Sučiuptos teisėjų gaujos vadeiva A.Valantinas meluoja ir užuominomis grasina

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.64 (14 Votes)

Aurimas Drižius

Teisėjų tarybos pirmininkas Algimantas Valantinas, kuris yra asmeniškai pridengęs begalę labai sunkių nusikaltimų, įskaitant ir nužudymus, šiandien spaudos konferencijoje sakė, kad sulaikyti teisėjai yra nekalti to, tol juos kaltais įvardins tas pats A.Valantinas : "tol, kol neįrodyta kitaip, tai teisme dirba tik sąžiningi ir teisingi teisėjai". 

 

Kadangi A.Valantinas daug metų dirbo kartu su sulaikytais Apeliacinio ir apygardos teismo teisėjais, sunkiai tikėtina, kad A.Valantinas nieko nežinojo apie perkamas ir parduodamas bylas. Tuo labiau sunku patikėti, kad tas pats A.Valantinas nuteis savo buvusius kolegas, su kuriais jis yra susirišęs viena virvele. "Kol teismas nepripažins jų kaltais, to jie nekalti", - grasino visuomenei A.Valantinas, leisdamas suprasti, kad visi, kurie įtariamus teisėjus vadins kyšininkais, sulauks teismo rūstybės už "nepagarbą teismui".

„Aš norėčiau , kad jūs suprastumėte, ką daro teisėjas, ir ką turėtų daryti kiti, - sakė A.Valantinas, - teisėjas niekada nesivadovauja nuojautomis, ir todėl galima šiandien sakyti, kad  specialiosios tarnybos yra pajėgios ir stiprios, ir atlieka savo darbo.  O teisėjas nuojatomis niekada megali gyventi.“.

A.Valantinas sakė, kad net neketinama peržiūrėti bylų, kurias nagrinėjo  korupcija įtariami teisėjai – tai bus daroma, jeigu „kažkas“ pasakys, kad teisėjas toje byloje padarė nusikalstamą veiklą, tai be jokios abejonės, procesas toje byloje galės būti atnaujintas“. 

A.Valantinas, klausiamas ar sulaikyti teisėjai nagrinėjo rezonansines bylas, atsakė, kad „nagrinėjo tas bylas, kurios jiems buvo paskirtos“.  Bylos bus peržiūrimos tik tada, jeigu bus įrodyta, kad „konkrečioje byloje buvo dėl kažko susitarta, ir tai bus pagrindas atnaujinti tos bylos nagrinėjimą“. 

Čia pat A.Valantinas apsimelavo, sakydamas, kad „teisėjas negali pasirinkti bylos, o teisėjų atrankos skyrimo procedūros yra be galo griežtos“.  

Tačiau teismų praktika liudija ką kita – pvz., buvo toks Vilniaus apygardos teismo teisėjas Ryšardas Skirtūnas, kuris atvirai reikalavo iš Latvijos piliečio 30 tūkst. litų kyšio, kitaip grasino latvį „sudeginti“ (t.y. pasodinti). Tam, kad gautų minėto žmogaus baudžiamąją bylą, R.Skirtūnas perdavė tuometiniam Vilniaus apygardos teismo pirmininkui V.Dovidaičiui kyšį – japoniškos sakės rinkinį ir 7 tūkst. litų „paskolą“. Nors STT sučiupo R.Skirtūną su 30 tūkst. litų kyšių, tačiau jo viršininkas V.Dovidaitis liko savo pareigose dar 10 mėnesių po to, kai buvo sučiuptas Skrtūnas.  „Mes nesupratome, kodėl STT prašė panaikinti tik Skirtuno teisinę neliečiamybę, o Dovidaičio – ne“, tada LL sakė vienas Seimo komisijos narys. Per pirmąją apklausą STT V. Dovidaitis kategoriškai neigė, kad su R. Skirtunu kalbėjosi apie L. Jurgelevičiaus baudžiamąją bylą, taip pat tikino, jog niekada nėra iš jo gavęs dovanų ar pan. Tačiau praėjus keliems mėnesiams į naują apklausą STT iškviestas V. Dovidaitis buvo supažindintas su ikiteisminio tyrimo medžiaga ir užfiksuotais garso bei vaizdo įrašais. Iš jų paaiškėjo, kad V. Dovaitis su R. Skirtunu vis dėlto yra aptarinėjęs L. Jurgelevičiaus bylos paskyrimą. Per šią apklausą Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas buvo atviresnis – pripažino, kad iš R. Skirtuno gavo dovaną, tačiau teisinosi, jog to nesureikšmino, nes tai esą tebuvo apsikeitimas dovanomis prieš Kalėdas. 

 Tačau A.Valantinas sako, kad "bylų paskirstymas yra mechanizuotas, ir teismo pirmininkas neskirsto bylų". 

A.Valantinas sakė, kad „šiandien turime visus mechanizmus, kad į tesiėjų luomą patektų sąžiningi ir nepriekaištingos reputacijos teisėjai“.

Kaip žinia, pats A.Valantinas buvo pašalintas iš generalinio prokuroro po to, kai Seimas nustatė, kad prokuratūra nusikalstamai aplaidžiai turė Garliavos pedofilijos bylą. 

 

Vilniaus apygardos teismo pirmininkė L.Braždienė taip pat sakė, kad katoegoriškai prieštarauja teisėjų vardo žeminimui. „Kaip ir visa teismų bendruomenė, Vilniaus apygardos teismo teisėjai yra be galo sujaudinti šio įvykio ir netoleruoja jokių korupcijos apraiškų, susijusių su teisėjų vardo žeminimu. Mūsų teismo teisėjas Henrichas Jaglinskis, jam yra suteiktos atostogos, pirmadienį bus rengiamas klausimas dėl jo nagrinėtų bylų perskirstymo. Jokių išskirtinių bylų teisėjas nėra nagrinėjęs“, – teigė L.Braždienė.

Peržiūros: 3196

Komentarai   

+97 # LT gauja 2019-02-20 15:25
Ar netiesą Venckienė sakė,kad nėra teisybės Lietuvoje,kad kas darosi teismuose,tarp teisėjų visokie işgamos sėdi???Dar tie išgamos nori parvaryti ją į čia,kad teisėtai padėti į vietą...Va,Jums teisinė Lietuva!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Nuotraukoje 2019-02-21 10:42
O žandukai pas aferistus įraudę! :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Žydšaudžių 2019-02-21 10:49
Šitų bedvasių išgamų vaikai yra šiandieniniai prokurorai,teisėjai,daktarai, nariai,ministeriai. Užtat Lietuvoje ir yra kaip yra. :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # ŠŪDAS 2019-02-21 11:05
Šūdų šūdas,-pasakytų buvęs teisėjas Birštonas. :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # jeronimas 2019-02-20 15:52
Matomai STT ir prokurorai netycia praleido savo sarasuose "pono" Valantino pavarde,kai vyko suimti jau isvardintu "ponu"??Tikekimes sugris ??O kas liecia del "ponu" su mantijom nuteisimo,tai tik nepriklausomi uzsienio teisejai ,manau,sugebetu skirti "garbingas" bausmes siems mantijas vilkintiems ir valstybes vardu imantiems kysius.Bet siulau visiems besidomintiems siais nuotykiais palaukti.Juk teisingumas isigalioje tik tuomet,kai nusikaltelis nubaustas teismo ir jam pradedamas vykdyti teismo sprendimas.??O cia pasibaigus rinkimams gali pasibaigti ir tas shou???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # LEONAS 2019-02-21 10:45
O KODĖL NIEKAS NESIIMA ANTSTOLIŲ, PROKURORŲ IR TEISĖJŲ ĮSIGALĖJUSIOS MAFIJOS? TIPO PER 10 METŲ TULPĖ NIEKO NEMATĖ? IŠSIGIMĖLIŲ MOTINA - JŲ "STOGAS"?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Tulpės chebra 2019-02-21 10:46
Yra toks šlykštalas korumpuotas antstolis DONATAS KISIELIUS. Tai GRYBAUSKAITĖS draugelis bei nuolankus tarnas. Išlaižo ir nuolankiai visas komandas vykdo. GRYBAS pas jį namuose vasario 16 d. proga net filmavosi, reklaminį šventinį filmuką susuko. Todėl tas šlykštynė jaučiasi po GRYBAUSKAITĖS “stogu” visiškai nebaudžiamas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Brudų brudas 2019-02-21 10:47
Didžiausias brudas iš antstolių yra toks tūlas IRMANTAS GAIDELIS. Darbuojasi ranka rankon su korumpuotais prokurorais ir teisėjais. Su jais ir prigrobtą pelną “otkatais” nuolat dalyjasi. Turto areštą iš savų prokurorų gauna akimirksniu, o iš korumpuotų teisėjų reikiamą nutartį per valandą jau turi. Toliau tik formalumai – lieka tik varžytinės… Jei gyvenime sutiksite tą niekšelį, tai spjaukite jo menkystos pusėn drąsiai. Spjaukite ir ant jo šeimos be jokių sentimentų, nes žinokite, jog ši šeimynėlė minta iš jūsų atimtais pinigais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # LUKAS 2019-02-21 11:07
Cituoja LEONAS:
O KODĖL NIEKAS NESIIMA ANTSTOLIŲ, PROKURORŲ IR TEISĖJŲ ĮSIGALĖJUSIOS MAFIJOS? TIPO PER 10 METŲ TULPĖ NIEKO NEMATĖ? IŠSIGIMĖLIŲ MOTINA - JŲ "STOGAS"?

Šlubai ančiai liko tik keli mėnesiai , iki šiol jos kova su korupcija buvo tik policijos sulaikytų girtų teisėjų pašalinimas . Ar čia nauja problema , aišku , kad nenauja ir manau girdėta , bet iki šiol 10 metų buvo tyla . Baisu buvo pajudinti tą sluoksnį , nes tada savi pradės ėsti savus ir gali Tulpė nustoti žydėjusi. Premjeru tapus S.Skverneliui , manau , kad Tulpė suprato , jog votis pratrūks be jos žinios. Tai ne jos , o valstiečių partijos nuopelnas , tai R.Karbauskio ir S.Skvernelio nuopelnas , kurie pradėjo tvartelio užsistovėjusį mėšlą mėžti . Dabar svarbu , kad nebūtų pišššš. Toks vaizdelis .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+55 # Ignas Vėgėlė 2019-02-20 18:24
Rytoj Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė iškvies ant raudono kilimo A.Valantiną ir paprašys užleisti apeliacinio teismo pirmininko postą 20 metų jaunesniam teisėjui. Valantinai, kol dar tavęs nesusėmė, į pensiją bėgte marš! Kitaip tave pakiš su savo politinėmis ir pedofilijos bylomis buvusi VPT direktorė Sigita Jurgelevičienė, teisėjai Rinaldas Adamonis, Rūta kazlauskienė, Jolanta Bagdonienė. Kertu lažybų, kad Valantinas pats rytoj pabėgs iš teismo. Jo "žvalgyba" teismuose neveikia, Valantinas sėdi visiškoje izoliacijoje ( prokurorai ir teisėjai jam nieko nepraneša) - pats buvo šiandien užkluptas visiškai netikėtai, Atkreipkite reportaže į jo veidą - lūpos suaušusios į guzą iš susijaudinimo,, veidas pakraupęs kaip kaukė ir akys išsprogę iš baimės. Tai sunkiai valdomas totalios baimės priepuolis. Jis kalba ir pats netiki, ką sako. Tą išduoda jo neverbalinė kalba.
Teisingai neseniai LL rašė, kad Valantino laineris turi netikėtai smigti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # vidas 2019-02-20 22:26
Ignai, visa tai gali atsitikti, tik prezidentu tapus Gražuliui arba Skverneliui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Rūta 2019-02-21 10:54
O man, visiškai nesuprantama, – A.Kubilius su I.Šimonyte padedami savo tvartelinių chuntos užgrobę ir išvogę Snorą bei būdami paprasčiausi vagys, kuriais privalomai turėtų domėtis Generalinės prokuratūros prokurorai, vienas šiandien atvirai skelbia, jog nori daryti karjerą ir rengiasi kandidatuoti į Europos Tarybos generalinio sekretoriaus postą?! Kita vagilka, ne tik Snorą išvogusi, bet ir Lietuvą švedų bankams praskolinusi, kaip Šveiko kareivis raportuoja jog yra pasirengusi kandidatuoti į prezidento postą?! Na, čia tai be žodžių. Tik Lietuvoje taip būna.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # SALIAMONAS 2019-02-21 11:02
Ar jums nekeista, kad tik valstiečiams atėjus į valdžią pradėjo kaip grybai po lietaus aiškėti milžinišką visa valstybę apraizgę korupcijos-mafijiniai tinklai: MG Baltik-liberalai, geležinkeliai, kelininkų valstybės lėšų grobstymas kelių kokybės sąskaita, darželiai-pensijų fondai, o dabar ir teisėjų korupcinis klanas. Visi šie “geri darbai” vyko metų metais iki 2016, ypač valdant konservatoriams-liberalams, socdemams… Kodėl valdant “tradicinėms partijoms” visi šie valstybę skandinantys klanai buvo dangstomi? Pagalvokime ir pasidarykime išvadas. :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Tai 2019-02-21 11:09
Gal pagaliau išaiškės kas užvertė Kedį ir Ūsą, k,as išstūmė Pociūną per langą, kas “patvarkė” Snorą, kas dengia ivarius klanus ir itakingas grupuotes, kas valdo, ir kuria savas taisykles kalėjimų sistemoje ir t.t….
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # AKIVAIZDU 2019-02-21 11:27
AKIVAIZDU, KAD SNORĄ UŽVERTĖ GRYBAUSKAITĖS GAUJA PADEDANT LANDSBERGINIŲ CHUNTAI.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Albina Adomonienė 2019-02-20 18:31
Deja, bet šiandieninė mūsų vadinama teisėsauga yra (su retomis išimtimis) ne kas kita, o "iš anksto susitarę, veikiantys išvien nusikaltėlių gauja." Taip teigiu todėl, kad mano neįgalus žmogus po 2-ro insulto išėjęs prie namų pasivaikščioti, nieko nežinodamas, papuolė į pratybas, kur buvo stipriai sužalotas Karo policijos vado pavaduotojo A. Venckaus ir...liko kaltu, bei dar susimokėjo (per anstolius) 100 eurų užpuolikui už "paslaugą" ty už “nesunkų” savo paties sužalojimą, kurio pasekmės nebepataisomos...Nes pas mus įstatymai teisėjams neprivalomi ir net apsaugos kamerų įrašai nėra įrodymas, o viską lemia teisėjų "vidiniai", dažniausiai jau supuvę, įsitikinimai. Pas mus dabar dažniausiai vyksta kaip buvo giliame sovietmetyje: “duokit žmogų, o straipsnį jam pritaikysim”!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # zenonas priekuliškis 2019-02-20 19:54
Gal galite Albinute paskambinti ar parašyti trumpą: "paskambink" žinutę tel. 8 662 33770 Zenonui?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # zenonas priekuliškis 2019-02-20 19:46
Reiškiu ne pagarbą "pizdabolui" A.Valantinui. Klaipėdos apylinkės teismo teisėją V.Olcvikienę aš vadinu ne kyšininke, o nusikaltėle. Prašau man pareikšti įtarimus, kaltinimus ir mane nuteisti.Kadangi dangstote nusikaltėlę drg. V.Olcvikienę, esate Jūs patys tokie, surišti viena bambagysle, kuo toliau tuo nusikalstamų veiklų bendrininkų ratas didėja. Išmuš ir Jums, išgamos, atpildo valanda. Rašydavau diplomatiškai, dabar tikraisiais žodžiais, gal pasiseks, kad iškeltumėt b.bylą man, o tada bus "laba diena", bijote "padlos", kankina nemiga? Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # Tfiūūū 2019-02-20 20:56
Aukštas BLONDINAS su geltonu batu PRISIDĖJO į kelnes,bet aiškina,kad nesmirdi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Tulpės chebra 2019-02-21 11:32
Dabar eilė Aukščiausio teismo pirmininko Rimvydo Norkaus?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Simtmecio byla 2019-02-20 21:07
Kas nusove teiseja Kaune? Ir koks motyvas. Kam trukde?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # vladas lukosevicius 2019-02-20 21:14
NEBŪKITE AVINAIS , JUS MULKINA KGB PROSTITUTĖ GRYBAUSKAITĖ BANDYDAMA PAKIŠTI NEPARANKIUS TEISĖJUS , KAD PAČIAI IŠSISUKTI NUO BAUDIAMOSIOS ATSAKOMYBĖS …….
Vaikpisių bendrininkė , KGB prostitutė Grybauskaitė kartu su VALANTINU , VALIU ir Vilniaus m. apylinkės teismu , kuriam vadovavo L. Braždienė dangstė labai sunkius nusikaltimus ,,, užsakytas žmogžudystes , narkotikų platinimą ir nusikaltimus
prieš vaikus , smurtą , alkoholizmą , narkomaniją , vaikų prostituciją , prekybą vaikais , itraukimą į nusikaltimus , vagystes iš parduotuvių, kontrobandinių cigarečių platinimą vaikų globos namuose ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Profesorius Tomas 2019-02-20 21:52
KGB prostitutė vykdo savo pareigą - nuima neįtikusius sitemai SAVI, pakiša kitus SAVUS, nes taip reikia sistemai 8)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # ANDRIUS KUBYLIUS 2019-02-21 11:04
Nekelkit panikos čia tik eilinė „strelkė“ – įspėjimas teismo vadovams , kad duoklės patektu į „obščiaką“ . Nesusipratusiems pasigailėjimo nebus . Sėdinti ant galinės sėdynės „barzdelė“ nuolaidų niekam nedarys . :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # jeronimas 2019-02-20 21:21
Spaudos komferencijos dalyviu veidai panasus i siaubo apimtus zmogenus,kuriems pranesama ,kad ju laukia Dievo teismas.Matyt suprato,kad nesiodamiesi gyvate uzantyje sulauke jos mirtino ikandimo???perziurint pasisakymus nieko nenorejosi girdeti,buvo idomu stebeti siuos" vaizdeli" praradusius veikejus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # 3 mumijos 2019-02-20 21:34
Baisios mumijos, akiniuota glinda, perbalęs koščėjus ir ragana :eek: paskendusiuos formaldehide ir savo paties išmatuose, korupcijoje, bylų klastotėse :-x Visa tai lietuva :-?
Tiesa būna, kad antstolė sušala eidama prie namų ir guli 1 mėn. šitų mumijų šildomos kėdės neleidžia taip lengvai sušalti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Julius Sabatauskas 2019-02-20 21:44
Nuvarytus arklius nušauna, atgyvenusius teisėjus pakiša.
Ne veltui aš Seime sėdžiu 20 metų patupdytas ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Profesorius Tomas 2019-02-20 21:49
Metas atsisveikinti, metas atsisveikinti, metas atsisveikinti - taip kartojo TELETABIAI.
Jie kalba tą patį - save guodžia, kad juos, kai verchus pakišo jų kolegos. Nors Ignas Vėgėlė debilas, bet aš vis dėl to profesorius, ne pirmas po ožio, bet antras. Ir mano IQ yra didesnis - 23 cm.
Pagarbiai
Profesorius Ph 5.5
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Teismo teisingumas 2019-02-20 22:13
Prokuroras sakė, kad "teisingumą vykdo teismas"
Kokį teisingumą jis gali vykdyti, jei pats paskendęs šūduose ir korupcijoje? :-| Tai koks bus teisingumas ? Lietuviškas?? A?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Šedbaras 2019-02-20 22:16
Ė chebryte, viskas čia gerai, nes kitaip ir negali būti LT. Metas atgyventus sraigtelius pakeisti kitais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Valentinas 2019-02-21 10:08
Toks darbas MELUOTI, jul Valantinas buvęs prokuroras, išmestas iš darbo "savo noru" po to pakeltas Dalytės į teisėjus.
Ką dar galima rašyti apie "teisinę" Lietuvą? Kad tai didelė mėšlo krūva visi žino, kas susidūrė :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # taip 2019-02-21 12:52
Tik nereikia pamirst kad Grybauskaite geriausia A. Brazausko mokine, ir kad teismuose 95 procentai sedi seni sovietiniai teisejai, prokurorai jiu giminaiciai, vaikai,anukai....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti