Pedofilijos ir žudymų istorijos metraštininkė sukritikavo Lietuvos partizanus ir skaudžiai kirto disidentei N. Sadūnaitei

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (4 Votes)

 

 
Paskelbta: 2019-01-23 10:00 Autorius: ekspertai.eu

 

 


Garsi pedofilijos ir žudymų istorijos metraštininkė, rašytoja Laima Lavastė, daugiausiai savo publikacijų skelbusi dienraštyje „Lietuvos rytas“, nepraleido progos įsijungti į visuotinį erzelį, kilusį po šių metų sausio 13 d. minėjimo Seime, kur Laisvės premija buvo apdovanota Lietuvos partizanų grupė.

Visuomeniniuose tinkluose M. Lavastė nepagailėjo kritikos ne tik Seime kalbėjusiems partizanams. Moteris prisiminė prieš metus vykusį sausio 13-osios minėjimą ir įgėlė ir disidentei Nijolei Sadūnaitei dėl jos pateikto klausimo-reikalavimo prezidentei, Seimo pirmininkui ir premjerui.

„Kur mes nueisime taip mąstydami, iš Seimo tribūnos skleisdami tokias nesąmones, kaip garbingoji N. Sadūnaitė apie dingusią Mergaitę arba dabar garbingasis senukas partizanas, reikalaujantis atimti iš tavęs premiją, net pamiršęs, kokia tai premija. Garantuoju kad jam tekstą parašė kuris iš naujųjų „superpatriotų“, - rašytojo Mariaus Ivaškevičiaus facebook'o paskyroje pasipiktinimą išreiškė moteris.

Ekspertai.eu primena, kad 2018 m. sausio 13 d. disidentė N. Sadūnaitė, sakydama kalbą Seime, uždavė klausimą apie be žinios dingusią Deimantę Kedytę.

N. Sadūnaitė pareikalavo, kad iki 2018 m. vasario 16 dienos būtų pateikti neginčijami įrodymai, jog 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta D. Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyta jos kapo vieta.

 Tąkart premjeras Saulius Skvernelis kalbėdamas žurnalistams apsiribojo tik abstrakčia fraze, kad vienuolė savo kalboje viską melavo. Prezidentė Dalia Grybauskaitė Seimo salėje priėjusi prie N. Sadūnaitės po jos kalbos, pašnibždėjo į ausį prisipažindama, kad ji niekada nežinojo ir nežino, nei kur mergaitė yra, nei kas jai atsitikę. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis minimu klausimu apskritai nepasisakė – sklando kalbos, kad jis net nelabai suprato, apie ką buvo klausiama.

Šių metų sausio 21 d. ekspertai.eu susisiekė su N. Sadūnaite, kuri patikino, jog iki šios akimirkos niekas iš valdžios vis dar neatskleidė, kokia yra Lietuvos pilietės D. Kedytės būklė, nepasakė, kur mergaitė yra palaidota, jei jau mirusi ar nužudyta.

Todėl ekspertai.eu iš karto vėl kreipėsi į Vyriausybės vadovą prašydami per vieną dieną atsakyti į minėtą N. Sadūnaitės klausimą. Tačiau jokio atsakymo S. Skvernelis iki šiol nepateikė. Jei šiandien atsakymo apie dingusį vaiką nebus – ekspertai.eu paviešins kreipimąsi į tarptautines institucijas, kurių Lietuvą administruojantys vasalai ypač nemėgsta.L. Lavastė eilinį kartą „garantavo“ žinanti, kas ir ką padarė. Tai labai keista, nes gyvenimu po paskutinio reportažo apie Laimutės Stankūnaitės namuose kvepiančius meduolius ir laimingą Mergaitę besimėgaujanti žurnalistė niekada nebuvo prasitarusi, kad dabar dirba su Lietuvos partizanais ir jų kalbų rašytojais superpatriotais.

Keli susiję:

Kandidatui į Lietuvos prezidentus pakartotas klausimas apie pradingusią be žinios Lietuvos pilietę   

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva

Peržiūros: 3161

Komentarai   

+38 # Antanas 2019-01-23 12:51
Manau reikia kreiptis seneliams, vaikų teisių apsaugos institucijai, visuomeninėms organizacijoms, Vyskupų konferencijai į INTERPOLĄ dėl dingusios Lietuvos pilietės D. Kedytės, nes Lietuvos valdžia matomai nesirūpina šia iniciatyva dėl Lietuvos piliečių apsaugos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Pensininkė-Kanada 2019-01-23 13:39
Lietuvą valdo banditų lizdas. Ir dar....siekia prezidento posto....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # jeronimas 2019-01-23 15:34
Kas liecia Lavaste,tai apie toki niekala gal ir rasyti nereiketu.Arba bent jau prisiminti atveji sios lovatieses istorijoje,kai teisme buvo priversta prisipazinti,kad jokio interviu nebuvo,o rase pati viena kas ateidavo i makaule.O cia nuotraukoje matome tuos individus,kurie ,mano nuomone,turetu sedeti Lukiskese ,o ne reikstis su savo vidinem nuostatom ,arba dar baisiau dengiant pavojinga rusi primatu ir aisku neveltuj.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Atas 2019-01-23 23:04
Ta Lavastė apie ,,partizanus" beveik teisingai pasakė, kokie ten partizanai, kai visos Lietuvos provincijos gyventojų nuomonė viena - tai tik banditai, bet kas liečia Sadūnatę ir sunaikintą mergaitę, tai ne Lavastei spręsti, ką Sadūnaitė turėjo pasakyti, apie imbieru ,,kvępiančius" namus Lavastė tegali pezėti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # BNSS 2019-01-24 11:31
latviai lavaste,tepinas dergia lietuvius\ar tam jie cia ir yra...
sadunaite dergti gali tik KGB ir LKP braliukai ir sesutes...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Holmsas 2019-01-24 18:14
Visi PEDOFILAI ir jų šunys sujungti bendra BAMBAGYSLE laikysis iki pasakutinio pirstelėjimo kol Balzebubas juos priglaus pas save.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Ploksia zeme 2019-01-24 21:48
ponuli, tarp Vyskupu dar tokiu vaikpisiu yra, kad baisiau jau nebuna,,,,Interpolas irgi nepades,nes neaisku kokius dokumentus nusiunte musu valdzia,,,,taip,kad,,,,,,vienintelis veiksmyngas budas teisingumui isigaleti,,,,-tai PRAKEIKSMAS ish visos Sielos ir Dvasios gelmiu tiems GYVULIAMS prievartavusiems mergaite ir ju bendrininkams nuslepusiems shi nusikaltima,,,,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # HODOS 2019-01-25 02:40
Visu pirma Lietuvos nukvakusiems pilieciams,reiketu is esmes pasidometi,kas valdo ju isprievartauta ir pazeminta valstybe,Uzsieny zmones vis labiau bunda,o LT visi dar po "Liuboviciaus chabato" -kabalistu-satanistu hipnoze.Uz jusu aktoriu-marijoneciu valdzioje slepiasi iskrypelei-chabatnikai su juodom sliapom.Paklausykit ukrainiecio Eduardo Hodos'o kanalo you tube (Hodos),arba hodos-video.com.Jis jau pries 20metu parase knyga "Zydiskas fasizmas (Chazaru kaganatas).Pas chabatnikus "tradicija" prievartauti ir pjauti krikscioniu vaikus,todel,kad jie jus visus laiko "skatom ir bidlom".Laikas atsibusti,Lietuva!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti