Vladimiras Romanovas: "Svyla Dalios Grybauskaitės užpakalis"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.06 (9 Votes)

Vladimiras Romanovas: "Svyla Dalios Grybauskaitės užpakalis"

Klausimą, ar aš žinau tokius žmones, kurie, kaip aš suprantu, per ofšorines sąskaitas Ūkio banke laikė depozitus, reikia užduoti Žaliui ir Soldatenko, kurie užsiėmė nerezidentų aptarnavimu, ir kurie tęsia užsiimti tuo Vilniuje mažame banke, kuris liko po „Snoro“, šie du žmonės buvo sulaikyti su pažeidimais dėl šios priežasties ir jais rūpinosi teisėsaugos organai.

Abu buvo suinteresuoti tuo, kad bankas sustabdytų savo veiką, tam, kad pavogti šį verslą, ką, jie galų gale ir realizavo vadovaujant apsaugos departamentui. Tam tikslui Centrinio banko, Vasiliausko, buvo sugalvota legenda dėl suvienijimo dviejų bankų – Šiaulių ir Ūkio bankų.

Pasakoju, kaip pas mane į futbolo rungtynes į Edinburgą atvyko ponas Rainer iš Europos vystymosi ir rekonstrukcijos banko, kuris turėjo 25% Šiaulių banke, ir pasiūlė susivienyti, aš atsakiau, kad Šiaulių bankas neturi tokio verslo ir bus sunkia našta Ūkio bankui, tada jis pradėjo įtikinėti, kad iš Europos fondo yra skirtas vienas milijardas pagalbai bankui po krizės 2008 m., ir po susivienijimo Europos vystymosi ir rekonstrukcijos bankas skirs naujo banko didinimui šimtą milijonų eurų, aš buvau priverstas sutikti, bet aš pagalvojau, kad Šiaulių bankui atėjo pabaiga ir reikės su juo padirbėti, prieštaraujant, kad pusę šių pinigų prezidentė Dalia Grybauskaitė jau išnaudojo arba pavogė, ir, be to, šiuos pinigus laiko jos prižiūrimuose bankuose, kuriems jis davė visas privilegijas ir su savo drauge pagal orientaciją Šimonyte priėmė įstatymą visus valstybinius pinigus laikyti šiuose bankuose, ir jau imant juos su procentais tokiu būdu susodino parazitus ant Lietuvos biudžeto, ir silpnai tikimasi, kad ji juos atiduos, tuo labiau šie bankai visą laiką maldauja ir prašo pagalbos ir privilegijų.

Netikėtai, kai buvo baigtas auditas prieš bankų susivienijimą ir jokių kruvinų pinigų aptikta nebuvo, iš manęs išreikalavo pasirašyti sutartį dėl refinansavimo blogų skolų, aš buvau priverstas užstatyti visus savo asmens aktyvus, kai staiga Vasiliauskas pradėjo reikalauti pakeisti patyrusį Ugenską [Gintarą Ugianskį] į jauną Žalį, tai prieštaravo logikai.

„Po susivienijimo keiskite į ką norite“, dabar aš suprantu, kad jo užduotimi buvo, kad postą užimtų paklusnus vadybininkas ir jo rankomis sustabdyti banką, o verslą su pinigais pavogti šių žmonių pagalba. Pats apie tai oficialiai paskelbė: „Prireikė apgauti“. Jei atstovas pagal prezidento įgaliojimą apgaudinėja, tai koks tada prezidentas? Prieš licencijos atšaukimą Žalys mėnesio bėgyje stabdė mokėjimus, o Soldatenko skambino banko klientams ir baugino, kad bankas užsidarys. Tas faktas buvo užfiksuotas.

Taip pat įsakė savo darbuotojams taip pat bauginti klientus skambinant ir gąsdinti, tokiu būdu pavyko sumažinti rodiklius žemiau normos pusės procento, kas tapo priežastimi atšaukti licenciją. Jei iš tikrųjų bankui susidarė bloga padėtis, tai kodėl Centrinis bankas nenusprendė padėti iš pagalbos fondo bankams, kaip žadėjo, nors to ir nereikėjo daryti, o vietoj to padarė paniką nesąmoningomis replikomis spaudoje. Ir sumąstė „geriausią sprendimą“, uždaryti konkurentą ir apiplėšti indėlininkus, o jų pinigus pavadinti kruvinais ir nešvariais. O, aišku, naudotis jais yra normalu!

Daliai Grybauskaitei, kuri prižiūri Centrinį banką – tai yra geriau, nei išsiskirti su milijardu, kurį žadėjo naujam susivienijusiam bankui ir, apgavus klientus, pagrobti pinigus dėka bankrutavusio vadybininko, sulaužius likimus tūkstančių klientų, kurie patikėjo banko sistema, kurią kūrė amžiais. Kiekvienais metais buvo atliekamas auditas geriausių auditorių įmonių, ir nei kraujo, nei lavonų matyti nebuvo, o dabar prabudo.

Be to, tik tada, kai paskyrė D.Grybauskaitės juristą Vasiliauską vietoj bankininko. Ūkio bankas buvo kiekvieną dieną valdomas Centrinio banko ir apyvarta nuo 10 milijardų dolerių per mėnesį krito iki penkių šimtų milijonų per mėnesį. Bankas sugebėjo išgyventi krizę 2008 m. ir atsistatyti, ir įeiti į penketuką greitai besivystančių bankų Rytų Europoje, ir visas blogas skolas su palūkanomis padengdavo investiciniai projektai, kuriuos kai tik perėmė, iš karto pardavė už itin žemą kainą.

Kovotojai už kruvinus pinigus. Štai kam buvo reikalingi juristai, o ne bankininkai. Kai tik bankas prarado licenciją, žemė, kurios plotas – 12 ha Vilniaus centre, kurios kaina – 200 mln. eurų, ją pardavė Šiaulių bankui už septynis milijonus, tokiu būdu bando atsikratyti įrodymų. Jei jūs pradėjote baudžiamąją bylą, tai visi nusikaltimo dalykai turi būti areštuoti tyrimo metu, kaip įrodymų dalykai. Taip išgelbėjo Šiaulių banką nuo bankroto ir pardavė iš naujo čia pat už 40 mln., be to, tas pats pirkėjas siūlė virš šimto. Matyt, visi kiti pinigai liko tos grupuotės kišenėse.

Sugebėjo parduoti akcijas Rusijos kepalo, kur buvo pastatas, kurio plotas 21 tūkst. kv. m Maskvos centre, už šimtą tūkstančių eurų (kas pasakys, kad tai nėra ypatingai begėdė vagystė)? Aliuminio gamykla su karjeru ir visa infrastruktūra ir banku dingo be žinios, tokiu būdu sukūrė neigiamą balansą Ūkio banko, bet jūsų nusikaltimo pėdsakų jums nepaslėpti. Šių objektų įvertinimai buvo padaryti. Kas liečia pinigų plovimą – tai yra mitas, kuris neliečia nei manęs, nei banko, arba jūs norėjote, kad aš dirbčiau Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT) ir tikrinčiau klientus, iš kur jie gavo pinigus. Bet tokiems dalykams yra policija.

Aš pradėčiau nuo Dalios Grybauskaitės, kaip ji perdavė visus valstybinius bankus su milijardais grynųjų pinigų ir turtu už nieką. Ir ką už tai gavo? Gelbėjant švedų mirštantį banką, permetant visus valstybinius pinigus į šį banką, o kai prasidėjo triukšmas, grąžino juos į dukterinį banką Lietuvoje ir čia pat su palūkanomis davė valstybei. Taip įsodino parazitus į Lietuvos kaklą. Iš kur atsirado pinigai, yra fiskalinių organų (policijos) reikalas. Banko užduotis – aptarnauti juos. Čia aš apie apgautus paprastus žmones.

Protingi žmonės jau seniai suprato, kaip jūs apgaudinėjate žmones savo žurnalistų tyrimais, nes tikrasis tyrimas jau vyksta penkerius metus ir jeigu sąžiningas tardytojas – baigsis jūsų areštu, kaip nusikaltėlių prieš Lietuvą kitos svetimos valstybės naudai. Tik nesuprantu, kam jūs labiau tarnaujate, švedams, Amerikai arba, kaip Rusijos agentai, žaidžiate nesuprantamą žaidimą, o gal velniui, tada žinokite, jei jis jus paleido priešais save, jums jau nesustoti. Kas liečia Magnickį, tai jis, kaip ir aš, pasiteiravo ir laikė tik 5% visų pinigų Ūkio banke, o kitus Latvijoje. Jie tyliai aptarnauja savo klientus ir necypia, nebando užuosti pinigų, neieško ant jų kraujo, o dirba šalies naudai, išmetus iš šalies skandinaviškus bankininkus, vagis, kurie traukia pinigus iš šalies, laikant jus aborigenais, kuriuos okupavo už jūsų pinigus. Prie ko čia muzikantas, Putino draugas, sunku suprasti. Kuo jis kaltas – tuo, kad yra draugas, arba tuo, kad uždirbo 10 milijonų? Arba tuo, kad laikė pinigus Lietuvos banke Lietuvos valstybės naudai, o ne Rusijoje. Mano manymu, yra nustatyta durneliui paprastam žmogui, istorijoje trūksta lavonų. Paprašykite Landsbergio, kovotojų, kurie sprogdindavo sovietų karių paminklus, o dabar po apsaugos departamento stogu užsiima cigarečių ir narkotikų kontrabanda ir migracija darbuotojų, kurie buvo mušami lazdomis už nemokėjimą ir lavonus metė ant kelio. Herojai Vasiliauskas ir Vitalijus Gailius iš policijos. Ko gi jis negaudė sukčių – klientų, kuriuos matė be akinių, kaip ekstrasensas, ir nė vieno nepagavo. O dabar diskutuoja kovotojas už pinigų švarumą. Reiškia, kad už jį akcininkai turi gaudyti, pradėti baudžiamąsias bylas tose valstybėse, kur jie gyvena. Visiška nesąmonė. Visi tiesiog apiplėšė vienintelį banką, kuris pats galėjo užsidirbti ir investuoti į Lietuvos ekonomiką, kultūrą ir sportą, ir dabar diskutuoja, kad pinigai nešvarūs, kai užpakalis dega. Labai tikiuosi, kad po rinkimų ateis tikras patriotas, kuris myli Lietuvą, ir jums teks atsakyti už užsienio parazitus, kuriuos užaugino ant Lietuvos kūno, kurie sukūrė virtualų melo pasaulį, kuriame sąžiningam žmogui neišgyventi.

Peržiūros: 6806

Komentarai   

+33 # Šie yra vagys 2019-03-14 21:37
Anksčiau šie „veikėjai“ administravo ir Ūkio banką. O dar iki tampant AB banko Snoras bankroto administratoriumi, G.Adomonis kartu su E.Sutkienės vadovaujama advokatų kontora „Tark Grunte Sutkiene“ kartu darbavosi, vykdant bankroto procedūras bei administruojant turtą, Ūkio banke. Matomai, kai pritrūko, ką vogti šiame banke, perėjo papildomai darbuotis į Snoro banką.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Baisi Maskvos ranka 2019-03-14 21:42
Maskvos ranka, - tai Grybauskaitės buvę kursiokai Piteryje. :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # VLADAS LUKOSEVICIUS 2019-03-14 22:21
Mums KGB prostitutė Grybauskaitė su Šimonyte mažino pensijas ir atlyginimus , o pati pelnėsi iš brangiūjų Kubiliaus paskolų , o dabarabi jau pasistatė po namą pensininkų saskaita ..... Valstybės kontrolės ataskaita - valstybės obligacijų pelnas siekė 12 proc. 2009 m. Būtent tokias obligacijas Dalia Grybauskaitė pirko neviešai, sutariusi su finansu ministre Šimonyte , jos organiavo slaptus aukcionus …. Bet kurioje ES valstybėje poniutės jau sėdėtų belangėje , o pas mus šita aferistė Šimonytė lenda į prezidentus ….
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Atas 2019-03-14 22:54
bet įdomiausia tai, kad ta arkliadantė greit surinko reikiamą kiekį parašų Ir už ją žada balsuoti daug (kvailų) bobų. Tai tikrai kelia pavojų
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # KGB prostitutė 2019-03-15 08:18
Cituoja Atas:
bet įdomiausia tai, kad ta arkliadantė greit surinko reikiamą kiekį parašų Ir už ją žada balsuoti daug (kvailų) bobų. Tai tikrai kelia pavojų

O surinko todėl, kad lietuviai avinai
https://www.youtube.com/watch?v=nGY1F8roRS0&t=12s
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # nuodinga musmirė 2019-03-17 14:54
Pirkau ir pirksiu, o tu tik paloti gali Vladuk 8) gyveni kaip bomžas ir turi būti dėkingas valdžiai kad dar gyvas likai ;-) i ha haha ha
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # vladas lukosevicius 2019-03-18 08:00
Nustipsi greitai kartu su KGB šliuxa ir VSD pedofilu Tomaševskiu ,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Pūlinys 2019-03-18 10:22
Cituoja vladas lukosevicius:
Nustipsi greitai kartu su KGB šliuxa ir VSD pedofilu Tomaševskiu ,

Neringa Venckienė ir ta inelaimmėjo buvo išvadina pūliniu, biologinė kalė gavo apsaugą, o tu kas būsi? Eilinis runkelis ir bomžiakas. Žurnalisti Lovatiesė tau padės KALĖS ISTORIJA tai tavo likimas :D :D :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # vladas lukosevicius 2019-03-18 10:35
Tuoj pilnai atsakysite už užsakytas VSD pedofilo Tomaševskio žmogžudystes ir narkokontrobandą ...
O už vaikus , atsakysite savo vaikais . Nuo dievo atpildo nepadės jokios apsaugos .....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Jonas Žuvelis 2019-03-14 21:43
O visgi ,atrodo, ne visai jis ir neteisus. Gala tik ,kad Lietuvoje nebus kas tai ištirtų!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Kestutis REKLYS 2019-03-14 21:47
Na "Buratinas" ir Maskvoje buratinas..., bet jo pasisakymus išklausyti vertą, gali paaiškėti naujų detalių, kas galėjo prisidėjo prie tuometinės bankų krizės... Priminimas kaip buvo sprendžiamas Snoro banko likimas. Tada buvo sprendžiama kokiu būdu uždaryti Snoro banką. Vienas būdas - bankrotas, kitas būdas nacionalizacija, pastatant "ant kojų" ir vėliau privatizuoti. Labai gerai atsimenu kai penktadienį, į darbo pabaigą Kubilius sukvietė žurnalistus, šalia buvo Šimonytė ir paskelbė - Snoro banką nacionalizuosime, nes valstybei tai pigiausias būdas, su didžiaisiais Snoro banko kreditoriais ir indėlininkais susitarta, jie savo lėšas užšaldo. Tikrai apsidžiaugiau..., bet jau pirmadienį 10 val. Kubilius paskelbią - Snoro bankui skelbiam bankrotą??? Ir tai Lietuvai kainavo "viso labo" tik 4 milijardai litų su komercinėmis palūkanomis, už kuriuos greičiausiai ir po šiai dienai atsiskaitinėjama, kai buvo galima banką nacionalizuoti ir pardavus dar uždirbti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Kestutis REKLYS 2019-03-14 21:49
Įdomiausia šioje istorijoje - kas vyko savaitgalį? Kokios derybos su kuo, po kiek ir kam??? Neabejoju, kad tuometinė finansų ministrė Šimonytė tai puikiausiai žino kaip buvo praskolinama valstybė, bet iš jos pusės - kapų tyla. Ir dar pats bankroto procesas, kai buvo samdomas bankroto administratorius iš užsienio, su nešvaria reputacija,jam buvo mokamas 100 000 atlyginimas, kai vietiniai bankroto administratoriai buvo tada labai pasipiktinę - kodėl be konkurso, kodėl už tokią didelę sumą, kai vietiniai būtų tą patį darbą atlikę kelis kartus pigiau??? Jei kas dalyvausite Šimonytės priešrinkiminiuose renginiuose, būtinai paklauskite - su kuo savaitgalį buvo sprendžiamas Snoro banko likimas???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Gediminas 2019-03-14 21:45
Penkias pavardes ivardino buves banko vadovas;Grybauskaite,Simonyte,Vasiliauska,ir dar du kitus.Matyt tie zmones ir sunaikino tiek ukio banka,tiek snoro banka?? Argi snoro bankas uzgrobtas ir isvogtas ne tu paciu valdziagyviu??Juokingai atrodo ir tas pinigu plovimas per bankus.Ukio bankas rasoma,isplove 76 milijonus,ir ji uzverte ,kaltinant Rusija,Putina .O vat kad milijardus isplove skandinavijos bankai,tai cia nieko baisaus,net garsiai kalbeti ir rasyti draudziama?? kokie skirtingi istatymai taikomi???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Danutė Peceliūnienė 2019-03-14 21:50
jei rimtai,tai Romanovo zodziuose yra nemazai tiesos,o zmogu pravardziuoti,nors ir labai nepatinka,yra neetiska,rodo neissilavinimo lygi

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/vladimiras-romanovas-prabilo-apie-pinigu-plovima-ukio-banke-662-1115522?comments&copied
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # ŠIMONYTĖ 2019-03-14 22:04
ŠVEDŲ BANKYRIŲ PAKLODĖ. :P
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Darijus 2019-03-14 21:52
Sunkus tekstas, bet tai kad vyksta dalykai užkulisuose- manau akivaizdu visiem. Beje, apie ką kalba jis minėdamas prezidentą patriotą? :-) kuris čia? :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Valdas Kontautas 2019-03-14 21:54
Gal Andriukaitis, nes kaip ir vienintelis is senosios komunistu gvardijos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # juozas 2019-03-17 12:39
Juozaiti suprantama
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # MYKOLAS 2019-03-14 22:05
KAIP GALI TA ARKLIAGALVĖ VALKATA SENMERGĖ ŠIMONYTĖ, APVOGUSI TAUTĄ IR IŠVOGUSI SNORĄ DAR NORĖTI KANDIDATUOTI? BRUDŲ BRUDAS….
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Šimonytei 2019-03-14 22:12
Kas tu tokia buvai Kubiliaus konservatorių vyriausybėje??? Prigimtinė tarnaitė??? O dabar prabilo k.u.r.v.a. praskolinusi Lietuvą!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Pamenam 2019-03-14 22:18
simonyte ir masiulis su steponavicium kubilo vyriausybeje uz tai buvo idejiniai vagys, ne kokie samdiniai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+49 # Šaunuolė 2019-03-14 22:17
Širinskienė – viena iš darbščiausių, protingiausių, sąžiningiausių Seimo narių. Kai konserVatnykai ją pamato, tai tuoj tryda apima. :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # dvivalentis 2019-03-14 22:50
svetimus pinigus atimineti ir skaiciuoti megsta ir sioji dauguma,neapgave tautos nepraturtes,bet
nuo to jiems geriau nebus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Psichologas 2019-03-15 04:21
Romanovui demensija vystosi. Jis nesupranta, kad Vytas su Magnolija "iš kitos pusės" gyvena kitoje DIMENSIJOJE ir jų jokia info iš kitos DIMENSIJOS nepasiekiama.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # KGB prostitutė 2019-03-15 08:14
Neseniai KGB prostitututė su SEIMU suvaržė teisę pačiam kreiptis apeliaciniu skundu.
2019-03-01 konstitucinis teismas atšaukė nutarimu tokius suvaržymus, kurie buvo LR CPK 306 str. 3 d. Kaltų neliko nei SEIME, nei niekur kitur :-* Taip ir visur nusikaltėlių zonoje nuo 1991 m. kuri pasivadino VALSTYBĖ
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # simbioze 2019-03-15 08:52
8) is ko gyvena valdzios mafija :is paskolu,kurias mums reikia atyiduoti per mokescius
jie nieko nekuria-tik gadina visu gyvenima tam panaudoami visas imanomas strukturas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Ups 2019-03-16 08:14
Vladimirai, tiesą reikia viešinti per tarptautinį teismą, o ne bėgti į Rusiją. Žinant jog ten valdžia užimta OPG, jūsų kalbėjimas iš Rusijos yra niekinis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # juozas 2019-03-17 12:42
aga lauk pakol suims ,tik jau nepatarinek to ko visai neismanai butu Neringa pasitraukusi i Rusija butu pagerbta ir laisva,jeigu toks drasus tai kisk galva i lukiskes pasiklausysi pacuku cipimo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # simbioze 2019-03-16 10:08
gerb "disidentai" ar jus jau seka-tai sakau persekiojamas nuo 1988m. ,kai komunistai eme valdzia kapitalistais persiverte-jus nezinot ir arti nebuvot-kas jie dabar?teiosmai-ju priedanga,strukturos -ju apsauga nuo bet kokios kritikos...ar tiesos sakymo
tiesiog universitetinis "jaunimas' nesupranta,kaip vyksta viskas realybeje-ne kabinetuose,auditorijose ar ant plausto
kada gi pagaliau nefilosofuosime,o pradesime parodymus,be teismu-juk yra galimybe?nors ir ne per TV,bet yra-is tikro reikia pradet rodyt tikrus dididentus ir ju pasakojimus
ar busi valdzios priedelis...ir skaldysimes siekdami,ko?"aukstu postu?" ar tik pasiviesindami save,kaip mes kalnus verciam(su leidimu is LKP CK PB)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # juozas 2019-03-17 12:44
tu cia apie ka?vaike eik tu geriau i delfide ten tu gausi daug "patarimu",cia renkasi zmones jau susitupeje ir ne studentai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # zenonas 2019-03-16 22:35
gerb.Vladimirai Romanovai, Lietuvoje dar nespėjo man atimti buto, senelių sodybos, susgrąžntą senelių žemę atėmė nusikalstama Lietuvos teisėsauga, atvykus į Lietuvą aš JUs priglausiu nemokamai. Mano tel. 8 662 33770. Gryblandsbergyno vieta ne ten kur dabar?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Aa 2019-03-17 15:33
Cituoja zenonas:
gerb.Vladimirai Romanovai, Lietuvoje dar nespėjo man atimti buto, senelių sodybos, susgrąžntą senelių žemę atėmė nusikalstama Lietuvos teisėsauga, atvykus į Lietuvą aš JUs priglausiu nemokamai. Mano tel. 8 662 33770. Gryblandsbergyno vieta ne ten kur dabar?

Jeigu cia bajeris - uzskaitau. Jei rimtai - tu idiotas. Kam jam pas tave ubaga-ligoni gyventi?
Pasaku prisiskaitei?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # zenonas 2019-03-16 22:40
Svyla gal nuo senbermengystsės, šiaip turėtų svilti nuo gryblandsbergystės?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # nuodinga musmirė 2019-03-17 14:52
Ne tik užpaklis svyla, bet ir palei užpakalį tą vietą :lol: prisimena Leningrado laikus, kai gatvėje uždarbiavo ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # vladas lukosevicius 2019-03-18 11:37
Prie KGB prostitutės Grybauskaitės buvo suklastotos visos bylos susijusios su užsakytomis žmogžudystėmis , pedofilija ir nusikaltimais prieš vaikus .
Pikeliškių smurto prieš vaikus ir pedofilijos byla ...
Veliučionių socializacijos centro smurto prieš vaikus byla ...
Šviekšnos socializacijos centro smurto prieš vaikus , pedofilijos byla ...
Viešvilės vaikų globos namų pedofilijos byla ...
Vilniaus ,, MINTIES ,, vaikų globos namų daugkartinio smurto , pedofilijos byla ...
Pakartotinai klastota prokuroro T. Birštono nužudymo byla ...
Kusaitės terorizmo byla ...
Saugumiečio V. Pociūno nužudymo byla ...
Milinio nužudymo byla ...
D. Kedžio nužudymo byla …
Kauno pedofilijos ir žudynių byla ...
LRGP Suklastotos bylos N. Venskienei , kad pridengti savo nusikaltimus …
Suklastotos visos Garliavos gynėjų bylos , kad pridengti pedofilus ...
Dangstomas VSD pedofilas ir žudikas Erikas Tomaševskis ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # diuma 2019-03-18 11:49
svils padai iki kadencijos ,o paskui?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # fura 2019-03-19 12:42
Visiskai degraduojanti salis, pacios maziausios algos ES ir kosmines kainos, po neteiseto euro ivedimo, nes nebuvo referendumo del euro.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti