Prokuratūra paminėjo Dalios Grybauskaitės nusikaltimų dengimo dešimtmetį, tai pavadinta "nepriklausomumo įtvirtinimu"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.13 (4 Votes)

 

Prokuratūra paminėjo Dalios Grybauskaitės nusikaltimų dengimo dešimtmetį, tai pavadinta "nepriklausomumo įtvirtinimu"

 

Aurimas Drižius

Tai jau nebejuokinga, nors prokuratūra toliau mus vilkina savo nepakartojamais šedevrais. Štai paskutinis jų (pranešimas spaudai) :

 

"Šimtmetį mininti prokuratūra įtvirtina nepriklausomumą

 

 

 

Trečiadienis, sausio 16 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo prokuratūros 100-mečiui skirtoje konferencijoje „Prokuratūra dirbtinio intelekto amžiuje. Kokių iššūkių tikėtis?“ ir pasveikino šalies prokurorus su institucijos jubiliejumi.

 

Prezidentė pabrėžė, kad didžiuojasi, jog mūsų teisėsauga ir prokuratūra supranta, ką reiškia būti nepriklausomiems ir vykdo šią pareigą, nes būtent taip nusprendė Lietuvos žmonės, balsuodami už mūsų demokratinės valstybės Konstituciją.

 

Šalies vadovė atkreipė dėmesį, kad ši pareiga visada ateina su didžiulės atsakomybės našta, todėl kad laisvė būti nepriklausomiems nuo politikų ir kito spaudimo nereiškia laisvės būti neprofesionaliems arba nekompetentingiems. Atvirkščiai – ši laisvė įpareigoja. O šis įpareigojimas kartu su priesaika išlieka visą gyvenimą.

 

Pasak Prezidentės, žmonės tikisi ne tik įstatymo raidės vykdymo, bet ir teisingumo, kuris yra amžinas. Todėl labai svarbu, kad prokuratūra sugeba ne tik tobulėti, bet ir atsakingai tvarkytis, kelti aukštus reikalavimus sau ir kolegoms. Taip pat ir tai, kad reforma, drausmės norsmos, vidaus savivaldos įgyvendinimas atliekamas savomis rankomis. Todėl kartu su šiais pasiekimais kasmet didėja ir visuomenės pasitikėjimas.

 

Valstybės vadovė palinkėjo prokurorams, kuriems šis darbas yra ne tik pareiga, bet ir pašaukimas, niekada nepamiršti savo priesaikos ir saugoti teisingumą mūsų šalyje.

 

Prokuratūros sistemoje dirba daugiau kaip tūkstantis žmonių, tarp jų – 665 prokurorai. Praėjusiais metais ištirta daugiau kaip 36 tūkst. nusikalstamų veikų. Per trejus metus perpus sutrumpėjo vidutinė ikiteisminio tyrimo trukmė – nuo 7 mėn. 2015 m. iki 3,5 mėn. 2018 metais".

 

Kad pats šio teksto autorius turėjo būti nepakartojamas cinikas, man akivaizdu.

Nes būtent Dalia Grybauskaitė padarė viską, kad jokios nepriklausomos teisėsaugos ar teismų sistemos nebūtų, ir jos dešimtmečio darbo vaisiai yra būtent tokie pranešimai, kaip paminėtas.

Užtenka paminėti tik paskutinius Dalios Grybauskaitės nusikaltimus - komandas Eligijui Masiuliui pašalinti iš TV eterio žurnalistą Tomą Dapkų, kas buvo nedelsiant padaryta. Nors tokiu veiksmu prezidentė padarė nusikaltimą, kurį BK įvardina kaip "piktnaudžiavimas tarnyba", tai jau paminėta prokuratūra paskelbė, kad jokios nusikalstamos veiklos ji nenustatė. Nenuostabu, kad Eligijaus Masiulio kompiuterį su visu daugiamečiu susirašinėjimu su "tulpe" konfiskavo toks prokuroras Justas Laucius, kuris po tokios operacijos buvo paskirtas Vilniaus apygardos prokuratūros vyr. prokruroru. 

Tada, kad prokuratūra nuslėpė Dalios Grybauskaitės vaidmenį pašalinant žurnalistą iš savo darbo vien už tai, kad jis sąžiningai atliko savo pareigas,  prezidentūra ir prokuratūra apsikeitė abibusiais medaliais, o prokuratūra paskelbė, kad ji tapo nepriklausoma.

Visa prezidentės veikla yra viena didelė gerai organizuota nusikalstama veikla, pradedant Snoro banko užgrobimu, baigiant pasipelnymu iš valstybės obligacijų, kurias ekscelencijai parūpino jos įpėdinė

Žiūrint į tokį cirką, jau nebejuokinga, turint omenyje, kad visą Lietuvos teisėsaugą ir teismų sistemą reikia sukurti iš naujo, įcedant teisėjų ir prokurorų atsakomybę už sąmoningai padarytus nusikaltimus. Laukia daug darbo, kad sulaužyti šitą valdžiažmogių nusiklatimų dengimo sistemą, tačiau kito pasirenkimo mes neturime - norime gyventi šioje šalyje, kurią dėl žiniasklaidos parsidavėliškumo gali užgrobti tokie tironai, kaip Dalia Grybovskaja.

Peržiūros: 2125

Komentarai   

+16 # Valdas Adamsus 2019-01-16 22:00
O aš tai CŽV kalėjimo "nemačiau" škia ir dabar Lietuva kaltų "neranda" . Atminkite runkeliai, kad jus valdo marionetės, o runkeliai joms paklūsta. :-* Tai litjuijnia valdoma nuo 1991 m.
Prisimenate, kaip stovėjote baltijos Gaidžio kelyje 1989m. ir patys maldavote, kad rusų nebūtų? Tai gavote "zoną" ir klizmą. Prisisekite nezabutkę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # pamenu 2019-01-16 22:18
komunistai vaidina ,tarsi jie smetoniniai valdininkeliai,kurie nwt ir nesodino Paleckio senelio,noprs jis ir knyga buvo parases ,ka mate TSRS,o sie pralenke Berijos mokinius kelis kartus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Atas 2019-01-16 23:33
Taip, gerą demagogiją stumia visokios grybauskaitės apie ,,laisvos" Lietuvos teisėsaugą, prokuratūrą, kuirios yra daug baisesnės negu tais sovietiniais laikais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Žiponėlis 2019-01-16 23:49
Juokdariai seniai pralenkė STALINĄ, BERIJĄ, bet kai taps SKVERNELIS prezidentu tai bus sudie gyvenimėli LIETUVĖLĖJ.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # zenonas 2019-01-17 06:01
Klaipėdos apylinkės teisme "juodai" dirba teisėja V.Olcvikienė (Jakštienė). Rašiau kutūringai ir generaliniam prokurorui. Šis persiuntė į Klaipėdos apygardos prokuratūra, o šie teisėjos kolegai. Apie kokį teisingumą ir pasitikėjimą kalbate PONAI? Kadangi intelektine kalba nesuprantate, pasakysiu liaudiška: teisėja V.Olcvikienė priklauso nusikalstamam klanui, o kam priklauso jos nusikalstamą veiklą dengiantys? Aš tai teigiu, save gerbianti šutvė pradėtų tyrimą mano atžvilgiu, deja bijo, nes ši nusikalstama gauja bus ištempta į dienos šviesą, tai šutvei priklauso ir antstolis A.Selezniovas. Aš Lietuvoje jokio teisingumo nematau, matau teisinį nihilizmą, dabar dar papuoštą blizgučiais. Atvyksiu tardymui, kai tik paskambinsit, mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # zenonas priekuliškis 2019-01-17 06:14
Teisėjai nepriklausomi, prokurorai nepriklausomi, tik mes priklausomi. Jų bendrai antstoliai, psichiatrai irgi nepriklausomi. Jų visokie rūmai, tai tik jų priedanga. Pabandykit kreiptis tarkim į antstolių rūmus, dėl kokio tai antstolio savivalės, peraugusios į nusikalstamą veiklą. Tai puola ginti, kaip sakoma, visom keturiom. Kam tokie rūmai iš vis reikalingi? Kur mes gyvename? Aptverti šiuos "urodus" ir lai dirba nepriklausomai nuo mūsų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # zenonas priekuliškis 2019-01-17 06:23
Kadangi šie represinių struktūrų darbuotojai nereaguoja į Laisvam laikraštyje rašomus faktus, o sisteminė spauda nerašo, tai manau parašys kaimynai rusai. Vatnikai yra tie, kuriuos "rusai puola". Tarp kitko Vladimiras Putinas gerai sugyvena su Piotru Porošenka, o šis su mūsų tulpine. O mes eikim kariauti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # jeronimas 2019-01-17 21:01
Su tokia biografija kaip magnolijos,ne viena pasaulio valstybe prezidento neturi.Netgi treciojo pasaulio valstybese tokiom biografijom ne tik valstybiu nevaldo,bet net deportuojasi didesniu greiciu nei lietuviskasis Smetona.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # vladas lukosevicius 2019-01-20 08:09
KGB prostitutė Grybauskaitė žinojo apie Jancevičiaus , Valantino , Valio iškrypėlišką potraukį bendradarbiauti su žudikais ir pedofilais , ir ji pati labai stipriai isivėlusi į nusikaltimus prieš kūdikius ir vaikus , bei bendrininkavo dangstant sunkius nusikaltimus prieš vaikus ir net 3 pedofilus ,,,,, Gintarą Bertulį , Robertą Prochprovą ir VSD žudiką - pedofilą Eriką Tomaševskį .
Ji jau žino kas jos laukia kartu su A. Valantinu , D. Valiu , Jakavoniene , Šakaliene ir Žiobiene .....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti