Ar Lietuvos kariuomenė šaudys į savo tautą?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

Ar Lietuvos kariuomenė šaudys į savo tautą?

Aurimas Drižius

 

Vienintelis šiandien dar neatsakytas klausimas – ar Lietuvos kariuomenė darys tai, ko buvo mokama daugelį metų per visus tuos nesibaigiančius „žaibo kirčius“, kai buvo mokama ne kariauti kovos lauke, o šaudyti ir tramdyti protestuojančius tėvynainius. Tai yra ar kareiviai pradės šaudyti į streikuojančius mokytojus, gydytojus, moksleivius, gaisrininkus.

Man akivaizdu, kad Dalia Grybauskaitė priėjo liepto galą – dešimt metų kūrusi baimės ir siaubo valstybę, kurioje net knygų leidėjai jau sodinami į kalėjimus vien už tai, kad išleido knygą (turiu omenyje leidyklą ‚Poltika“ ir jos leidėją Povilą Masilionį), dabar jai atėjo laikas pjauti derlių.

Trūko labai nedidelės žiežirbos – keliasdešimt drąsių mokytojų, kurie pasakė : gana. Jeigu turite šimtus milijonų eurų pirkti šimtams tankų, radarų, raketų, patrankų, ir visokio kitokio karo šlamšto, ar turite milijonus dvigubinti atlyginimus supuvusiai teisėsaugai, tai krapštykite ir mums. Juk niekas nekalba apie tai, kad., pvz., vien nutraukus sutartį dėl, pvz., ‚Independence“ nuomos, biudžetas sutaupytų po 160 tūkst. Eurų per dieną.

 

Skvernelis nesugebėjo nieko kito, kaip atsakyti grasinimais – matyt, kad po jo nurodymo vyriausybės kancleris Stončaitis išgabeno iš Švietimo ministerijos sofas, kad streikuojantys mokytojai neturėtų kur miegoti ir greičiau palūžti. Tačiau mokytojai nepalūžo, ir atrodo, kad prie jų jungiasi vis daugiau mokyklų. Šiandien paskelbta, kad prie streiko jungiasi ir Žvėryno gimnazija su tūkstančiu mokinių.

 

„Žvėryno gimnazija palaiko visus išdėstytus reikalavimus. Mes norime, kad mus išgirstų ir pradėtų derybas“, – kalbėjo viena iš streiko komiteto narių Žvėryno gimnazijos mokytoja Aušra Sabaliauskienė. Ji sakė, kad praėjusio ketvirtadienio susitikimą ministerijoje, kai daugiau nei 12 valandų ŠMM ir profesinės sąjungos aptarinėjo reikalavimus, derybomis vadinti negalima. „Turbūt reikia, kad dar daugiau mokyklų streikuotų, kad tikros derybos prasidėtų“, – sakė A.Sabaliauskienė. Ji pabrėžė, kad prie streiko prisideda didžiausios šalies mokyklos, tad ŠMM sakymas, kad streikuoja vos keli procentai mokymo įstaigų, nerodo tikrosios padėties.

 

Tai ženklas, kad streikas Lietuvoje tuoj taps visuotiniu, ir tada žlugs ne tik šita apgailėtina profesionalų Skvernelio vyriausybė, tačiau ir visas šis ne ką mažiau apgailėtinas Seimas. Jeigu bus surengti priešlaikiniai rinkimai, o kito kelio matyt nėra, tada Seime dabar bezdančių partijų neliks nė kvapo. 

 

Dalia Grybauskaitė tai žinoma supranta, todėl jos vienintelis atsakymas gali būti karo padėties Lietuvoje įvedimas. Tada kaip ir per treniruotes, į gatvęs kovoti su rusų specnazu išvažiuos  už milijonus mokytojų pinigų pirkti „Boxeriai“, kurie traiškys tuos pačius mokytojus.

Klausimas, ar Lietuvos kariuomenė paklus nusikalstamiems vyriausios ginkluotųjų pajėgų vadės įsakymams šaudyti į minią? Manau, kad ne. Tada ekscelencijai teks bėgti pas savo kurso draugą Vladimirą Vladimirovičių. Lietuvos naikinimo iš vidaus dešimtmetis tikiuosi, baigsis. 

Vienintelis neatsakytas klausimas – ar kariuomenė šaudys į mokytojus?

 

 

Pateikiu ir KAM pateiktus „Žaibo kirčio“ pratybų vaizdus – iš jų aišku, kad kariuomenė buvo mokama kariauti ne fronte, tačiau mieste su protestuojančiais žmonėmis.  

 

Peržiūros: 2309

Komentarai   

+25 # jeronimas 2018-12-04 14:44
Senai buvo aisku,kad ginklavimasis Lietuvoje buvo skirtas kovai pries savus.Tik prisidengta tuo "rusai puola"Nejau tiketasi su vandens patrankom ,garso patrankom kovoti pries rusu atominius ginklus??? Cia ,matyt tik valstybe sauganciu tarnybu valdovai tom pasakom patikejo.???O kad vykdoma Lietuvos naikinimas ypac placiu mastu,tai ar reikia dar kokio geresnio irodymo kaip vaiku grobimas skandinaviskais metodais???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # nepamirškim 2018-12-04 16:28
Nepamiškim, kad ne tik Lietuvos kariuomenė bus nukreipta prieš savo Tautą, bet ir nato pulkai, kurie atsisuks prieš jiems nuodytą priešą. Juk ne veltui šinelis su stazi gyvate bučiavosi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # kas mūsų laukia? 2018-12-04 17:52
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # vladas lukosevicius 2018-12-04 20:25
PAGARBA MOKYTOJAMS , jie parodė gerą pavyzdį visai Lietuvai , kad negalima kentėti valdžiažmogių kurie prasukinėja milijardines aferas , mulkiną visus mus ..........
Reikia okupuoti prezidentūrą ir LR Seimą ...
PASIŽIŪRĖKITE kaip ištino vaikpisių bendrininkė KGB prostitutė Grybauskaitė nuo vaikų ir pensininkų ašarų . O pas Lansbergą jau antra kupra dygsta , nes vieną jau jo niekšybės nesutelpa ....
KGB prostitutė Grybauskaitė ,,,, kovotoja su korupcija ,,,, Uždraudė pigiai skolintis , o pati pelnosi iš brangiūjų Kubiliaus paskolų prisipirkusi obligacijų . Jau namą baigia statytis ..... Na o ,,durnių laivo,, afera ? Viskas slepiama prisidengiant komerine paslaptimi , mes visi turime dvigubai brangiau pirkti tas pačias rusiškas dujas iš ,,durnių laivo,, kurios kitąmet brangs dar 15 procentų .
O tyčinis LT praskolinimas , 2009 buvo tik 5 milij. skolos , o dabar jau 17 milij.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Atas 2018-12-04 22:56
Lietuvos kariuomenė ir policija į Lietuvos žmones, mokytojus, darbininkus šaudys, jeigu tik bus įsakyta ir gerai užmokėta. Argi to neįrodė Garliavos įvykiai ir daugybė pažangių Lietuvos žmonių nužudymų?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # pol 2018-12-05 19:46
Nusiraminkit. ta kariuomene kuria turime dabar yra visiskai neigali ir nieko nesugeba. Dabartiniai sauktiniai kurie sudaro kariuomenes dauguma yra apsimyze snargliapuciai ir mamyciukai kaurie verkia jei namo neisvaziuoja savaitgali arba neleidi naudotis telefonu kiaura diena. Todel galit but ramus. Jie nemoka nei saudyt nei gaudyt o moka tik daineles dainuot ir skustis ir dejuoti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Petras 2018-12-06 22:45
Valstybiniai vagys labai pavojingi ypač mentai ir įstaymai melu bus pritaikyti jiems.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # nepatenkinti 2018-12-17 10:48
Nusikalstamu isakymu vigdymas taip pat yra nusikaltimas .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Nagi, 2018-12-20 09:30
pacifistų šnektos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti