Artūras Račas : Manęs kol kas nesuėmė arba apie šnipą A.Paleckį ir nacionaliniam saugumui jautrias temas. Skiriama D.Jauniškiui ir kitiems dundukams

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.96 (12 Votes)

Manęs kol kas nesuėmė arba apie šnipą A.Paleckį ir nacionaliniam saugumui jautrias temas. Skiriama D.Jauniškiui ir kitiems dundukams

gruodžio 20, 2018

 

Visda svarbu pasikartoti tekstą

Šiandien man paskambino iš LRT naujienų tarnybos (ordininkas A.Matonis jai nebevadovauja, bet įdirbis ir Monikos žavesys tikriausiai daro savo).

Nepamenu to mandagaus žurnalisto pavardės, bet prieš jam užduodant savo klausimą, paklausiau aš: „Norite žinoti, ar aš vis dar laisvėje?“ Paaiškėjo, kad būtent to jis ir norėjo paklausti. Spėju, kad jis jaunas ir apie Sausio 13-osios įvykius ir apie mane žino tik iš delfių ir A.Matonio pasakojimų. Dėl to, jo visai nekaltinu.

Tas mandagus LRT naujienų tarnybos žurnalistas dar klausė, ar su manimi kas nors buvo susitikę. Kai perklausiau jo, ar jis turi omenyje Rusijos specialiąsias tarnybas, mandagus žurnalistas nesusilaikė nusijuokęs. Manau, jis normalus žmogus. Nes tkriausiai dar nėra gavęs ordino, kaip buvęs LRT naujienų tarnybos vadovas A.Matonis. Bet jam dar viskas prieš akis ir ordiną jis dar gali gauti. Jei pasistengs.

Bet ne apie ordininką A.Matonį šis įrašas ir ne apie miegojimą pasigėrus ant darbo stalo. Juo labiau ne apie jaunas ir mažai apsirengusias žurnalistes viešbučio kambaryje su vedusiu redaktoriumi.

Šis įrašas apie „karščiausią“ Lietuvos naujieną, susijusią su nauju „šnipinėjimo“ skandalu, kuris iš esmės vainikuoja sovietų kolaborantės prezidentės Dalios Grybauskaitės valdymo eros pabaigą Lietuvoje.

Ta, šiandien mane pralinksminusi mizanscena su mandagiu LRT naujienų tarnybos žurnalistu labai gerai iliustruoja, ką partškolos lektorei pavyko pasiekti per dvi kadencijas. Kurios, mano asmenine nuomone, buvo žalingiausios Lietuvos valstybei per visą beveik 30 metų atkurtos Nepriklausomos Lietuvos laikotarpį.

Nuolatinė D.Grybauskaitės isterija apie puolančius rusus, partškolos lektorei pavaldžių institucijų klapčiukų noras jai įtikti, valstybės ordinais, ES ir ministerijų pinigais šeriamos „žiniasklaidos“ tapinų, pancerovų, matonių ir garbačiauskaičių pastangos per pastaruosius 10 metų davė rezultatų.

Tas mandagaus LRT naujienų tarnybos žurnalisto (kuris galbūt irgi gaus ordiną) skambutis man yra geriausias įrodymas, kad nuosekliai platinant propagandą, panaudojant tam valstybės institucijas ir už ordinus ir ES pinigus parsidavinėjančią žiniasklaidą galima įtikinti visuomenę, kad žmonės, turintys, kitokią, nei D.Grybauskaitė, A.Anušauskas ar M.Garbačiauskaitė, nuomonę, yra a priori valstybės priešai.

Tas mandagus LRT naujienų tarnybos žurnalistas neskambino R.Valatkai, A.Užkalniui, R.Bogdanui, V.Laučiui ar A.Matoniui. Nes jie visi rašo, taip kaip reikia. Jų visų nuomonės sutampa su partškolos lektorės skelbiamomis tiesomis.

Tas mandagus LRT naujeinų tarnybos žurnalistas skambina man. Nes, mano nuomone, partškolos lektorės politika daro žalą Lietuvai. Ir Lietuvos teismai, nepaisant leišių ir šaulių pastangų, patvirtino, kad aš turių teisę tokią nuomonę turėti. Mandagus LRT naujienų tarnybos žurnalistas tikriausiai nieko nežino apie tą teismo sprendimą ir galvoja, kad aš esu potencialus priešas. Nes į tai, kas vyksta Lietuvoje, žiūriu kitaip, nei sovietų kolaborantė partškolos lektorė ar jos klapčiukas D.Jauniškis.

Šiandien kelis kartus peržiūrėjau prokuroro, policijos vado ir vargšo Jauniškio, kuris visą laiką skaitė iš lapelio spaudos konferencijos įrašą. Klausiau ir įvairiausių komentarų – pradedant šiek tiek neadekvačiu buvusiu kolega M.Laurinavičiumi, progą pasireikšti gavusiais juokingais A.Anušausku ir V.Baku ir baigiant gana racionaliais M.Laurinkaus pastebėjimais.

Man buvo labai liūdna. Dėl Lietuvos valstybės ir dėl to, kuo ji virto dėka sovietų kolaborantės pastarųjų 10 metų vykdomos politikos.

Trys pagrindiniai Lietuvos Respublikos teisėsaugos institucijų vadukai pranešė, kad užtiko „šnipą“ A.Paleckį. Pranešė praėjus dviems mėnesiams po to, kai A.Paleckis buvo pasodintas. Ir praėjus dienai po to, kai apie tai pranešė BNS (linkėjimai Jūratei ir Sauliui).

Jums nekeista, kad klapčiukas D.Jauniškis nepasigyrė apie sėkmingą operaciją iš karto po to, kai A.Paleckis buvo pasodintas? Juk tai didelė pergalė – išaiškintas dar vienas Rusijos šnipas, patvirtinta partškolos lektorės isterija, kad rusai puola?

Jums nekeista, kad klapčiukas D.Jauniškis spaudos konferencijoje skaitydamas iš lapelio, nuolat kartojo žodį „galimai“? Jums nekeista, kad baisioji agresija prieš Lietuvą įvyko prieš metus, A.Paleckis cypėje sėdi jau du mėnesius, o pats VSD vadas apie šnipus vis dar kalba tariamąja nuosaka?

„Paaiškėjo, kad su Lietuvos politine sistema siejami asmenys galimai turėjo Rusijos Federacijai palankių ir su Lietuvos nacionaliniu saugumu nesuderinamų tikslų. Nustatyta, kad ši veikla atitinka užsienio žvalgybos veikimo būdus. Domėjimosi temos galėjo kenkti mūsų nacionaliniam saugumui.

Šis atvejis tik patvirtina, kad grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui vertinime išsakyti teiginiai, kad Rusija, deja, ir toliau aktyviai ir visomis priemonėmis siekia daryti įtaką valstybei ir jos politiniams procesams. Šiam tikslui verbuojami asmenys gali tiesiogiai arba per tarpininkus daryti įtaką politinės partijos programoms ar jų struktūrai, pasinaudodami įvairiais žiniasklaidos kanalais siekti Rusijos minkštosios galios stiprinimo mūsų šalyje“

Tai VSD Vaduko citata.

Pabandykite paskaityti ją sveiku protu, be išankstinių nusistatymų.

„Galimai turėjo Rusijos Federacijai palankių ir su Lietuvos nacionaliniu saugumu nesuderinamų tikslų“.

„Veikla atitinka užsienio žvalgybos veikimo būdus.“

„Domėjimosi temos galėjo kenkti mūsų nacionaliniam saugumui“.

Beje, ar atkreipėte dėmesį, kokia, pasak pagrindinių trijų partškolos lektorės klapčiukų, buvo pagrindinė „šnipo“ A.Paleckio „domėjimosi tema“?

Sausio 13-osios įvykiai, jei ką.

A.Anušauskas, galbūt padedamas savo jaunos žmonos, ar M.Laurinavičius, paveiktas studijų JAV ir iš ten gaunamo finansavimo, jums tikriausiai nesunkiai paaiškins, kaip domėjimasis sausio 13-osios įvykiais yra susijęs su šnipinėjimu ir grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui.

Aš, kadangi mano sutuoktinė yra mano amžiaus ir kadangi nesimokiau JAV institucijose, to negaliu paaiškinti. Nepaisant to, kad A.Paleckis, mano nuomone, yra kvailas nelaimėlis, kuriam gyvenime tiesiog nepasisekė.

Bet būčiau dėkingas visiems, kurie man paaiškintų, kaip domėjimasis Sausio 13-osios įvykiais, gali būti susijęs su šnipinėjimu Rusijos naudai. Ko Rusija ir Lietuva dar nežino apie šiuos įvykius, ką gali sužinoti A.Paleckis?

Šiandien, kai klausiau galybę įvairiausių komentarų, man labiausiai įsiminė M.Laurinkaus mintys apie tai, kad paskelbę apie A.Paleckio „šnipinėjimą“ partškolos lektorės klapčiukai turės pateikti labai rimtus įrodymus. Mečys taip pat kalbėjo, kad Lietuvos žiniasklaida skirs daug dėmesio šiai bylai ir kels daug klausimų.

Manau, kad M.Laurinkus klysta. Lietuvos žiniasklaida nekels klausimų. Nes jai viskas aišku. A.Paleckis jau buvo teistas už savo kvailumą. V.Ivanovas taip pat yra nusikaltėlis, nes, be kita ko, davė į snukį Borato kostiumo mėgėjui. O per kratą pas V.Ivanovą rado dujinį ginklą – kaip pasakytų klapčiukas Jauniškis: galimai norėjo nušauti dujomis partškolos lektorę per I.Šimonytės inauguraciją. Arba rinko jautrią informaciją dujomis.

Tiesa, „galimų“ įrodymų kol kas nepakako, ir V.Ivanovas buvo paleistas į laisvę. Bet Rusijai užteks ir tų keliolikos valandų, kad eilinį kartą galėtų pasityčioti iš partškolos lektorės ir jos klapčiukų. Galbūt toks ir buvo tikslas, nes delfiai ir garbačiauskaitės LRT būtinai praneš, kaip Rusija reagavo į dar vieną Lietuvos VSD „šnipų“ išaiškinimo operaciją.

Bet partškolos lektorės klapčiukai sako, kad be V.Ivanovo ir A.Paleckio dar yra ir „tinklas“. To „tinklo“ dalyvių skaičius ir jų tapatybės kol kas neįvardijamos. Nes gali pakenkti ikiteisminiam tyrimui. Tiesa, „žiniasklaida“ mini, kad vienas „tinklo“ narių gali būti V.Titovas, Facebook’e neteisingai pasisakęs apie Lietuvos partizanų veiklą.

Nežinau, ko mokė sovietų kolaborantė Dalia savo studentus partškoloje, bet įdomumo dėlei pragooglinau Lietuvos „žiniasklaidą“ apie Rusijos žmogaus teisių aktyvisto L.Ponomoriovo įkalinimą. Keista, bet Lietuvos „žiniasklaida“ apie tai rašė labai nedaug, nors šiaip tai V.Putino režimo aktualijos Lietuvos žiniasklaidoje užima ne mažiau vietos nei mokytojų streikas.

L.Ponomoriovas, jei nežinojote, V.Putino režimo buvo pasodintas į cypę už tai, kad Facebook’e jis pasidalino raginimu dalyvauti protesto akcijoje. Tiesa, šnipinėjimu Lietuvos naudai L.Ponomoriovas nebuvo apkaltintas. Bent jau iki šiol.

A.Paleckis ir V.Ivanovas nėra žmogaus teisių aktyvistai. Jie yra nenusisekę nelaimėliai, kurie dėl savo nenusisekusio gyvenimo galbūt kaltina Lietuvos valstybę.

Bet, paklauskite savęs, ar tai yra pakankamas pagrindas vadinti juos Rusijos šnipais? Ir ar Lietuvos valstybė dėl sovietų kolaborantės partškolos lektorės isterijos bei jos klapčiukų, vadovaujančių pagrindinėms teisėsaugos institucijoms kvailumo ir neįgalumo turi sodinti nenusisekusius nelaimėlius už grotų.

Aš manau, kad ne. Jei atvirai, tai aš manau, kad už grotų už nuolatines pastangas kiršinti Lietuvos visuomenę reikėtų sodinti sovietų kolaborantę partškolos lektorę ir jos klapčiukus, kurie nesupranta, ką daro. Tik ne už šnipinėjimą, o už nesuvokimą, kokia yra jų atsakomybė prieš Lietuvos valstybę ir jos žmones, kurie partškolos lektorei ir jos klapčiukams patikėjo postus, kuriuos jie šiandien (laikinai), deja, užima.

… Neseniai gausiai pasnigo. Šiaip ne taip privažiavau iki savo sodybos. Tikiuosi, kad D.Jauniškio klapčiukai neprivažiuos. O be to, ir dujinio ginklo, kaip V.Ivanovas, čia neturiu. Tik kirvį. Ir dar šunį, kuris klapčiukus užuodžia iš tolo.

Welcome, kaip sakoma.

P.S. Žinote, kas įdomu? „Šnipų“ istorija labai naudinga S.Skverneliui, nes ji palaidos mokytojų streiką. Bet tai nestebina, nes klapčiukai mato tik tris dienas į priekį ir nesugeba įžiūrėti perspektyvos. Keista, kad partškolos lektorė klapčiukų nepaprotino.

 

Peržiūros: 4429

Komentarai   

+64 # viltė 2018-12-20 10:26
Patiko , liuks ! :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # Komentatorius 2018-12-20 10:27
Tų trijų "klapčiukų" nuotrauka labai iškalbinga...
Visi trys atrodo taip, lyg prieš valandą jiems būtų pastatyta klizma su pipirinių užpilu...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # Lietuvos teisininkai 2018-12-20 11:46
Šitie "teisininkai" tai grybauskaitės kuri neturi jokio teisinio išsilavinimo gaujo nariai. Nors LR BK 119 str. nenumato, kad galima viešą informaciją prilygintislaptai informacijai, "teisininkas" L.Pernavas nusprendė,kad galima. Jei dabartiu metu Jus pasidalinsiste nuoroda su Rusijoje esančiu draugu, tai skaitysis ŠNIPINĖJIMU 8)
Kaip atsibodo ta lihujenija nuo 1991 m dalbajobai ir nusikaltėliai valdžioje :-x
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # MYKOLAS 2018-12-20 12:14
Galvoju, kad Jauniškis, Pernavas ir Pašilis visai parsidavė Ožiui ir nuo proto realiai nušoko. Akivaizdu, kad jie amerikosų bijo, pradeda net prakaituoti, kai iš Akmenų g. esančios ambasados jiems nurodymą eilinį perduoda. Kur jūsų sąžinė, autkojai jūs??? Jūs Grybauskaitės tamponai esate. Ir dar naudoti. KOKIE JŪS VYRAI, KAIP JŪS GRĮŽĘ PO DARBO Į NAMUS, GALITE RAMIAI Į AKIS ŽMONOMS IR VAIKAMS Į AKIS PAŽIŪRĖTI, MENKYSTOS JŪS??? ŠIUKŠLĖS ŽEMIAU PLINTUSO... :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # ožgrybio Klanas 2018-12-20 12:18
tam ir sukurta Ožgrybio klanas su visais "teisininkais" bei prasmirdusia "teisine" valstybe.
Melavo ir Adamkus dėl CŽV kalėjimo, jis sakė NESĄMONĖ, tai ko norėti iš kitų tokių pačių?
Aišku kad tarnauja visų pirma Grybauskaitei, gi ji skiria juos į postus. KOOPERATYVAS SAVI ir NEPAKALTINAMI
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # pREZIDENTAS 2018-12-20 12:16
Nutekėjo slapta info iš VSD:
Petrovas ir Bashirovas atskrido praeita savaite i Vilniu , atseit norejo paziuret i katedros aikstes spiliu! Apsistojo nakciai Stikliu viesbutyje viename kambaryje su viena lova, uzsisake viena pupyte is LRT dviems, bei zolytes is Cigonu Taboro! Visa nakti spilinosi! Sekancia diena uzsigrimavo , bei persirenge i Andriu Tapina ir Algi Ramanauska, po to nuleke i Paskutinis Skambutis mitinga ir agitavo Lietuvos pyliecius nuvers Skverneli! Bet musu Viesojo Saugumo TARNYBA nepasimete, sustabde juos ties koncervatoriu partijos bustine ir uzklause provokupjanti klausyma! Kokios spalvos Gabrijielius Lanzbergis triusikus nesioja? Algis ir Andrius ( Basirovas ir Petrovas) pasimete ir pasake kad RAUDONUS! Cia juos VSD ir suseme! Valio musu VSD! Juk visi tikri Lietuvos patrijotai zino , kad Gabrijielius raudonu triusiku nenesioja, jis ne koks ten paleckiukas!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # tryda 2018-12-20 12:29
Visi 3 "teisinikai" atrodo kaip prisikakokję į raudonus triusiikus, todėl dabar jau pakeitė įtarimą.
Įdomu, kodėl nepateikė įtarimų Grybauskaitei už tai, kad mokėsi Leningrade?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # jeronimas 2018-12-20 14:27
Perskaiciau si Raco pastebejima.Ir,zinot,kazkaip pasijutau nejaukiai.Nes ir as su draugais tais sausio ivykiais dalyvavau saugojant musu jaunos Tevynes sirdi.Dabar paskaicius ,kad paleckis sulaikytas uz domejimasi sausio 13 ivykiais,pagalvojau,gal ir pas mane atvyks magnolijos tamponai del to dalyvavimo?? Medalius issidalino tarp savu,kuriu nei kvapo nei snukeliu tuomet nebuvo?? O mums ar nereikes atsakyti uz kurentus lauzus,uz tai kad Danute veze karsta arbata su sumustiniais tuos lauzus kurenantiems???Gal dar privalesie atsakyti,kodel ne darbe buvom,o pasiemem atostogas ir praleidome berods savaite prie tuometinio seimo???kai tokie dalykai dedasi dabar Lietuvoje,manau butu labai tikslinga tas sausio 13 idejes perkelti dabar prie dabartiniu valdzia uzgrobusiu Lietuva pastatu.Nes tyla ir laukimas labai brangiai kainuoja Tevynei -Lietuvai.???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # Lkp 2018-12-20 18:18
Racius kiek yra slaptosioms tarnyboms aisku Visagine turi pana...reiks zmonai pranest sako,kad jis nori ten uzimti redaktoriaus Subotino vieta...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # jeronimas 2018-12-26 14:01
O tu ka stukaciau,nebeturi geresniu motyvu zmones iskundineti?? Gal Racas nuo taves nukabino pana?Jeigu ir taip,tai daryk isvadas pats sau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Petras 2018-12-20 21:36
Cituoja viltė:
Patiko , liuks ! :lol:

Šitie pajacai tai aiškūs, bet ka ikiteisminio tyrimo teisėjai kurie atsakingi už suėmimą?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Nuomone 2018-12-21 12:55
Gal geriau štangas kilnotu ir prieš žmoną pasirodytu negu Tautą mulkintu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # apgailėtini zombiai 2018-12-21 18:51
Tie trys šungrybio ligoniai-visiški ufonautai,gyvenantys kitoje galaktikoje.

Jų debiliškos sapalionės neturi nieko bendro su realiu pasauliu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # anus 2018-12-22 14:52
pipec
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Pietras 2018-12-23 11:04
kas zino nors vieno valdininko biografijas?kodel ju niekur nera?kodel jos ne tikslios?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Jurgis 2018-12-24 13:10
Vargas Tau Lietuva! Ar reikėjo to Sąjūdžio, kad daeitume iki šiandieninės varganos dienos...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti