Niekada nesu sutikęs doro policininko, kuris padėtų

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

 

Mes apmokame ir pareigūnų klaidas

O kada pareigūnai apsimokės už savo klaidas. Klausimas  ne tik  S.Skverneliui

 

Vakar š.m. gegužės šeštą d. apie  septintą vakaro kelyje  Kretinga-Plungė baltos spalvos  BMW  su vidiniais žiburėliais atsiradęs iš galo pradėjo mane stabdyti.

Sustojus nustebau, kai pasakė ,kad kirtau ašinę liniją kažką  lenkdamas ,nors kitų automobilių prieš mane ir už manęs tuo metu nebuvo pareigūnai tvirtino ,kad aš pažeidžiau KET. Tik vienas iš priekio.

Paprašius parodyti įrašą-pasakė, kad jo nėra. Ant protokolų parašiau, kad aš niekur neskubu ir nieko nelenkia ir nebuvo ką lenkti.

Taigi, prasidėjo eilinis išsidirbinėjimas keliuose vėl. Jei vienas važiuoji –niekam nepasiskųsi, kada prieš policiją žmogus laimėjo? Atsiliepkite ,kam tai pavyko. Išsiunčiau žinutę generaliniam-jo ,kaip visada nėra-jį Keičia BObinas.

Bauda bus solidi, po to teisių paėmimas-kas po to žino tik jie visagaliai.

Šiaip ko  gero dori piliečiai (nori r bausti daug kartų, nereiškia ,kad policija baudžia kaltuosius ir už nuodėmės) susimąsto, kokioje beteisėj visuomenėj mes gyvename ir ne veltui –emigruojame. Niekada nesu sutikęs doro policininko, kuris padėtų… O nukentėjęs esu po lygiai :nuo policininkų ir nuo vagių. Aišku, tarp policininkų yra daug gerų vyrų ir moterų, bet pastaruoju metu matau-degradacij1. Ne įstatymai čia kalti ponai Skverneli ir Pernavai- kalta šiuo atveju vadovybė-leidžianti neaišku kaip sukomplektuotus ekipažus į kelius, įvykius. Kaip suprasti-kelyje yra daug kartų pranešti, kad  sutikai “kilerį”, kuriam nesvarbi jo paties gyvybė-perduodi numerius, viską-tyrimo  nėra.

O čia tuščiame kelyje. lenkiu vėją…

Jie gali įtikinti? kad lenkiu vėja…kirsdamas ašinę.

Dėl ko taip ilgas šis rašinys. Ogi dėl to ,kad ir eismo dalyvio kaltę reikia įrodyti-kokiame kilometre ,kaip –turi būti fiksuota medžiaga, jei ne iš krūmų iššokai- prašau fiksuok pažeidėją. Bet bausk ir tuos , kurie tikrai galėjo pražudyti ne tik save, bet ir tave.

Tokių atvejų buvo per mano vairavimo stažą daug- net nesinorėtų kartais prisiminti-šiurpas eina -o nenubaustas nei vienas. Per paskutinius tris metus fiksavau per pagalbos tel.ir raštu  apie dešimt tokių tragiškai galėjusių pasibaigti-nevieno tyrimo, nei vieno atsakymo, nei vieno kalto. Ką tai reiškia – kad žuvis pūna nuo galvos.

Tad jau visiškai čia pat rimti rinkimai-pagalvokime, kodėl iki to turėjome prieiti, kad lengviau iš Lietuvos pabėgti, nei rasti čia tiesą.

Ir šį kartą aš nesitikiu jos rasti - eilinis persekiojimo kelyje aktas, kuris kuriam laikui sutrikdo pilietinės visuomenės narį, o kiek per dieną būna tokių atvejų_galime atsakyti kiekvienas.

Už darnų eismą –normalioje valstybėje tautiečiai. Nesitaikstykime su blogiu.

P.B.

 

 

Peržiūros: 845

Komentarai   

+8 # Johnas 2019-05-08 10:52
labai panasu ,kad balsuos uz policija tie kuriems moka pasalpas(tarp ju bedarbiai,vagys,alkoholikai,aferistai)kuriuos surenka is dirbancius skurdinanciu mokesciu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # ne kiekvienas 2019-05-08 13:17
policininkas supranta misija sioje planetoje,yra tokiu,kurie brangu laika ,kuri turi skirti zmoniu gerovei-isnaudoja tustybems,neva sportuoja,neva komandiruoja
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # kas 2019-05-09 01:00
pasakys,kad policininks i pensija iseina 45m.kai kiti turi maziausiai tiek metu dirbti uz 299eu pensija
ka reiskia kai vadzia ima policija,kariuomene ar generolai-perversma,o kai tauta savo noru renka po;ocija ,ka reiskia-kad netvarkoj su tauta...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Straipsnio autoriui 2019-05-09 07:52
Pagal KET stabdymas isreiskiamas: su lazdele mojant skersai kelio, ijungiant svieslente su uzrasu STOP arba per garsiakalbi pareiksti zodziais. Is aprasytos situacijos net stabdymo nebuvo, nes ijungti svytureliai matomi 360 laipsniu (o ne kazkokie viduje) reiskia duoti kelia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # ziurek 2019-05-09 11:50
NEPASLISK ANT REFERENDUMO DVIGUBU KLAUSIMU:BALSUOK UZ JUOZAITI AR NAGLI,O PILIETYBETEGU JIE PERKA PARDUODA PATYS-JIE GI NE LIETUVOJ SAVO ATZALAS LAIKO KARBO PAVYZDZIU,KAIP KITATAUTIS GALI CIA VALDYTI ZEMES-JIE TAI JAU ITEISINO /TFU-"VALSTIECIAI?belieka juozaitis ir naglis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # agi 2019-05-09 12:50
pagal daiva ir policininka - kolukius isvoge lansbergis-aisku jis tik leido nes teisetvarka dar nedirbo-kolhozus pasiimti pirmininkams.,nes ant sio masalo jie uzkibo greitai,o dabar nori ir valdzia susigrazint trys muskietininkai arba-po 20metu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # disidentas 2019-05-10 11:23
kur dingo cigaretes is pasienio sandeliu-ar jau issiaiskino-ten milijonai seselyje,o is pilieciu atimineja-kad sumoketi uz reitingus agenturai
negi is tikro zmones nesupranta suleriu valdzioje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # tikras policnikas 2019-05-12 20:10
as tikrai nebalsavau uz policija-tfu uz skverneli
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti