Gabrieliaus Landsbergio vadovaujama vaikų grobimo kariuomenė pereina į ataką visu frontu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.92 (6 Votes)

Algimantas Rusteika. Sistema eina į kontrpuolimą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 2 d. 23:18

 

Algimantas Rusteika. Sistema eina į kontrpuolimą

Gabrieliaus Landsbergio vadovaujama vaikų grobimo kariuomenė pereina į ataką visu frontu. Tikslas jų vienas – jokių (net pačių kosmetiškiausių) tvarkos, pagal kurią iš vaikų atiminėjami tėvai ir žaislai, namai, sesutės ir broliukai, pakeitimų neturi būti, viskas turi likti kaip buvo ir yra.

Vienas po kito nubyra Seimo kiškių-drąsuolių parašai iš vaiko teisių įstatymo pataisų projekto. Lojali (nuo žodžio „loti“) klikasklaida ir visuomeninis manipuliuotojas pradeda artilerinį parengimą didelio kalibro informacinių srutų sviediniais. Kyla pagrįstas klausimas – iš kur toks aršumas?

Šakalienes ir majauskus suprasti galima – bet koks atsitraukimas visuomenės sprogimą žadančioje situacijoje reiškia savo klaidų pripažinimą, atsakomybę ir trumputės karjeros saulėlydį. Tačiau kodėl konservatoriai, kurie miega ir sapnuoja, kaip dar valstiečiams įkąsti, mūru už valstiečių priimtą vaikų grobimo įstatymą? Kuo čia dėtos žvaigždutės, apie vaikus ir šeimą neturinčios žalio supratimo?

Atsakymas paprastas – valstybės sunaikinimo ir visuomenės pavertimo paklusnia melžiamų karvių kaimene sistema, iš kurios valdžia ir pseudoelitas sočiai ir skaniai gyvena, pajuto pavojų. Vaikai ir šeimos jiems nerūpėjo ir nerūpi – iškilo grėsmė jų egzistencijai ir jie susivienijo.

Žmonių baimė sklaidosi kaip rūkas kylant saulei, Guliveris bunda ir nykštukai suprato, kad bent vienas pralaimėtas mūšis galutinai išlaisvins visuomenę. Sukels domino efektą ir reikš jų saldaus gyvenimo pabaigą. Todėl dabar vaikai ir miškai, mokytojai ir medikai – paskutinė ir sprendžiamoji jų kova.

Kiekvienam aišku, kad tai tik mirtinos ligos simptomas, neoliberalizmo, eurofederalizmo sistemos griūties pradžia ir priešinimasis įvykių eigai tik komplikuoja jų pačių padėtį, kuri ir taip kritinė ir prieškrizinė. Net M.Gorbačiovui pakako smegenų suvokti sistemos baigtį ir ryžto pabandyti ją išgelbėti. Mūsiškiams to paprasčiausiai neduota, nes jie nemąsto apie valstybės ateitį ir kilus tikrai grėsmei išsilakstys kaip tarakonai.

Šią savaitę rengiamas sisteminis kontrsmūgis. Senais, labai blogais laikais partijos ir vyriausybės sprendimų apriboti savo laisves žmonės patys paprašydavo „darbo kolektyvų ir aktyvo“ susirinkimuose. Dabar to prašo už valdžios ir užsienio lobistų pinigus gerai įmitusios „nevyriausybinės organizacijos“, valdžios struktūrų darbuotojai ir šiaip iniciatyvūs idiotai.

Savaime suprantama, visi šie „visuomenininkų prašymai“ organizuojami tvirta ranka. Ir tie, kurie į daugiatūkstantinį žmonių mitingą sugeba atvesti penkias mitiūtes, nutaria išreikalauti organizacijų palaikymo ant popieriaus – paskelbta visuotinė NVO (NSO?) mobilizacija.

Nuo penktadienio po Lietuvą slaptai cirkuliuoja raštas Seimui, kuriame reikalaujama nė vieno žodelio vaikų grobimo tvarkoje nekeisti. Raštą pasirašo sena, gera pažįstama NVO(NSO) koalicija „Už vaiko teises“. Ta pati, kuri, vadovaujama nenuilstančios visuomenininkės D.Šakalienės, propagavo vaikgrobystę, patvirtintą įstatymu nenuilstančios deputatės D.Šakalienės iniciatyva.

Rašte mirgėte mirga pažįstami veidai ir NVO (NSO). Čia rasi ir R.Didžpetrienės „Gelbėkit vaikus“, ir D.Pūro vadovautą Žmogaus teisių stebėjimo institutą (dabar droviai nebepateikiantį duomenų apie savo vadovą), čia ir A.Kurienės „Paramos vaikams centras“, ir kiti Barnevernet sistemos „laikintojai“, „tolerantiškasis“  jaunimas ir t.t.

Parašų po šiuo „prašymu“ reikalaujama primygtinai ir agresyviai, susisiekiant telefonais, siuntinėjant grupinius elektroninius laiškus visoms šeimų, moterų, globos ir vaikų organizacijoms ir asociacijoms, gaunančioms lėšų iš valdžios, psichologams ir psichiatrams, bendruomenių, mokyklų ir vaikų darželių, bibliotekų vadovams, samariečiams, maltiečiams ir Caritas padaliniams, kunigams, paramos ir socializacijos centrams.

Ne visiems gaunantiems toks prašymo paprašymas iš aukščiau patinka, tačiau sistemos ar nuo jos priklausomi žmonės atsisakyti bijo. Žmogus, mums pateikęs rašto kopiją ir masinių susirašinėjimų elektroniniu paštu atvejus, papasakojo ir apie tai, tik labai prašė jo pavardės neskelbti. Šiuo metu po „prašymu“ jau 84 organizacijų ir organizacijėlių parašai.

Ir tai labai nedaug, žinant, kad iš kiekvienos organizacijos reikalaujama toliau siuntinėti laišką visoms kitoms, su kuriomis tik turima ryšių, pažįstamiems ir šeimų nariams ir bet kam, kas yra elektroninių adresų sąraše. Štai vien Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ laišką persiuntė daugiau kaip 230 gavėjų. Laiškai dauginasi geometrine progresija, gavėjų jau tūkstančiai ir greit šalyje nebeliks organizacijos, negavusios D.Šakalienės bendražygių kreipimosi.

Šiame rašte jau uždėta data – gruodžio 3-ji. Pirmadienio rytą jis bus įteiktas Seimui, besirengiančiam svarstyti vaikų grobimo įstatymo pataisas. Ir per artimiausias dienas prasidės parengta ir koordinuojama isterija žiniasklaidoje, per visas televizijas ir portalus. Tikslas – kad niekas nepasikeistų.

O žinot – ir gerai būtų, jei taip atsitiktų. Nes galutinai būtų išsklaidytas dar gyvas žmonėse mitas apie tai, kad valdžia galvoja ir rūpinasi, išskyrus save. Tuo labiau, kad vaikgrobystės „tvarkos“ pataisymas iš principo nėra įmanomas – nusikaltimą žmoniškumui ir antikonstitucinę rašliavą iš įstatymų reikia ištrinti visiškai ir iki galo.

Tai būtų Pyro pergalė, kai laimėjus mūšį pralaimimas karas. Šimto pakalikų parašais ir keliasdešimčia drebančių deputatų mygtukais nieko nebeišgelbėsit. Masinės manifestacijos, kai prie Seimo ateis keliasdešimt tūkstančių tėvų ir ims statytis palapines, 240 milicininkų neišvaikys – tam reikės specialiųjų pajėgų ar kariuomenės, kurios vargu ar tokius įsakymus vykdys.

Klasikinė situacija, kai „viršūnai“ nebeturi nė vieno gero sprendimo – visi blogi, ir nebegali senoviškai valdyti. Ir kai „apačiai“ nebenori senoviškai gyventi. Ir niekas čia nėra kaltas ir kalti visi. Mes labai ilgai leidome jiems tą daryti.

Artėja Kalėdos, kada gimsta Dievas ir šviesa vėl pradeda artėti. Už lango matau svyruojančias liepų šakas. Tai permainų vėjas – atėjo metas akmenis rinkti.

Peržiūros: 2172

Komentarai   

+12 # LKp 2018-12-03 12:29
Gabrys ir jo mama Austeja yra mazi surudije sraigteliai,kaip ir kitu partiju tt ir Karbauskio ar LKP-dabartiniame Lietuvos transformeryje,kuri sukure ne lietuviai-kodel?Todel kad save susinaikina...kur kitur taip yra?
30metu leido bomzams veistis ir jais tapti-dabar is ju vaiku atimineja vaikus-ir tai uz ta nelemta 100mln eu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # TAI 2018-12-03 13:58
padėkokit tiems, kas atėmus vaiką lieja "džiaugsmo" ašaras....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # jeronimas 2018-12-03 14:40
O,kiek daug tu ,kurie prekiauja Lietuvos vaikais.Iki sio rasinio ,buvau tikras,kad toje prekyboje Lietuvos vaikais uzsienieciams kontingentas daug siauresnis,ir pacioje prekyboje dalyvauja tik kelios desetkos antzmogiu.Pasirodo landsbergine dinastija siukusi kietai tarptautine prekyba.Nu sunku ir patiketi,kad tiek dalyviu "versle" ar tiesiog versla palaikanciu.Vistik norisi paklausti,zmones pagalvokit ka jus darot pries dedami parasa.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # nuomone 2018-12-03 23:17
bet kam gyd.Kevalas i sita mesla lenda,tikrai keista.Na matomai yra ko bijoti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # nuomonė 2018-12-05 19:43
10 AUKLIŲ - nėra kas rūpinasi vaikais,siaubas-kada vaikai tampa verslu....štai,kur pinigai viešajam sektoriui......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # nuomonė 2018-12-13 23:18
IDOMUS PAVADINIMAS,o jei netyčia supainios ,ir "landzbergiukai" papuls į norvegiją.....ar "elitiniai namai" aptverti tvorom,su "piktais šunimis" ir sakalienės nepateks.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Dont Hurt Yourself 2018-12-14 23:20
Landsberg yra satanistu-pedofilu-masonu-chabatniku mafijos narys.Vykdomas genocidas pries visu krikscioniu vaikus ir suaugusiuos.Vaikus jie aukoja velniui,ispjaudineja ju organus pardavimui ir geria ju krauja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti