R.Karbauskis : "Konservatoriai kartu su prezidente D. Grybauskaite ir prof. V. Landsbergiu nusprendė referendumą dėl Seimo mažinimo sužlugdyti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.50 (1 Vote)


Ramūnas Karbauskis


Referendumas dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo nuo 141 iki 121 neįvyko, nors dauguma balsavusiųjų palaikė siūlomą Konstitucijos nuostatą. Beveik 74 proc. – balsavusiųjų referendume pasisakė, kad Seimo narių skaičius turi mažėti, tačiau šių žmonių valia nebus išgirsta, nes konservatoriai kartu su prezidente Dalia Grybauskaite ir prof. V. Landsbergiu, nusprendė šį referendumą sužlugdyti ragindami neimti biuletenių ir tokiu būdu užkirsti kelią Lietuvos žmonėms išsakyti savo nuomonę.

Aklai stabdant šią, kaip ir visas kitas, LVŽS iniciatyvas, jiems net nebuvo svarbu tai, kad rengiant Lietuvos Respublikos Konstituciją pats V. Landsbergis, siūlė 120 Seimo narų, o konservatorių lyderiai – taip pat ir dabar Seime esantys – ne kartą buvo registravę atitinkamas Konstitucijos pataisas, paskutinį kartą 2014 metais.

Taigi, kad referendumas įvyktų, pritrūko labai nedaug, vos kelių procentų rinkėjų (referendume dalyvavo 47, 24 proc. vietoj reikalingų 50), kurie paklausė šių politikų raginimo paminti demokratinius procesus.

Raginę boikotuoti referendumą, kurie yra reali, apčiuopiama demokratijos išraiška, kada Tauta pati tiesiogiai, o ne per savo atstovus, sprendžia jai svarbius klausimus, ši partija, pasirodo meluoja, kad ji yra „žmonių partija“ - ji nenori leisti žmonėms pasijusti tikraisiais savo Tėvynės šeimininkais, nors mes stengėmės, kad Tautos valia būtų išgirsta. Tie, kurie nenori, nesugeba kurti, o gyvena tik valstybės sąskaita, matyt, niekada nesutiks „susimažinti“...

Mums, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai, valdžia nėra tikslas savaime. Mes laikomės duotų žodžių, išdėstytų rinkimų programoje.
Mes, kiekvienas LVŽS narys, didžiuojamės kartu su žmonėmis kurdami Lietuvą, kurioje Tauta galėtų gyventi oriai, drąsiai kalbėti apie valstybės bėdas, korupciją, parsidavusius politikus, galiausiai – mes už tai, kad Tauta pati spręstų jai svarbius klausimus ir galėtų išsakyti savo nuomonę tiesiogiai - referendume.

Peržiūros: 1403

Komentarai   

+8 # jeronimas 2019-05-14 17:52
Va todel as garsiai sakau,kad pagrindine buvusiu nkvedistu ir kgbistu bei ju palikuoniu veikla Lietuvoje nukreipta pries visiska Lietuvos-Tevynes sunaikinima.Ir tai daroma desningai ,jau 30 metu,pasitelkent visas priemones ir visus imanomus budus.O pilieciai Lietuvoje,ypac dabar ,kai antras milijonas vejami lauk ,ir vejami tie,kurie nebijo issukiu,nebijo naujoviu ir nebijo darbo.O likusi ,ypac tie kurie bent kolkas nesiruosia deportuotis,tie laimingi ir toliau vartosi tuose 4 miijarduose seselio babkiu,o as manau ,kad dar jie turi ir galimybepasisemti dar 8 milijardus is jevrosojuzo pasalpom skirtu ir is lietuvisko biudzeto,prikurdami visokiu europos stebesenos uabu,visokiu paskaitu skaitovu ir panasiu pinigeliu plovyklu.O kas lieka po mano isvardintu ,tai ta pilka mase neadekvaciu butybiu,kurios nelabai ir orentuojasi aplinkoj .Tad tokiais manipuliuoti valstybes isdavikams vienas malonumas.isdavikai tyciojasi is pilietines visuomenes ir netgi reklamuojasi viesai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # vyte 2019-05-14 18:11
p.Ramunai,tai jei ,kaip jus sakote zmonems uzkirto kelia issakyti savo nuomone,tai tie zmones juk yra visiski idiotai.Tai cirke kaip bezdzione ismokina,taip ji elgesi.Man gali grybauskaites,lansbergiu seimynele aiskinti ka nori,as zinau kaip ir ka daryti. Cia problema glusi zmones,vergai be savigarbos,o svarbiausiai be atminties.Jie neprisimena kas buvo vakar ir kas su jais buvo daroma.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Nu jo 2019-05-14 19:18
O gal balsu skaiciuotojai? Juk jie lemia rinkimu baigti, o ne balsuotojai... As tikrai netikiu, kad neuzteko balsu naikinti tranu kieki. Tiesiog buvo duota zadanija atitinkamai suskaiciuoti....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti