Sauliui Skverneliui iššūkį metę N.Puteikis ir M.Puidokas tiesų jam labai naudingi

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.50 (2 Votes)

Sauliui Skverneliui  iššūkį metę  N.Puteikis ir M.Puidokas iš tiesų jam labai naudingi

 

Aurimas Drižius

 

Du Seimo nariai – Mindaugas Puidokas ir Naglis Puteikis šiandien paskelbė, kad palieka „valstiečių“ frakciją Seime. Abu kandidatai daug kalbėjo apie ateities Lietuvą, daug kritikavo oficialų „valstiečių“ kandidatą Saulių Skvernelį, nors aš manau, kad abu kandidatai į prezidentus supranta, kad jie abu yra labai naudingi ju abiejų keikiamam premjerui.

Visi tie puidokai, puteikiai, juozaičiai kažkodėl pagalvojo, kad yra tiek nusipelnę, kad žmonės juos būtai išrinks prezidentais. Nors iš tiesų kiekvienas jų surinks po kelis ar kelias dešimtąsiais procentų balsų, suskaldys visus protesto balsus ir taip atvers kelią Sauliui Skverneliui į antrąjį rinkimų turą, kur jis varžysis galimai su Gitanu Nausėda.

Kas balsuos už Saulių Skvernelį? Teisingai, korumpuota policija, kuriai Skvernelio valdymas yra palaima, kadangi už jokios nusikaltimus nereikia atsakyti. Balsuos tamsūs kaimiečiai, labai panašūs į Skvernelį pagal savo pažiūras ir išvaizdą, kurių vienintelis informacijos šaltinis yra lietuviški TV kanalai. Balsuos Vytautas Bakas su visomis policijos profsąjungomis,  ir visais tais, kurie dabar rengiasi priimti įstatymo pataisas, kurios atleistų valdininkus nuo bet kokios atsakomybės už savo veiksmus.

Kita vertus,  tas S.Skvernelio atsiradimas premjero poste ir tai, kad jis visiškai realiai gali tapti Lietuvos prezidentu, ir taip pabaigti šios valstybės egzistavimą, ir rodo, iki kokio lygio nusmuko Lietuvos politika ir visuomenė. Juk išmestas iš VRM ministro posto S.Skevrenlis apėjo visas politines partijas, siūlydamas savo paslaugas, tačiau visi jam parodė duris. Tik vienintelis „žaliasis“, važinėjantis visureigiu su 6 litrų talpos varikliu, Ramūnas Karbauskis pamatė galimybę ir padarė Sauliaus veidą valstiečių vėliava. Ir kas įvyko, žmonės balsavo ne už „valstiečius“, bet prieš įgrisusius konservatorius, liberalus ir socdemus, tačiau rezultatas išėjo dar blogesnis, neis visos tradicinės partijos.

Visa „valstiečių“ valdžia – tai nežabotas veikimas kapitalo valdžiai, priimant absoliučiai korumpuotus sprendimus, kurie pribaigs šitą ir taip vos kvėpuojančią valstybę. Kalbu apie tai, kad pvz., švietimo reforma yra tik būdas išmesti universitetus iš jiems priklausančio brangaus nekilnojamojo turto ir jį perduoti savo rėmėjams ar draugams. Aplinkos reformos tikslas – palaužus miškininkų pasipriešinimą, ir visas urėdijas sujungus į vieną, palikti vietoj Lietuvos miškų tik plyną lauką. Kai „žalieji“ žiūri į mišką, jie mato ne mišką, bet „medieną“, - kažkas labai taikliai pasakė.

Todėl dar kartą – visi tie Puteikiai, puidokai, juozaičai, gal ir ne savo noru, tačiau kloja kelią Sauliui Skverneliui į prezidento postą.

Peržiūros: 1611

Komentarai   

+7 # ome 2019-02-11 12:34
Teisingai, visus to elektorato (populistinio) balsus pasiskirstys Juozaitis su Puidoku ir taip abu pralaimės, pralaimės ir liberastų bankiniai kandidatai nes jų žmonės ir taip nekenčia, o bet tačiau po Trampo pergalės, liberastinis projektas užbaigtas visame pasaulyje, beliks Lietuvos elito kandidatas Skvernelis. Pats toks žaidimas buvo neišvengiamas, nes po liberalių reformų, tam, kad kontroliuoti liaudį yra įvedamas policinis režimas, reikiama totali piliečių kontrolė, policinis režimas tik būna karo sąlygomis, koks gi gali būt hibridinis karas kai yra demokratija ir ginamos žmogaus teisės? dėl to policininkas Skvernelis tam ir skiriamas, įeinam į Orvelo ir Hukslio antiutopijų paradigmą, žodžu visa kita gražiai sužaista, lieka vienintelis momentas dėl neteisėtu rinkimų, t.y. klastojimo, manau ir tuo bus pasirūpinta, juk klastojimai vyksta pas rusus, pas mus gi visi sąžiningi ir pukuoti. Beje natūra elito tokia pat kaip ir apsišaukėlio advokato, tas pats narciziškas elgesio modelis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Pilietė SS 2019-02-11 19:34
Nebūkit toks tikras, kad bankiniai pralaimės. Reitingai rodo, kad liaudis neatskiria smauglių nuo triušių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # ome 2019-02-14 12:18
Bus suklastoti rinkimai ir tiek, juk svarbus tas kas balsus skaičiuoja, o jau ten balsuokit jūs kaip norite.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # jeronimas 2019-02-11 18:46
Neduok Dieve tokios Lietuvai baigties,kaip cia prognozuoja Aurimas.Net siurpas nukrate pagalvojus,kad taip gali atsitikti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Pranašas 2019-02-11 18:56
Dryžius klysta aritmetikoje.
PROTESTO balsai atiteks PUIDOKUI.
TAUTA eis VA BANK.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Pilietė SS 2019-02-11 19:31
O ar matai, Drižiau, kiek neapsisprendusių žmonių? Aš - taip pat. Bet dabar sprendimas aiškus. Jei Juozaitis, Puteikis tikrai nori Lietuvai gero, tai jie turėtų pasitraukti, pakvietę savo elektoratą balsuoti už Puidoką. Žinoma, visiems eiti iki galo - labai blogai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # hgiy 2019-02-11 20:29
negi valdantieji nesupranta kad jie paprasciausiai durni ant tiek kad patiems Lietuvoje neliks vietos kai ji bus isnaikinta hmmm
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Atas 2019-02-11 22:02
Truputį nesutinku su A. Drižiaus nuomone, kad nei Puteikis, nei Puidokas negali tikėtis palaikymo rinkimuose, nes nėra nusipelnę, na, gal dalinai ir tiesa, bet kuo nusipelnė tie Skvernas, senmergė? Gal tuo, kad vienas sėkmingai organizavo laimingo vaiko išplėšimą iš tvarkingų namų, kitas dar sėkmingiau padėjo sužlugdyti puikiai dirbusį banką? Nenusipelnė kažkuo naujieji kandidatai į prezidentus, dar nespėjo, bet ir niekšybių nepridarė, kaip tie mafijozai. Buvau nusiteikęs neiti į jokiuis rinkimus ir nebalsuoti visai, nes viskas beprasmiška, bet jei kandidatuos M. Puidokas, būtinai eisiu ir atiduosiu savo balsa už jį, vien už tai, kad pasipriešino vaikų grobimo verslininkams, vien tik tuo tas žmogus įrodė, kad vertas tokio posto
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # kaisako 2019-02-12 00:16
kad Lietbvos bomzai,zalieji arsiverteliai,policijos eiliniai balsuos uz skverneli gali būti,bet mastantys zmones niekada nebalsuos uz zemgrobius,melagius,apgavikus,kolukio pirmininkus ir bet kokius ju samdomus organus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Mantas 2019-02-12 08:54
Vienintelis žmogus išsilavinęs ir intelektualus yra Arvydas Juozaitį, vienintelis pagal biografija žmogus sudėjus su visais kitais kandidatais vertas prezidento posto.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti