Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkei Agnei Širinskienei „Laisvo laikraščio“ redaktoriaus Aurimo Drižiaus klausimai:

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.75 (2 Votes)

Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkei Agnei Širinskienei

 

„Laisvo laikraščio“ redaktoriaus Aurimo Drižiaus klausimai:

 

  1. Itin rezonansinėje vadinamojoje Garliavos pedofilijos byloje Panevėžio apygardos teismo teisėjai Eligijus Gladutis, Bronė Vidzėnienė ir Arnoldas Šukaitis dar 2010 m. pabaigoje ją nutraukė ir nurodė, „kad išanalizavus ikiteisminio tyrimo metu gautus A Ūso, V. Naruševičienės, L Stankūnaitės ir J. Furmanavičiaus telefoninių pokalbių duomenis, nebuvo nė vieno tiesioginio ar per kitus asmenis kontakto telefonu, kuris leistų teigti buvus ryšį tarp nurodytų asmenų ir J. Furmanavičiaus“. Nors toje pedofilijos byloje telefoninių išklotinių tarp minėtų asmenų apskritai nebuvo, nes prokuratūra tos medžiagos neįdėjo, teisėjai nieko nebijodami suklastojo savo nutartį įrašydami, kad jie „išanalizavo“ tuos telefoninius pokalbius, kurių net neturėjo. Tokia teisėjų savivalė dabar atima žadą, tačiau tada niekas, išskyrus Neringą Venckienę, į tai neatkreipė dėmesio. Beje, šią nutartį priėmusios kolegijos pirmininkas Eligijus Gladutis vėliau prezidentės Dalios Grybauskaitės rūpesčiu 2014 m. buvo paskirtas Lietuvos Aukščiausiojo teismo teisėju. Kaip vertinate tokią situaciją, ir kokių žingsnių žadate imtis sutramdyti nusikaltėlius teisėjų mantijomis, nes jie iki šiol dengiasi savo mantijomis ir „nepriklausomybe“?
  2. Kaip vertinate tai, kad Vilniaus miesto apylinkės teismas yra įvedęs cenzūrą „Laisvam laikraščiui“ ir uždraudęs rašyti straipsnius apie A.Sadecko vaidmenį „Mažeikių naftos“ privatizavime? Teismas jau aštuonis kartus atmetė mano prašymą panaikinti cenzūrą, o mane nuteisė už teisėtą veiklą – straipsnių rašymą – net septynis kartus. Kaip vertinate tai, kad teisėjai, žinodami, kad cenzūra Lietuvoje uždrausta, vis tiek ją taiko ir remiasi savo „nepriklausomybe“? Kokių žygių žadate imtis, kad teisėjai atsakytų už savo veiklą, ir kad jiems įstatymas būtų lygiai taikomas kaip visiems piliečiams?
  3. Kada žadate atšaukti Neringos Venckienės ekstradicijos prašymą ir kada bus atnaujintas pedofilijos bylos tyrimas ir išaiškinta, kas nužudė tiek daug žmonių šioje byloje? Juk žudikai iki šiol vaikšto laisvėje ir nesislapsto?
  4. Kaip vertinate tesimų ir prokuratūros praktiką sodinti į kalėjimus nekaltus žmones pagal vadinamų „pakabintų“ liudininkų parodymus – kai jie priverčiami apkalbėti kitus žmones mainais už tai, kad patys bus apsaugoti nuo atsakomybės už savo nusikaltimus? Juk jūs matyt suprantate, kad be vadinamų „teismų“ pertvarkos „valstiečiams“ nėra jokių vilčių per artimiausius rinkimus?
  5. Kaip vertinate faktą, kad „Snoro“ banko turtas buvo išvogtas jo administratoriaus Cooper rankomis. Ar tiesa, kad Valstybės kontrolė nustatė, kad „Snoro“ turtas ir pinigai buvo panaudoti Dalios Grybayskaitės rinkimų kampanijai apmokėti, ir kad būtent todėl Cooper ir išvengė atsakomybės už savo nusikaltimus?

 

 

Aurimas Drižius

Peržiūros: 1975

Komentarai   

+2 # pranys 2019-03-22 11:36
panasi i ponia agne atsakys i klausimus-kam dirba/savo seimininkui ar tautai
ko gero ir be atsakymu aisku is 3 metu darbo
seimininkas nori buti savininku,o gyventi ispanijoj
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Pilietė SS 2019-03-24 21:05
Ar jūs akli, ar girti? Tai kas, jei ne valstiečiai, pradėjo ardyti nusikalstamą teisėjų klaną? Ką, jei ne valstiečius, kaip įsiutę šunys puola lansgrybinis klanas, paleidęs nuo pavadžio anūką? Kas, jei ne Širinskienė, iškėlė anūko verslo plano teisėtumo klausimą? Jūs dabar reikalaujate išspręsti viską ir iš karto, kurstote žmones prieš valstiečius. Ko siekiate? Konservatorių sugrįžimo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # dam-in 2019-04-10 11:46
Kol Skvernelis sedi valdzioj Garliavos zudyniu bylos nieks neprades.7zdgh
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti