Peticija dėl neatidėliotinos apkaltos Daliai Grybauskaitei : dėl vaikų grobimo įstatymo, milijardinės “Independence“ aferos, sužlugdytos Garliavos pedofilijos ir nužudymų bylos, „Snoro“ banko turto užgrobimo, nežabotos korupcijos teismuose

Peržiūros: 6402
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.73 (13 Votes)

Peticija dėl neatidėliotinos apkaltos Daliai Grybauskaitei : dėl vaikų grobimo įstatymo, milijardinės “Independence“ aferos,  sužlugdytos Garliavos pedofilijos ir nužudymų bylos, „Snoro“ banko turto užgrobimo, nežabotos korupcijos teismuose ir prokuratūroje

 

Aurimas Drižius

 

Nors iki Dalios Grybauskaitės apgailėtinos kadencijos pabaigos lieka kiek daugiau nei penki mėnesiai, tačiau kasdien aiškėjantys stulbinantys „ekscelencijos“ nusikaltimai  Lietuvos Respublikai reikalauja neatidėliotinos prezidentės apkaltos.

Pagrindiniai punktai, kodėl Dalia Grybauskaitė turi būti nedelsiant pašalinta iš prezidento pareigų:

 

1.   Dalia Grybauskaitė dar 2017 m. sausio 9 d. pateikė Seimui Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimo įstatymą, kuriame numatė, kas tai yra smurtas prieš vaiką : "Smurtas prieš vaiką – veikimu ar neveikimu vaikui daromas tiesioginis ar netiesioginis tyčinis fizinis, psichologinis, seksualinis poveikis, garbės ir orumo nepaisymas ar nepriežiūra, dėl kurių vaikas patiria žalą ar pavojų gyvybei, sveikatai, raidai“.

Pagal šį Dalios Grybauskaitės sugalvotą naują formuluotę (smurtu prieš vaiką laikomas ir "psichologinis poveikis") vaikus galima atimti iš absoliučiai visų Lietuvos šeimų - nes mamos kasdien sako savo vaikams : "nusiplauk rankas", 'ateik valgyti", "eik miegoti" ir taip daro vaikui  psichologinį poveikį, pagal Dalią Grybauskaitę, smurtauja prieš vaikus. 

Įsigaliojus šiam įstatymui, iš Lietuvos šeimų, neoficialiais duomenimis, per kelis mėnesius buvo atimta virš 1000 vaikų – absoliučioje daugumoje atvejų visiškai be jokio pagrindo ar priežasties. Koks šių atimtų vaikų likimas – nežinoma, tačiau aišku, kad įstatymo autorės tikslas – griauti Lietuvos valstybę iš vidaus, griaunant šeimas, atiminėjant vaikus sunaikinti paskutines žmonių viltis, kad šioje šalyje dar įmanoma gyventi.

 

2.       Įgyvendinta milijardinė vadinamoji „Independence“ afera.  Nors su kaimynine Latvija ir Estija dar 2009 m. buvo sutarta, kad regioninis suskystintų gamtinių dujų terminalas bus statomas Rygoje, o elektros kabelis į Švediją tiesiamas per Klaipėdą, tačiau Dalios Grybauskaitės iniciatyva 2012 m. buvo labai staiga pradėtas statyti SGD terminalas Klaipėdoje. Galiausiai paskelbtas konkursas  SGD laivo pirkimui, tačiau vietoj pirkimo tas laivas buvo išsinuomotas dešimčiai metų, mokant kasdien po 165,55 tūkst. Eurų. Pagal 2012 metų kovą pasirašytą sutartį su „Hoegh LNG“ Lietuva už SGD laivo nuomą per dieną moka apie 168,55 tūkst. eurų, per metus – 61,446 mln. eurų, o per 10 metų sumokės apie 614,465 mln. eurų.

Nors pačio SGD laivo kaina – tik apie 250 mln. dolerių, tačiau Dalios Grybauskaitės iniciatyva buvo pasirašyta nuomos sutartis didžiuliam laivui, kurio pajėgumų Lietuvos rinkai tikrai per daug.

 

Kadangi Latvija ir Estija atsisakė pirkti dujas iš „Independence“, visos šios aferos išlaidos buvo padalintos Lietuvos vartotojams, pavadinant šios aferos kaštus „saugumo dedamąja“. Išlaidos  „Independence“ yra įtrauktos į elektros ir šilumos kainą vartotojams, didžiausią naštą už SGD terminalo išlaikymą užkrauta AB „Achemai“, kuri neatlaiko šios naštos ir skelbia apie ketinimus nutraukti veiklą, palikdama be darbo 4,5 tūkst. Įmonės darbuotojų, o kartu – bado mirčiai ir visą Jonavos miestą.

 

Vietoj to, kad nedelsiant nutraukti sutartį dėl „Independence“ nuomos kaip visiškai nusikalstamą, „valstiečių“ dominuojamas Seimas ketina skolintis dar 300 mln. eurų tam, kad išpirkti SGD laivą, ir taip paslėpti šios aferos įkalčius.

Primename, kad apgauti latviai ir estai užblokavo Lietuvos bandymus paversti „Independence“ regioniniu projektu ir gauti ES paramą – vietoj to kaimyninės šalis nutarė tiesti dujotiekį į Suomiją, kuriam gavo ES paramą. Tai paskutinis vinis į „Independence“ karstą. Viso ši afera Lietuvos žmonėms kainuos daugiau nei milijardą eurų – afera pridengta jau seniai girdėtu lozungu „rusai puola“ ir „energetinė nepriklausomybė“. Tai yra sąmoninga ir tyčinė veikla prieš Lietuvos valstybę ir jos nepriklausomybę - taip siekiama sužlugdyti piliečių valią ir pasitikėjimą savo valstybe.

 

3.   Kruvinoji Garliavos pedofilijos byla. Kai Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė ir jos brolis pradėjo kovą dėl prievartautos Deimantės Kedytės, niekas nesitikėjo, kad ši istorija sukels tiek daug skausmo ir apnuogins visą Lietuvos „teisinę sistemą“.

 

Primename, kad iki šiol neišaiškinta, kas nužudė Drąsių Kedį, Joną Furmanavičių, Andrių Ūsą, Violetą Naruševičienę ir dar daug atsitiktinių žmonių, šios istorijos liudininkų. Prokuratūros pasakos apie tai, kad D.Kedys „užspringo žolės lapu“, o A.Ūsas „paskendo baloje“ kelia tik šypseną – akivaizdu, kad prokuratūra dalyvauja šiuose nusikaltimuose. Nors net keturios psichologinės ekspertizės patvirtino, kad mergaitė nemeluoja pasakodama apie prievartavimus, tačiau galiausiai buvo apkaltintos šios istorijos aukos. N.Venckienė jau metai laikoma Čikagos kalėjime, apkaltinus ją nebūtais nusikaltimais – tai, ko vertas lietuviškas „teismas“, dar kartą įrodė Vilniaus apygardos teismas, nuteisęs mergaitės močiutę už anūkės „lytinį priekabiavimą“. Tai, kad močiutė „lytiškai priekabiautų“ prie savo mylimos anūkės – dar negirdėtas dalykas, tokiems kaltinimams pritrūko fantazijos net Stalino NKVDistams. Tačiau Lietuvos teismas vykdo tautos genocidą ir daro tai pagal Dalios Grybauskaitės nurodymą. Kuo čia dėta prezidentė? Atsakau – net generalinis prokuroras A.Valantinas tik po susitikimo su prezidente paskelbė, kad A.Ūsas bus apkaltintas „priekabiavimu“. T.y. toks sprendimas buvo priimtas ne savarankiškai prokuroro, tačiau pokalbyje su prezidente, ir paskelbtas tik po D.Grybauskaitės pritarimo. Tai, kad prezidentūros patarėjai skambinėjo Vilniaus savivaldybės vaikų teisių apsaugos tarnybai ir reikalavo, kad N.Venckienė būtų nušalinta nuo atstovavimo Deimantei Kedytei, patvirtino ir tuometis Vilniaus meras Artūras Zuokas. Šių visų nusikaltimų tikslas - nuslėpti iškrypėlius, kurie galėjo būti demaskuoti šioje pedofilijos byloje. 

 

4.   „Snoro“ ir Ūkio bankų užgrobimai. Tai itin brangiai Lietuvos valstybei kainavusi bankų užgrobimo operacija – puikiai veikiantis  „Snoras“ buvo užgrobtas, jam paskelbtas bankrotas, o 8 mlrd. Litų vertės banko turtas pagrobtas ir pasidalintas banko administratorių, darant itin sunkius nusikaltimus – kur tie milijardai iškeliavo – atsakymą geriausiai žino ta pati Dalia Grybauskaitė, kurios kabinete ir buvo suplanuotas banko užgrobimas. Kaip žinia, Seimas bandė ištirti „Snoro“ užgrobimą, ir patvirtino laikinosios komisijos išvadą, kad „Lietuvos bankas nepateikė jokių įrodymų, kad „Snorui“ buvo nustatytas kapitalo trūkumas“. Banko savininkai pabėgo, ir neaišku, kuo baigsis jų pastangos bylinėtis su Lietuva dėl žalos atlyginimo – bet kuriuo atveju, nuostoliai Lietuvos biudžetui milijardiniai, kadangi išgrobstyto banko įsipareigojimus vėl padengė Lietuvos biudžetas skolintais pinigais.

 

5.   Visiškai korumpuota teismų ir prokuratūros sistema. Tai, kad Lietuvoje neliko savarankiškai veikiančių nepriklausomų teismų ir prokuratūros, parodo ir jau paminėtos istorijos. Tačiau prezidentės patarėjos Daivos Ulbinaitės valstybės paslapties nutekinimo byla įrodė, kad teismai visiškai priklausomi nuo prezidentės. Nors teismui buvo pateikti net vaizdo įrašai, kaip D.Ulbinaitė kopijuoja valstybės paslaptį, vėliau skambina žurnalistei, prašo ją atvykti, susitinka ir perduoda jai minėtą dokumentą – po šio įvykio spauda paviešino minėtą valstybės paslaptį – visa Lietuvos „teismų“ 

 

 

Visi šie neišaiškinti nusikaltimai ir aferos yra didžiulės kraujuojančios žaizdos Lietuvos gyvenime, ir bet kokie „valstiečių“ bandymai tas žaizdas pagydyti PVM lengvatomis malkomis atrodo komiškai. Neišsprendus šių problemų – mafijai, o ne įstatymui tarnaujančių teismų ir prokuratūros sistemos išvalymo, patraukiant nusikaltėlius atsakomybėn, neįmanomi jokie žingsniai į priekį, Lietuvos valstybė neturi jokios ateities. Tačiau tam, kad sustabdyti šiuos nusikaltimus, būtina kuo skubiau skelbti apkaltą Daliai Grybauskaitei. Nes aišku, kad per likusį kadencijos laiką ji bandys paslėpti šių nusikaltimų galus, palikti aukštuose pareigose jai ištikimus žmones. Neatidėliotina apkalta Daliai Grybauskaitei – būtina sąlyga Lietuvai išsivaduojant iš šio mafijinio režimo.

 

https://www.peticijos.lt/visos/74988/peticija-del-neatideliotinos-apkaltos-daliai-grybauskaitei-del-vaiku-grobimo-istatymo-milijardines-independence-aferos-suzlugdytos-garliavos-pedofilijos-ir-nuzudymu-bylos-snoro-banko-turto-uzgrobimo-nezabotos-korupcijos-teismuose-ir-prokuraturo/

 

Aurimas Drižius

„Laisvo laikraščio“ redaktorius

 

 

Komentarai   

+106 # Petras 2018-11-28 12:35
Viskas labai teisingai ir aiškiai išdėstyta.Bet Lietuvoje yra, kad seni ČEKISTAI nenugalimi ir ju reitingai aukščiausi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+77 # Nuomonė 2018-11-28 16:32
Skandinavijos bankus valdo žydai kurie turi didelius ryšius su Federaliniu rezervu. SEB banką įkūrė André Oscar Wallenberg. Swedbanką valdo įtakingi žydai, todėl naikinti Švediškus bankus yra antisemitizmas. Rusiško kapitalo konkurentai Lietuvoje buvo panaikinti Prezidentės ir Konservatorių partijos elito pagalba.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+98 # PAGARBA 2018-11-28 16:40
AURIMUI DRIŽIUI. VISI UŽ PETICIJĄ!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+54 # Petras 2018-11-28 20:02
Cituoja PAGARBA:
AURIMUI DRIŽIUI. VISI UŽ PETICIJĄ!
Gudri ČEKISTINĖ LAPĖ, bet apvokta EUROPA supras ir padės sutvarkyti ČEKISTINIUS GUDRUMUS.Jau boliukai Latviai ir Estai preiškė nepalaikys dar Lenkai prisidėtų ir europos parlamentas jai nepakvips.Kaip atodo liks jos pačios išvoktas pasmirdes lietuvos kalėjimas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Peticija 2018-11-30 13:25
https://www.peticijos.lt/visos/74988/peticija-del-neatideliotinos-apkaltos-daliai-grybauskaitei-del-vaiku-grobimo-istatymo-milijardines-independence-aferos-suzlugdytos-garliavos-pedofilijos-ir-nuzudymu-bylos-snoro-banko-turto-uzgrobimo-nezabotos-korupcijos-teismuose-ir-prokuraturo/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # ROMA 2018-11-28 21:12
Cituoja Petras:
Viskas labai teisingai ir aiškiai išdėstyta.Bet Lietuvoje yra, kad seni ČEKISTAI nenugalimi ir ju reitingai aukščiausi.

Apvogė Europą, Lietuvą amoraliai nuskurdino visuomenę: mokytojus, studentus, pensininkus. Jos dėka vykdomas mūsų tautos genocidas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # Mindaugas 2018-11-28 21:20
Cituoja Petras:
Viskas labai teisingai ir aiškiai išdėstyta.Bet Lietuvoje yra, kad seni ČEKISTAI nenugalimi ir ju reitingai aukščiausi.

Kolchozų mokslų DAKTARĖ neturi gėdos garbus žmogus paskaites atsistatydintų atsiprašytų tautos, bet kaip STALINAS su šineliu didžiuojasi ir manau puls tautą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Petras 2018-11-30 18:32
Cituoja Petras:
Viskas labai teisingai ir aiškiai išdėstyta.Bet Lietuvoje yra, kad seni ČEKISTAI nenugalimi ir ju reitingai aukščiausi.

Nebijokit rašytis, kai pasirašiau jau 3 paros niekas neatvažiavo kratos nedarė na tai gal ir baudžiamos bylos nekels.Gal ČEKISTAI jau ištikrūjų silpsta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # juozas 2018-12-02 10:21
kokie cekistai jie dabr pinsijos tarnai negi nematai,kad kailis pakeistas,o tu senadaina dar vis trauki ismok galvoti realiai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+63 # Boba su šineliu 2018-11-28 14:56
Nieko man nepadarysite, esu nepakaltinama, be jokio teisinio išsilavinimo priimu ir pasirašau įstatymus, skiriu SAVUS banditus į postus, kurie taip pat nepakaltinami, bet labai reikalingi sistemai SAVI. Jei ir patvarkys Jus runkeliai, kaip tai daro jei reikia kiti uplūs klano tarnai.
Net su vaikais išmetame iš paskutinio buto - tokia runkelių Dalia Dalužė, nors to nebuvo LTSR laikais. Payts išrinkote avinai savo bėdą ir skausmą.
https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7073:kaip-teiseja-jolanta-damuliene-keturiu-vaiku-seima-i-gatve-ismete
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+63 # Darijus 2018-11-28 15:23
R.Karbauski, pagarsinkit 2011 metų laiškus iš SNORO sustabdymo laikų. Ir juos
ištirkit. Mažai Ožio gaujai ir Tulpei nepasirodys. O Tulpei tai bus ne jos
"meilės" laiškai E.Masiuliui, nuo kurių vien paviešinimo Bestija iš baimės vos
neapsimyžo. :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+53 # Manau 2018-11-28 15:24
Baigs Grybauskaitė savo kadenciją ir atsakis į visus akcininkų ir indėlininkų klausimus jeigu nepabėgs už kardono.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Petras 2018-11-28 21:01
Cituoja Manau:
Baigs Grybauskaitė savo kadenciją ir atsakis į visus akcininkų ir indėlininkų klausimus jeigu nepabėgs už kardono.

Nepabėgs jeigu sugebėsim teisingai informuoti apie jos ČEKISTINIUS darbus Lietuvoje ir žalą Europai grobiant skirtas lėšas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Konservinės šiukšlės 2018-11-28 16:33
Vienas Vilniaus apygardos prokuroras G.Tarasevičius nutraukė bylą vagiui G.Degučiui, su savo mamos įtakingos konservatorės pagalba "apšvarinusiam" Snoro banko kreditorius, kitas - prokuroras L.Kuprusevičius išteisino vagį ir aferistą Snoro bankroto administratorių N.Cooperį, išvogusį indėlininkų pinigus. Tuometis Vilniaus apygardos vyr.prokuroras A.Jancevičius, dabar jau vienas iš MG Baltic koncerno "šulų", pasakė : "Vsio zakono!"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # nejuokink 2018-11-28 19:13
su tuo karbauskiu sitas netikelis jau dudele pucia tokia pat kaip ir fasistai koncervai,sita nevykeli jau irgi "rusai puola"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+63 # Rinkėjas 2018-11-28 15:26
Visi matome kaip konservatoriai prakaituoja tik išgirdę apie tyrimus. Jei būtų viskas tvarkoje konservatoriai taip nesipriešintų. Taigi jau be tyrimo esmė aiški, tyrimas tik sudėliotų taškus ir visuomenė sužinotų "didvyrius".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+48 # Uzteks tu tyrimu 2018-11-28 15:35
Dar neaisku kas? Jums Dalytes ir Vytautuko pavardes pasakyti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Nuomone 2018-11-28 15:27
Grotos tai kurvai leningradinei
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # Che che che 2018-11-28 15:34
Jūs saugokite Austėjos investicijas SEB banke,o tai Jakeliūnas parduos banką ir Gabriukas,ir visi ožiai liks be duonos...Darbuokitės geriau jam. Nes kitaip, jūsų tvartas sugrius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # MILDA 2018-11-28 15:36
Grotos k.u.r.v.a.i. Leningradinei
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Petras 2018-11-28 19:37
Cituoja MILDA:
Grotos k.u.r.v.a.i. Leningradinei

Cituoja MILDA:
Grotos k.u.r.v.a.i. Leningradinei

Ji mergele buvo pasiūsta dirbti ČEKISTU ,bet jeigu užsienietis paremdavo nesuprasdamas su kuom reikalus turejo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # Kur 2018-11-28 15:54
Ku ta peticija ? Reik greit pasirašyt kol neišnešė kailio boba..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Petras 2018-11-28 19:46
Cituoja Kur:
Ku ta peticija ? Reik greit pasirašyt kol neišnešė kailio boba..

Kailio neišneš, nes jai nera kur JAV nelaikys EUROPA pavogus daugiau kaip Lietuva.Rusija taip pat keičiasi tokios gudrios lapes nereikalingos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # atsakymas 2018-11-30 11:13
spausk peticijos.com/ tuomet išsirinksi sau tinkamą, gali pasirinkti viršuje "naujausios" arba "populiariausios", užpildyk visus laukelius, paspausk varnelę, kad neesi robotas. Ir dar neviskas. Gausi laišką iš peticijų į savo pašto adresą, ruomet paspausi pajuodintą raidžių laukelį, kad tikrai pasirašei ir tik tada tavo parašas atsidurs peticijos sąraše, galėsi pasitikrinti, jeigu nebus, bandyk tol, kol pamatysi savo pavardę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Peticija 2018-11-30 13:24
https://www.peticijos.lt/visos/74988/peticija-del-neatideliotinos-apkaltos-daliai-grybauskaitei-del-vaiku-grobimo-istatymo-milijardines-independence-aferos-suzlugdytos-garliavos-pedofilijos-ir-nuzudymu-bylos-snoro-banko-turto-uzgrobimo-nezabotos-korupcijos-teismuose-ir-prokuraturo/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Gerbiamas Drižiau 2018-11-28 16:37
Duokit tą peticiją, kad galėtų išdurti runkeliai prisidėtų .
Ir dar išimkit tuos jeroglifus, jau nusibodo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # teisingai 2018-11-28 19:16
kam tie kodai cia reikalingi hren suprasi ,negi negalima kaip visame baltame pasaulyje,parasei komenta ir issiuntei ieskok cia kazkokiu slieku,na su visa pagarba bet sita jau galetum panaikinti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Tulpės teisėjai 2018-11-28 20:43
Apskritai savo teisėjus mes rinksimės patys iš tų tarpo,
kurie gerai žinos, kad jų vaidmuo smaugti, bausti žmones ir taikyti įstatymus nusikaltimams,
bet ne svajoti apie liberalizmo kėlimą, kątaip šiandie gojai mėgsta. :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Valdas adamkus 2018-11-28 22:35
Srasbūro teismo sprendimas dėl CŽV kalėjimo yra NESĄMONĖ, škia ir nieko man nepadarėtė, todėl čekistei su mėlynu šineliu visiškai nieko nepadarysite 8) o mes darysime ką tik norime ir mumis tauta tikės. Jei netiks, padės pro kur oras bevalis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # SIGITA 2018-11-29 00:17
Sunaikinusi Snoro ir Ūkio bankus, Grybauskaitė švedų bankų monopoliui atsverti sukūrė savo vietinį lietuviško kapitalo banką "Maisto bankas". Ir kiekvienoje savivaldybėje dar ir banko filialus atidarė - labdarynais juos pavadino. O pati Grybauskaitė kartas nuo karto dar ir kruopų įmeta į savo banko kapitalą. Melskitės runkeliai Carienei ir ranką bučiuokite. Su artėjančiomis Šv.Kalėdomis, tautiečiai!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # pirma 2018-11-29 00:20
karta perskaites si straipsni supratau_Lietuva po 1940m. yra okupuota,tik po 1990m. atidare sienas ,kad visi begtu -kur kojos nesa...nes isgyventi cia jau nieks negali paprastai ne geriau nei prie Griskeviciaus ar Snieckos-tad dar jie priimdavo ,ir paprastus zmogelius-dabar -parodo duris is kurios puse uzdaryti,jei ka
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # A.L. 2018-11-29 03:56
Pasirašysiu ir aš. išaiškinkit kaip....ir kur...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # atsakymas 2018-11-30 11:15
spausk peticijos.com/ išsirink peticiją ir užpildyk visus laukelius, būtinai paspausk varnelę, tuomet gavus į elpaštą peticijos laišką pajuodintoje eilutėje paspaudus patvirtinsi, kad tu esi tu. Tik tuomet tavo pavardė atsidurs peticijos sąraše, kur galėsi pasitikrinti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Peticija 2018-11-30 13:23
https://www.peticijos.lt/visos/74988/peticija-del-neatideliotinos-apkaltos-daliai-grybauskaitei-del-vaiku-grobimo-istatymo-milijardines-independence-aferos-suzlugdytos-garliavos-pedofilijos-ir-nuzudymu-bylos-snoro-banko-turto-uzgrobimo-nezabotos-korupcijos-teismuose-ir-prokuraturo/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # bmnbm 2018-11-30 16:42
bevaikis, melynas chalatas Geda kad per kadencija isvaziavo 500 tukstanciu zmoniu,geda kad melavo kad po euro kainas nepakils,geda kad padidino sau ir prokuroram algas,geda kad melavo ir gazdino zmones per Zapad 2017,geda kad prasuko afera su SGD skarbonke ir su bankais, geda kad svarbiau baravikai negu Lietuvos zmones.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Bleka 2018-12-01 16:19
Yra bedu ,bet neperlenkit lazdos.Niekur nieks nepabegs,Europa irgi.Bet va zydams reiktu igauti proto:toks ju besiskaitymas su Pasaulio autom ir juos pacius stumia i Praraja....man tai kas:lietuvis esu,kaigi esu okupuotas ar zydo ar ruso ,ar negro....sukniso gyvenima ,kitiems badas mirtys...ir ka turi:zudo palestiniecius nes Gamta nedave savos:kuo kalti MES?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # vladas lukosevicius 2018-12-01 16:47
KGB KURVA GRYBAUSKAITĖ IŠVARĖ SAVO BROLĮ IR NEPADĖJO JAM --- BET ASMENIŠKAI DANGSTĖ PEDOFILUS IR PADĖJO R. PROCHOROVUI PABĖGTI Į UŽSIENĮ .......
KGB prostitutė Grybauskaitė kartu su LRGP Pašiliu ir Vilniaus m. apylinkės teismu dangstė labai sunkius nusikaltimus prieš vaikus , smurtą , alkoholizmą , narkomaniją , vaikų prostituciją , prekybą vaikais , itraukimą į nusikaltimus , vagystes iš parduotuvių , kontrobandinių cigarečių platinimą vaikų globos namuose .....
16 metų Justė Jasudavičiūtė sangulavo su 28 metų pedofilu Robertu Prochorovu ir 17 jau buvo nėščia .
Vilniaus ,,Minties,, vaikų globos namų auklėtinė J. Polevič čiulpė taksistui už pinigus ir telefonus , ir išėjo iš globos namų nėščia .
Išviešinau dar apie vieną jau 2 kartą nėščią 15 metę Ingridą iš Vilniaus ,,Minties,, vaikų globos namų , kuri jau buvo kolonijoje , o tik sulaukusi 16 jau pagimdė .........
Viskas kas išviešinta mano facebook sienoje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Eugenijus 2018-12-01 18:52
Tiek daug peticijų, o kuri suveikė?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # RINKEJAS 2018-12-03 22:49
Kaip baisu,kai pagalvoji,jik ji neturi nieko artimo,niekan ji nereikalinga,visi senai prakeikė,kaip aferistę bobą,kaip vagylką ir ištryną lezbę.,,jeigu čia tiesa ,tai tiesiog šlykštu,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # A.L. 2018-12-04 14:48
Kur peticija??? Neįsijungia. Išmeta visai kitą tekstą...Kažkas blokuoja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # kas mūsų laukia? 2018-12-06 21:13
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Vytautas 2018-12-07 14:19
į tą peticiją sunku įeiti, matomai yra blokuojama
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # joop 2018-12-07 22:45
Laime lanke mane jauna
https://www.youtube.com/watch?v=-eMXqwUIm8A
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Rūta Ženteliene 2018-12-09 14:51
Negaliu sutikti su tokiu grybauskaites valdymo absurdu,labai sunkius nusikaltimus prieš vaikus , smurtą , alkoholizmą , narkomaniją , vaikų prostituciją , prekybą vaikais , itraukimą į nusikaltimus , vagystes iš parduotuvių , kontrobandinių cigarečių , man šlykštus jos MELAS ! kad melavo ir gązdino žmones , todel pasirašau už šią Peticiją!!!! Jji neturi nieko Švento..Aš neteisiu, tai padarys ji pati, Čia tik mano nuomone ir dar daugiau... :-x :-x :-x
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Sigita Baranauskiene 2018-12-10 09:36
Gerb,Aurimai, pasirašyti peticijos neįmanoma , nes blokuojama, bandysim bandysim ....gal pavyks.Apkalta Grybauskaitei uz Snoro uzgrobima.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Erika 2018-12-11 13:09
Pasirašau !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti