Algimantas Rusteika : Labai įdomiai ir pavojingai klostosi

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

Labai įdomiai ir pavojingai klostosi

 

 
Paskelbta: 2018-12-04 11:31 Autorius: Algimantas Rusteika | facebook.com

A. Rusteka. Nuotr. facebook.com

A. Rusteka. Nuotr. facebook.com

Labai įdomiai ir pavojingai klostosi. Visi sisteminiai suinteresuoti apginti sistemą. Ir tuo pačiu metu suinteresuoti įkąsti konkurentui prie lovio. Iš čia žaidimėlis sužaisti masinio nepasitenkinimo korta ir jį nukreipti į politinį varžovą.

Visi landsbergiai, žemaitaičiai, kirkilai ir majauskai smaginasi puldami Karbauskį. Ir tikrai pastatė valstiečius į kampą, kur nėra sprendimų. Nes valdžia negali ir nenori išspręsti mokytojų problemos. O jei ir imtųsi spręsti - ateitų medikai, kultūros žmonės, gaisrininkai ir užimtų savo ministerijas.
Jėga išmesti iš ministerijos mokytojus reikštų Maidaną, neišmetus problema taptų vėžine, abiem atvejais – vis didesni ir masiškesni protestai. Protestuotojai jau atsikvošėja iš savo reikalavimų atskirties ir ima vienytis – tai ne mano noras, o realiai prasidėjęs procesas.

Landsbergiai ir kirkilai primityvūs – reikalauja Skvernelio atsistatydinimo. Tai reikštų pirminius rinkimus, nes naujos Vyriausybės sudaryti jokių šansų. Ir tuose rinkimuose po vaikgrobystės ir kitų pasityčiojimų iš visuomenės jie patys neturi šansų.

Artėjančių Europos lūžių kontekste situacija visiškai neapibrėžta. Šalies viduje ilgalaikių sprendimų nėra, o matant, kad ir trumpalaikių niekas net negalvoja imtis, akivaizdu, kad ateina politinės griūtys, didžiausia Nepriklausomybės laikų politinė krizė ir lėtas grimzdimas į chaosą.

Politinio elito aklumas, užsispyrimas, tarpusavio rietenos ir arogancija, absoliutus nesugebėjimas galvoti nei apie valstybės, nei apie savo pačių ateitį spartina įvykius. Nei tokio nesiskaitymo su visuomenės nuomone, nei tokios įtampos visuomenėje seniai nėra buvę.

Galime pradėti ruoštis – į areną neužilgo išeis ilgai tylėję, įtūžę ir viskuo nusivylę masės. Ten vyksta fermentacija ir slėgis kyla. Pakilusi banga iškels naujus lyderius, ir viskas priklausys nuo to, kaip mokėsim pasirinkti ir kur pakryps išsiveržusi galia.

Peržiūros: 1366

Komentarai   

+5 # Putinoidas 2018-12-04 13:32
Po ilgos fermentacijos Durnių laivelis pagaliau sugrįžo v rodnuju gavan. Maskvoje, šalia Kimo Filbio, atsirado visa galerija statulų. Čia puikuojasi ir buvusios Putino "oponentės" "magnolijos" statula, ir net Palangos mero, padėjusio Vladimirov-ui įkurti Rosios placdarmą ES www.villacomfort.lt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # nikeo 2018-12-05 00:35
cia nieko naujo,juk Komunistas komunistui nekomunistas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti