Šiukšlių biznis

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (3 Votes)

ARNOLDAS TAUJANSKAS Laisvės kovų dalyvis, Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino ordino kavalierius ir ANTANAS BARTUSEVIČIUS advokatas, dr., Pirmojo Pasaulio lietuvių teisininkų Kongreso organizacinio komiteto pirmininkas pasakoja apie šiukšlių biznio tvarką Alytaus regione. Nors pasirinktas Alytaus regionas, bet ši tvarka galioja visoje Lietuvoje. Skirtingai nuo kitų Europos Sąjungos valstybių, Lietuvoje įstatymais prisidengiama, kad būtų galima plėšti žmones, neatliekant realių paslaugų. Atliekų verslas (šiukšlių biznis) sutvarkytas taip, kad rinkliavos už tariamas "paslaugas" tampa panašios į viduramžių "pagalvės mokestį". Tik anuomet tas mokestis eidavo į valstybės Karaliaus iždą, o šiandieninėje Lietuvoje – į privačių karaliukų kišenes.

 

Peržiūros: 1087

Komentarai   

+5 # jeronimas 2019-02-07 19:38
Siuksles bet kurioje valstybeje yra pelningiausias biznis.Airijoje visi siuksliu karaliai net ne milijonieriai,bet milijardieriai.O Lietuva cia vel ,kaip isskirtine kolonija.isivaizduokit gyvena viena beveik 100-mete senute.Nusiperka kartais batoniuka,kartais kruopu pakuti,kai ka issiaugina savo sklypelyje.Kokios pas ja atliekos ar siuksles,uz kurias privalo kas menesi susimoketi???Senutenetgi ta kandonini maiseli ispylusi kruopas ar suvalgiusi batoniuka ,laukan neismeta.Ji surinkusi sode obuoliuku i juos sudeda ir parduoda praeiviams.Uz ka ji turi moketi ? Uz kokias siuksles?? Juk ji neturi jokiu siuksliu,ar kokiu vodkes dezuciu tusciu nuo kysiais gautu babkiu????Kas apgins va tokiuos buozinamus ir prievartaujamus bedzius milijonieriu Lietuvoje????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # LLSS 2019-02-07 22:16
mielieji kovotojai-ar ka pasikeite i gera per siuos 30 komunistu valdymo metu-tik kad galite viesintis...,o tais laikais nebuvo tik kameros ir laikrascio...okupacija tai gi buvo,buvo ir laisves sauklys,kataliku baznycos kronika,skaitydavo JAV,o dabar:tos pacios siuksles visur...ir del ju net policininkai tampa merais,kas naujesnio seip?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Atas 2019-02-07 23:29
Labai aktuali tema ir labai vykusiai išdėstyta problema, kai daug nuosavų namų gyventojų neprirenka jokių atliekų (viskas savame ūkyje sudorojama kaip vertybė, kuras), bet besąlygiškai turi mokėti ,,rinkliavą", kaip kokią duoklę mafijai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti