Profesoriaus S.Tomo vieta - kalėjime

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (2 Votes)


Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį paskyrė 50 parų arešto karininko Jono Noreikos – Generolo Vėtros atminimo lentą sostinės centre sudaužiusiam Stanislovui Tomui.

Stanislovas Tomas kūju daužo generolo Vėtros atminimo lentą Jis buvo nuteistas dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir viešosios pagarbos vietos išniekinimo. Teismas taip pat priteisė apie 2,2 tūkst. eurų žalos atlyginimo Vilniaus miesto savivaldybei ir konfiskavo nusikalstamos veiklos įrankį – kūjį. Teisėja Inga Štuopienė paskelbė, kad S. Tomo veiksmai buvo „įžūlūs, vandališki“, jais „buvo pademonstruota nepagarba aplinkiniams ir sutrikdyta visuomenės rimtis ir tvarka“. Byla buvo išnagrinėta pagreitinto proceso tvarka. Pats kaltinamasis į nuosprendžio paskelbimą neatvyko. Jo advokatė Liudmila Karvelienė BNS teigė nežinanti, ar S. Tomas skųs nuosprendį, nes nepalaiko su juo ryšio. Prokuratūra siūlė kaltinamajam paskirti 30 tūkst. eurų bauda, bet I. Štuopienė teigė, kad „vien tik baudos paskyrimas neužtikrina to, kad bausmė turėtų individualų poveikį kaltinamajam“. Teismas paskyrė S. Tomui ir 7 tūkst. eurų baudą, bet kaltinamajam neteks jos mokėti, nes bausmės jam buvo subendrintos vadinamuoju apėmimo būdu. S. Tomas atminimo lentą sudaužė viešai balandžio pradžioje, patalpinęs įvykio vaizdo įrašą į feisbuką. Vilniaus valdžia po dešimties dienų suklijuotą lentą pakabino vėl.

 

Peržiūros: 995

Komentarai   

+8 # ne kiekvienas 2019-05-08 12:51
jis pats supranta-kd jam pailseti galima tik vienuteje,nes daug klientu jam neduoda ramybes,juk net ir kuju dirbti ji uzsake zydu bendruomene-ko patys aisku nemoka...o gal tingi,seip jiems cia Lietuvoj patinka,kaip ir tada
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # dr.Jonas Ramanauskas 2019-05-08 18:12
Kažkaip man atrodo, kad tai teisingas nuosprendis. Belieka advokatui profesoriui Stanislovuo Tomui garbingai atlikti bausmę ir toliau drąsiai vaikščioti Lietuvos žeme. Geriau nesislapstyti, pripažinti teismo sprendimą, kurį užsitarnavo, manau dėl Niujorkiečio draugo propagandos. Dėkokite jam už savo pasikarščiavimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Nebevaikščios 2019-05-09 09:29
Pasiimkite jūs tą profesorių, Rusijos okupuotoje Padniestrės teritorijoje įsiregistravusį teisininku Stanislovą Tomą Amerikon.Ten gi taip trūksta jo su kūju, paminklą Ramanuskui vanagui pastatė .Iš Lietuvos jis dingo,ačiū Dievui, išvijome ,amžinai.Nes nenorės gi sėdėti smirdinčioje areštinėje ir gatves šluoti.Ir ne pasikarščiavimas tai, o sisteminga žydų propagandos veikla.Jau rašo kvailys apie milijardinius ieškinius.
Tokių išgamų niekam nereikia, tegu nekelia kojos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Petras 2019-05-12 22:31
Menkysta ir sukčius neaišku dar kaip pasibaigs kiti ikiteisminiai tyrimai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti