teigiu, kad Grybauskaitė ir Skvernelis yra didžiausia grėsmė Lietuvos saugumui

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (3 Votes)

Aš teigiu, kad Grybauskaitė ir Skvernelis yra didžiausia grėsmė Lietuvos saugumui

 

 
Vakar, vasario 4 dieną, Valstybės saugumo departamentas mus supažindino su grėsmėmis Lietuvai. Sąraše atsirado vietos net naujai grėsmei – Kinijai, nors ji kitame pasaulio krašte.

 
Gaila, bet didžiausiai grėsmei Lietuvos saugumui vietos neatsirado, o ji visai šalia mūsų: viena Kudirkos aikštėje, o kita Daukanto aikštėje. Didžiausia grėsmė Lietuvos saugumui, mano nuomone, yra Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis. Yra ir mažesnė grėsmė Lietuvos saugumui už Grybauskaitę ir Skvernelį: tai aklas, kurčias ir neadekvatus Lietuvos saugumas. Žinoma, kad apie jį nėra ką net kalbėti, jei jis nesugeba susieti užtvarų aplink vyriausybę, seimą ir prezidentūrą statymą su grėsmėmis Lietuvos saugumui.

 
 
 
 
 
 


Nuo 2017 metų Grybauskaitės – Skvernelio tendemas ėmė kurti pagrindinę grėsmę Lietuvai – vežti iš užsienio į Lietuvą nelegalius migrantus iš pasaulio regionų, kuriuose šeimininkauja islamo terorizmas. Šie potencialūs teroristai buvo pavadinti „pabėgėliais“, nors visi puikiai supranta, kad šie žmonės ES valdantiesiems liberal-komunistams buvo reikalingi terorizuoti Europos gyventojams, ką jie ir darė Prancūzijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Ispanijoje ir kitose ES valstybėse. Štai nuo šitų vežamų žmonių, kurie gali turėti teroristinę praeitį, ir buvo imtos statyti aplink valdžios įstaigas užtvaros.
 
Grybauskaitės ir Skvernelio iniciatyva gruodžio 4 dieną seimas pritarė JTO Globalios migracijos paktui, kuris garantuoja, kad ilgainiui Lietuva bus sunaikinta atėjūnų ordų. Dalia Grybauskaitė vardan šiltos vietos Briuselyje, kurios ji siekia, pasirengusi paaukoti visus mūsų valstybės interesus, jos piliečių saugumą. Intelekto ir kompetencijos stygių buvęs policininkas Skvernelis kompensuoja pareigūno paklusnumu ir konformizmu. Tai idealus liberal-komunistinio rojaus angelas-sargas.
 
 
 
Vengrams nereikia tvoromis aptverti valdžios pastatų, nes jų saugumo doktrina: nulinis pakantumas migracijai
 
Vengrijos užsienio reikalų ministras Peteris Sijarto pareiškė, kad jo valstybė vykdo nulinio pakantumo migracijai politiką ir neparems nei vieno dokumento, kuris remiasi JTO Globalios migracijos paktu. Vengrija atsisakė nuo visų Europos Sąjungos pasiūlymų, kuriais siekiama vieningos migracijos pozicijos visoms valstybėms narėms.
 
„Pro-migraciniai politikai niršta“, - pasakė ministras. Kiekvieną ES dokumentą jie stengsis susieti su JTO Globaliu migracijos paktu. Vengrija nepalaikys nei vieno susitarimo, kuris palengvins imigraciją.
 
„Dokumentas, dėl kurio nėra vieningo susitarimo visų valstybių-narių, negali būti atramos tašku“, - pasakė jis, o „kiekvienas, kuris atsisakys migracijos, bus mūsų sąjungininkas“.
 
Grybauskaitė ir Skvernelis niekada nebus Vengrijos ir kitų Višegrado grupės valstybių sąjungininku, nes jie už Lietuvos sunaikinimą, jie už Globalios migracijos paktą.
 
Naujas Grybauskaitės ir Skvernelio išpuolis prieš Lietuvą ir jos žmonių saugumą buvo paraiška atsivežti iš Italijos penkis Afrikos juodaodžius, kurie nelegaliai atvyko į Italiją sausio 30 dieną.
 
Nuorodos:
 
 

 
Peržiūros: 1411

Komentarai   

+26 # Atas 2019-02-07 22:13
Nebeverta straipsnio ir skaityti, visa tiesa jau parašyta straipsnio antraštėje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Asta 2019-02-08 09:53
Visi tą patį galvoja
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Iš Kanados 2019-02-08 15:21
Ačiū Autoriui už drąsą pasakyti teisybę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # jeronimas 2019-02-08 15:52
Issakyta absoliucios daugumos Lietuvos pilieciu nuomone.Tik beda ta,kad pilieciu nuomone isreiksti nera jokiu galimybiu.Lietuvos spauda ,tv okupuotos uzsienieciu,arba uzsislaptinusiu ofshoruose valdzios nieksu .Jau dagyvenome iki tiek ,kad net komentaro eilinis zmogus nebegali parasyti po straipsniu,kuris eilini karta tyciojasi is nubuozintu pilieciu.Pavyzdziui toks save vadinantis "higienisku" 15 min,man net bausme pritaike ir ne pirma karta,draudziancia issakyti savo nuomone.ir anksciau daznai budavo ,kad mano nesutampancia nuomone su autoriais,tiesiog neleisdavo ikelti i komentarus.Tai argi cia higiena??? As nesikolioju,negrasinu zudymais,nesmeiziu,tik daiktus vadinu savo vardais.Manau neteisineje Lietuvos valstybeje minetu rasinyje "ponu" pagalba isiteisejo policine valstybe.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # aga 2019-02-10 15:46
manr ekspertai.eu uzblokao irgi uz ta pati tai uz tiesos sakyma,tkrai "demokratiska"ir "laisva"valstybe,o is tikro degradu ir parsidaveliu isrstva jau taip ikirejo sitas melas,kad nera zodziu,o ir zodzius ne bet kas gali pasakyti ne taip kaip rusijoje TV laidose kokolai isdirbineja kaip sunys,taciau jos kviecia del intrigos,o pas mus ar yra bent viena tokia laida kurioje nors kitaip mastantis bent vienas dalyvauvutu aisku,kad nera ir nebus,nes jau viskas su ta lihuanija,jankio batas izenge viskam amen,maitins mus cheminiu maistu ir sirgsime ir mirsime kaip triusiai,tokia tai tiesa is musu prakeiktu jankiu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # kirkuris 2019-02-10 21:17
taigi tokius tik ir pastato,kurie kelia gresme Lietuvai,o lietuvius jau 30m. nebe,nes ne visi mokesi kalbas(kaip skvernelis keiktis)),kad priimtu i LKP CK kandidatu...o p[o to is kart prezidentu.geriausia susisneket yr su viena kart pardavusiais savo sali,antra kart parduot lengviau...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti