Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis „užtrumpino“ prokurorę Vidą Bracevičienę

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

 

Zigmantas Segzda

 

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis „užtrumpino“ prokurorę – Lietuvos apeliacinio teismo ir Teisėjų tarybos  pirmininko Algimanto Valantino bendražygę

 Zigmantas Šegžda

  

Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorė Vida Bracevičienė, spaudoje vadinama „prokurore, kurią žiaurumas puošia“, pateko į generalinės prokuratūros skaistyklą. Dabar tik nuo generalinio prokuroro Evaldo Pašilio sprendimo priklausys, ar jai neteks kraustytis iš prokuratūros paskui Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiąjį prokurorą Ramutį Jancevičių, kuris įsidarbino „MG Baltic“ koncerne.

 

Zigmantas Šegžda gavo LR generalinės prokuratūros Prokurorų etikos komisijos sekretorės Gintarės Bliujienės 2019-01-22 pranešimą Nr.17.2 – 298. Pranešime teigiama, kad komisija 2019-01-07 posėdyje išnagrinėjusi Z.Šegždos skundą padarė išvadą, kad prokurorė Vida Bracevičienė pažeidė Prokurorų etikos kodekso normas.

  

Ši prokurorė pagal Viešųjų pirkimų tarnybos direktorės Sigitos Jurgelevičienės (dabar dirbančios eiline specialiste VšĮ „Centrinė projektų valdymo agentūra“) pageidavimą iškėlė Z.Šegždai daugiau kaip dešimt baudžiamųjų bylų, nepagrįstai reikalavo teismų šiam žmogui skirti 90 dienų suėmimo terminą ir jį hospitalizuoti Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos  Utenos ekspertiniame skyriuje.

  

Prokuratūros 6-jam skyriui vadovavo vyriausioji prokurorė Jolita Kančauskienė (dabar dirbanti eiline prokurore generalinėje prokuratūroje), kuri buvo atsakinga už prokurorės Vidos Bracevičienės darbinės veiklos priežiūrą. Visos prokurorės iškeltos baudžiamosios bylos Z.Šegždai buvo nutrauktos kaip nepagrįstos. Išskyrus vieną. Tai politiškai motyvuota byla. Ją Vilniaus regiono apylinkės teisme nagrinėja Sovietų Sąjungos KGB papulkininkio sūnus teisėjas Rinaldas Adamonis.

  

Prašau „Laisvo laikraščio“ redakciją paskelbti Prokurorų etikos komisijos išvadą dėl prokurorės V.Bracevičienės nusižengimo. Įdomu tai, kad išvadoje detaliai aprašomi veiksmai vyko teisėjo Rinaldo Adamonio teisiamajame posėdyje. Čia teisiamas nepagrįstai apkaltintas Z.Šegžda.

 

 

 

 

Peržiūros: 2361

Komentarai   

+12 # Ot gerai 2019-02-07 11:09
Labai gerai nors tiek ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # BNSS 2019-02-07 11:17
ivyko trumpas sujungimas ,kurio metu kartais suveikia apsauga,bet tai trumalaikis ,daznai vienkartinis ir retas perkrovimo atvejis ,kuris visos sistemos neisveda is rikiuotes... tarybine sistema su kapitalistinio darbo bruozais islieka
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # jeronimas 2019-02-07 14:22
Kaip cia taip nutiko??? Negirdetas atvejis.Gal palaukime kazkiek,nes panasu.ivyko nesusipratimas??? Tiek metu "teisines "sistemos dalis visais budais naikino ,zemino ir tyciojosi is zmogaus,o dabar va staiga praregejo???? Palaukim,gal cia toks manevras uzsleptas,po kuriuo slypi daug ziauresnis zingsnis???Netikiu ,kad dabartine ispuoseleta magnolijos sistema,butu pajegi pati apsivalyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Chajei 2019-02-08 13:19
Kadangi vakarykštės publikacijos pavadinimas buvo patrumpintas - išnyko Algimanto Valantino pareigos ir pavardė. tai reiškia kad jam labai nepatinka rašoma apie jį tiesa. Iš to galima daryti išvadą, Valantinas išsidavė ir patvirtino, kad jis asmeniškai suinteresuotas , kad žmogaus teisių aktyvistas būtų nepagrįstai nuteistas, Kartu tai rodo, kad Bracevičienė su Valantinu yra bendražygiai Z.Šegždai iškeltoje politinėje byloje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti