Paryžiaus Dievo Motinos katedra sudeginta, kaip ir šimtai bažnyčių Prancūzijoje ir Vokietijoje sudeginta su šūkiu „Allahu Akbar“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Paryžiaus Dievo Motinos katedra sudeginta, kaip ir šimtai bažnyčių Prancūzijoje ir Vokietijoje sudeginta su šūkiu „Allahu Akbar“

 

 https://www.gatestoneinstitute.org/14044/europe-churches-vandalized

Balandžio 14 d. portale www.gatestoneinstitute.org pasirodė straipsnis : „Europos bažnyčios – niokojamos ir deginamos“

Straipsnio autorius Raymond Ibrahim rašo : „Vien tik kovo mėnesį Vokietijoje buvo išniekintos ir sudegintos keturios bažnyčios. „Šioje šalyje, - paaaiškino portalas PI-News, - vyksta šlykštus karas prieš viską, kas yra krikščioniška – daužpmi kryžiai ant bažnyčių stogų, ant šventųjų paminklų, dabar pagaliau – net ant antkapių kapinėse“.

Valdžia ir žiniasklaida niekada neįvardina, kas yra šie vanadalai, kurie griauna bažnyčias ir kryžius.. tais retais atvejais, kai vandalų asmenybės yra identifikuojamos (musulmonai arba „migraantai“), tai užpuolikai įvardijami kaip psichinių problemų turintys žmonės arba ligoniai.

  • „Niekas nerašo apie tai, kad daugėja atakų prieš krikščionybės simbolius. Tiek Prancūzijoje, tiek Vokietijoje – spengianti tyla dėl to, kad yra slepiama šių užpuolikų asmenybė ir jų kilmė. Nė vieno žodžio apie tai, kad bažnyčias griauna ir užpuldinėja migrantai.
  • Ir būtent smerkiami ne tie, kurie griauna bažnyčias, bet tie, kurie išdrįsta susieti migrantus su krikščionių bažnyčių vandalizavimu. Tokie žmones kaltinami „neapkynatos kalba ir rasizmu“, - PI News parašė kovo 24 d.

 

In February, vandals desecrated and smashed crosses and statues at Saint-Alain Cathedral in Lavaur, France, and mangled the arms of a statue of a crucified Christ in a mocking manner. In addition, an altar cloth was burned. (Image source: Eutrope/Wikimedia Commons)

Daigybė bažnyčių vakarų Europoje yra suniokotos arba sudegintos.

Prancūzijoje vidutiniškai kasdien yra užpuolamos dvi bažnyčios. Pasak Pi News,  2018 m. Prancūzijoje buvo užregistruoti 1063 išpuoliai prieš krikščionių bažnyčias arba jų simobolius (kryžius arba statulas). Tai 17 proc. daugiau, negu 2017 m., kas reiškia, kad situacija kasdien blogėja.

 

Beje, į Dievo Motinos bažnyčią Nime vandalai jėga įsiveržė ir iš savo ekskrementų bažnyčios viduje sudėliojo kryžių, The Saint-Nicolas bažnyčia Houilles buvo tris kartus suniokota vien vasarį – 19 amžiaus Šv. Mergelės skulptūra buvo „sudaužyta nepataisomai“, kryžius sudaužytas, pranešė bažnyčios atsto

Vandalai nuplėšė ir sudaužė kryžius Saint-Alain  katedroje Lavaur mieste, nudaužė Kristaus skulptūros rankas, sudegino altorių.

Kovo 17 d. buvo sudeginta St. Sulpice bažnyčia Paryžiuje iš karto po Š. Mišių sekmadienį.

Identiški pranešimai ateina iš Vokietijos – vien kovo mėnesį keturios bažnyčios buvo suniokotos arba sudegintos.

‚Šioje šalyje vyksta nepaskelbtas karas prieš viską, kas krikščioniška – kryžius ant bažnyčių stogų, šventųjų skulptūras, dabar daužomi net kryžiai kapinėse“, - pranešė  PI-News.

Kas tie bažnyčių niekintojai – „kryžiai sudaužyti, altorius duegintas, Biblija sudeginta, ant bažnyčios durų paliktas užrašas : Allahu Akbar.'"

Pernai lapkritį kitas Vokietijos leidinys pranešė, kad Bavarijoje nukentėjo 200 bažnyčių, jų kryiai sudaužyti. ‚Policija tiria šiuos įvykius, užpuolikus apibūdina kaip „jaunus islamistus migrantų kilmės“.

Kai kuriuose regionuose, kur musulmonų itin daug, pvz., Vakarų Reimo regione Vokietijoje, kur musulmonų daugiau nei milijonas, sudaužyta virš 50 Kristaus skulptūrų.

2016, po to, kai į Vokietiją atvyko dar milijonas musulmonų Dulmeno mieste vienas leidinys pranešė, kad „nėra dienos, kai neįvyksta išpuolio prieš bažnyčias“.

Prancūzijoje islamistai tiek suįžūlėjo, kad bažnyčias užpuldinėja Šv.Mišių metu.

PI-News sako :

„Niekas nerašo ir niekas nekalba apie atakas prieš Krikščionybės simbolius. Spengianti tyle tieke Vokietijoje, tiek Prancūzijoje apie tai, kas vykdo tokį vandalizmą. Nė vieno žodžio apie tai, kad tai vykdo migrantai“.

 

 


Jurga Lago


‘Ar užteks ugnies?’

Čia dega XII amžiaus Dievo Motina - krikščioniškos kultūros šedevras. Notre Damme - statyta du amžius, išgyvenusi kone tūkstantį metų - iki šiandienos, 2019-ųjų balandžio 15 dienos. Didžiosios Velykų savaitės pradžia jai tampa istorine pabaiga.

Simboliška.

 

Prancūzijoje nuo metų pradžios suniokotas rekordinis skaičius krikščionių simbolikos bažnyčiose. 47 atvejai: kryžiai, skulptūros, interjerai. Visi politkorektiškai tyli. Visi modernūs. Ar tokia mūsų modernybė? 😲

Man tai primena kvailo, išlepusio ir vargo nemačiusio sūnaus elgesį: kai po seno tėvo mirties išmetamas senas ‘šlamštas’: deginamos knygos. Liepsnos suryja senus rankraščius - tokios vertės, kiek jaunuolis skaičiuoti nemoka. Iš nežinojimo, iš neatsargumo, iš apsileidimo? Iš nekultūros tampama ubagu!

Euroremonto karta esame.

‘Europos saulėlydis’ - sako mano pažįstamas, stebėdamas TV žinias ir panašus šitas vakaras į tokį romantišką šiltą pavasario vakarą, kokių čia jau buvo tūkstančiai. Ir bus. Tik mūsų neliks ir kai visi išeisim, šiandiena liks raudonai pažymėta visuose kalendoriuose. Nemokėjom pastatyti, bet kad net nebesugebam išsaugoti, ką protėviai paliko. Tuo mūsų kartos bus garsios. Tokią Europą paliksim savo vaikams.

Nes ugnies užteks.
Kažkaip taip.

Peržiūros: 3560

Komentarai   

+15 # Dievas ras VAISTĄ 2019-04-16 09:51
Garantuoju.Mutantams nebus palikta teisės daugintis ir gyventi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Antanas 2019-04-16 11:11
Juodaodžiai kardinolai pasipiktinę, kad Europa įsileidžia emigrantus.Juodaodžiai kardinolai sunerimę, kad baltaveidžiai vyskupai tyli. Juodaodžiai kardinolai ir vyskupai pasipiktinę, kad jauni baltaveidžiai vyskupai palieka savo ganomuosius likimo valiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Antanas 2019-04-16 11:20
Atsidėkodami manau musulmonai už Šv.Tėvo Pranciškaus nuolankumą - pabučiuotas jų kojas, atsilygino karšta okkAlacho meilės ugnimi kuri sudegino katedrą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # klanas 2019-04-16 12:06
antikristai kelia galvas visame pasaulyje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # jeronimas 2019-04-16 13:28
Popiezius Pranciskus kiek persistenge buciuodamas juodiesiems kojas.Uz isvakarese isbuciuotas kojas,imigrantai greitai atsidekojo sunaikindami viena is garsiausiu pasaulio brangenybiu.Mane tik stebina jevrosojuzo didziuju sesiu valdovai-imperatoriai.Netgi ziuredamas makaronas i deganti pasaulio sedevra,braukdamas asaras kaip tikras artistas,nedriso ivardinti nusikalteliu.O pasakymas ,kad vyko praeita savaite restauravimo darbai,ir nuo to po triju dienu isiplieske tokio masto gaisras,ne tik manes neitikino,bet jau nepatikejo tuomi ir milijonai prancuzu ,bei milijonai jevropos doru pilieciu.kai juodieji Vokietijoje tratino moteris vyru akivaizdoje per sventes,tai vokieciams irgi buvo liepta tyleti.Ir iki siolei ne vienas babujinas nenubaustas.Po to as tiesiog patikejau,kad gal but tokiuo budu ir merkeliene iesko sau kokio babujino ,prilygstancio buvusios karalienes jekaterinos poreikiams???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Banditai valdo 2019-04-16 23:18
Seimą su Prezidentūra sudeginus sumažėtų Lietuvos vargas :cry: kuris tęsiasi nuo 1991 m. Dar ir kad Ožys ten būtų su nuodinga musmire 8) Bet lietuviais avinai, taip sakė ir Aušra Maldeikienė :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Atas 2019-04-16 23:45
Tas gaisras Paryžiuje tai akivaizdus juodašiknių musulmonų išpuolis, tik liūdna, kad ir ,,laisvos" Lietuvos televizija niekšiškai pučia miglą, atseit, ne padegimas, o netyčia savaime užsidegė. Tuos puspročius tempia ir į Lietuvą, slapta, tai nenustebkite, kai ir Lietuvoje pradės pleškėti bažnyčios
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # jeronimas 2019-04-17 00:32
Lietuvoje atgavus laikinai nepriklausomybe. nuo 1990 metu sudege 14 baznyciu.O del ko kokiu priezasciu sudege irgi nelabai issiaiskinta.Niekas nesuinteresuotas tuomi aiskintis.Ar bande tyrejai kelti versija,kad uz adamkaus slaptus kalejimus Lietuvoje kankintus islamistus,kankiniu broliai neliko skolingi???? Juk ta maisa su amerikiniais doleriais pasidalino auksciausios prabos paskirti Lietuvos apsaugininkai,todel argi imanoma,kad jie keltu tyryme versijas pries pacius save?????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # kerštas 2019-04-16 23:53
va va: je suis čarlihebdo, Palmyra, Rakka, Kabulas. Koks vistiktai kolosaliai , grandioziniai didžiulis noras sukelti karą Europoj kerštu verdančių muslimų rankom
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # vladas lukosevicius 2019-04-17 00:48
BŪKITE BUDRŪS ,,, Liansbergas su Tučkumi gali organizuoti Vilniaus katedros padegimą arba susprogdinimą , kaip organizavo Kryžkalnio motinos paminklo sprogdinimą .....
GAL jam jau seniai norisi vietoj Katedros pastatyti sinagogą ...
O gal ir vietuj griūvančios Gedimino pilies ant kalno sinagoga geriau žiūrėtūsi ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # gertrūda 2019-04-17 15:53
Kas jums bedieviai ar suklaidinti draudžia apkaltinti Dievą, ką komentaruose jūs ir darote? Parašyta: Kun 19,4 Nesikreipkite į stabus ir neliekite sau dievų. Aš esu Viešpats, jūsų Dievas.
Sk 33,52 išvykite visus to krašto gyventojus, sunaikinkite jų atvaizdus, sulaužykite stabus, išgriaukite visas aukštąsias stabų garbinimo vietas
Įst 7,5 Taigi štai ką jiems darykite: jų aukurus sugriaukite, sudaužykite stabus, iškirskite giraites ir sudeginkite drožinius.
Įst 12,3 Išardykite jų aukurus, sutrupinkite stabus, sudeginkite šventąsias giraites, sudaužykite jų drožtus dievų atvaizdus ir išnaikinkite jų vardus iš tų vietų.'' Kas čia neaišku? Šiuo klausimu teisingai musulmonai elgiasi. Viskas pagal Dievo planą. Todėl neburnokite prieš Dievą ir nedemonstruokite savo proto menkystės. http://www.tiesoskariai.lt/straipsniai-65/lt/alvydas-veberis----velykine-dovana-pagonims-popieriniams-krikscionims-369.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # azaevugafini 2019-06-16 14:37
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Online Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg yju.wngv.laisvaslaikrastis.lt.fwf.jk http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # adezucoxij 2019-06-16 15:30
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - 18 Amoxicillin 500mg Capsules ulj.pqed.laisvaslaikrastis.lt.twv.wg http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti