Naujas teisės genijaus Stanislovo Tomo projektas: “Pensininke, duok 50€ ir atsivesk dar penkis tokius"

Peržiūros: 3572
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.30 (5 Votes)

Naujas teisės genijaus Stanislovo Tomo sumanymas – susirinkti iš pensininkų 50 000 eurų honorarą

(kodėl šioje afreoje dalyvauja signataras Zigmas Vaišvila?)

Aurimas Drižius

 

Naujai įsisteigęs Stanislovo Tomo komitetas rinkimams į Europos parlamentą jau sukūrė finansinę piramidę, panašią į tą, kokias kūrė "Sekundės" ir kiti bankai - pensininkams žadama, kad po kažkiek metų S.Tomo dėka jiems bus mokamos 600 eurų pensijos, tačiau dabar reikia susimęsti po 50 eurų advokato honorarui. Kiekvienas pensininkas, atvedęs naują auką, gauna 10 proc. komisinių.

Apie tai LL papasakojo laikraščio skaitytoja Oksana: "Labas rytas, visiems! Vakar vakare sulaukiau vieno po kito 2-jų skambučių. Pirmas nuo nepažįstamos moters. Paklausė, ar rinksiu parašus už Kazimierą Juraitį. Pasakiau, kad "TAIP!". Bet balsuosiu už Mindaugą Puidoką. Antru klausimų moteris man pasiūlė rinkti iš pensininkų pinigus. Po tuos 50 eurų. Ir man atitektų 20%. Žiauriai pasipiktinau tokiu sandorių. Ir čia pat paskambino pažįstamas žmogus, kuris liguistai slapstosi ir prisistato ne savo vardu - "Giedrius". Šįs "džentelmenas" pasiūlė jau 10% komisinių! Valio "patriotams"! Akcija vadinasi - apvok pensininką?".

 

Apie naujus Konservatorių partijos pirmininko Stanislovo Tomo nuotykius “Laisvam laikraščiui” papasakojo Lietuvos Aeroklubo prezidentas Jonas Mažintas:

 

“Teko man skaityti kelias Stanislovo Tomo publikacijas, kuriose jis įvardija save kaip labai gabų ir genialų žmogų. Kad esąs talentingas advokatas, apgynęs daugybę žmonių, tame tarpe ir Rolandą Paksą, ir kad gali apginti visus skriaudžiamus Lietuvos žmones, ypač pensininkus. S.Tomas žada, kad pensininkai turi gauti normalią pensiją, tarkim 600 eurų. Tai yra labai graži pasaka, kuri galėtų tapti tikrove, jeigu būtų žinomas kelias, kaip tą padaryti. Šis advokatas siūlė Lietuvos Visuomenės tarybai (visuomeninei organizacijai – LVT) dalyvauti projekte, kuris labai gražiai skamba. LVT, o galbūt ir kartu dirbdama portalo ekspertai.eu vadovybė, kviečia žmones jame dalyvauti. Reikia surinkti 1000 pensininkų, kuriuos Jungtinių tautų Žmogaus teisių komitete ir Strasbūro teisme ginsiąs  advokatas Stanislovas Tomas.

 

Žinoma, kad pensininkų gynybai reikia pinigų, todėl numatoma, kad kiekvienas šiame projekte dalyvaujantis pensininkas advokatui sumoka po 50 eurų. Tie pinigai, pasak S.Tomo, būtų paskirstomi taip: 65 proc. tektų advokatui už gynybą, 10 proc. komisinių – tam, kuris įkalbėjo pensininką dalyvauti šiame projekte. Likę 25 proc. atitektų tai struktūrai, kuri “įsuktų” visą projektą, pvz., LVT arba ekspertai.eu. Garbus advokatas pasižada labai greitai, per trejus-ketverius metus iškovoti vargšams pensininkams tą didelę 600 eurų pensiją.

Labai graži istorija, tačiau ji turi ir savo tamsiąją pusę. Ponas S.Tomas įkūrė savo rinkimų į Europos parlamentą komitetą, į kurį pakvietė žmonės. Aš pats patyriau tą apgaulę – S.Tomas kartu su Kazimieru Juraičiu man paskambino ir paklausė, ar gali ateiti. Mano durys visada atviros ir jie buvo pas mane po trijų minučių. Man pakišo popierių ir S.Tomas paprašė pasirašyti, kad palaikau jo kandidatūrą į Europos parlamentą. Aš ir pasirašiau, tačiau dabar baru save, kad prieš tai nepaskaičiau, kaip kuriami tie rinkimų komitetai. Klausiu – ar tai ne apgaulė? Pasirašau, kad aš remiu S.Tomą rinkimuose ir taip supratau savo veiksmą – kad remiu genijų rinkimuose.  Tačiau tai nereiškia, kad aš esu jo rinkimų komitete. Nors rinkimų komitetų įstatymas numato, kad pirma sudaromos sutartys su juos remiančiais žmonėmis, jie išsirenka koordinatorių ir t.t.  Paskambinau S.Tomui ir pasakiau, kad jis mane apgavo, nes į jokį komitetą aš nestojau. Jis man atsakė, kad “viskas taip ir turi būti”. O aš visai nenoriu būti tame S.Tomo rinkimų komitete. Tada parašiau pareiškimą ir nunešiau į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), kad mane išbrauktų iš to komiteto. Išėjęs iš VRK, vėl sutikau S.Tomą, kuris man vėl ėmė sekti pasakas. Pasakiau jam, kad jis pats save išrinko to komiteto pirmininku ir pats save pasiskyrė. Toks kelias man nepriimtinas, tačiau S.Tomas tik pakraipė galvą. Todėl manau, kad jis kuria savo rinkimų komitetą apgaulės keliu, todėl ir paprašiau, kad mane iš jo išbrauktų." - pasakojo J. Mažintas.

 

 

S.Tomas: "tarptautiniai teismai" priteis Lietuvos pensininkams pensijas:

 

Todėl visas šis pensininkų “gynimo” projektas reiškia tik tiek, kad S.Tomas iš jų surinktų 50 tūkst. Eurų, kuriuos pasidalintų su savo padėjėjais. Kartu su pinigais jis surinktų ir 1000 savo rėmėjų į Europos parlamentą, pažadėjęs jiems aukso kalnus – europietišką pensiją. Tokiu būdu genijus surinktų savo elektoratą, tačiau aš tai vadinu manipuliacija žmonėmis. Kai Zigmas Vaišvila surengė Seime spaudos konferenciją, kurioje reklamavo S.Tomą, ir kai ekspertai.eu nuolat reklamuoja S.Tomą kaip didįjį kovotoją už žmonių teises tarptautinėje teisėje, man aišku, kad tai yra nusikalstamas manipuliavimas žmonėmis. Nes jis suteikia žmonėms nepagrįstą viltį. Lietuvos Visuomenės Taryboje aš, Zenonas Andriulėnas ir Aldona Jankevičienė tam pasipriešinome ir pasakėme, kad tokie projektai primena sukčiavimą, taip įsigydmi labai daug priešų LVT. Nors bandžiau kalbėti, mane nuolat nutraukdavo tame posėdyje – juk neturėjau muštis, kad būčiau išklausytas? Pasiūliau, kad toks pensininkus liečiantis pasiūlymas būtų suderintas su Pagyvenusių žmonių asociacija, kurios vadovai iš karto atsisakė dalyvauti šioje aferoje. Mums pasiūlė tik kelis žmones ir mokėti honorarą, bet ne 50 tūkst. Eurų, teisininkui už jo darbą. Mums aišku, kad niekas 600 eurų pensijos Lietuvos pensininkams nemokės, nes pensijos mokamos iš Lietuvos biudžeto, remiantis įstatymais. Todėl bet kuris mąstantis žmogus supranta, kad tai, ką siūlo teisės genijus S.Tomas, yra blefas ir negraži tamsi afera.

 

Tai kodėl 17 LVT narių nebalsavo prieš šią aferą?

"Tai suprantančių žmonių šioje LVT valdyboje – mažuma, o aš kol kas laukiu, kol valdybos primininkas Z.Vaišvila grąžins man jam paskolintus pinigus ir tada – “goodbye”.  Dar siūliau, kad S.Tomui apmokėtume tik pradines išlaidas, tačiau teisininkas S.Tomas pasakė, kad jį tenkina tik 50 tūkst. Eurų honoraras”.

Kitas LVT valdybos narys Zenonas Andriulėnas: “Buvo labai įdomu, kai aš S.Tomo paklausiau, kas bus jeigu mes surinksime ne 1000 pensininkų, o tik 900, kurie sumokės po 50 eurų, ar pateiksi ieškinį? S.Tomas atsakė, kad ne, tačiau pinigus vis tiek pasidalins. Tada paklausiau, o kur garantija, kad bus tūkstantis pensininkų? Man pasakė, kad, žinoma, kad bus. Reiškia, pinigus jie dalinasi iš karto, pasiskirsto, o jeigu nebus tų 1000 žmonių – na, tai ką padarysi. Nepavyko. Dar norėčiau papasakoti apie tą dokumentą, kurį mums pasiūlė pasirašyti. Jis vadinasi “veiklos sutartis”. Jis turi būti pasirašytas po to, kai įvyksta susirinkimas, pasirašomas protokolas ir atliktos visos kitos procedūros. Reiškia, iš karto daroma apgaulė, nes nebuvo nei susirinkimo, nei balsavimo. Tokia veikla vadinama dokumento klastojimu ir tokia sutartis yra niekinė, jeigu kas nors pareikštų pretenzijas VRK. VRK tokiu atveju turi kreiptis į prokuratūrą ir prašyti įvertinimo. Paaiškėjus šios aplinkybėms, S.Tomo rinkiminis komitetas turi būti iš karto šalinamas iš rinkimų. Surinkęs 24 lengvatikių sąrašą, S.Tomas daugiau parašų nerinko, o perdavė jį VRK ir užsiregistravo rinkimams. Tada aš nuėjau į VRK ir paprašiau, kad mano pavardę iš ten išbrauktų, ir kad VRK ištirtų, kaip jis ten atsirado.

 

Aldona Jankevičienė Aš pasipriešinau ir paaiškinau LVT nariams ,kad negalime dalyvauti nusikalstamose shemose.Tačiau Z.Vaišvila ,esantis vienoje su S.Tomu partijoje ,žiauriai pasipriešino ir neleido net svarstyti S.Tomo pašalinimo iš narių, klausimo.Matydama ,kad LVT tapo "okupuota " nešvarių asmenybių ,aš pasitraukiau iš šios organizacijos ,kuri buvo kuriama su geriausiais ketinimais kovoti dėl Lietuvos žmonių teisių .Tai yra klasikinis visuomeninių organizacijų destrukcijos ir sugriovimo pavyzdys.
 
Aldona Jankevičienė O mūsų buvo gal 14 žmonių,kurie išklausė tą pasiūlymą dalintis pensininkų pinigus.Tas žmogėnas negali imti iš jokių asmenų ,nei organizacijų pinigų ,nes neturi įregistruotos veiklos ,nei licencijos, todėl negali sudaryti atstovavimo sutarčių.Tai ,ką sako gerb.Jonas yra visiška tiesa.Jūs nebuvote bibliotekoje susirinkimo metu .nes nebuvote narys.
 
Aldona Jankevičienė JTO priima rekomendacijas,kurių kaip matote Pakso byloje Lietuva nevykdo ir dešimtmečiais.Tai kaip privers Rusijos advokatas tai daryti ,jei minėtoje byloje iki šiol nepriverčia ? Čia buvo visai kitas planelis -ant bangos surinkti po 50000 iš pensininkų ir netgi vaikų tėvų ,nors 4 priedas nėra net ratifikuotas savo rinkiminei kampanijai.,nes kodėl jis to anksčiau nedarė ,o Uspaskichas jį pasiuntė kaip ir Paksas .Ostapas benderis buvo sumanęs pasipinigauti😊Su artėjančia Valentino diena!!!

 

Pats Zigmas Vaišvila, išvydęs šią publikaciją, LL sakė, kad jis pats užsitraukė Jono Mažinto rūstybę tada, kai atsisakė remti pastarojo kandidatūrą į prezidentus. "Jis labai norėjo, kad aš jį paremčiau kaip kandidatą į prezidentus", - sakė Z.Vaišvila.

Jis taip pat neigė, kad remia Stanislovą Tomą, sakydamas, kad su juo susipažino tik prieš kelias savaites. 

 

Įrodymas, kad Stanislovui Tomui uždrausta atstovauti pareiškėjams Strasbūto teisme:

 

 

Komentarai   

+25 # Rolke 2019-02-12 15:13
Kodėl neapklausiamas pats Tomas ,o pateikiama prieš jį nusiteikusių nuomone? Manau labai nesunku tai padaryti! ??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # ome 2019-02-12 17:49
Kodėl nepaklausus vagies ar jis nepavogė vištos? kodėl nepaklausus pedofilo ar jis neprievartavo mergaitės? juk tikrai prisipažins. Matosi, kad esat vergiško krikščioniško mentaliteto, tokius gudručiai nusikaltėliai ir išnaudoja savo aferose. O jūs ir toliau kaip asilas tikėkite pakabinta morkyte, gal kada ją ir pasieksite, genijus jus nuo jūsų visų bėdų tikrai išgelbės, tik nepamirškit susimokėt už paslaugas, o jei kas bus ne taip, liksit pats kaltas, kodėl? nes durnas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Rolke 2019-02-12 15:49
Gražus pavadinimas- laisvas laikraštis,bet jam taip pat galioja,kas moka pinigus tas užsako ir muzika!aš nei ginu nei kaltinu Stanislova Toma,bet tokie straipsniai yra absoliutus niekalas! Kaip sakoma kaltinamasis yra nekaltas kol teismas neįrodė jo kaltės! Kalate prie kryžiaus,neatlike jokio tyrimo, neapklause kaltinamojo, naudojate žeminančią,pasiepiancia rašymo forma! Išvada laisvas laikraštis- eilinis valdžios įrankis muzikų smegenims plauti! Tai galima spręsti vien iš pasakymu- 600 eur pensijos neimanomas dalykas Lietuvoje! O kaip su pinigu plovykla- karinėmis išlaidomis 1170 milijonu! Nes trampui svarbiau įtikti nei savai liaudžiai? 2%nuo BVP privalomi??? Vokietija ,su kuria lyginant akmens amžiuje sėdime 2% neskiria! Taip kam jūs čia pudrinate žmonėms smegenis???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Kęstutis Eiva 2019-02-12 18:56
SISTEMA veikia. Nusipirko ir "Laisvą laikraštį"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Petras 2019-02-12 20:32
Cituoja Kęstutis Eiva:
SISTEMA veikia. Nusipirko ir "Laisvą laikraštį"
Manau niekas nieko nepirko ir pasisakau, kad pirmiausiai riekia praeiti visas procedūras lietuvos teismuose tik poto EŽTT.JTO nėra teismas ,kuris priteise kažkokias pensijas skurstantiems lietuvačiams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Albina Adomonienė 2019-02-13 10:28
"pirmiausiai riekia praeiti visas procedūras lietuvos teismuose tik poto EŽTT.JTO". Tautieti, turbūt niekada nebuvai teismuose, jei taip rašai. Atlikti tokią procedūrą Lietuvoje reiškia ne ką kita, kaip tik SUNEŠIOTI GELEŽINES KLUMPES ty prasibylinėti N metų, suprantama, jei dar ištempsi. Pvz Kaune žinau žmonių prasibylinėjusių nuo 3 iki 21 (su trumpomis pertraukomis) metų. Suprantama, jei po to dar liksi gyvas - gali keliauti ir į EŽTT...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Petras 2019-02-13 12:03
Cituoja Albina Adomonienė:
"pirmiausiai riekia praeiti visas procedūras lietuvos teismuose tik poto EŽTT.JTO". Tautieti, turbūt niekada nebuvai teismuose, jei taip rašai. Atlikti tokią procedūrą Lietuvoje reiškia ne ką kita, kaip tik SUNEŠIOTI GELEŽINES KLUMPES ty prasibylinėti N metų, suprantama, jei dar ištempsi. Pvz Kaune žinau žmonių prasibylinėjusių nuo 3 iki 21 (su trumpomis pertraukomis) metų. Suprantama, jei po to dar liksi gyvas - gali keliauti ir į EŽTT...

Jeigu Lietuvoje neišnaudojai visas galimybes kitur skundai atmetami ir nepriimami.Tegul pateikia JTO praktiką kam priteistos padidintos pencijos?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Albina Adomonienė 2019-02-13 13:11
Tai, kad visai ne JTO spręstų dėl pensijų. Pasiklausyk S.T. įrašų (neturiu laiko nurodyti kurį) ir išgirsi kiek yra teismų, kur pagal įvairias ratifikuotas konvencijas sprendžiami pažeidimai ir akyse prašviesės, ty suprasi, kad klaidžioji "užrištom akim".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # Hm 2019-02-12 21:17
Jis visada priklausė jai. Tik gerai maskavosi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Petras 2019-02-13 10:26
Cituoja Kęstutis Eiva:
SISTEMA veikia. Nusipirko ir "Laisvą laikraštį"
Gerb.Kestuti jeigu Stanislovas Tomas toks kietas advokatas tai kodel jis nelaimejo bylos prieš EŽTTeismą kuris jam visam gyvenimui uždraudė atstovauti EŽTT.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Hm 2019-02-13 23:26
Visam gyvenimui uždraudė, bet 2017 metais laimėjo kalinių iš Lietuvos bylą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Petras 2019-02-14 00:22
Cituoja Hm:
Visam gyvenimui uždraudė, bet 2017 metais laimėjo kalinių iš Lietuvos bylą

Manau laimėjo kaliniai,bet ne p.Stanislovas Tomas tai aiškiai parašyta EŽTT kolegija uždraudė jam dalyvauti EŽTTeisme.Taškas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Hm 2019-02-16 19:00
Tai ko uždraudė, bet pilna bylų kur jis atstovauja. Gal ja jam balti arkliai, kas paskelbė, jog uzdraude
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # komentaras 2019-02-14 22:58
Cituoja Petras:
Cituoja Kęstutis Eiva:
SISTEMA veikia. Nusipirko ir "Laisvą laikraštį"
Gerb.Kestuti jeigu Stanislovas Tomas toks kietas advokatas tai kodel jis nelaimejo bylos prieš EŽTTeismą kuris jam visam gyvenimui uždraudė atstovauti EŽTT.

Visų pirmą tokio draudimo nėra. Tiesiog Stanislovas 2016 kovą sustabdė narystę Andoroje, o narystę Rusijoje gavo tik 2016 birželį – tai yra 3 mėnesius nebuvo advokatas nei Andoroje, nei Rusijoje. Tačiau ir tą 3 mėnesių draudimą jis apskundė, Pakso byla tęsėsi 7 metus. Nuo 2016 m. dar 3 metų nėra. Stanislovas Tomas visada galų gale nugali ;)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Petras 2019-02-14 00:17
Cituoja Rolke:
Gražus pavadinimas- laisvas laikraštis,bet jam taip pat galioja,kas moka pinigus tas užsako ir muzika!aš nei ginu nei kaltinu Stanislova Toma,bet tokie straipsniai yra absoliutus niekalas! Kaip sakoma kaltinamasis yra nekaltas kol teismas neįrodė jo kaltės! Kalate prie kryžiaus,neatlike jokio tyrimo, neapklause kaltinamojo, naudojate žeminančią,pasiepiancia rašymo forma! Išvada laisvas laikraštis- eilinis valdžios įrankis muzikų smegenims plauti! Tai galima spręsti vien iš pasakymu- 600 eur pensijos neimanomas dalykas Lietuvoje! O kaip su pinigu plovykla- karinėmis išlaidomis 1170 milijonu! Nes trampui svarbiau įtikti nei savai liaudžiai? 2%nuo BVP privalomi??? Vokietija ,su kuria lyginant akmens amžiuje sėdime 2% neskiria! Taip kam jūs čia pudrinate žmonėms smegenis???

Nusprendė EŽTTeismo kolegija ne KŪRYS ar ČERNIAUSKAS ir šis sprendimas nėra panaikintas. šis klausimas baigtas europos sajungos žmogaus teisių teisme tai yra TAŠKAS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # linas 2019-02-12 16:49
kas atsitiko laisvam laikrasciui kad tokias nesamones raso? juk tai garantuotos bylos teisme. kazkas siekia tokiu budu sukompromituoti laisva laikrasti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Andora 2019-02-12 17:05
Va čia dar viens įrodymas, kad triskart teisės genijus yra apgavikas. Jis nėra joks Andoros advokatas, kokiu save pristato. Va visų Andoros advokatų sąrašas, o mūsų genijaus jame nėra: https://all-andorra.com/lawyers/?fbclid=IwAR17cPAADxm8_SraMF1blhs28mlcSF3XmxrmoVw1vpHIvxAIkXChHtAq-5o
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Kęstutis Eiva 2019-02-13 18:36
Andorai. Atsargiau su tokiais pareiškimais, žinovai. Galit ir bylą užsidirbt. Nesvarbu, kad slapyvardžiais dengiatės, Pgal IP adresą surasim per 5 minutes. Matyt dar su Lietuvos teismais reikalų neturėjot
https://www.facebook.com/LietuvosAdvokatas/photos/a.1049346665226656/1067375383423784/?type=3&theater
https://www.facebook.com/kestutis.eiva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Kęstutis Eiva 2019-02-13 18:38
Cituoja Andora:
Va čia dar viens įrodymas, kad triskart teisės genijus yra apgavikas. Jis nėra joks Andoros advokatas, kokiu save pristato. Va visų Andoros advokatų sąrašas, o mūsų genijaus jame nėra: https://all-andorra.com/lawyers/?fbclid=IwAR17cPAADxm8_SraMF1blhs28mlcSF3XmxrmoVw1vpHIvxAIkXChHtAq-5o

Atsargiau su tokiais pareiškimais, žinovai. Galit ir bylą užsidirbt. Matyt dar su Lietuvos teismai reikalų neturėjot
https://www.facebook.com/LietuvosAdvokatas/photos/a.1049346665226656/1067375383423784/?type=3&theater
https://www.facebook.com/kestutis.eiva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # komentaras 2019-02-14 23:01
Cituoja Andora:
Va čia dar viens įrodymas, kad triskart teisės genijus yra apgavikas. Jis nėra joks Andoros advokatas, kokiu save pristato. Va visų Andoros advokatų sąrašas, o mūsų genijaus jame nėra: https://all-andorra.com/lawyers/?fbclid=IwAR17cPAADxm8_SraMF1blhs28mlcSF3XmxrmoVw1vpHIvxAIkXChHtAq-5o

Stanislovas Tomas nėra Andoros advokartas Andoroje, o Andoros advokatas Maskvoje, todėl jis yra ne Andoros sąraše, o Rusijos Teisingumo ministerijos sąraše.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Hm 2019-02-12 17:12
2017 metais eztt pilna bylų, kur atstovauja stasas. Koki sudpopero nuprotejes šventasis čia įkišo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # įrodymai 2019-02-12 18:33
Prašau įrodymus į sceną!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Hm 2019-02-12 21:16
Nesugebi internetu naudotis scena tu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # CiTaiBent 2019-02-12 17:43
Projektas vadinasi “Pensininke, duok 50€ ir atsivesk dar 5 su 50€, o mes tau duosim 50€ ir nuo kiekvieno atvesto locho dar po 10€ ... taip visi bemat ir gausite Europines pensijas :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # CiTaiBent 2019-02-12 18:48
Operatyviai :) Ar pades nors šiek tiek ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # kaisako 2019-02-12 21:34
vagiu ir tarp cigonu pasitaiko arba patekt i namus pro kamina ar rakto skylute ner paprasta,bet mane zavi siu zmoniu optimizmas-nevogiant prasigyventi,jei tik toks tikslas -tai toli grazu ner patriotizmas draugas Kurmeli,tfu -ponas Juraiti...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Zem 2019-02-12 22:41
Na ir tupas tu žurnalistas kaip Us iš...nustebinote negi jums visai tas pats kas toliau durnys Tautą. Suprantu kad savas kailys arčiau kūno. ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Profesorius Čigonas 2019-02-12 23:34
Lietuva yra totalus durnynas, gaidynas ir runkelistanas, todėl tokią teritoriją muisto kas netingi.
Pagarbiai,
Profesorius Ph 5.5
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Kęstutis Eiva 2019-02-13 01:58
"laisvas" laikraštis už tai, kad pensininkai gyventų už 168 Eur./mėn. Sotus alkano neužjaus. Mano žiniomis, Jono Mažinto pensija - ~800 Eur/mėn., tai jam ir dzin visi kiti. Jei kas turite duomenų - paneikite
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Zigmas Vaišvila 2019-02-13 02:07
Aurima,
kadangi nesulaukiu atsakymo, tai paaiškink, prašau, LL skaitytojams, kodėl pats, būdamas LVT valdybos nariu ir žinodamas LVT valdybos posėdžių protokolus, skelbi informaciją ne pagal šiuos pačiam žinomus dokumentus, o pagal šališkų ir suinteresuotų J. Mažinto ir Z. Andrulėno pasakojimus? Korektiška būtų skelbti tai, ką LVT valdyba nutarė, bet ne tai, ką nori paskelbti J. Mažintas ir Z. Andrulėnas. Ačiū
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # CiTaiBent 2019-02-15 17:55
Gerb. zignatarai Zigma, klausimas buvo “kodėl tu dalyvauji šitoje aferoje ?” Niekam neidomu, ko ten nori każkokie Andrėnai :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Albina Adomonienė 2019-02-13 07:54
O aš kažkodėl tikiu Stanislovu Tomu. Suprantama mane erzina jo netaktas, tas savotiškas taškymasis epitetais, bei puikybė. Bet matau jame neeilinį, trykštantį energija jauną žmogų, tad manau, kad laikui bėgant bus kaip toj dainoj “Laiko nesustabdyt” ir jis nusileis ant žemės. Bet šiandien aš matau šlykštų puolimą jo atžvilgiu ir manau, kad viską galima (ir būtina) išsiaiškinti ramiai be jokių tarpininkų akis į akį, o ne triūbyti per visas įmanomas medijas ir linksminti nedraugus, kad va “didieji kovotojai už tiesą” jau tarpusavyje susipjovė…o gal vis tik, “kas galėtų paneigti galimybę, kad” …buvo gudriai mūsų spec tarnybų supjudyti???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Petras 2019-02-14 00:07
Cituoja Albina Adomonienė:
O aš kažkodėl tikiu Stanislovu Tomu. Suprantama mane erzina jo netaktas, tas savotiškas taškymasis epitetais, bei puikybė. Bet matau jame neeilinį, trykštantį energija jauną žmogų, tad manau, kad laikui bėgant bus kaip toj dainoj “Laiko nesustabdyt” ir jis nusileis ant žemės. Bet šiandien aš matau šlykštų puolimą jo atžvilgiu ir manau, kad viską galima (ir būtina) išsiaiškinti ramiai be jokių tarpininkų akis į akį, o ne triūbyti per visas įmanomas medijas ir linksminti nedraugus, kad va “didieji kovotojai už tiesą” jau tarpusavyje susipjovė…o gal vis tik, “kas galėtų paneigti galimybę, kad” …buvo gudriai mūsų spec tarnybų supjudyti???

Padovanokit p.Stanislovui Tomui vilą, nors milijoną eur ir lietuvos pesininkais pamatysit tikrai nesidomės bus nusispjauti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Petras 2019-02-14 22:28
Cituoja Petras:
Cituoja Albina Adomonienė:
O aš kažkodėl tikiu Stanislovu Tomu. Suprantama mane erzina jo netaktas, tas savotiškas taškymasis epitetais, bei puikybė. Bet matau jame neeilinį, trykštantį energija jauną žmogų, tad manau, kad laikui bėgant bus kaip toj dainoj “Laiko nesustabdyt” ir jis nusileis ant žemės. Bet šiandien aš matau šlykštų puolimą jo atžvilgiu ir manau, kad viską galima (ir būtina) išsiaiškinti ramiai be jokių tarpininkų akis į akį, o ne triūbyti per visas įmanomas medijas ir linksminti nedraugus, kad va “didieji kovotojai už tiesą” jau tarpusavyje susipjovė…o gal vis tik, “kas galėtų paneigti galimybę, kad” …buvo gudriai mūsų spec tarnybų supjudyti???

Padovanokit p.Stanislovui Tomui vilą, nors milijoną eur ir lietuvos pesininkais pamatysit tikrai nesidomės bus nusispjauti.

Buvo toks p. Guoga kzinistas žadejo lietuvai roju, bet kai pateko į europarlamenta pamiršo rikėjus ir ATA lietuvelei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # komentaras 2019-02-14 23:06
Cituoja Petras:
Cituoja Albina Adomonienė:
O aš kažkodėl tikiu Stanislovu Tomu. Suprantama mane erzina jo netaktas, tas savotiškas taškymasis epitetais, bei puikybė. Bet matau jame neeilinį, trykštantį energija jauną žmogų, tad manau, kad laikui bėgant bus kaip toj dainoj “Laiko nesustabdyt” ir jis nusileis ant žemės. Bet šiandien aš matau šlykštų puolimą jo atžvilgiu ir manau, kad viską galima (ir būtina) išsiaiškinti ramiai be jokių tarpininkų akis į akį, o ne triūbyti per visas įmanomas medijas ir linksminti nedraugus, kad va “didieji kovotojai už tiesą” jau tarpusavyje susipjovė…o gal vis tik, “kas galėtų paneigti galimybę, kad” …buvo gudriai mūsų spec tarnybų supjudyti???

Padovanokit p.Stanislovui Tomui vilą, nors milijoną eur ir lietuvos pesininkais pamatysit tikrai nesidomės bus nusispjauti.

Stanislovas ir taip turi vilą prie vandenyno tropikuose:) Bet vis tiek grįžo padėti Lietuvai. Už tai ir gerbiu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Oksana 2019-02-13 08:00
Labas rytas, visiems! Vakar, vakare, sulaukiau, viena po kito 2-u skambučius. Vienas, nuo nepažįstamos, moters. Pradžiai paklause:ar rinksiu parašus už Kazimiera. Pasakiau, kad "TAIP!". Bet, balsuosiu už Mindaugą Puidoka. Antru klausimų, moteris, man pasiūlė rinkti iš pensininkų pinigus. Po tuos 50 euru. Ir, man atiteks - 20%. Žiauriai pasipyktinau tokiu sandorių. Ir, čia pat paskambino pažįstamas žmogus. Kuris liguistai slapstosi ir prisistato ne savo vardu - "Giedrius". Šįs "džentelmenas", pasiūlė, jau, 10% komisinių! Valio "patriotams"! Akcija vadinasi - apvogtas pensininką?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Hm 2019-02-13 23:29
Kaip įdomu, nes aš šiandien kalbėjau su stasiuko aplinka, jie daro šitą projektą nemokamai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Oksana 2019-02-13 08:06
Ir, dar. Stanislovui Tomui. TAIP! Aš - debile ir idiote. Kazimieras, net viešai apie tai buvo paskelbęs. Per visą Lietuvą. Savo veikale - "Operacija Barsukas". Taip, aš, debile. BET, ne va gilė!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Albina Adomonienė 2019-02-13 10:06
O kas tamstą prievartauja vogti? Manau drąsiai gali atsisakyti tų pinigų ir tik ačiū bus pasakyta. O be to, nebūtinai ir rinkti privalai, tik suteik žmonėm info, kad yra tokia galimybė, bei kur kreiptis ir viskas. Žmonės patys tegul sprendžia. Aš pvz jau papasakojau keliems, išsakiau savo įžvalgą, kad rizika tai minimali ir vienkarrtinė, o jei ir neišlošim - nors pakutensim padus mūsų vierhams ir tai puiki pramoga. O beje, ar tik ne dėl to, kad valdžia išgirdo apie šį projektą ir atsirado jų noras visiems, kas negauna berods 240 eu, jau nuo šio mėn pakelti išmokas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # aurimas 2019-02-13 08:18
nejaugi kažkuris iš jūsų mano, kas stanislovas tomas mokės pensininkams po 600 eurų pensijos.? greičiau jau surengs vasiukų kurorte pasaulinį šachmatų čempionatą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Albina Adomonienė 2019-02-13 10:18
Na kodėl jis turėtų mokėti? Neteko girdėti, kad jis turėtų kokį tai sorošinį fondą. Jis advokatas, kuris sumanė visai įdomų projektą, tad belieka susimesti ir pasitikrinti - ar tikrai veikia Europos Sąjungos teisė Lietuvai (ta apimtimi, kur pasirašyti europniai protokolai) ir viskas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Petras 2019-02-17 14:41
Cituoja aurimas:
nejaugi kažkuris iš jūsų mano, kas stanislovas tomas mokės pensininkams po 600 eurų pensijos.? greičiau jau surengs vasiukų kurorte pasaulinį šachmatų čempionatą
Manau kad pensininku maisto davinių kruopomis nori užsipilti savo vilų aruodus ar užsilopyti stogus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Albina Adomonienė 2019-02-13 08:27
Kas dėl pensininkų: manau tie 50 eurų tikrai nėra toks didelis nuostolis, kad vertėtų čia taip sriūbauti. Aš taip pat pasiryžusi prisidėti, nes už savo 29 metų darbo stažą gavau tik 196 eu priskaičiuotą pensiją. Net mano mama neišlaikė ir man "įgnybo": "nu dabar matai kas iš tavo tos Europos sąjungos? Anoj sąjungoj užteko 25 metų stažo ir jau 7 metai būtum pensijoje, o ir pensija būtų ne tokio "vištos šikimo". Tikra tiesa. Tai ką aš prarasiu prisijungdama prie S.T. projekto? Viso labo tik 50 eurų ir tai tik 1 sykį – jei nepasiseks. O jei pasiseks - išlošiu padorią pensiją, panašiai tokią, kokia šiandien nevargina Mažinto. Tai šiuo atveju, manau, labai tiktų šūkis: Kas nerizikuoja – negeria šampano! Pirmyn tautiečiai - kam atsibodo ubagauti per visokius maisto bankus, labdaros sriubas ir kitas “nusipelniusių gyventi geriau” sukurtas mums – pensininkams – neįgaliesiems ir tt išsityčiojimo iš mūsų orumo, bei žeminimo fiestas!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # sskola 2019-02-13 11:51
pats |Mazintas galetu nusileisti is aeroklubo ir pasakyti,kiek jam Pareks banko valdytojas Vaisvila skolingas
panasu kad valstybe 1990m.pereme ostapas benderis is vasiuku
be to mazintui reikia nebijot pasisakyt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Zem 2019-02-13 12:32
Aš jau pradedu tikėti kad jūs esate tos sistemos narys iš kurios Išeinama tik kojomis į priekį. Nes niekaip negaliu suprasti puolimą tų jėgų kurios nots kažkiek nori pakeisti Lietuvoje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Hm 2019-02-13 23:27
Taip ir yra
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Kęstutis Eiva 2019-02-13 18:37
Atsargiau su tokiais pareiškimais, žinovai. Galit ir bylą užsidirbt. Matyt dar su Lietuvos teismai reikalų neturėjot
https://www.facebook.com/LietuvosAdvokatas/photos/a.1049346665226656/1067375383423784/?type=3&theater
https://www.facebook.com/kestutis.eiva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Petras 2019-02-13 23:14
Cituoja Kęstutis Eiva:
Atsargiau su tokiais pareiškimais, žinovai. Galit ir bylą užsidirbt. Matyt dar su Lietuvos teismai reikalų neturėjot
https://www.facebook.com/LietuvosAdvokatas/photos/a.1049346665226656/1067375383423784/?type=3&theater
https://www.facebook.com/kestutis.eiva

Cituoja Kęstutis Eiva:
Atsargiau su tokiais pareiškimais, žinovai. Galit ir bylą užsidirbt. Matyt dar su Lietuvos teismai reikalų neturėjot
https://www.facebook.com/LietuvosAdvokatas/photos/a.1049346665226656/1067375383423784/?type=3&theater
https://www.facebook.com/kestutis.eiva

Jeigu grasini lietuvos teismais tai kodel atėjai į LVT?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Kęstutis Eiva 2019-02-14 15:15
Cituoja Petras:
Cituoja Kęstutis Eiva:
Atsargiau su tokiais pareiškimais, žinovai. Galit ir bylą užsidirbt. Matyt dar su Lietuvos teismai reikalų neturėjot
https://www.facebook.com/LietuvosAdvokatas/photos/a.1049346665226656/1067375383423784/?type=3&theater
https://www.facebook.com/kestutis.eiva

Cituoja Kęstutis Eiva:
Atsargiau su tokiais pareiškimais, žinovai. Galit ir bylą užsidirbt. Matyt dar su Lietuvos teismai reikalų neturėjot
https://www.facebook.com/LietuvosAdvokatas/photos/a.1049346665226656/1067375383423784/?type=3&theater
https://www.facebook.com/kestutis.eiva

Jeigu grasini lietuvos teismais tai kodel atėjai į LVT?


ne grasinu, o perspėju. Atsakomybė už šmeižmą numatyta LR BK 154 str., o už įžeidimą - 155 str., o tokius "petrus" ir kitus zenonus suranda pagal IP adresą (ir tiklo plokštės mac adresą ar tl INEI kodą) per 5 min. ir atvažiuoja pasikalbėt policija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Kęstutis Eiva 2019-02-14 15:19
dokus, tikiuosi pamatėte. Butent tie dokai ir įrodo, kad Jūs viešoje ergvėje paskleidėte tikrovės neatitinkančią informaciją galinčia pažeminti ir paniekinti kitą žmogų ir tą darėte sąmoninga tyčia. Dar kas nors neaišku, petrai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Petras 2019-02-14 18:25
Cituoja Kęstutis Eiva:
dokus, tikiuosi pamatėte. Butent tie dokai ir įrodo, kad Jūs viešoje ergvėje paskleidėte tikrovės neatitinkančią informaciją galinčia pažeminti ir paniekinti kitą žmogų ir tą darėte sąmoninga tyčia. Dar kas nors neaišku, petrai?

Gerb. Kestuti kviesk i LVT posėdį Aurimą Drižių,, Stanislova Toma ir mane Petrą Valinčių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Albina Adomonienė 2019-02-15 09:45
Na va, pagaliau ir išlindo yla iš maišo: "Gerb. Kestuti kviesk i LVT posėdį Aurimą Drižių, Stanislova Toma ir mane Petrą Valinčių". O kodėl Mažinto ne? Beje, gal ir aš pvz norėčiau sudalyvauti, jau vien tam, kad kaip moteris iš šalies pasakyčiau: tai jūs VYRAI ar kokie skystablauzdžiai mižniai? Tai kaip jūs kovosit prieš sistemą, jei jau iš anksto kovai vieni prieš kitus visą paraką ištaškėt? Garas nuleistas, renkamės žaislus ir kiekvienas sau namo? Ar vistiek dar plėšiam viens kitam purvinus marškinius nuo kupros ir vėl viešai, skambiai, ir pompastiškai lyginam (bet kokia kaina) kieno vis tik švaresni? O gal pagaliau nusispjaunam į kiekvienas į savo “svarbiausias” ambicijas, susėdam oriai (kaip kitados išminčiai) ir dedam kiekvienas savo argumentus ant stalo – be jokio pykčio, atvira širdimi ir gera energija? Esu įsitikinusi – tikrai pavyks susitarti ir toliau dirbti kartu, ar bent kultūringai, oriai išsiskirti, kaip TIKRIEMS VYRAMS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # CiTaiBent 2019-02-15 17:32
Čia kaip Albina ? Tikras demokratas marškinius nešioja kol jie nupūna, ta irodydami pasitarimuose pasideda juos ant stalo, kad visi tai užuostu ... jėga !!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Albina Adomonienė 2019-02-16 06:50
Cituoja CiTaiBent:
Čia kaip Albina ? Tikras demokratas marškinius nešioja kol jie nupūna, ta irodydami pasitarimuose pasideda juos ant stalo, kad visi tai užuostu ... jėga !!

Na, jei žmogus jau tiek "sausų" smegenų, kad net negeba suvokti perkeltinių prasmų ty gyvos lietuviškos kalbos ir todėl "businėja" ty kabinėjasi prie žodžių bandydamas įsivaizduoti esąs "tikras demokratas" - tada jau gili užuojauta, neturiu ką pridurti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Atas 2019-02-19 17:24
Cha, ,,atsivesk pensininką su 50 eurų..." ieškokis durnių toliau, Tomai!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Petras 2019-02-22 10:16
Cituoja Atas:
Cha, ,,atsivesk pensininką su 50 eurų..." ieškokis durnių toliau, Tomai!
Lietuvoje nėra pensininkų, kurie gauna mažas pencijas ir turi dar laisvų 50 eur .Todėl OSTAPO projektas ir taip žlugs nebent Benderis ims dpkruopomis Maisto banko?????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti