"Susemtas" ir Apeliacinio teismo teisėjas Viktoras Kažys, kuris į kalėjimą pasiuntė savo kreditorių, ir persekiojo "Laisvą laikraštį"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)

 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė panaikino teisinę neliečiamybę aštuoniems aukšto rango teisėjams, kurie įtariami įvaiirų sunkių nusikaltimų padarymų. Tarp pastarųjų - ir Apeliacinio teismo teisėjas Viktoras Kažys, kuris pasiuntė į kalėjimą savo kreditorių ir iškėlė baudžiamąją bylą "Laisvo laikraščio" redaktoriui A.Drižiui vien už tai, kad šis sąžiningai vykdė savo pareigas

Nusikalstamos grupuotės vadeiva – TEISĖJAS ...liežuvis nesiverčia... 2017 09 07

Kazimieras Juraitis

Paskelbta 2017-09-09

 

2017 m. rugsėjo 7 d. ankstų rytą kažkas sudegino Veisiejų gyventojo Romo Balevičiaus automobilį, stovėjusį prie jo namų. Išvakarėse žmogus telefonu tarėsi su nepriklausomu žurnalistu Kazimieru Juraičiu dėl reportažo Daukanto aikštėje Vilniuje, kur vyksta protesto – bado akcija "Už teisingumą Lietuvoje".

 

Apie Romą Balevičių  jau rašė „Laisvas laikraštis“– žmogus sutiko atrestauruoti Apeliacinio teismo teisėjo Viktoro Kažio antikvarinį automobilį „Volga“, tačiau vietoje suderėto atlyginimo iš teisėjo sulaukė tik  grasinimų ir ištiesto vidurinio piršto.

 

Vietoj žadėtų teisėjo atlyginimo už automobilio restauraciją iki tol jokių problemų su įstatymais neturėjęs R.Balevičius sulaukė bent penkių baudžiamųjų bylų, kai pabandė išreikalauti pinigus iš teisėjo.

 

Žmogus buvo nuteistas už tariamą svetimo turto (t.y.Kažio automobilio „Volga“ ) pasisavinimą – mat meistras buvo užblokavęs garažo duris ir neišleido klientų tol, kol jie nesusimokės. Įvyko susistumdymas, po kurio V.Kažys vis tiek išvažiavo nesusimokėjęs ir parašė policijai pareiškimą, kad neva meistras buvo jo remontuojamą automobilį pasisavinęs. V.Kažio kolegos teisėjai   žmogų nuteisė.

Jo bandymas skųstis į prokuratūrą baigėsi tuo, kad vieną naktį prie savo namų jį užpuolė grupė banditų, sudaužė kaip obuolį, ir perdavė „linkėjimus iš Vilniaus“.

 

Po to, kai teismas priteisė jam didelę baudą ir kompensaciją V.Kažio naudai, R.Balevičius atsisakė mokėti nė cento. Tada teismas pakeitė baudą į areštą ir žmogus beveik tris mėnesius buvo laikomas Lūkiškėsė.

 

Rugsėjo 11 d. Kauno apygardos teisme turi būti nagrinėjama viena iš R.Balevičiaus baudžiamoji byla, kurioje turėtų būti pateikti įrodymai, kad ši byla yra suklastota pagal melagingus „nukentėjusiojo“ parodymus. 

 

Tačiau šią naktį užsidegė prie namų Veisiejuose stovėjęs R.Balevičiaus automobilis „Opel“. „Buvo atvykę policijos ekspertai, automobilio langas išmuštas, kažkas įmesta pro langą, ir jis sudegintas, - pasakojo R.Balevičius, - po kalėjimo, kur miegojau, galima sakyti, „vilko miego“, namuose miegu kaip užmuštas, nieko negirdėjau, todėl mane pakėlė policininkai. Pradėtas tyrimas, kaip bus toliau, matysime.Aš manau, kad visi tie užpuolimai susiję su Kažio bylomis – jie matyt mato, kad viskas žlunga, sienomis lipa. Tačiau manau, kad tai tik pradžia, bus ir daugiau gąsdinimų.

 

Daukanto aikštė. Proteso –bado akcija „Už teisingumą Lietuvoje“

2017 09 08 

 

Peržiūros: 3284

Komentarai   

+25 # Karbas 2019-02-20 12:26
vat jam Volga 21 vazinet ne savo-lazda smoge ir atgal truputi,neskaudziai-guzo neliks...siuksliu "elitas"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # jeronimas 2019-02-20 14:16
Jeigu cia tikras tyrymas ,o ne priesrinkiminis shou ,tai sveikintina.Tiesa,toks tyrymas paveluotas.Bet kaip liaudis sako,geriau veliau negu niekad.O ar cia tik magnolijos ir prokuroru pasidemonstravimas,manau,greitu laiku pasirodys.Tikiu,kad tyrymas atskleis ir daugiau nusikalteliu su mantijomis ir "valstybes" vardu uzsikloje veliava prekiaujantis teisingumu bus isaiskinta daugiau to burelio clienu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Ignas Vėgėlė 2019-02-20 15:34
Išsuksim savus, nors mane vienas profesorius vadino debilu, aš tinku sistemai SAVI, nes tai sena grupuotė :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Atas 2019-02-20 16:20
Gal gi išmuš valanda, gal gi vieną kartą prikirps uodegą ir tam teisėsmaukos banditui Kažiui, gi šitaip daug prisidirbęs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Vilnietė 2019-02-20 21:35
Džiaugiuosi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # vovka 2019-02-21 11:29
....gerb.Drižiau,nuoširdžiai sveikinu su pergale...tavo reketininkas cypėje!!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # jeronimas 2019-02-21 18:04
Redaktoriau Aurimai,reiketu keisti "pono" Kazio nuotrauka.Vesdinamas i teisma sio pono veido israiskoje nesimate to zavesio ,kuris matosi nuotraukoje virsuje.Teismo baronas visiskai pasimetes,iskrites is veido (tai mano proseneles posakis),ir visiskai nepanasus i ta reklamoje.panasus i tuos tris vakaryksciu spaudos komferencijoje.Kaimynas sako sustandyk akimirkai ir pamatysi tris vasko skulpturas,o ne teismu galvas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Z 2019-03-06 07:36
Kaip visada išsisuks ir dar kompensacijos pareikalaus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # knioisis 2019-03-12 11:56
Tikras kniois tas Kažys....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti