Rokiškio psichiatrinė ligoninė - gydymo ar žudymo įstaiga?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (2 Votes)

 

 

Alvydas Veberis 

 

Rokiškio psichiatrinė ligoninė, - gydymo ar susidorojimo įstaiga?

 

Dėl LR piliečių pastovių skundų dėl Rokiškio psichiatrinės ligoninės gydymo metodų į Panevėžio apygardos teismą iškviesta gydytoja Rūta Bandziuvienė. Į Klaipėdos žmogaus teisių gynimo asociacijos vadovės Virginijos Jurgelevičienės klausimus gydytoja nedrįso ne tik atsakyti, bet stovėjo įsitempusi lyg stabas. Neištarė nei pusės žodžio. Galima įtarti, kad gydytoja nebylė. Ne veltui visuomenei kyla pagrįsti klausimai ar iš tikro ten dirba profesionalūs darbuotojai, kurie yra priėmę Hipokrato priesaiką? Apie tai šiame video Virginija Jurgelevičienė:

 

 

nuotr. Žmogaus teisių gynimo asociacijos Klaipėdos skyriaus vadovė Virginija Jurgelevičienė

Kilus įtarimams, dėl Rokiškio psichiatrinės ligoninės medikų darbo, buvo iškviesta gydytoja Rūta Bandziuvienė atvykti į Panevėžio apygardos teismo posėdį dėl ten priverstinai ,,gydomos‘‘ Vitalijos Romanovos.  Pastaroji,  dėl vaikų globos tarnybų nusikalstamo darbo, pakliuvo ne tik į amerikiečių ,,globėjų‘‘ rankas, bet galiausiai atsidūrė Rokiškyje. Apie tai  leidinyje ,,Laisvas laikraštis‘‘ Lietuvai Nr. 46, rašėme šių metų 2018 gruodžio 1-8 d., pagal šią nuorodą: https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7713%3Ais-jav-i-lietuva-pargabenta-mergina-maldavo-grazinti-ja-i-jav-taciau-buvo-uzdaryta-i-psichiatrijos-ligonine&catid=31&Itemid=101&fbclid=IwAR03UxskgKcmbphW5hDAXuIvuEHiI6PN4i1L9dRR3CyHoQ2FVE019eB4fZM

Į leidinio  ,,Laisvas laikraštis“ Lietuvai žurnalisto ir Žmogaus teisių gynimo asociacijos Klaipėdos skyriaus vadovės Virginijos Jurgelevičienės užduotus klausimus  gydytoja Rūta Bandziuvienė negalėjo  nieko atsakyti. Stovėjo atgręžusi nugarą ir praradusi žadą. Teismo posėdžių sekretorė Neringa Aukštuolienė nebe pirmą kartą lakstė koridoriais ir draudė, ne posėdžio metu paveiksluoti, daryti video įrašus, skambino policijai. Tokiu būdu stengiamasi užgniaužti  viešumą. Teismo pirmininkas Eigirdas Činka priešingos nuomonės. Susitikime su miesto visuomene priekaištavo, kad tiek žiniasklaida, tiek miesto visuomenė menkai  domisi  teismų darbu. 

 

 

 

nuotr. Rokiškio VŠĮ psichiatrijos ligoninės gydytoja Rūta Banziuvienė  stovėjo sukaustyta baimės.

Teko suabejoti jos psichika ir kompetencija darbui. Ji visus metus stebėjo ir ,,gydė“  policijos veteranę Skaistą Rakauskienę, kuri po suleistos vienintelės ampulės, vakare buvo išmesta į gatvę, o netrukus iškeliavo anapilin. Dabar jos gydymo metodais ne tik susirūpinusi Vitalijos mama Regina Kareivienė, bet šaukiasi pagalbos priverstinai pakliuvusi į šią įstaigą, nelojali valdžiai, pedagogė Virginija Smilgytė, išdrįsusi garsiai pasakyti tiesą apie kai kuriuos aukšto rango pareigūnus. Po 9 mėn. stebėjimo, ji prievarta kankinama vaistais. Šiais metodais iš Rokiškio namo sugrįžta ne sveiki ,,ligoniai“, bet daugelis tampa neveiksniomis ,,daržovėmis‘‘ arba iškeliauja anapilin. Žiniasklaida vos ne kasdien gauna ten pakliuvusiųjų, nelojalių valdžiai, ,,ligonių‘‘ signalus, apie šios įstaigos ,,gydymo‘‘ metodus. Paskutinė kraupi žinia dėl ten kankinamos Linos Mažeikaitės. Jos padėtimi susirūpinusi ŽTGA vadovė Virginija Jurgelevičienė.  Po pranešimų apie jos adresu naudojamą fizinį smurtą iškviesti Rokiškio policijos pareigūnai.  Apie šiuos įvykius raštu kreipėsi V.Jurgelevičienė informuodama policijos komisariatą ir Rokiškio ligoninės administraciją dėl netinkamo ne tik ligoninės darbuotojų, bet ir policijos pareigūnų darbo. Jie nesiteikė apklausti nukentėjusiųjų ir liudininkų. Pasitenkino pokalbiu su ligoninės administracija, dėl kurios ,,darbo“ kenčia  ten prievarta pakliuvę žmonės. Naudojamas ne tik psichologinis, bet ir fizinis smurtas.

 

Peržiūros: 1035

Komentarai   

+12 # jeronimas 2018-12-06 15:24
Jevropines okupacijos laikais Rokiskio ligonine -kalejimas pakeite buvusi Rusijos okupacijos rezimo metu veikusi Cerniachovsko kalejima su psihinio "gydymo" profiliu.Ten ne vienas simtas pasiustas i anapili prisidengiant ligom.Ten buvo talpinami tie,kurie turejo savo politines paziuras.O i Rokiski grudami tie,kurie pasimaise po kojom Lietuvos valstybinio masto naikintojams.Kartais grudami ir uz tai ,kad buvo pilietiski.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # kas ta psichiatrija? 2018-12-06 20:32
Apie psichiatrų nusikaltimus:

skelbiam.info/520140_psichiatru-nusikaltimai-ka-daryti-ju.html

komentaras.lt/baudziamoji-psichiatrija-toliau-traisko-zmoniu-likimus-kiek-tai-gali-testis/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Jonas 2018-12-06 20:45
stiprybes jums- Lietuvos kankiniai-ar tokia Lietuva Lansbergis ir mate,kai norejo būti prezideentu??,kad dabar tyli ausis suglaudes,kai nekaltus zmones zudo!Vagnoriau dar pakelk algas budeliams,Skvernelis vel pakele...savo chebrai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # zenonas priekuliškis 2018-12-06 22:26
Rokiškio durnyno daktarai labai glaudžiai bendradarbiauja su represinėmis struktūromis. Tarkim neina netikusį asmenį nuteisti, uždaro į durnyną. Tai teisinės sistemos nusikalstama veiklakurioje dalyvauja: policija, prokuratūra, teismai ior psichiatrai priešakyje su prezidente ir Skverneliu, kuris jau persistengė. Norėjo policinės valstybės, o išėjo .... Dabar teisia tie, kurie patys turi būti teisiami.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Durniai 2018-12-06 23:47
durnius gelbėja?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Atas 2018-12-07 00:27
Kaip turėtų perkūnas trenkti iš giedro dangaus į tokių ,,gydytojų" galvas!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # mates 2019-03-01 22:02
buvau tam rokisky ir nieko blogo nemaciau,jokiu politiniu kalini,visi kazkuo nusideja-nei vieno nekalto,nieko nekankino,nors vaistu persalus jeigu temperaturos nera-neduoda.o ta nuskriaustoji sedi grieztam skyriuj-reiskias arba sunkus nusikaltimas arba sunkios bukles,bet greiciausunkus nusikaltimas.kaip tik R.Bandziulienes skyriuj gulejau ir apie ja nieko blogo pasakyt negaliu,iskart kai mane atveze sake"cia lengvai patenkama ir sunkiai iseinama"bet man pasiseke ir po 1,5 metu paleido kai vidurkis 3 metai nors musu skyriuj uz nesunkius nusikaltimus dazniausiai ir paleidzia po 1.5-2 metu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti