„Tiesos“ prašantys žmonės bijo, kad prezidentas Gitanas Nausėda gali būti nužudytas, jeigu pasipriešins mafijai

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

„Tiesos“ prašantys žmonės bijo, kad prezidentas Gitanas Nausėda gali būti nužudytas, jeigu pasipriešins mafijai

 

Aurimas Drižius

 

Šiandien, birželio 17 d., žmonės jau 85 kartą rinkos Daukanto aikštėje paklausti – „Ar gyva Deimantė?“.

 

Šis stichiškas judėjimas, atsiradęs po Garliavos šturmo, kai iš namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė, ir perduota motinai Laimai Stankūnaitei, kurią jos pati dukra kaltino kraunantis pinigus į piniginę už tai, kad leido prievartauti pedofilams.

 

Žmonės per daugelį metų nepalūžo  - jie visi įsitikinę, kad Garliavos šturmas yra valstybės vardu buvo įvykdytas nusikaltimas, kai buvo sutrypta tiesa ir paniekintas žmogiškumas. Žmonės pradžioje rinkdavosi protestuoti prie prezidentūros kasdien, vėliau - kas savaitę, dar vėliau - kas mėnesį, kiekvieno mėnesio 17 d. Rinkosi prie prezidentūros, nes visi įsitikinę, kad tik D.Grybauskaitė atsaikinga už šias tragedijas.

 

 

„Neužmiršim ir nesitrauksim, nes tiesa mūsų pusėje“, - toks akcijos dalyvių motyvas. Prezidentė Dalia Grybauskaitė per dešimt metų savo kadencijų nė karto nepasidomėjo, ko tie žmonės, stovintys prie jos langų, nori.

 

Todėl „Tiesos“ akcijos dalyviai apie D.Grybauskaitę linkę patylėti – reikia ją tiesiog pamiršti, kaip patį didžiausią Lietuvos istorijoje košmarą. Visi supranta, kad prezidentė buvo tik įrankis pedofilų rankose, ir kad ji galimai buvo šantažuojama dėl savo darbo KGB.

 

 

Šį kartą policininkai buvo labai agresyvūs - žadėjo visus žmonės "sulaikyti" vien už tai, kad jie čia susirinko. Pasak barzdoto policininko, policijos įstatymas jam leidžia sulaikyti bet kurį gatvėje sutiktą žmogų "asmenybės nustatytumui", nors šis nieko ir nepadarė

 

Todėl visas viltis žmonės sieja su naujuoju prezidentu Gitanu Nausėda, kuris praeitą savaitę, „Laisvo laikraščio“ klausiamas apie Garliavos bylą ir ją dengusius prokurorus ir teismus, atsakė, kad „tokie nusikaltimai vyksta ir dabar“. Kartu G.Nausėda pareiškė, kad jokio teisingumo Lietuvoje nėra, ir kad jį reikia „atstatyti“. Tokio prezidento pareiškimo, kad Lietuvoje nėra jokio teisingumo, neišdrįso parodyti nė viena televizijos žinių tarnyba. Pati D.Grybauskaitė per savo metinį pranešimą mums pranešė, kad "viskas valstybėje yra gerai, valstybė vystosi normaliai". 

 

Toks drąsus prezidento pareiškimas turėtų būti šokas visą Lietuvos teisės „elitą“ užvaldžiusiai mafijai. Į akciją susirinkę žmonės bijojo, kad G.Nausėda gali ištikti ne tik R.Pakso likimas, jeigu jis išdrįs pasipriešinti šiai mafijai. Bijomasi, kad šita mafija, bejausdama savo galą ir bijodama atsakomybės už daugybę nužudytų žmonių, kurių nužudymą pridengė kriminalinės policijos biuras, teismai ir prokuratūra, gali taip neprognozuojama ir ryžtis tiesiog nužudyti naujai išrinktą prezidentą.

 

Vinco Kubiliaus nuotraukos

 

Kiti žmonės mano, kad reikia palaukti ir duoti G.Nausėdai laiko padirbėti, ir įsitikinti, kad jo žodžiai nesisikirs nuo darbų.

 

 

 

Loreta Kėvišienė Saltonienė


Deimante, where are you now? 
Ir dabar klausimas ne jos ekselencijai Grybauskaitei, o jo ekselencijai Gitanas Nausėda. Gal dabar pajudėsime iš mirties taško, ir visuomenė bus informuota, ar Deimatė sveika ir gyva.

2018 m. disidentė Sadūnaitė per sausio 13 d. minėjimą garsiai paklausė prezidentės D, Grybauskaitės, Seimo pirmininko ir Vyriausybės "Kur yra Deimantė? " Atsakymą gavome. Jis buvo paskelbtas 2018 m. kovo 3 d. gerb. Matonis pateikdamas informaciją pareiškė <<...Detalės sudaro valstybės paslaptį, todėl jų atskleisti negalim..>>Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/ Kokia valstybinė paslaptis gaubia šį skandalą? Ar tai, kad tarp aukštų pareigūnų yra iškrypusios fantazijos narkomanų? 
Jungtinės Tautos pareikalavo atsakyti LR Teisingumo ministerijos, ar Deimantė gyva ir sveika, ar lanko mokyklą ir plius turėjo nurodyti kur gyvena. Teisingumo ministerija į Jungtinių Tautų organizacijos raštą atsakė: "negalime atsakyti, nes saugoma nuo įtakos nusikalstamai veiklai". ??? 
Mane domina taip pat nuo ko saugoma Deimantė, jei visuomenė stengėsi ją apginti būtent nuo mamos, su kuria gyvendama ji patyrė tuos išgyvenimus, kurie ilgam išliks atmintyje. O gal saugoma Stankūnaitė, nes yra vertinga liudininkė ir galimai dalyvė pedofilijos byloje? Tuomet klausimas dar platesnis.. Ar norite man pasakyti , kad teismas tebevyksta, jei iki šiol saugoma ir informacija neteikiama. Kiek tai kainuoja mokesčių mokėtojams ir kiek dar turime tokių svarbių liudininkų, kurie saugomi, nors joks tyrimas nevyksta.

 on 17 Birž 2019 

 

 

Prezidentas Gitanas Nausėda: mes turime atstatyti teisingumą mūsų valstybėje


Naujai išrinktas prezidentas Gitanas Nausėda birželio 12 d., kas savaitę rengiamoje spaudos konferencijoje atsakė į „Laisvo laikraščio“ klausimus apie likviduotą Snoro banką, Lietuvos teisėsaugą bei pedofilijos ir žudymų bylą.

 


 

 

Vienintelis dar neatsakytas klausimas - kodėl generalinis prokuroras ir jo visa prokurorų gauja, tiek metų sąmoningai dengusių labai sunkus nusikaltimus - vaikų seksualinį prievartavimą ir žmonių žudymą - iki šiol vykdo šias pareigas ir kodėl jis dar nėra patrauktas atsakomybėn.

Juk prezidentas Gitanas Nausėda aiškiai pasakė, kad jokio teisingumo Lietuvoje nėra ir kad jis turi būti atstatytas.

Kodėl iki šio savo pareigas eina Aukščiausiojo teismo pirmininkas Norkus, kurio vadovaujama "teismų sistema" beveik dešimt metų slėpė minėtus nusikaltimus, o teisė visiškai nekaltus, pilietiškus žmonės?

Kodėl Neringa Venckienė jau pusantrų metų kalinama Čikagos kalėjime pagal suklastotas prokuratūros bylas?

 

Pirmadienį laukiamas Pašilio ir Norkaus atsistatydinimo pareiškimas - jeigu šie du piliečiai turi bent krislelį savigarbos, tai prezidento signalas, kad "niekas nieko nebeišsuks", turėtų pasitraukti iš pareigų, ir duoti parodymus, kas juos privertė daryti nusikaltimus. 

 

 

Peržiūros: 6554

Komentarai   

+80 # Vingių Jonas 2019-06-15 14:31
Lietuvoje kas nors atsistatydins tik tada, kai padorus elgesys taps taisykle, o ne deklaracija apie nepriekaištingą reputaciją, kai žodžiai "klauso tik įstatymo" taps daugiau nei "vidinis įsitikinimas", kuris gali būti ne tik teisingas, bet ir klaidingas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+91 # dr.Jonas Ramanauskas 2019-06-15 14:54
Manau, kad teisingumui atkurti pirmi žingsniai turi būti ne tik, kad Pašilio ar Norkaus iškraustymas iš teisingumo atkūrimo sistemos, tačiau ir Žalimo išvijimas, Skvernelio paslaugų atsisakymas ir svarbiausiai IŠVYTI be teisės sugrįžti Seimo visus ANTIKONSTITUCININKUS, nužmogėjusius padarus, kurie negirdi N. Sadūnaitės klausimo. Kam kurti reikalingi Seime? Vyti laukan ir įrašyti į ISORIJA, kaip HIBRIDINIUDS STRIBUS, Lietuvos teisinių demokratinių pagrindų NAIKINTOJUS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+99 # Atsipeikėkite 2019-06-15 17:15
Atsipeikėkite žmonės, ir įsikalkite sau į galvas- Lietuvoje NĖRA teisėsaugos.
Yra tik prievolė mums apmokėti durnių voliojančią, kyšius imančią ir
valdžią aptarnaujančią keliatūkstantinę chebrą. Iš visų valstybės
institucijų, kurias mes sočiai šeriame, duoną sau uždirba tik ugnegiasiai -
gelbėtojai. Visi kiti (prokuratūra, VSD, teismai, KT, visokios ten Konkurencijos,
Kainų tarnybos), tai butaforija.
Akių dūmimas patikliems piliečiams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+96 # VIRGINIJA 2019-06-15 17:23
Šiandien jau suprantu, kam prokurorams ir STT tyrėjams aiškintis dėl Snoro aferos arba dėl to nusikalstamo fakto, pavyzdžiui, kodėl S.Frikliui už 8-ias darbo dienas iš Snoro buvo pervesti beveik 5 milijonai eurų? Aišku, ir kodėl jiems šitas klausimas neįdomus. Nėra komandos iš Daukanto aikštės rūmų Lengviau aiškintis apie Gretos Kildišienės paltukus. Daug ramiau ir ne taip pavojinga.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # Atas 2019-06-15 19:32
tie visi seimūnai, manau, su malonumu išsinešdintų iš seimo, tik duok jiems po 1000 eurų rentos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Nausėda pakabintas 2019-06-15 16:38
Nausėda "pakabintas" prezidentas. Ir lengvai pažeidžiamas. Ir nieko čia suprasti nereikia. Užtenka pamatyti, kaip stiklinio "šiltnamio" regioniniame parke turėtojas, palietus tam tikrus klausimus, braukia sūrų prakaitą nuo kaktos... Tuo viskas ir pasakyta. Ir viskas stojasi į savo vietas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Nu jo... 2019-06-15 16:41
Pagal atsakymus galima padaryti prielaidą, kad Gitano Nausėdos tikroji pavardė ir vardas yra Dalia Grybauskaitė. Laikas parodys ir jau rodo. Juk reikės atsakyti į tą patį klausimą: Ar dar gyva Deimantė? Gal dar to klauismo nė negirdėjo, kai jis Valstybėje, prie prezidentūros jau yra užduotas 84 kartus. Tai ir reikia atsakyti į šį klausimą pirmiausiai. Ponas Gintanas Nausėda teigia apie teisinę valstybę be teisingumo. Na kas čia per minties šuoliai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # Marija 2019-06-15 16:40
Labai nusivyliau Nauseda, nors uz ji balsavau. Atrodo, kad seks grybo pedom. I klausimus jis konkreciai neatsake, kai klausinejo Drizius. Issisuk. Tik apie Snora pasake, kad jis turejo but uzdarytas anksciau.... Kas cia per nesamone, kad buvo nemokus? Ir dar kaip mokus. Tiesiog jis stoja piestu uz bankus, ko noret kito? Bet ka jis pasakys tada, tai gaus Paryziaus ispresta Snoro akcininku byla? Kai reikes sumoket milijarda euru? Ir tai bus ne teisybe? Zodziu, nusivyliau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # Vladas Skėrys 2019-06-15 16:50
O ką gali daugiau pasakyti švedų bankų vasalas, tiksliau, buvęs švedų bankų trubadūras?... Gal Nauseda paaiškintų, kaip taip nemokus Snoro bankas (pasak jo) visus daugiau kaip 3,5 metų taip sėkmingai dirbo ir konkuravo su SEB banku, Swedbanku , DnB banku, NORDEA banku, tai ką čia fonomenas? Ar patys švedų bankai per krizę dar blogesnėje padėtyje buvo? O gal Nausėda turi Snoro banko finansinės atskaitomybės tarptautinio audito 2008 m. ir /ar/ 2009 m. medžiagą, kad taip drąsiai kalba, kaip čia yra, ponai? Gal Nausėda nori nuneigti tarptautinių reitingo agentūrų "Fitch Ratings", “Standart & Poor‘s“ ir „Moody‘s“, įeinančių į „didįjį trejetą“ pasaulio tarptautinių reitingo kompanijų, suteiktas AB bankui Snoras 2008 m. ar 2009 m. ar dar paskesnių metų banko veiklos vertinimo ataskaitas? Gal Nausėda yra Gen. prokuratūroje susipažinęs su IKITEISMINIO TYRIMO BYLA? Tada čia aiški politika! Taigi, PREZIDENTE NAUSĖDA, tai gal tada pasakysite aiškiai ir garsiai , kas UŽSAKĖ SNORĄ? SEB-as?!...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Avinėlių tylėjimas 2019-06-15 17:41
Nausėda "nekaltas" avinėlis :lol: SEB bankas priklauso Wallenberg Faundations. Wallenberg family giminei, nueikit į google į wikipedia ir suveskit Wallenberg Family, pamatysit, kad tai bankininkų dinastija nuo 17 amžiaus, dabar jai priklsuso apie 40% Stokholmo akcijų biržos kompanijų!!! Įveskit į youtube Bilderberg Wallenberg ir pamatysit, kad jų galva Jacob Wallenberg kasmet lankosi Bilderberg susıtikimuose, kad jie ir Švedijoj paskiria ministrus pirmininkus, kad turi ryšių su baltaisiais rūmais ir t.t. Lietuvos vergus žydai valdys, o Nausėda tik aktorius vaidinsiantis prezidentavimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # KLAUSIMAS 2019-06-15 16:52
NAUSĖDA, PASAKYK, O KAIP PER VIENĄ NAKTĮ PO SNORO UŽGROBIMO VISI SNORO BANKO KLIENTAI STAIGA PATAPO SEB BANKO KLIENTAIS? ČIA GERAI AR BLOGAI?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Atas 2019-06-16 22:48
Marija labai teisi, naujasis mūsų prezidentas Nausėda, taip atsiliepdamas apie Snorą, smarkiai kompromituoja save
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+63 # Algirdas 2019-06-15 17:00
Tai ar pagaliau išaiškės kas užvertė Kedį ir Ūsą, kas išstūmė Pociūną per
langą, kas “patvarkė” Snorą, kas dengia ivarius klanus ir itakingas grupuotes,
kas valdo, ir kuria savas taisykles kalėjimų sistemoje ir t.t….
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # Vaclovas 2019-06-15 17:13
Gen. prokurore, Pašili, visi zino, kad didele dalis bylos baltais siulais siuta,
neteiseta nacionalizacija, o po to kas vyko banke, kokio lygio turto grobstymas, tai
paciam Dievui plaukai siausiasi, pamintos seimo komisijos tyrimo isvados, ka veike
ten kreditoriu komitetas.....aferos.Pakalbekit su zmonemis, nors zmones labai labai
bijo, tai pati juodziausia neteisingiausia byla Lietuvos istorijoje.Ka padare tokie
vasiliauskai, leikos simonytes protu nesuvokiama, kaip jie galejo organizuoti toki
nusikaltima.Nukentejo ne tik Baranauskas su Antonovu, bet ir tukstanciai zmoniu.Byla
reikia kelti nuo pradziu, nuo seimo komisijos sukurimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # Miegalius 2019-06-15 17:02
Po nusikalstamo subankrotinimo tūlas V.Vasiliauskas su liemene sakėsi blogai vieną
naktį miegojęs. (žiūr 2011 metų spaudą)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # etc 2019-06-15 18:25
neturėkit iliuzijų. Vien (pats) Nausėda nieko ne tik nepadarys, bet nieko ir nedarys. Ir nereikia užsiciklinti vien ant trijų bylų - pedofilijos ir su ja susijusių žudynių bei niekuo dėtų žmonių baudžiamojo persekiojimo ir snoro ir dar kokių tai politinio pbūdžio bylų. Naisėda iki šiol teisėsaugos ir teismų klausimuose yra šiltut šiltutėlis. Juk kiek nekaltų žmonių pagal suklastotus policijos, prokurattūros ir TEISMŲ bylas kankinasi kalėjimuose nuteisti ilgiems metams. Reikia žmonėms išeiti į gatves prieš teisingumo ir Konstitucijos ir įstatymų ignoravimą Lietuvos teismuose taip, kaip išėjo pedagogai ir gydytojai dėl algų, tai gal tam Nausėdai į vieną ausį kas nors įeis, bet irgi vargu. Bus tas pats standartinis atsakymas - valdžių pasidalijimas, niekas neturi teisės kištis į teismų darbą (kai jie klastoja bylas)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Piksius 2019-06-16 01:00
Faktas, joks ten ..zidentas nieko negali kol neturi palaikymo. Kas jį palaikys jau matome. Tad tikrai, nekurkit iliuzijų, kad už jus kažką padarys dėl jūsų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Jurgis Čepulis 2019-06-16 11:47
Pamatysite, nieko tas Nausėda negali ir nieko jis nekeis. Nieko ir tie žalieji valstiečiai negali. Lietuva valdoma iš JAV ambasados Akmenų g. Vilniuje. Valstiečiams po laimėtų rinkimų buvo leista tik ūkvedžiauti, nieko nekeičiant. Jiems Daukanto aikštė tik atkartojo amerikonų nurodymus: nieko nekeisti šalies ekonomikos strategijoje bei užsienio politikoje. Todėl turime jiems reikiamus užsienio bei krašto gynybos ministrus L.Linkevičių ir R.Karoblį, o Lietuvos finansus valdo D.Grybauskaitės statytinio ir globalistų vasalo Lietuvos banko vadovo V.Vasiliausko buvęs pavaldinys, tiksliau, kiemsargis V.Šapoka. :roll:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # stėrva 2019-06-16 11:49
.. taigi, vyras ar dar viena šliurė Lietuvos valstybingume?.. laikas viską parodys ..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Ceslovas 2019-06-16 11:53
Grazus zodziai, bet ir liks tik zodziais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Praleistas momentas 2019-06-16 12:10
Nuo ko valstiečiai turėjo pradėti?
Nuo visiškai neskausmingo ir logiško žingsnio – apkaltos garsiajai NKVD gaisrininko (vėliau tremtinio) dukteriai, apibendrintos biografijos Rusijos Federacijos paslapčiai, Lietuvos nepriklausomybės priešininkei, fotosesijų su vaikučiais žvaigždei.
Apkaltos metu, kurios procesas būtų netrumpas ir daug reikšmingesnis už eilinės pilietės G. Kildišienės bylelę, būtų galima išslaptinti labai labai daug įdomių dalykų, kurie padėtų atskleisti melo imperiją tarptautiniu mastu. Lietuva, o ir kitos valstybės, neabejotinai imtų keistis, nes tik tiesa gali pradėti kažką keisti. Taip Lietuva garbingai įeitų į pasaulinę istoriją amžiams, o ne taptų vien korupcinių, karinių perversmų bendrininke svetimose šalyse.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Justas 2019-06-16 12:43
V.ŠAPOKA - skadinavų bankų klapčiukas. Manau, jog viešoje erdvėje anksčiau pasirodę svarstymai, kad V.Šapoka yra palankesnis šalies skandinavų kapitalo komerciniams bankams nei anksčiau kandidatu į šį postą minėtas Stasys Jakeliūnas, yra visiškai pagrįsti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Politinė korupcija 2019-06-16 12:44
Prezidentė paskyrė finansų ministru LB vadovo V.Vasiliausko kiemsargį V.Šapoką,
kuris aktyviai padėjo skandinti banką "SNORAS". Sutarta, jog ministeris dabar
dangstys vagių bei aferistų A.Kubiliaus, I.Šimonytės, V.Vasiliausko ir pačios
Daukantinės ponios organizuotą ir įvykdytą aferą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # J.Radovičius 2019-06-18 00:29
Man atrodo, praleidot valdymo sistemoje svarbiausi1 grandį. Valstybė valdo VSD agentūra, tai reiškia, kad įvykdytas šliažiantis valstybės perversmas. Nežymią dalį agentų galima atpažinti mano YouTube kanale FilmingOf Agents.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # VYTAS 2019-06-16 11:51
Tik pradėję narplioti visas didžiąsias aferas – „Snoro“, Independence“, „Mažeikių naftos“, CŽV kalėjimo Lietuvoje valstiečiai dar turi istorinį šansą, tęsdami tuos nagrinėjimus, sugriauti mitą, kad konservatorių, liberalų ir socdemų partijos yra „valstybininkai“, o visi kiti – rusų agentai. Dalia Grybauskaitė, labiausiai bijojusi stipraus ir nepriklausomo Seimo, yra padariusi viską, kad jis būtų silpnas ir kontroliuojamas spec. tarnybų, šiaip taip ištempė iki kadencijos pabaigos. Nausėda įrodyk, jog pačiam rūpi Lietuvos likimas, įrodyk, jog paties nepatampysi ant "kompromato" virvelės. Tai padėk valstiečiams mėžti užsistovėjusį tvartelio mėšlą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Vsio zakono 2019-06-16 11:52
Išvogė Snoro banką komunistų būdu: „Vok, ne tai kitas pavogs“, o dabar tarp įstatymų pinklioja, kad nusikaltimo galus kultūringiau paslėpti...Tiek privogus, gali gyventi ir advokatą sau nusipirkti iki dienų galo, kol Dzievulis pašauks... Geruliai katalikai iš Lietuvos, protestantai iš Švedijos ir Amerikos žydai „suėdė“ normalų banką... O atiduos "prarastus“ indėlius visos tautos pinigais. Viskas čia juk teisėta, p.Nausėda!...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Vasiliauskai 2019-06-16 12:50
Tau papildomos rizikos veiksnys bankas Snoras, kuris tave lydės visą
gyvenimą, jei anksčiau paties nepasodins. Bus ką ir vaikučiams
papasakoti koks tėtukas buvo niekšas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Povilas 2019-06-16 12:12
Žalieji valstiečiai nuo pat pirmos dienos privalėjo imtis įstatymų keitimo, kad visų svarbiausių tarnybų vadovams – VSD, Prokuratūrai, STT, VPT ir t. t. – ne tik būtų pasakyta sėkmės gyvenime, bet kad kai kuriems seniesiems kadrams tektų atsisėsti ir į garbingą teisiamųjų suolą.
Žalieji valstiečiai nuo pat pirmos dienos turėjo peržiūrėti mažų mažiausia 5 tautinių mega projektų (SGD, Snoras, lito įvedimas ir išvedimas ir t. t.) dokumentus, kad sistemos dumblas imtų judėti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Aš manau, kad 2019-06-16 12:13
Žalieji valstiečiai privalėjo nuo pat pirmos dienos išvaikyti valstybinio transliuotojo LRT pseudo tarybą, o LRT direktoriumi paskirtį žmogų, kuris įgyvendintų pirminį tikslą – LRT padarytų iš tiesų visuomeniniu transliuotoju, skleidžiančiu nešališką žurnalistinių tyrimų informaciją ir nuomonių įvairovę, o ne melą, dezinformaciją, pigią netalentingą propagandą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Jolanta 2019-06-16 12:17
Kuo žalieji valstiečiai skiriasi nuo konservatorių? Absoliučiai niekuo. Tik vieni jau moka išlaikyti stiliuką, o kiti atrodo kaip apgailėtini kaimiečiai (blogąja to žodžio prasme)… Todėl gal ir gerai, kad ši partija su savo lyderiu paslydo. Tik labai keista, kad sugebėjo paslysti stovėdami lygioje vietoje ant nepaslystamo grublėto švitrinio popieriaus – laikydami rankose absoliučios daugumos mandatus ir pelnydami kone visuotinį palaikymą, nusileido iki žemiausio lygio – išėjo į eterį padiskutuoti apie kailinius, visureigių nuomas ir lengvus pamelavimus.

Nenorėjau nieko įžeisti, tiesiog tokios mintys susikaupė visą dieną stebint lietuviškus propagandinius kanalus…
:lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # O kas dabar? 2019-06-16 12:18
Dabar mūsų viltis – žalieji valstiečiai – iki šiol kliedi puolančiais rusais, remia išprovokuotas žudynes Ukrainoje, perka dar daugiau tankų ir patrankų, gąsdina berniukus moksleivius visuotine mobilizacija...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Ką dabar turime? 2019-06-16 12:21
Patriotų valstybę valdo kolaborantė, net ir po nepriklausomybės paskelbimo dirbusi komunistų partijai. Daugybę metų pažeidinėjant Konstituciją renkamas Seimas. Vadinasi, valdžia yra nelegitimi. Bet to nelegitimaus Seimo daugumą laimėjo nesisteminė partija, kuri žadėjo esmines permainas valstybėje ir teikė vilties.
Tad kokių grandiozinių permainų ta dauguma po pergalės ėmėsi?
Padiskutavo apie alkoholio žalą, cukraus ir miltų įtaką sveikatai, pasiūlė aprengti piliečius tautiniais kostiumais, suskaičiavo, kad universitetų šalyje per daug, o į Kultūros ministeriją surinko visą seną patikimą VEKS brigadą. Ir tai yra valstybės perkrovimas?
Dar pridėkime užsienio reikalų ministrą su jo strategija ir pamatysime, kad žalieji valstiečiai vykdo visų sisteminių partijų politikos tąsą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Nu jo... 2019-06-16 12:23
žalieji valstiečiai nuo pat pirmos akimirkos turėjo pasirūpinti Konstitucija, kurią kasdieną spjaudo ir trypia (nesiplėsiu, ir patys žinot, apie ką aš).
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Leonas. 2019-06-16 12:28
Esminius darbus niekada nevėlu pradėti daryti, nors ir nuo rytojaus, bet aš asmeniškai visiškai netikiu, kad dabartinė dauguma nors kiek pajudėtų. Nors praėjo daugiau kaip 2,5 metų, ber atrodo, jog žalieji valstiečiai tiesiog nesuvokia, nei kur jie pateko, nei ką jie su tokia dauguma galėtų padaryti Lietuvai. :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Taip 2019-06-16 12:34
Taip, šios kolaborantės ir jos grupuotės veika yra nusikalstama ne tik dėl itin bukos rusofobijos. Ta veika yra įrankis zombinti gyventojus, skurdinti juos ir tremti iš šalies.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # Ovidijus 2019-06-16 15:55
Gal apsieinam be rusisko meslo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # G.Nausėdai 2019-06-16 13:06
Tai pavesi teisėsaugai išsiaaiškinti, Įįkokius ofšorus, padedant LB vadovui V.Vasiliauskui ir advokatui R.Valiūnui, prasivedė D.Grybauskaitė iš N.Kuperio gautus "otkatus"???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Ovidijus 2019-06-16 15:50
Jei nauseda ir kalba, tai dar nereiskia kad jis kazka darys, adamkus kartais irgi graziai pakalbedavo, bet nedarydavo nieko
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Ovidijus 2019-06-16 16:15
Skvernelis turetu buti teisiamas del deimantes kedytes pagrobimo, ir slepimo nuo visuomenes, o ne premjero poste sedeti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-14 # priekuliškis 2019-06-17 22:31
Vienintelis geras Skvernelio darbas - išgelbėjo Deimantę...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # vandaLEO 2 2019-06-17 16:54
O dieve,kokio sioaubo prisiskaiciau, nera kam kovoti del Lietuvos,nera ryztingo ZEKLENSKIO, nera drasios liaudies,kurie gultu pries traukini, ant begiu, visi n pabego ir bega toliau,net ukrainieciai ir tie isvaziuoja kur didesnis teisingumas,apgauti,pavarge,alkani isvyko arba i kitas salis arba i savo ukraina, ...ar dioevas oisgelbes Lietuva,ar pades mums kovoti su ta sistema kuri uzvalde,isvoge, apgavo,....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # dar kartą sakau 2019-06-17 19:19
teisėsauga (teismai) kaip savivaliavo, taip ir savivaliaus toliau, Nausėda į jų veiklą NESIKIŠ, nes joks kišimasis į šitų struktūrų savivaliavimus teisinėje demokratinėje valstybėje yra neleistinas (ką beje iš karto ir akcentavo pats Nausėda, o toliau jau tik lialialia, kuo tik pamalonino teisingumo pasiilgusios visuomenės ausis :roll: ) Taip kad teisėsaugai plačiąja prasme Nausėda nepavojingas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # tiesa 2019-06-17 19:24
ir as taip galvoju-Jus teisus.Nieko Nauseda nepadaris.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # buramsLietuvos 2019-06-17 23:34
pagal komentaru gausa-matosi -lietuva neabejinga ir... nori padet prezidentui,ne
valstieciams ar kitiems komunistams ,kurie sau susikure roju cia-tautos darbsciuju biciu saskaita-ir toliau ja niekindami-zudydami
sis prezidentas protaujantis-ir tiketis is jo geru darbu reikia,tik leiskime jam apgalvot savo strategija-neprimeskim visko is karto ir palinkekime sekmes!Tesaugo visus lietuvius Dievas! Padekime atlikti gerus darbus..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # J.Radovičius 2019-06-18 00:40
Na o ko gali tikėtis toji grupuotė aikštėje, jeigu per tiek metų nesuprato, kad valdžia į juos rimtai nežiūrės, kadangi jų negausėja? O jiems patiems kiti nereikalingi. Lietuvoje kiekvieną kampaniją vykdo kuri nors švogerių grupuotė, kuriai svarbu ne rezultatas, o tik patiems reikštis, šiaip dėl pramogos. Jeigu rūpėtų rezultatas, jie plėtotų kampaniją, kviestų dugiau šalininikų, reiškia, veiktų politiškai. Gal ir aš pats sudalyvaučiau, betgi jie niekur nieko neskelbia. Patys pavertė reikalą fikcija, o po to nepatenkinti, kad policininkai juos baugina. Jeigu susirinktų bent šimtas žmonių, tai nebaugintų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # kur tas 2019-06-18 10:24
aurimai-tu parsidavei juraiciui ar kukuraiciui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Atas 2019-06-18 10:34
Na nereikia taip pulti ant to Nausėdos, gal jo mafija ir nenužudys, jei aktyviai pradės atakuoti tuos banditus, bet jam prezidentavimas tikrai gali pasibaigti kaip R. Paksui, čia gi Lietuva...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # zenonas priekuliškis 2019-06-18 13:01
"Kažkas" karts nuo karto bando parašyti "priekuliškio" vardu atsiliepimus, kurie yra visiškai priešingi mano ir "Laisvo laikraščio" skaitytojų nuomonei. Gal tai lakštingala "Suliko"? Kuri už pinigus bandė kompromituoti ne tik mane? Dabar kompromituoja per nesąmoningą neva mano nuomonę. Žr. aukščiau: "priekuliškis" - vienintelis ..... . Tokius paistalus, kaip ir "kur tas" gali skleisti tik lakštingala "Suliko"?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Atas 2019-06-18 20:57
Labai teisingai, aš irgi skaičiau neva priekuliškio rašytą atsiliepimą, net sukritikavau jį, bet vėliau, gerai pagalvojęs, priėjau išvados, kad tokio komentaro tikras priekuliškis parašyti negalėjo, tiesiog ne jo stilius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # jeronimas 2019-06-18 15:50
Geriausia naujiena Lietuvai ir Lietuvos zmonems butu magnolijos pasitraukimas is Simono rumu nelaukiant net Liepos 12 dienos.Gero Lietuvai tikrai nepadarys,nebent blogo.Dabar gi tik sukisa i siltas vietas savo buvusius pastumdelius ir pataikunus,kuriuos kazkodel vadina patarejais.manau jau gana kiek Lietuvai pridirbo per 10 metu, todel galetu ir anksciau Uzleisti vieta naujai isrinktam Prezidentui.Norisi tiketi,jog jeigu ir neiveiks naujas Prezidentas visu Lietuvos naikintoju iskelti i dienos sviesa,tai bent jau gal nustos toliau kenkti Lietuvai -Tevynei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti