEIMĄ - 141 bandito su kostiumais LIZDĄ
https://www.youtube.com/watch?v=4p2fYjraAmY
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti