Ūkininkų turtą apgaulę perima sukčiai

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.92 (19 Votes)

 

Ūkininkų turtą apgaulę perima sukčiai

 

Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokuratūroje (Pasvalys) pagal mano pareiškimą 2018-05-21 yra pradėtas ikiteisminis tyrimas. Raštu aš prašau UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“ bendrovės, kaip išieškotojos, kreiptis į antstolę Vaivą Šimkienę ir raštu paprašyti jos sustabdyti vykdomąsias bylas.

Didžioji esamų finansinių problemų dalis yra susijusi su Donatu Daukša, jo galimai nusikalstamu elgesiu: Svarbu Jums suteikti informaciją, kad D.Daukša 2013-2016 metais naudojosi mano vardu pirkta technika bei įrengimais, jų tarpe ir kombinuotąją sėjamąja HORSCH bei priekaba, už kuriuos garantavo UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“, šią techniką naudojo savo bei UAB „In Agro“ ūkiuose, man nemokėjo nei nuomos mokesčio, nei kompensavo už technikos nusidėvėjimą. Gavosi taip, kad jis ir D.Daukšos  bendrovė naudojosi daiktais, gavo už tai pajamas, o skolas už pirkinius aš priverstas mokėti vienas. 

Papildau. Atkreiptinas dėmesys, kad UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondo“, valdybą sudaro LR žemės ūkio ministerijos atsakingi specialistai. UAB ”Žemės ūkio paskolų garantijų fondo“ valdybos sprendimas, kad išieškojimo stabdyti negali, nes gali dingti Virgilijaus Navalinsko ir Erikos Navalinskienės turtas (šiuo atveju grūdų sandėlys).

2016 m. anstoliai skelbia varžytines žemės ūkio technikai parduoti.

“Pronar” piekababos pirmas varžytinės “laimi” UAB “In Agro”, tačiau atsisako pirkti.

Antrose “Pronar”priekabos  varžytines ” laimi” UAB “Audrokesta” vadybininkas Vidas Ditkevičius. UAB “Audroketa” prekiauja “Pronar” priekabomis. 2015 m. derliaus nuėmui UAB „In Agro“ pasėlius kūlė UAB „Audrokesta“ kombainas. Manau, kad galimai čia viskas suorganizuota.

Taip pat panašų raštą teikiau VMI. Atsakymas buvo, kad nieko negali  padėti. Atsakymą ruošė Anykščių VMI skyrius, rajone, kuriame registruotas Donato Daukšos ūkininko ūkis, UAB "IN Agro", UAB "Algrada"

2013 metų lapkričio mėn. pasiūlytam pirkejui ŽUB "Papartyne" tuo metu pirmininkas Raimundas Gipas. Anstolis R. Kudrauskas paduoda traktorių BELARUS 892 už ~ 6 400 litų sumą be turto vertinimo, sutikus, kad traktorius bus suremontuotas ir jį galėsime atsipirkti ( tuo metu buvo išardytas ir reikejo pakeisti kelis pavarų dežės krupliaračius). Velų  rudens vakarą, kai buvo sutemę iš manęs iš anksto neinformavęs (Kaune buvo rebilitacinis gydimas) R. Gipas išsivęžė ir prie traktoriaus buvusi frontalinį krautuvą, šalią buvusi didmaišių krautuvą ir kito traktoriaus sankabos diskatorių. Poto traktorių sekmingai pardavė kitam pirkėjui, kartu su frontaliniu krautuvu. 

2017 m. UAB "Algrada" pradėjo supirkti mano skolas iš kreditorių. Pasidomejus įmones rekvizitais, 2018 m buvo nurodytas vadovas Raimundas Gipas. Tapo aišku, kad yra  D.Daukšos įmonė. 

2018 m.balandžio mėn. anstoles V. Šimkienės Pakruojo skyrius pradejo atnaujinti grūdų sandėlio turto vertinimą, tačiau anstolio patvarkymuose buvo pateikiami netikslus kreditorių likučiai ( su kai kuriais visiškai atsiskaityta) per du kartus. Dalis turto dalis yra įkeista VMI. Pasidomėjus, kas įnicijuoją, buvo pasakytą, kad UAB "Algrada".

 Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokuratūroje (Pasvalys) pagal mano pareiškimą 2018-05-21 yra pradėtas ikiteisminis tyrimas:

1.Dėl to, kad Donatas Daukša suklastojo Žemės sklypų nuomos sutartį 2014 metu sausio mėn.ir pateikė Registrų centrui, mano suklastotais parašais, sudaryta nuomos sutartis 68,77 ha. Teismui pateikta ta pati sutartis galimai mano skenuotais parašais.

2. Dėl to, kad UAB "IN Agro" direktorius Donatas Daukša pateike Žemės sklypų nuomos sutarti pasirašytą 2013 m sausio mėn. 9 d, kada su Donatu Daukša nebuvau pažįstamas. 

2018 m balandžio mėn. 7 d. yra parengtas skundas Panevežio prokuratūrai dėl D.Daukšos nesumokėtų 47 500 litų nuomos ir suklastotų nuomos sutarčių.

2018 m. lapkričio mėn. 20 d. ikiteisminis tyrimas nutrauktas. Teikiau skundą, kad ikiteisminis tyrimas būtų atnaujintas, tačiau 2019 m. sausio mėn. 5 d. paštu gavau atsakymą, kad skundas atmestinas, kaip nepagrįstas, nes nėra nusikalstamos veiklos.

 

2013-05-01 įvyko nelaimingas atsitikimas buityje, aš diskiniu pjūklu 

susižalojau kairę koją, o nuo 2013-05-01 iki 2013-05-10 buvau gydomas Panevėžio ligoninės Traumatologijos skyriuje. Maždaug 2016 metais aš buvau įtikintas Donato Daukšos ir bankroto administratoriaus Egidijaus Gadeikio išrašyti vekselį nurodytai sumai. Vekselis pasirašytas apgaulingai nes 2013-05-10 buvau gydomas Panevėžio ligoninės Traumatologijos skyriuje ir tuo metu adresu Alyvų g. 4 Uliūnai Panevėžio raj. nebuvau registruotas.  Būdamas prastos sveikatos dėl depresinės nuotaikos, patirtos kojos traumos, išsekintas ilgo gydymo bei neturėdamas jėgų dirbti savo ūkyje, aš patikėjau Donatu Daukša, išrašiau vekselį nesuskaičiavęs realios skolos ir tokiu būdu buvau jo apgautas, taip pat suteikiau jam teisę vietoj manęs dirbti mano ūkyje.

Šiuo metu pusė skolos pagal velselį yra išieškotą, kita dalis parduota UAB „Algrada“, kuri nupirkusi ir kitų kreditorių skolas.

Buvo išsiųsti pranešimai: kreditoriams, anstoliams, surinktos reikiamos pažymos. D.Daukšos ir E.Gadeikio prašymu turėjau deklaruoti gyvenamąją vietą Panevėžio rajone, tam, kad anstoliu vykdomosios bylos pereis pas Panevėžio pažistamus anstolius. Prasidejo "bankroto procedūra", Bet po to E. Gadeikis į tel. skambučius neatsiliepė, ir D. Daukšos motyvas, kad yra turto ir bankroto skelbti negalima.

 

2017 m. rudeni Pasvalio NŽT perdave  išieskojimui, skolą už perkamą išsimokėtinai valstybinę žemę. 2016 m., man nežinant sudaryta subnuomos sutartis.

Negaunant pajamų už žemės nuomą, nebuvo sumoketi žemes mokesčiai, pajamų mokestis, nevykdomi mokejimai už žemę pagal sutartį valstybei.

2017 m lapkričio mėn pateiktas ieškinys Panevežio apygardos teismui, del sandorio pripažinimo apsimestiniu, prašymas, kad 13 žemes sklypų būtų pripažinti D. Daukšos nuosavybe. Korespondecija iš Panevežio apygardos teismo buvo išsiūsta į Panevežio rajoną Uliūnų k. Alyvų g. 4, man ir Erikai Navalinskienei, todel, kad mes negautume laiškų ir nepateiktume atsiliepimų ir teismo sprendimas būtų priimamas už akių.

4. 2016 metų pavasari buvo parduotas žemės sklypas pasiūlytam pirkejui. Rugsėjo mėn. Erikai Navalinskienei paskambinus antstoliui R.Kudrauskui ir pasiaiškinus pardavimo aplinkybės, tačiau nebuvo pateiktas išieškotų pinigų paskirstymas.  Po to paskambinusi D. Daukšai sulaukė grasinimų ir užblokavo Erikos telefono skambučius.

2018 m liepos mėn. Iš antstolio R. Kudrausko  man pateiktų duomenų matyti, kad išieškotojas UAB „IN agro“, kurios direktoriumi yra Donatas Daukša, piktnaudžiaudami teise bei norėdamas  neteisėtai pasipelnyti mano sąskaita, kreipėsi į antstolį pagal praktiškai identiškus notaro du vykdomuosius įrašus, gautus antstolio kontoroje 2 kartus. Neteisėtai ir nepagrįstai išieškojo iš manęs tą pačią 14532,30 Eur  ir 14532,30 Eur skolą,  turėjo subsidiariai  išieškoti ir iš įkaito davėjos Erikos Navalinskienės. Anstolis R.Kudrauskas nepateikia informacijos, kiek pinigų išieškojojo iš Erikos Navalinskienės.

Išvengiant UAB „IN Agro“ direktoriaus D.Daukšos ir antstolio R. Kudrausko piktnaudžiavimo, teikiau skundą Pasvalio prokuratūrai, kad būtų laikinai apribotas mano turtas-žemės sklypai, kurie neteisėtai planuojami parduoti varžytinėse. Tačiau mano skundas buvo atmestas kaip nepagrįstas. Teikiau skundą Pasvalio teismo ikiteisminio tyrimo teisėjai, tačiau mano skundas atmestas, kaip nepagrįstas, nutartis neskundžiama. Šiuo metu vėl bus bandoma skelbti varžytines UAB „Algrada“ naudai, nors dar iki dabar  VĮ „Registrų centras“ duomenimis žemės sklypams nėra panaikinta hipoteka  UAB „IN Agro“ir nėra gautas kitų antstolių sutikimas.

 

 

Papildau „Laisvo laikraščio“ redakcija gauna tokio turinio elektroninį laišką:

 

Sveiki. Jusu laikrastyje perskaiciau straipsni - "Antstoliai du kartus išieškojo tą pačią skolą". nuoroda.: https://laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7950:antstoliai-du-kartus-isieskojo-ta-pacia-skola&catid=31&Itemid=101

 

Straipsnyje minimi imoniu pavadinimai, bei asmenu vardai ir pavardes, apie zmones ir imones rasomi nebuti dalykai, kuriu autorius Virgilijus Navalinskas pateikia tikroves neatitinkancia informacija. 

 

Prasome Jusu patikrinti ar staripnyje nurodyti faktai atitinka tikrove ?

Taip pat maloniai prasome kuo skubiau pasalinti si straipsni.

Taip pat man zinnia jog Virgijus Navalinskas yra siuntes sia informacija daugumai dienrasciu, bei TV laidu, taciau patikrinus informacija issamiau, paaiskejo tai visiskai isgalvoti faktai, kurie neatitinka tikroves.

 

Prasome Jusu informuoti apie sprendima del sio straipsnio pasalinimo.

 

Dekoju.

2018 m. pavasari „Lietuvos ryto“ televiziją paviešino faktą, kad mano žemės sklypus norėjo perimti „Agrokoncernas“. Taip prasidėjo organizuotas puolimas: įvertinant grūdų sandėlį, skelbiant varžytines, taip pat  žemės sklypų varžytines. Supratęs, kad teisinėmis priemonėmis sustabdyti šio organizuoto susidorojimo nepavyks, kreipiausi į keletą dienraščių, tačiau pagalbos nesulaukiau.

Redakciją gavusi laišką, 2019 m. sausio mėn. 17 d. ryte, mano pateiktą informaciją, išimama iš portalo. 2019 m.sausio mėn. 17 d. po pietų antstolis R. Kudrauskas paskelbią žemės sklypų varžytines.

2018m. vasara nuvykus į anstolio R. Kudrausko kontora, pastebėjome, kad kabineto sienas puošia „Agrokoncerno“ padėkos raštai

Atsakingai patvirtinu, mano pateikta informacija yra teisinga, nes turiu rašytinius oficialius dokumentus, t.y., susirašinėjimo raštus, institucijų atsakymus, teismo sprendimus ir kt. Kitą savaitę pateiksiu faktus apie UAB „Lirosa“ vykdomą susidorojimą.

 

Pagarbiai,

Virgilijus Navalinskas

 

 

Peržiūros: 1627

Komentarai   

+1 # nesitiki 2019-01-18 12:35
# nesitiki 2019-01-18 12:33
:-* kad tauta juos renka,kad balsuoja kojomis tai matosi ryskiai
pernai prie"nuolankiuju"valstieciu isbego du miestai 38000 tautieciu
tai ka valstietukai,neteikiate vilciu,o uz ka jus kazkas rinko????uz zemes ir pastatu grobimus,zmoniu skurdinima?/?tikrai nesitiki kad tauta jau visiskai degradavusi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # nesitiki 2019-01-19 21:44
kad Navalinskas buvo ismestas is barsciu ZUR ir nusodintas savo darbadavio Karbauskio
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # asiai 2019-01-21 12:10
ka nezinojai.kad karbauskis sukcius,ko susidejai su jo chebra-buvai klapciuku
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Kaimynas 2019-01-23 16:52
Tu Navalinskai pats perskaitei ka surasei ? uz zemes nuoma nuo 2006 iki 2010 nesi sumokejes... kol kitiems zmonems netidavem dirbti tas pacias pasakas seka visa gyvenima.

Visi kalti Navalinskui tik ne jis pats :oops:

Kaip ir dabar sunaus vardu firmeliu pristeiges, veikla vykdo - niekam jokiu skolu negrazina...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Virgilijus 2019-01-26 20:23
Cituoja Kaimynas:
Tu Navalinskai pats perskaitei ka surasei ? uz zemes nuoma nuo 2006 iki 2010 nesi sumokejes...
kol kitiems zmonems netidavem dirbti tas pacias pasakas seka visa gyvenima.

Visi kalti Navalinskui tik ne jis pats :oops:

Kaip ir dabar sunaus vardu firmeliu pristeiges, veikla vykdo - niekam jokiu skolu negrazina...https://www.delfi.lt/verslas/kaimas/paini-ukininko-zlugdymo-istorija.d?id=58366086
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Pumpenai 2019-01-24 14:12
Baisus aferistas tas Navalinskas. Skolininkas amzinas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # BNSS 2019-01-30 11:02
O TAS BVEIKEJAS DAR DIRBA ZIEMOS RUMUOSE*ZUR* VADINAMUOSE
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # AGENDA 21 2019-02-02 00:58
" Agenda 21"-planas,kaip nuzudyti tave ir tavo seima (mylimiausia Merkel knyga,googlinkit arba you tube ziurekit).Suprasit.tik tada,kai pradesit dometis pagaliau tuo,kas JUS VISUS liecia.Pagrindiniai masinio genocido (radikalaus pasaulio gyventoju skaiciaus sumazinimas iki 2025 metu-surasyta knygoje "Agenda 21") irankiai: masine migracija,tautu sunaikinimas ir asimiliacija, oru manipuliacija su Chemtrailais (sunkiuju metalu purskimas is Nato kariniu-krovininiu lektuvu) ir atmosferos jonizacija,sudarant ideales salygas veikti 3d kariniams radarams (aliumini,bari ir kitus metalus atmosferoje veikia HAARP-antenos,pilna informacijos you tube), genetiskai manipulioutu seklu ir "maisto" platinimas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # nuoga tiesa 2019-02-15 00:01
valinsko nauda Karbauskis gauda...na,ir ka atsitiko kaip Neverdauskui ir kitiems
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti