Teismas atidėjo "Garliavos gaujos" nuosprendžio paskelbimą - laukiama, kas bus išrinktas Lietuvos prezidentu?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Teismas atidėjo "Garliavos gaujos" nuosprendžio paskelbimą

 

Šiandien Šiaulių apygardos teismas turėjo skelbti nuosprendį Deimantės Kedytės gynėjams, tačiau sprendimo paskelbimas aidėtas iki gegužės 31 d. - laukiama, koks bus Neringos Venckienės likimas JAV

 


Leonas Merkevičius Visgi teisingumo vykdytojo Jurgaičio kompanijai nepavyko iki numatyto termino - balandžio 29 d. - sugalvoti, kaip teisingai nuteisti "perversmininkus". Nuosprendžio skelbimas atidedamas iki gegužės 30 d. Panašu, kad norint teisingai nuteisti, jiems trūksta svarbiausios informacijos: kas bus naujasis Lietuvos prezidentas.

Peržiūros: 1609

Komentarai   

+29 # Petras 2019-04-29 16:48
Jau kai kurie teisingumo klastotojai APSIMYŽA pagarba Aurimui.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # rolandas 2019-04-29 17:02
Laukia, kokį išrinks ,,elitas'' Prezidentą. Nuo to priklausys ir nuosprendis. Iki šiol visiškai išsigimęs teisingumas. Dirba organizuota nusikaltėlių grupė visoje Lietuvoje. Mafija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # jeronimas 2019-04-29 19:13
Tikrai Valantinas buvo teisus sakydamas,kad reikes daug laiko ,kol teismai nusiplaus demes del kysininku teiseju ir ju kasininku advokatu.Bet dar ryskiau sie teiseju luomo kiek aukstesnio "pono" zodziai igyje svariausia reiksme ,vat po tokiu teismo valstybes vardu rokiruociu.Gal teismas nera kazino ar koks polerio zaidejo burelis?? jeigu teismas isipareigojo verdikta arba pagal juos teisingumo nuosprendi vykdyti po menesio ,tokia tai diena,tai taip ir turi buti?? Cia gal nuo oro ar menulio padeties nepriklauso?? O gal Simono rumu seimininke per tulpiu pasta toki nurodyma dave ir teismai vykdo?? bet kokiuo atveju ,manau,tai yra didziule teisko provokacija,kur artimiausiu metu Valantinas turetu visuotinai isaiskinti,kas per sebrai priverte taip izuliaielgtis teismo teisingumo skirstytojus.manau tai provokacija,ir tik laiko klausimas ,kol paaiskeskas tos provokacijos organizatorius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # jeronimas 2019-04-29 19:23
O kas liecia rinkimus,tai sie rinkimai isskirtinei nei bet kurie anksciau.landsberginiai deda visas pastangas ,kad juos laimetu.Pavyzdys stai toks.Lietuvoje veikia naujienu dienrastis 15.min,kurio pagrindinis tikslas ir veikla skirta reklamuoti ir propaguoti landsberginiu -qubiliniu -teroristine partgauja.ir tai nera jokia paslaptis,nes tik aklas to nepastebetu.Sio naujienu portalo sanitarai-higienistai,visokiais budais vykdo reklama minetos partgaujos.Blokuoja komentarus kitaip mananciu,juos sudelioje taip,kad butu neprieinami,ar visai dingtu.ir cia nereikia net keiktis,koliotis,grasinti ar kitaip nusikalstamai elgtis.uztenka issakyti savo nuomone,arba tiesiog pasidalinti su kolega komentaruose nuomone,kuri priestarautu landsberginiu "svaria siela".Va man,sanitarai -siukslininkai,ateme galimybe issakyti savo nuomone net trims metams i prieki.grazu ,kai teismus pakeicia sanitarai ar prievaizdai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # A.L. 2019-05-02 09:02
Teismai laukia naujo viršininko, pagal kieno dūdelę reikės šokti...Dieve, gelbėk Lietuvą nuo parsidavėlių ir pedofilų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti