Per pūgą grupė žmonių protestavo prieš valdžios kritikų grūdimą į "psichūškes"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (8 Votes)

 

 

 

Virginija Jurgilevičienė

Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje Lietuvos respublikos vardu 2018 m. gruodžio mėn. 4d Virginijai Smilgytei pradėta vykdyti mirties bausmė.

 

Taip ir tik taip galima pavadinti tai ką nusprendė Utenos ekspertinis skyrius ir   Lietuvos teismai Telšiuose bei Šiauliuose.

 

 

Lietuvoje, deja, nėra panaikinta mirties bausmė. Ją taiko. Tik naudoja kitas priemones. Mirties bausmė pritaikyta Skaistei Rakauskienei. Manome, kad  mirties bausmę ( tiesiogine prasme arba paversdami žmones į daržoves) atlieka Rokiškio psichiatrinė ligoninė. Užsakovais yra Lietuvos teismai, Utenos ekspertinis skyrius ir susikompromitavę politikai. Kaip tarybiniais laikais susidorojama su  neparankiais žmonėmis.

 

Įveikti, sukurtą naikinančią sistemą,  yra sunku. Kiek kartų buvo rašyta, teikta, kad V. Smilgytes byla yra sufabrikuota. Telšiuose esantis Žemaitijos psichikos sveikatos centras jai dirbtinai sudėliojo psichinės ligos pradžią. To centro direktorė sunkiai galėjo perskaityti V. Smilgytės brolio pareiškimą, nes turi tik kopiją.  Įrašų, kad buvo kreiptąsi dėl vairuotojo, globėjos  pažymėjimų, kuriuos psichikos centras išdavė – byloje  nėra.

 

Kaip baisu, kai ligos byla yra  sudaroma vadovaujantis principu, kas naudinga paliekame, o kas nenaudinga – pašaliname.

 

Ką pasakytų panaikinti įrašai? Kodėl juos  centro vadovė Stefa Naujokienė įvardina, kaip mažareikšmius? Matyt tik todėl, kad juos pateikus paaiškėtų, kad nėra pas V. Smilgytę  kliedesių. Ji dirbo, turėjo vairuotojo pažymėjimą, rūpinosi sergančia mama.  

 

Telšiuose dvi įstaigos: Žemaitijos psichikos sveikatos centras ir Socialinės paramos centras, teikė melagingą informaciją apie V. Smilgytę.

 

Mes, nevyriausybinės organizacijos atstovai, kreipėmės į Teismo ekspertų veiklos koordinavimo tarybą. Mūsų skundas dar neišnagrinėtas. Dar nėra įsigaliojusios visos trys identiškos bylos. Labai tikėtina, kad trečioje byloje kaltinimai V. Smilgytei bus panaikinti.

 

Todėl išsiuntėme direktoriui į Rokiškio psichiatrinę ligoninę el. paštu prašymą – netaikyti priverstinio gydymo kol nėra galutinių rezultatų.

 

Mūsų prašymas yra ignoruojamas. Teisinėje valstybėje toks  skubus mirties nuosprendžio arba pavertimas į daržovę vykdymas yra negalimas.   

 

 

Virginijos Smilgytės gyvybė – pavojuje. Rokiškio psichiatrinės ligoninės direktorius atsisakė nutraukti prievartinį  medikamentų naudojimą. V, Smilgytei, kuri paskelbė bado akciją, gresia mirtis.

Renkamės 2018 m. gruodžio mėn. 7 d. 12 val. prie teismo ekspertų veiklos koordinavimo tarybos, adresu Lvovo g. 19A, Vilnius, paklausti, kaip galima nustatyti kliedesius žmogui turinčiam darbą, aktyviai dalyvaujančiam  kūryboje  bei kritikuojančiam vietinę Telšių valdžią.

Teismo ekspertė, Natalija Mačiūnienė kartu su savo kolegomis, V. Smilgytei nustatė kliedesius.

Manome, Natalija Mačiūnienė negali dirbti teismo eksperte, negali pasiųsti neįtinkančius valdžiai žmones  į mirtį arba juos  paversti daržove. 

Peržiūros: 2389

Komentarai   

+16 # Edgaras 2018-12-06 17:26
O tai is ko turėtų pragyventi psihiatrams kai tokios kainos,ir juos reikia suprasti ,aišku reik deklaruoti būtent kokiais vaistais genocidas vykdomas .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # kas ta psichiatrija? 2018-12-06 20:25
Apie psichiatrų nusikaltimus:

skelbiam.info/520140_psichiatru-nusikaltimai-ka-daryti-ju.html

komentaras.lt/baudziamoji-psichiatrija-toliau-traisko-zmoniu-likimus-kiek-tai-gali-testis/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Jonas 2018-12-06 20:39
raikia Aukstuoliui ,kad lieptu Veryga ,o Aukstuolis pasakytu Verygai,kad laikas baigti piktnaudziavima psichiatrija,del iskrypusiu seimo nariu,galbut juos ir reikia tikrinti,o ne rinkti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Atas 2018-12-07 00:05
,,Laisvės" skonis, bl... Reiškia, Lietuvoje vykdoma dar viena politinė žmogžudystė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # Vladas Lukoševičius 2018-12-07 09:42
Jurgilevičiene, tave taip pat gydyti reikia, nes normalūs žmonės dirba, o ne po piketus nuolat laksto.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # vladas lukosevicius 2018-12-09 20:43
TU gaidy , už tai kad mano pavardę panaudojai ieškinius mokėsi , o paskui su manim rimtesnių reikalų turėsi brude iš VSD .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # vladas lukosevicius 2018-12-09 20:54
V. Jurgilevičiene , nepažystu jūsų , patariu rašykite pareiškimą , aš irgi rašysiu . už tai kad kažkoks brudas pasinaudojo mano pavarde . Tai irodyti nesunku , reikia numelžti šitąą brudą per teismus .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # juozas 2018-12-07 10:29
ko tai nebesigirdi lozungu kaip antai "mes laisvi",landsbergis lietuva" ir kiti ,tai kur ta laisve???kur nors koks padorumas galu gale zmoniskumas,taigi sugriauti gali ir durnius valstybeo pastatyti niekaip nesugeba,kaip buvo bordelis taip ir isliko ir jokios cia tarybu sajungos ne prie ko ,tai bandytine valstybele tiksliau jankiu fasistu kolonija ir daugiau nieko,tylekim ir bezdekim kol dar yra kuom bezdeti nes nuo cheminio sudo kuri vadina maistu ilgai nepratempsi,vat jums ir "nepriklausomi",ir ""laisvi",nera musuose tikru vyru yra keli bet ir tie nuskalpuoti ,todel liekavienas ,vergauti toliau ir laizyti padus jankiu iskrypeliams ir evropos zulikams
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Putinoidas 2018-12-07 10:56
Greitai pasveikinsim Durnių laivą sėkmingai sugįžus v rodnuju gavan!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # pilicinikas 2018-12-07 18:04
vel vlado balsu nori kazkas pasipiarinti-labai panasu i valdzios ramscius,kuri "labai" ismaniai naudoja viska tt ir psichiatrija...panasu,kad ateis ir ju eile
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Marius 2018-12-07 22:25
Jei Juozaitis nesveikas, tai kodėl Smilgytė negali būti psichiškai nesveika???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti