Z.Vaišvilos vadovaujama Lietuvos visuomenės taryba išsivalė nuo tautos priešų

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.75 (2 Votes)

Lietuvos Visuomenės Tarybos pranešimas spaudai

Lietuvos Visuomenės Tarybos pranešimas spaudai

2019 m. balandžio 11 d. Vilnius

Lietuvos Visuomenės Tarybos (toliau tekste – LVT) valdyba š.m. balandžio 9 d. posėdyje dėl LVT įstatų šiurkščių pažeidimų pašalino iš LVT narių Valdybos narius Aurimą Drižių (dėl sąmoningai „Laisvame laikraštyje“ tęsiamo žinomai melagingos informacijos skelbimo, kad LVT tariamai vykdo taip vadinamą Stanislovo Tomo projektą, šios informacijos nepaneigimo ir nedalyvavimo Valdybos veikloje) ir Zenoną Jurgelevičių (dėl šiurkščių etikos pažeidimų ir nedalyvavimo Valdybos veikloje), tenkino Stanislovo Tomo prašymą dėl jo atsistatydinimo iš LVT narių.

Š.m. balandžio 9 d. posėdyje LVT Valdyba po Aleksandro Valento paaiškinimų dėl domeno „Lietuvos Visuomenės Taryba“ panaikino Aleksandro Valento narystės organizacijoje sustabdymą, priimtą š.m. kovo 22 d. LVT Valdybos nutarimu.

Buvęs LVT narys ir Valdybos narys Zenonas Andrulėnas (pašalintas iš LVT narių š.m. kovo 6 d.),  buvo kviestas atvykti į š.m. balandžio 9 d. LVT posėdį dėl jo savavališkai perimto Lietuvos Visuomenės Tarybos dokumentų ir turto perdavimo, tačiau ir į šį posėdį neatvyko.

Zenonas Andrulėnas iki šiol neperdavė LVT Valdybai kandidatų į LVT narius užpildytų anketų su žmonių asmens duomenimis, kitų LVT dokumentų, LVT kasos dokumentų ir lėšų, FB ‚Lietuvos Visuomenės Taryba“ paskyros valdymo. Apie tai papildomai pranešta prokuratūrai.

Pranešame, kad galimai Zenono Andrulėno ir Jono Mažinto, kurie nėra nei LVT Valdybos nariai, nei LVT nariai, 2019-04-12 d. anonimiškai sušauktas renginys, pavadintas LVT narių susirinkimu, neturi nieko bendro su LVT veikla ir yra neteisėtas ir galimai nusikalstamas LVT vardo ir juridinio asmens naudojimas, dėl ko LVT Valdyba 2019-04-09 posėdyje nutarė kreiptis į prokuratūrą.

Primename, kad buvęs LVT Valdybos narys ir buvęs LVT narys Zenonas Andrulėnas, viešai skelbiantis savo nepritarimą taip vadinamam Stanislovo Tomo pensininkų gynimo projektui, savavališkai ir piktnaudžiaudamas LVT Valdybos nario įgaliojimais LVT vardu užsakė ir valdė domeną www.pensininkas.eu.

LVT Valdyba nuoširdžiai siūlo visiems neturėti jokių reikalų su šiuo provokatoriumi – Zenonu Andrulėnu.

Lietuvos Visuomenės Tarybos valdyba

Peržiūros: 1589

Komentarai   

+1 # dr. Jonas Ramanauska 2019-04-12 15:06
Dviejų skirtingų LVT narių buvau kviečiamas į LVT.. Nesutikau, nes aiškiai iš anksto yra žinoma ir suprantama, kad taip vyks, kaip vyksta. Tektų būti trečia dalimi. Tai geriau nesimaišyti tarp kojų liūtams. Z.Vaišvila, kaip signataras, aktyviai TYLĖJIMU veikia prieš LR Konstitucijoje įtvirtinta lygia rinkimų teisę, tuo kaunasi už NELEGITIMIĄ Lietuvos valdžią ir siekia surasti "teisingumą", kaip pats pasisako už NETEISINGUMĄ. Gal asilas? Nemanau, tokia užduotis. Per daug paprasta, kad nesuprasti, kad nelygi rinkimų teisė, kuri SIGNATARŲ yra įtvirtinta Seimo rinkimų įstatyme , yra anticivilizacinis kgbistinis kumunistinis STRIBIŠKAS pasiekimas. Tai ir gina Z.Vaišvila, Seimas, prezidentai ir kitokios ŠIUKŠLĖS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # . 2019-04-12 20:37
Aurimukai, vagi nagi pinigus renkasi JUraitis su žmonike, per uošvio fondą. jau paviešinta 15 minučių. Tu irgi nepaslysk ant šmeižto žievės. Juk apkalbi labai gerą savo draugą Kazimierą. Jis rinko pinigus, jis juos rinkimams švaistė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # jeronimas 2019-04-13 17:49
Daug vilciu dejau i LVT. Kas dabar ten liko ir vyksta,bunant ne Lietuvoje sunku suprasti.Keistai deliojasi ir tai,kad du draugai bendraminciai ,prisideje prie LVT kurimo,dabar kaltina vienas kita.Klaidu darome visi,juk ir posakis yra geras"kas nedirba tas neklysta",todel manyciau,kad reiketu ne skaldyti LVT,bet susedus prie bendro staloieskoti iseities tasku ir zengti pirmyn.Lietuvai sendien mirtinai reikalingos tokios idejos ,kaip numatete LVT kuriant.Padekit i sona savo nepamatuotas ambicijas ir sujunge bendram tikslui savo gabumus,savo idejas,savo meile Lietuvai,dirbkite naudinga linkme.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # nelinas 2019-04-13 23:52
cistka reikalinga buvo ir tada ,kai buvo valdzioje-kodel jis paliko komunistus,o pats isnese kudasiu i versla
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # neantanas 2019-04-19 16:57
Per grubiai pasakyta „Išsivalė nuo tautos priešų". Po kiekvieno atsijojimo nepatenkintų buvo ir bus. Griežtos rankos politika man priimtina. Manau visuotiniame LVT susirinkime paaiškės kas ir kaip.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti