Jurga Lago : apsisprendžiau lengvai

Peržiūros: 2224
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)


Jurga Lago
Gegužės 21 d., 18:47 ·
Aš apsisprendžiau lengvai:

keiksmažodžius toleruoju ir lengvai virškinu - man nuo jų kraujas nestingsta, oro netrūksta, o stipresnis ginčas, nuomonių skirtumai irgi, kaip žinia, nemirtini 🙂. Realiai gerbiu kitą nuomonę ir ją galinčius pagrįsti ir jie tai žino, beeeeet nemėgstu naglumo vulgaris.

Manau, kad prieš gyvenimą negali būti... NAGLAS.

Taip būdingos paniekos ir patyčių kultūros, tiesiog slegiančios šalį iš visų įmanomų “konservų” ruporų, man užteko.
Aš rimtai su ja susidūriau ir netgi prilyginčiau ją bandymams užčiaupti, susidoroti, sunaikinti. Žinau, ką kalbu. Believe me.

Išgirdusi Ingridos kalbą, pajutau “tą” toną. Sakote Ingrida... drąsi? Žodis tas? Kieta, drąsi, kažkokia ten su charakteriu?
Tai nėra drąsa ar kokia ten tiesa, ar per pievas basa - tai yra geras užnugaris - “tas” užnugaris. Sukurtas smogikiškos patyčių ir viešo naikinimo kultūros burundukų. Taip, nes burundukai gali būti smogikiški tik pulkeliais, ne po vieną! 😉

Tai va. Aš esu drąsi, jeigu ką! O ne Ingrida. 🙂

Taip, taip! Nes sulaukti viešo Tapino, Užkalnio, Jogailos Morkūno straipsnio Delfyje, dedikuoto asmeniškai man, kuriame dar kažkoks Puklevičius tave vadina “....”, sulaukti Miliūtės postų, Greito Algio patyčių, būti LRT laidoje vienai prieš 7 prie surežisuotų plojimų, jausti nesibaigiantį tildymą ir devalidaciją, laisvųjų komentarinių trolių pametėjimus “saugokis ir saugok vaikus”, o visa aplinka tyliai šnabžda “mes tave palaikom, bet bijom”... čia yra drąsa!
(O jūs ko bijot? Ar tik ne tų, už kuriuos eisit balsuoti? )
😂
Va čia reikia drąsos - visada maniau, kad meno žmonės turi stebėti pasaulį kritiškai. Tarsi iš šalies, kartais iš nepopuliarios pozicijos ir nebijoti išsiskirti, nes kitaip... kas toks būsi ir ką sukursi.
Taigi. Anokia čia drąsa - eiti prilaikomai savos chebros ir partinių babkių, skirstant žmones į “savus” ir “svetimus”. Госстандарт in ingliš. 🙂

Lietuva vėl būtų padalinta į dvi - kaip norit - stiprius ir silpnus, protingus ir debilus, fainus ir nefainus. O realiai tai savus ir einančius naktį pieno lakti. 😘

Kur dialogo nėra. O jėgos aš nemėgstu - ypač su tais, kurie per gyvenimą perskaitė tik porą knygų. Vadinti Ingridos nekultūrą humoro jausmu yra taip pat teisinga, kaip Grybauskaitės vaikų galvų glostymą švelnumu, Minedo tekstus poezija, Tapino TV ar LRT nepriklausoma televizija, o konservus konservatoriais. 😂
Ir nemaišykit politinės anatomijos - užnugaris nėra stuburas!

Čia, po šiuo postu eksperimento tvarka irgi dialogo nebus. Čia bus palaikomas Nausėda “konservatoriškais” principais - ištrinant kitas nuomones. kad suprastumėt, kaip LT vyksta dialogas! Pažiūrėkit, kaip #smagu . Relax & enjoy the flight. 🙂
Gal net politinė reklama?

Komentarai   

+7 # J.Radovičius 2019-05-23 14:55
Taip įmantriai parašyta, kad nesidominčiam Tapinu, Užkalniu Miliūte ir kitais niekas neaišku. Tik aišku, kad, jeigu šis konfliktas viešas ir nušviečiamas ir autorė tebeturi kur pasireikšti, vadinasi, jai ne taip jau viskas prasta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # jeronimas 2019-05-23 23:17
Daug tiesos issakyta.Tik as va vis galvoju,ar pilietiski zmones,rasydami vedini sazines ir kartais is sirdies,nedarome paslaugas zurnalistams atmatoms,kurie save laiko neklystanciais,save isivaizduoja esanciais protingiausiais individais kuriems suteikta kazkieno teise visus kitaip manancius teisti,juodinti,aukleti ir net trypti purvais??Ir kartais va tokie "teisuoliai" save dristantys ivardinti tyrymus atliekanciais zurnalistais,netgi is pacios magnolijos priimantys riteriu ordinus,yra tik eilines padugnes,kurios ne tik valstybe pasiruosusios parduoti,bet ir teva ir motina ir netgi vaikus ar jau isejusius anapilin,kurie neturi nei maziausios galimybes apsiginti.???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # J.Radovičius 2019-05-23 23:49
Žurnalistikos studentus mokina įvairių žanrų - reportažo, komentaro, apžvalgos, interviu, feljetono, taip pat ir tiriamosios žurnalistikos. Ir kaip taisyklė visa tai gan paviršutiniškai, bile būtų šmaikštu. Paisto iš piršto išlaužtas nesąmones pasirinkta arba redakcijos užsakyta tema. Tyčia viskas paviršutiniška, neva kad skaitytojui būtų prieinama. Tuo juos tikrai tvirkina, kadangi nuo jų praktiškai neįmanoma apsiginti, jų neįmanoma taisyti, nes tuomet reikia leisti lygiagretų leidinį, kuriame juos kiekvieną dieną tik taisyti ir taisyti. O jie turi žodžio monopolį. Todėl pasidaro atsipalaidavę, išpuikę, nesirenka žodžių. Retai kada žurnalistas pats būna kurio nors dalyko specialistas arba šiaip pilietiškas, objektyvus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # SUTINKU 2019-05-24 14:07
su autore .Iš Ingridos balso tembro, laikysenos ar "šokio" jaučiasi jos perskaitytų knygų kiekis ir "kultūra" - tokia pati, kaip ją delegavusios partjos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # jeronimas 2019-05-25 23:43
Gal ir perskaite kokia knyga,kuria prideda prie prekes,pvz "guminuko sudetis" arba "naudojimo ypatybes",arba "saugos instrukcija naudojimo metu" ???Pagal soki irgi panasu ,kaip kareiviniu metalines lovos paruosimas ,pridavimui i "vtorcermieta"..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Aktyvus visumeninkas 2019-05-29 08:25
Mes irgi apsisprendėme lengvai :) Patiko rezultatas ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti