Vokietijos Bundestago AFD frakcijoje pasipiktinimas Rasos Juknevičienės šmeižtais

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Spaudos pranešimas dėl LR Seimo narės Rasos Juknevičienės viešų kaltinimų Alternatyva Vokietijai (AfD) partijai

 

Vokietijos Bundestago AFD frakcijoje –

pasipiktinimas Rasos Juknevičienės šmeižtais

 

Lietuvos Tėvynės sąjungos-Krikščionių demokratų partijos narės Rasos Juknevičienės vieši pareiškimai nukreipti prieš Vokietijos politinę partiją „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) papiktino šią partiją atstovaujančius Bundestago narius.

AFD frakcijos nario Dr. Christiano Virto (Christian Wirth) bendradarbis,  AfD  Bundestago narių grupės koordinatorius ryšiams su Baltijos šalimis, kandidato į Lietuvos Prezidentus Arvydo Juozaičio kvietimu skaitęs pranešimą vasario 2d.  Vilniuje vykusiame sambūrio „Lietuva yra čia“ steigiamajame susirinkime, Štefanas Kortė (Stefan Korte) pareiškė, kad R. Juknevičienės teiginiai, esą AfD yra Rusijos finansuojama partija ir Maskvos agentė, yra laužti iš piršto ir visiškai nesuvokiami.

„Nuolat kartojama neteisybė niekada negali tapti teisybe,“ – teigė Štefanas Korte. Nei AfD kaip partija, nei jos pareigūnai arba parlamentarai, pasak jo, nėra jokie Maskvos agentai.    

Dėl mestų kaltinimų, kad AfD gauna pinigus iš Maskvos, Š. Korte pareiškė, kad „AfD niekados negavo pinigų iš Maskvos ir ateityje neplanuoja priimti tokių pinigų. Partijos finansavimas vyksta per narių mokesčius ir aukas, kurias galima patikrinti. Viskas remiasi Vokietijos įstatymais ir yra skaidru. AfD finansavimas yra nuolatos atitinkamų pareigūnų rūpestingai tikrinamas.“   

Komentuodamas R. Juknevičienės pasisakymus Š. Korte pabrėžė, kad AfD aiškiai pasisako už Lietuvos ir visų Baltijos šalių suverenitetą. AfD griežtai atmeta Rusijos ekspansinę politiką kaip tik dėl to, kad AfD nori išsaugoti taiką Europoje ir nacionalinių valstybių suverenitetą.

„Visiškai nesuvokiama mūsų partijai yra žinia, kad ponia Juknevičienė taip pat teigė, jog Naujųjų metų išvakarių įvykiai Kelne 2015 m., kai buvo masiškai užpuldinėjamos moterys, esą nebuvo susiję su migrantais, bet kad tai buvo rusiškų ir siriškų agentų darbas. Vokietijos policijos pranešimai ir liudijimai šia tema kalba visiškai ką kitą. Jog ši politikė leidžia sau svaidytis tokiais groteskiškais teiginiais reiškia, kad ji yra nepajėgi objektyviai vertinti faktų“, – sakė Š. Korte.        

„Užuot skleidus niekuo nepagrįstus teiginius vietoj faktų apie Vokietiją, geriau imtis konkrečių politinių darbų lietuvių tautos labui. Mes kviečiame visus kritikus susitikti su mumis kai kitą kartą atvyksime į Lietuvą ir tiesiogiai su mumis pasikalbėti,“–  siūlė Š.Korte.

 

 

Peržiūros: 2205

Komentarai   

+15 # jeronimas 2019-02-11 15:25
Vokietijoje si partija gan stambi.Man labai keista,kad sitokiais kaltinimais aptersta si partija,apsiriboje tik menku pagarsinimu ?? Kodel partija nesikreipia i teisma,ir nesiima jokiu priemoniu pries smeizike Jukneviciene?? Pirma karta is sios partijos vadovu buvo slyksciai issityciota,kai pagal kvietima atvyke sveciai i Lietuva ,buvo nepasitikti,ju nesiteike sutikti tos pacios juknevicienes partgaujosclienai,kurie uzsikviete svecius??? dabar vel sios Vokietijos partijos pusen dergemasi?? Nejau vokieciai ,sugebeje surinkti tokia skaitlinga partijos vienminciu buri,nebandys apsiginti teisiskai nuo smeizikes ????Zmones ,kurie bent paskaite apie sios Vokieciu partijos deklaracijas,net Lietuvoje teikia daug vilciu i ateiti europos ir net zmonijos europoje likimui??? Tai nejau si partija bejege save ,o kartu ir milijonus bendraminciu ,apginti nuo tokiu politiniu prostituciu???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Trigrašis Jaronimui 2019-02-13 09:47
Nesikreipia į teismą,nes per daug rimti vyrai.Matyt,dėl kažkokios nukvakusios, vištos smegenis teturinčios pliotkerkos,gaila aukoti taip brangų laiką.Turi jie rimtesnių reikalų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # kam del prostez 2019-02-15 05:55
kreiptis i teisma.Taigi pasake kad neadekvati
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti