Žiniasklaida prevenciškai bus įspėta, kad kritiškai vertintų tokią informaciją..."

Peržiūros: 3471
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)


DARIUS KUOLYS

"Gimusi ir užaugusi sovietmečiu Dalia iki pat Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio pradžios nieko nežinojo nei apie tremtis, nei apie pokario kovas, nei apie Trispalvę.
<...>
"Vanagai" - tai grupė dapkinio stiliaus politologų, apžvalgininkų... - tai įtakos žmonės, įpratę dalyti ir atimti postus, keisti įstatymus, teisėsaugos ir žiniasklaidos vadovus, net premjerus, turėję statytinių aukščiausiose valstybės postuose ir struktūrose. <...> Visose srityse klestėjo baimės kompleksai ir nepasitikėjimas.
<...>
Jos nuostata buvo aiški - Lietuvai bailios ir ribotos teisėsaugos nereikia.
<...>
Įpusėjus antrajai Dalios Grybauskaitės kadencijai teisėsauga pagaliau išgirdo raginimą nebijoti, išsivadavo iš baimių kažkam neįtikti, atsikratė telefoninės teisės... <...> Žmonių pasitikėjimas teismais ir prokuratūra irgi atsigavo.
<...>
Ji... pagyrė. Kadangi jos padėka ar pagyra laikomos už žemės drebėjimą Lietuvoje retesniu reiškiniu, teisėjai negalėjo patikėti savo ausimis. Matei? Gali ir pagirti!
<...>
Valstybės gynimo tarybos tvirtinami žvalgybos poreikiai ir užduotys, tarp kurių - ir vidaus, ne tik išorės grėsmių šalinimas, apibrėžta atsakomybė, - visa tai atvėrė naują puslapį šalies žvalgybos istorijoje.
<...>
Žiniasklaida prevenciškai bus įspėta, kad kritiškai vertintų tokią informaciją..."

/Daiva Ulbinaitė, "Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė", Vilnius: Tyto alba, 2019.

Komentarai   

+11 # jeronimas 2019-05-29 13:52
Norejau uzsisakyti ir as sia knyga.Bet kai pamaciau kas per autorius tos knygos,atsisakiau.Is tu keliu istrauku aisku,kad gerai jog ir nepirkau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti