Generolai rengia maištą?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.92 (6 Votes)

Gal pageidaujate "geltonųjų liemenių"? Lietuviai laukia "teisingo" balsavimo

 
© Sputnik / Жюльен Маттиа
KOLUMNISTAS
Gauti trumpą nuorodą
3130

Garsus Lietuvos vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno pareiškimas. Atskleistas destabilizuojantis situaciją Vidaus reikalų ministerijoje ir pakenkęs ministerijos vadovybei sąmokslas su dabartinių ministerijos vadovų pašalinimu iš pareigų. VRM vadovo pranešime minimi aukšti pareigūnai, ministerijos darbuotojai

Kuo arčiau rinkimai, tuo įdomesnis gyvenimas Lietuvoje. Čia ir sąmokslas, skirtas valdžiai nuversti.

Maištaujantys pareigūnai

Pasak užsienio reikalų ministro Eimučio Misiūno, buvę Vidaus reikalų ministerijos darbuotojai drumstė vandenį ir skatino dabartinius darbuotojus pakeisti valdžią. Kol kas tik Vidaus reikalų ministerijoje. O toliau, žiūrėk, ir kitose jėgos struktūrose — kariuomenėje ir specialiosiose tarnybose. Ir visa tai vyksta tokio atsakingo laikotarpio šalyje — vietos valdžios institucijų, merų, EP narių ir prezidento rinkimų — išvakarėse.

"Buvo išprovokuotas nepasitikėjimas Vidaus reikalų ministerijos institucijų vadovais. Kalė pleištą, bandė sukurti nesutarimus, konfliktus tarp manęs ir vadovų. Tai iš tikrųjų verčia susirūpinti. Todėl šią situaciją reikia išanalizuoti ir ištirti", — cituoja Lietuvos žiniasklaida Misiūno žodžius.

Taip pat pateikiami konkretūs Vidaus reikalų ministerijos vyresniųjų pareigūnų vardai, kurie nori grįžti į valdžią dėl intrigų ir provokacijų, nesutarimų tarp ministro ir pavaldžių tarnybų.

Pasak ministro, buvęs Viešojo saugumo tarnybos Vilniaus padalinio vadas pulkininkas Sandrius Survila, buvęs vadovas Sergejus Madalovas ir buvę įvairių VRM tarnybų pareigūnai periodiškai susitinka įvairiuose Lietuvos viešbučiuose. Susitikimų metu jie neva tariasi dėl priešiškumo VRM padaliniuose kurstymo. Akivaizdus pareigūnų sąmokslas. Galima tik spėlioti, koks šio sąmokslo tikslas.

Žvilgsnis į ateitį

Pabandykime užbėgti įvykiams už akių. Apskaičiuojami prezidento rinkimų rezultatai. Rinkimus laimi "ne tas" kandidatas, neparankus aukščiausioms valdžios institucijoms. Nepatenkintos politinės jėgos kviečia žmones į gatves su neigiančiais rinkimų rezultatus šūkiais. Policija turi reaguoti. Saugoti arba raminti... Gali prireikti ir kariuomenės įsikišimo.

 

Bet, galų gale, verdiktą paskelbs Vakarų vadovai, o ne paprasti Lietuvos rinkėjai. Būtent jie savo palaiminimu ir paskirs naują "tinkamą" Lietuvos prezidentą. O toliau viskas tekės sava linkme. Jei prireiks, bus surengtas trečiasis rinkimų turas. Panašus variantas buvo pritaikytas 2004 metais Ukrainoje.

Ką visa tai reiškia? Ogi tai, kad rinkėjams jau siūloma susimąstyti, o gegužės mėnesį balsuoti už "tinkamą" kandidatą į prezidentus, kad labiausiai klestinčioje Europos demokratinėje valstybėje nepasikartotų situacija, susiklosčiusi Venesueloje ar Ukrainoje. Vyriausiosios rinkimų komisijos nariams Lietuvos "aukščiausiosios jėgos" siūlo nekreipti dėmesio į galimus kompiuterių gedimus rinkimų metu.

Susitaikykite su likimu

Dabartinei valdančiųjų daugumai jau dabar reikia susimąstyti, ar jie nori destabilizuoti šalį? Jei jie yra tikri Lietuvos patriotai, tuomet turėtų ramiai priimti prezidento valdžios perdavimą "paskirtam" kandidatui, pasak premjero. O jei ne, sulauksite "geltonųjų liemenių" ir masinių protestų. Ar jums to reikia? Galų gale, vis tiek bus taip, kaip nurodys Baltieji rūmai. Ar jūsų kandidatas yra patvirtintas Baltuosiuose rūmuose? Ne? Tuomet net nesivarginkite!

 

Be to, ir valdančiajai koalicijai, ir Vyriausybei bus ramiau dirbti, jei ir toliau priimant lemtingus sprendimus šaliai saugumo ir gynybos srityje bus vadovaujama iš Prezidento rūmų. Su ekonomika ir socialine sfera kaip nors išsiaiškinkite patys. Nes dar, neduok Dieve, susigundysite atkurti gerus santykius su kaimynais Rytuose ir gauti ekonominę naudą iš prekių ir energijos tranzito ir atkursite Lietuvos maisto produktų rinką. O to jokiu būdu negalima daryti be regioninio komiteto nurodymo. Kiekvienas žiogelis turi savo smuikelį.

Autoriaus nuomonė gali nesutapti su redakcijos pozicija.Read more: https://sputniknews.lt/columnists/20190128/8197919/Gal-pageidaujate-geltonuju-liemeniu-Lietuviai-laukia-teisingo-balsavimo.html

Peržiūros: 2844

Komentarai   

+13 # jeronimas 2019-01-29 21:59
Visokioms geltonoms liemenems ir susipratusiems,kad balsavimas rinkimuose tik del akiu,kai valdovai jau paskirti pries rinkimus,ir patrankos ir gumines kulkos su visokiais slaptais "shokais" jau laukia.Ir svetimu valstybiu armijos ,prisidengiant "rusai puola" irgi daug kartu pasipraktikave,jau pasiruose visus isvaikyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # tai 2019-01-29 22:07
ne visi generolai buvo tarybiniai,dalis buvo brazauskiniai,dalis lansberginiai-vienas Kronkaitis buvo adamkinis-dalis ju buvo aisku kokio auklejimo,ir veik visi pasikele,isskyrus Tutku,dauguma baige sovietinius kursus-tiko naujai sistemai,nes nauja sistema nenori stiprios ir nepriklausomos valdzios.Tokia ir turime Misiuno asmenyje ir valstietuku noras pazaboti ir priversti sau tarnauti -nesipildo-tada jie pradeda bliaut-visi blogi,o mes policininkai geriausi...paskaiciuokit kiek baudomis vien surenkame...ju piemeniskos svajones praddeda nesipildyti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Aktyvus visumeninkas 2019-01-29 22:43
Nord Strymą užlenksime pas jus (kam NATOvcus šerti) ir dujos bus tik nemokamai ! Nesvarbu kad mūsų sūriai da mėsytė kur kas geresni - pirksime iš jūsų dvigubai brangiau, geriems kaimynams negi gaila ! Algas mokėsime kaip Venesueloje, visi emigrantai tai išgirdę momentaliai parbėgs atgal ! Nors pinigų jums net nereikės - Volodia viskuo pasirupins !
Tai kaip lithujenijos litofcai - nesusigundysite :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Atas 2019-01-29 22:45
Kažko nelabai tikiu, kad prezidentas Lietuvoje turi būti su Baltųjų rūmų palaiminimu, o tai kaip gi pries 10 metų pralindo šita baltapūkė krisa, kurią net išgrūdo iš Amerikos?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # jeronimas 2019-01-29 23:33
Atai,Lietuva kaip geras kasnelis pasaulyje,domina ne tik amerikonus.Tie ,kurie nedrista nachalnai listi i Lietuva,tuos aplanko pats policininkas -premjeras,ir pakviecia netgi zydelius kovot uz jo patekima i muravjovo rumus.Dar ne viskas isparceliuota Lietuvoje parsidaveliu.Juk dar yra ir vaiku pardavimui,yra ir misku uzsilike ir zemiu dar pakrasciuos.Be to turi Lietuva ir geremo vandens klodus zemes gelmese,tikimasi ,kad pavyks ir tas prekes realizuoti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Adamkus Valdas $ 2019-01-30 07:15
Aš jokiu V kalėjimo nemačiau, škia, man taip buvo pasakyta. Dabar už arabo kankinimą susimokės Lietuvos zoos runkeliai, padės išmušti VM su SEIMO "įstatyamais"
Norėjote laisvės - gavote užpakalį :-* ir špygą, kurią rodžiau lietuvių tautai
https://www.youtube.com/watch?v=acIfa6XCU9Y
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # tai 2019-01-30 09:49
laipsniai suteikiami pagal naujo pono rankos buciavimo skaiciu-o jei tas pats buciavo Maskvos generolams dar labiau tinka buciuoti ir kitiems okupantams-jau praktika yra-va uz ka duoda tarnyba,laipsnius ,pareigas-kas tai-marionetes
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # BNSS 2019-01-30 12:59
po apdovanojimo-maistas?ar gali buti?tik Sadunaite ir Kadzionis dristu,o kiti generolai bijos...prarasti pensija :eek: :-x :-x
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # prasome 2019-01-30 22:07
valstieciu generolus apdovanot,jie pigiau perleis nepriklausomybe bet kam...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # acefakoqo 2019-03-12 16:33
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Order Amoxicillin 500mg 18 http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # bonouqlaf 2019-03-12 17:32
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500 Mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # uuqegruf 2019-03-12 17:44
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti