Kai argumentu tampa kūjis ar kitoks ginklas - žodžiai tampa beprasmiais

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Milda Bartašiunaitė
Dar tebeverda diskusijos apie vidury dienos kūju nudaužtą atminimo lentą nacių kolaborantui Jonui Noreikai Vėtrai.

Vieni teigia, kad tai drąsus ir net didvyriškas poelgis. Kiek gi galima taikstytis su liberastų perrašinėjama istorija.
Kiti verkia, neša gėlytes "tautos herojui, komunistų kankiniui" ir reikalauja paminklinės lentos atstatymo.

Aš lieku prie savo nuomonės. O ji paprasta, kaip trys kapeikos - kai idealoginiame kare pasimato pirmieji ginklai - nuo kūjo iki automato belieka vienas žingsnis. Iš pradžių kris paminklai, netinkantys ir nepatinkantys vienai ar kitai pusei. O po to liesis tikras žmonių kraujas. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia. Pažiūrėkit į ką pavirto Ukraina.
Ar Stanislovas Tomas savo įvykdyta diversija paskatino tautą susimąstyti? Ar po jo poelgio lietuviški banderovcai puolė ieškoti informacijos apie Noreikos karo nusikaltimus?
Ne.
Lietuviški banderovcai dar labiau užsiputojo ir dar labiau ėmė muštis į krutinę: "Noreika - naš heroj". Tuoj vietoje vienos atminimo lentos pareikalaus pastatyti dvidešimt.

Ne, aš nesiūlau klusniai tylėti ir pasiduoti istorijos perrašinėtojams. Reikia ramiu tonu kalbėti, rašyti, pateikti šaltinius, dokumentus, įrodančius oponentų falsifikacijas. Tik faktais paremta ir argumentuota kalba tinka propagandiniame kare. Kai argumentu tampa kūjis ar kitoks ginklas - žodžiai tampa beprasmiais, nes jie nebesigirdės zvimbiant kulkoms ar gaudžiant minosvaidžiams.

Peržiūros: 948

Komentarai   

+2 # Aktyvus visumennkas 2019-04-10 16:57
Miela Mildute, na kam taip klastingai šmeižti gerb 5xprofesorių S.Tomą (kurio IQ berods net 286), kad jam nuo kūjo iki automato beliko vienas žingsnis :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # CiTaiBent 2019-04-10 18:20
Nieko sexekspertė nešmeižia, visi banderovcai pradeda nuo paminklu griovimo, po to bus savu šaudymas į savus, o tada atskris amerikonai su doleriu maišais ir barstys man papuola, tik ne vacinukams :))))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Atas 2019-04-10 23:55
Manau kitaip: vot kaip tik, kai žodžiai lieka bejėgiai ir beprasmiai, paskutiniu argumentu, ir gana veiksmingu, lieka kūjis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # J.Radovičius 2019-04-11 00:12
Visiškai teisingai parašyta. Tokios priemonės gal ir neblogos, kai tam pribrendo situacija, o dabar koks rezultatas? Politikas turi dirbti ne su draugais, ne su priešais, bet su neutralia dauguma. Tačiau nesijaučia, kad jos požiūris dabar bent kiek pasikeitė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # nelinas 2019-04-12 23:19
a kur kreiptis ,kaiop istot i mildos partija,ar ne ja liberastai buvo pagrobe
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti