Lietuvos Santarvės fondo steigėjo Juliaus Kazėno atviras laiškas Arvydui Juozaičiui

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)


Ukmergiškis Julius Kazėnas


Lietuvos Santarvės fondo steigėjo Juliaus Kazėno atviras laiškas Arvydui Juozaičiui
Į pabaiga Prezidento rinkiminė agitacinė kampanija. Ir tikrai nenorėjau į tą purvą lysti, 25 metus stebėjau iš šalies. Nežinau ir pats, kodėl nebeiškenčiau, užgavo širdį man ir mano bendražygiams, kai ką tik perskaičiau ir išklausiau Arvydo Juozaičio liaupses. Neisiu į jokius debatus su filosofuojančiu asmeniu, puikiai valdančiu dar ir plunksną. Kai asmuo nori būti mūsų valstybės vadovu jis turi būti teisingas, nesavanaudiškas ir kai jis peržengia padorumo ribas reikia ji stabdyti.
Arvydai, kodėl visiems meluoji, kad geranoriškai užleidai vieta A. Brazauskui į Atkuriamąjį Seimą. Tau buvo griežtai pasakyta atsiimti savo kandidatūrą išaiškėjus, kad pasigvelbei 15000 rublių. ( V. Petkevičius. Durnių laivas. 99).
Kandidate į Prezidentus, peržengėte visas padorumo ribas skelbdamasis esąs Santarvės fondo steigėjas. Atgaivinu Jūsų atmintį. Lietuvos Santarvės fondo įstatai ne Arvydo Juozaičio, o Julius Kazėno registruoti prieš 25 metus 1994 m. gegužės 19 d. , o Jus tik vėlai tu metų rudenį pakviečiau į valdybą, tą ir Jūs pats liudijate. Nemalonu skaityti dabartinius Jūsų samprotavimus, kad fondas jums buvo tik jaukas Justinui Marcinkevičiui įtraukti į Jūsų politinius žaidimus. Negarbinga. Trojos arklys.
Turėkite garbės ir pripažinkite, kad ne dėl negražių dalyku fonde apie kuriuos Jūs sakote, buvote mano paprašytas išeiti iš valdybos pirmininko pareigų, o tada kai tapote A. Paulausko prezidentinės rinkimų kompanijos vadovu ir kai sumastėte fondo pagrindu kurti partija. Nepavykus, įvėlėte mus į ilgametį teismų maratoną, bandėte visaip sutrypti Santarvės fondo veiklą.
Arvydai Juozaiti, kur tavo sąžinė, dabar kai reikia rinkimams, prisiminei fondą, jo veiklą, net saviniesi steigėjo vardą. Kandidatę į Prezidentus Jūs Santarvės fondo kenkėjas ir laimė, kad niekada nebuvote jo steigėju.
Julius Kazėnas, Lietuvos Santarvės fondo steigėjas

Peržiūros: 1123

Komentarai   

+16 # J.Radovičius 2019-05-09 19:26
Tuo metu Juozaitis TSRS liaudies deputatų rinkimuose būtų lengvai įveikęs Brazauską ir tai būtų kone sensacingas LKP pirmojo sekretoriaus eliminavimas iš politikos. Tai galėjo ilgainiui sukelti katastrofiškus padarinius. Todėl Juozaičiui nusiimti liepė jo buv. mokslinis vadovas prof. Bronislovas Genzelis (nors gal tai buvo kolektyvinis sprendimas). Vėliau Brazauskas suvaidino lemiamą vaidmenį, pravalęs kelią į Nepriklausomybės atstatymą (ir politiniam parazitui Landsbergiui kelią į valdžią). Koks bebuvo tų 15 tūkst. rub. vaidmuo, tačiau politiškai Brazausko išrinkimas su kaupu pasiteisino.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # jeronimas 2019-05-09 23:44
Viena toki kazena teko pazinoti,as apie ta,kuris Joniskyje vykdomojo komiteto piemininku berods buvo.Tai ten to "pono" valdymo era irgi vagystemis pasibaige?? Ar as klystu???Jeigu taip,tai pagal patarle toks toki....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # disidentas 2019-05-10 11:16
ar dabar laikas mesla mezti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Atas 2019-05-10 17:25
Gera prieskonių porcija į Juozaičio gerbėjų bliūdus! Pastaba disidentui: mėšlą mėžti nevėlu niekad
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # rolandas 2019-05-12 06:17
J.Kazėnai, prieš kaltindamas kitus, pasižiūrėk į save. Gal be nuodėmės esi? A.Juozaitis, jeigu pasisavino, tai turėjo būti nubaustas. Deja, to nėra, todėl nereikia pasakų sekti. Kenkėjas esi pats su savo tuo įkurtu Santarvės Fondu. Nesimaudyk purve. Ar tą fondą įkūrei nenorėdamas maudytis svetimuose piniguose? J.Kazėnai, ,,Šventuoju" nesi paskelbtas ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti