Artūras Račas. G.Nausėda sako, kad "bus kitaip". Ir šiandien juo tikiu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.63 (4 Votes)


Artūras Račas


Pastaruoju metu skaitinėju A.Jokubaičio "Politinį idiotą". Esu netikintis, todėl dauguma mano buvusio kolegos LRT Taryboje (kur jam aiškiai buvo ne vieta) man nėra priimtinos,

O bet tačiau man labai patiko delfių politologo M.Jastramskio, kuris tikriausiai eina išpažinties kas mėnesį, (nes yra tradicinis lietuvis patriotas) įžvalgos Daukanto aikštėjė apie tai, kaip ateis Vilniaus ir Kauno rinkėjai ir nubalsuos už I.Šimonytę ir ji laimės rinkimus.

Šia prasme A.Jokubaičio lnygoje naudojamas medicininis terminas "idiotas" (nepritariu tokių terminų naudojimui netgi perkeltine prasme ir apgailestauju, kad garbus filosofas nusileido iki delfių lygio) labai tinka apibūdinti M.Jamstramskio ir į jį panašių (kojalų, laurinavičių, a.a. černiauskių, vis dar gyvų pancerovų) mąstymo ypatumus ir jų sugebėjimą neigti realybę, kuri neatiinka jų lūkesčių.

Neabejoju, kad jau šią savaitę delfiuose M.Jastarmskis paskelbs tekstą, kuriame paaiškins, kodėl realybė yra blogesnė nei jo lūkesčiai ir kodėl ji yra neteisinga, nes tokia šiandien yra Lietuvos žniasklaidos ir politologijos tradiciija.

Geriausia tos tradicijos iliustracija buvo rinkimų dieną dviejuose skaitomiausiuose šalies portaluose netyčia paskelbti išsamūs interviu su vienu iš dviejų kandidatų į prezidentus.Iš pradžių pagalvojau, kad tai tik man vienam pasirodė, kad čia kažkas ne taip, tačiau vėliau supratau, kad nesu visai idiotas. Nes vienas artimas žmogus, kasdieniame gyvenime daug mažiau besidomintis politika ne aš, paklausė, ar tai normalu. Ir tai buvo geriausias įrodymas, kad tai nėra normalu. Nors "Baltosios pirštinės" dejuoja apie agitacijos nepaisymą socialiniuose tinkluose.

I.Šimonytė, beje, čia niekuo dėta. Atsakomybė tenka redaktoriams - Rasai Lukaitytei Vnarauskienei, kurią išugdė M.Garbačiauskaitė ir R.Celencevičiui, kuris karjerą padarė pas V.Tomkų "Vakaro žiniose". Leisiu sau pastebėti, kad M.Garbačiauskaitė ir .Raimundas Celencevičius yra labai prisidėję prie a.a. Š, Černiausko iškilimo į Lietuvos žiniasklaidos elitą. Jis ir šiandien tikriausiai būtų elite ir su ordinu, jei šeimos biudžete nebūtų pritrūkę babkių. O kai trūksta babkių, tai juk žinote,,, Net D.Radzevičius užjaučia ir sako, kad nereikia linčiuoti.

Bet grįžtant prie rinkimų ir politologų jastramskių.Man asmeniškai smagu, kad jų pastangos duoda vis mažiau vaisių.

Kita vertus, liūdna, kad jastramskiai vis dar užpildo viešąją erdvę, nepalikdami vietos racionalioms įžvalgoms.

Nesu G,Nausėdos fanas, Jis nan šiandien panašus į Zeleneskį,

Bet visada buvau optimistas ir visada tiku žmonėmis iki pirmo karto (net partškolos lektore buvau patikėjęs, kai pasiūlė būti LRT Tarybos nariu ir pažiūrėti kaip ten su siaurais finansais).

G.Nausėda sako, kad "bus kitaip". Ir šiandien aš juo tikiu, Nes, nors ir nesu jo fanas, kol kas neturiu pagrindo juo abejoti. Tikiuosi, kad bus kitaip ir kad G,Nausėda nedalins ordinų ir pinigų tiems, kurių užduotis yra blokuoti kitokias nei voveraičių nuomones socialiniuose tinkluose. Linkėjimai R.Savukynui - tikiuosi, kad tamstai ateityje teks gyventi tik iš Marijos mokamų honorarų.

O kalbant apie I.Šimonytę, kuri kaip politikė man patinka, nes nedaug Lietuvoje šiandien yra intelektualių politikų, vėl gi pasiremsiu vieno man artimo žmogaus pastebėjimu. Tas žmogus sakė - kai pamačiau šalia I.Šimonytės A.Ramanauską, pasidarė šlykštu.Ir nelabai čia ką pridursi...

Nebent tai, kad "pagrindinis Lietuvos naujienų portalas" rinkimų naktį siūlo savo skaitytojams sužinoti, ką apie rinkimų rezultatus mano iškiliausi Lietuvos politologai G.Jaunius, S.Vaitulionis, A.Užkalnis ir "žinoma moteris" M.Leščiauskaitė (Užkalnienė).

Keista, kad nepakalbino M.Jastramskio... Nes juk irgi politologas.

P.S. Gali būti, kad ordino kavalierius Ričardas finansavimą gavo iki metų pabaigos ir per artimiausias porą dienų mano paskyra vėl bus blokuota.Ypač turint galvoje, kad VSD biudžetas buvo padidintas ir kad mano geriausias draugas, kažkada vadinęs save žurnalistu Audrius Matonis, šiandien darbuojasi Tėvynės ir valstybės pensijos labui. Labai už jį džiaugiuosi.

Tai jei ką, rašysiu kitoje paskyroje, kuri vadinasi "Artūro Račo puslapis"

P.P.S Tikiuosi, rasiu laiko parašyti ir apie rinkimų rezultatus. Ne kaip jastramskis, o kaip iš tiesų buvo.

Peržiūros: 2176

Komentarai   

+12 # jeronimas 2019-05-27 13:30
Naujai isrinktu prezidentu labai norisi tiketi,bet vistik gal palaukime.Paslaptingas naujasis Prezidentas ,todel labai neaisku ,kiek jame landsberginiu gauja yra pasejusi savo ziedadulkiu.Antras dalykas,ar sugebes savo komanda surinkti taip,kad joje nepatektu paskutinius 10 metu Simono rumuose viesejusios erkes.Ar tures stiprybes savyje ne tik veidu bet ir visu kunu atsisukti i Lietuva,o ne i skandinavu imperijas??Ir pagaliau ,ar tures tiek stiprybes ir jegu ,kad pakeistu visus iki vieno tiek valstybes jegos strukturu,tiek visu teisines sistemos bujojusius valdovus.Jeigu tu pirmaeiliu dalyku neatliks,manau prezidento laukia toks pat likimas kaip Karbauskio valstieciu seime,kur perdetas mandagumas ir tolerancija valstybe naikinusiems ir tebenaikinantiems landsberginiams ,pacius pastate i ratelio pozicija.Tiesiog budami geri ziulikams ,patys save susinaikino.Tikiuosi Prezidentas isvadas sau pasidarys matydamas pavyzdzius jau ivykusius??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Kieno ranka??? 2019-05-27 14:32
Kodėl nei vienas žurnalistas nepasidomi, kieno plaukuota rankelė jau 15 metų rengė Nausėdą prezidentavimui.
Nausėda-viešas Adamkaus protežė, kuris dar baigiantis jo pirmajai kadencijai, viešai pareiškė , kad mato savo įpėdiniu būtent Nausėdą.Kadangi amžiaus skirtumas labai didelis, kas juos sieja? Masonų ložė ar "Adamkaus klubelis ".
Kas finansavo beveik 3 metus Nausėdos viešinimą ir reitingavimą, ypač -kai kiti kandidatai dar net nebuvo pasiskelbę apie dalyvavimą. Kam jis ir kieno buvo ruošiamas? Koks jo tikrasis uždavinys??Kas už tai sumokėjo ir sumokės ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # J.Radovičius 2019-05-27 23:09
Nejaugi tik dėl Nausėdos reikia taip sensacingai klausinėti? Už kiekvieno yra kažkieno ranka. Amerikos atradimas. Bet menkystos Adamkaus ranka geriau negu menkystos + visiško niekšo Landsbergio ranka. O Nausėda vis tik inteligentas lyginant su tokia suaugusia primityvia pacanke Šimonyte. Drįso įžeisti kalinčią Venckienę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Netikėk, Račai 2019-05-28 12:19
Skandinavijos bankus valdo žydai, kurie turi didelius ryšius su Federaliniu rezervu. SEB banką įkūrė žydas André Oscar Wallenberg. Swedbanką valdo įtakingi žydai, todėl naikinti Švediškus bankus yra antisemitizmas. Rusiško kapitalo konkurentai Lietuvoje buvo staigiai panaikinti Prezidentės ir nusikalstamos Konservatorių partijos elito pagalba. Taigi, švediškų bankų savininkai, manau, gali jau raportuoti savo tikriesiems šeimininkams Rotšildams, kad turi jau savąjį išrinktąjį prezidentą ir kad ne tik bankus, žiniasklaidą valdo, bet ir visa Lietuva nuo šiol bus pilnai valdoma jų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # buramsLietuvos 2019-06-10 23:34
siandien,rytoj dar tikesiu-veliau pasitikrinsiu...ne racium,o Nauseda
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # kur tas 2019-06-11 10:25
tikesiu,jei dirbs Lietuvai-ne komunistinei mafijai.tenedaro klaidos ,kaip iki jo visi buve
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti