Lietuvos draugas Piotras Porošenko užpuolė rusus, nes nenori Ukrainoje prezidento rinkimų

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Primityvus, bet logiškas Ukrainos prezidento Petro Porošenkos ėjimas siekiant kuo toliau nukelti rinkimus

 
Paskelbta: 2018-11-26 07:25 Autorius: ekspertai.eu

Karas tarp Ukrainos ir Rusijos vyksta jau penktus metus. Oficialiai skelbiama, kad šiame kare dalyvauja dešimtys tūsktančių Rusijos ginkluotojų pajėgų karių. Tuo pat metu Ukrainos prezidentas Petro Porošenka yra pranešęs, kad Ukrainos kariuomenė jau tapo viena stipriausių Europoje ir moka apsiginti nuo bet kokio agresoriaus.

Tiesa, nors karas vyskta jau penktus metus ir yra daug žuvusiųjų, karinės padėties Ukrauna vis dar neįvedė.

Tačiau po lapkričio 25 d. incidento, kai Ukrainos laivams išeinant iš Kerčes sąsiaurio rusai panaudojo ginklus prieš Ukrainos karo pajėgų laivą, Ukraina
pagaliau svarsto – prezidentas Petro Porošenka žada kreiptis į  parlamentą su siūlymu šalyje 60 dienų įvesti karo padėtį.

Neeilinį pasitarimą dėl situacijos šaukia ir JT Saugumo Taryba.

Lietuvos žiniasklaida skelbia, kad „Rusija užgrobė tris Ukrainos ginkluotų pajėgų laivus, šiems išplaukiant iš Kerčes sąsiaurio, skiriančio Rusijos okupuotą Krymo pusiasalį nuo žemyninės Rusijos, praneša ukrainiečių žiniasklaida, remdamasi InfoResist šaltiniu Ukrainos gynybos ministerijoje“.

 „Pranešama, kad Rusijos kariams apšaudžius ukrainiečių laivą, sužeisti šeši ukrainiečiai, du iš jų – sunkiai“, - skelbiama LRTDELFI ir BNS publikacijoje „Rusija užgrobė tris ukrainiečių laivus Kerčės sąsiauryje, daugėja sužeistųjų“.

Jūsų dėmesiui Ukrainos žurnalisto Anatolijaus Šary komentaras:

 

Peržiūros: 2407

Komentarai   

+18 # Tulpė & Magnolija 2018-11-26 09:42
Lietuvai reiktų rūpintis kaip ją nuolat PUOLA RUSAI, Šakalai su Šakalų pakalikais, Nuodinga Grybiena, kuri apraizgė Lietuvą ir apnuodijo savo nudais avinų tautą, kuri visą tą publiką ir išrinko :cry: Beje, Tulpė "nežino" kad susirašinėjo su Masiuliu, nes pas ją neišliko serveryje tokia informacija. Va Jums ir visas Lithujenijos principas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # Aktyvus visumeninkas 2018-11-26 16:51
Kremliniai pradėjo choru šaukti RUSAI PUOLA, panašu kad Vladimiro Vladimirovičiaus reitingai toliau pavojingai krenta ir reikia juos skubiai pakelti :))
Čia į pagalbą atskuba ukrainiečiai - primityvoka, bet vatiniai supras: ukrainiečių buksyras klastingai puola rusų karinius laivus, apsimeta kad sustoja ir tada juos taranuoja ... rusų jūreiviai, visi kaip vienas RF didvyriai, narsiai kovoja už taiką visame Pasaulyje, tačiau ką jie gali prieš buksyro netikėtai panaudotą abordažą :(
Kur šiuo metu randasi rusų jųreiviai nežinoma, tačiau žinoma jie žiauriai fašistiškai kankinami, tad Lavrovas reitingų taisymui žada naudti visas įmanomas priemones, tame tarpe ir Iskanderus, kol ne vėlu !!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Vytautas R. 2018-11-26 22:59
Aktyvus visuomenininke, ar taip pat paimi kaip šokoladinis Porošenko ir dvoki "peregaru" kaip Ukrainos seimas? Kai išsiblaivysi suprasi, kad pagaliau Putinui baigėsi kantrybė ir parodė, visam pasauliui kad jam nebaisios propagandinės dainos "Rusai puola" ir jų dainuotojai. Ji pasigavo šokoladinio chroniuko Porašenko laivelius su kareivėliais ir juos nubaus, o laivelius konfiskuos visiškai nereaguodamas į panelės Grybauskaitės ir jos palaimintų ministrų nuomonę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Aktyvus visumeninkas 2018-11-27 08:15
Gerb. Vytautai (atsiprašau, nežinau tėvavardžio), be abejo jūs teisus - Vladimiras Vladimirovičius yra Didis ir Kilnus, visų laikų ir epochų Vadas (be abejo ir begalinės kantrybės :) ... bet vienam jam baisiai sunku - skriaudžia visi kas netingi, vadina Kremliaus liliputu ir dar blogiau :(
Gal jūs nugalėkite savo baimę, paskiau save, rikiuokite bendražygius ir važiuokite jam padėti ... Gal ir mums parvežite bent gabalėlį Putino Saulės !
Kiek gi galima kentėti ?! :))))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # ASFFASF 2018-11-26 22:51
Aš mokau per valandą 87 dolerius, dirbančius namuose su 2 vaikais namuose. Aš niekada maniau, kad galėčiau tai padaryti, bet mano geriausias draugas uždirba daugiau nei 10k per mėnesį, todėl ji įtikino mane pabandyti. Su juo susijęs potencialas yra begalinis.

Štai ką aš darau..........>>>> WebJob33.Com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Vilė 2018-11-27 15:00
Šarijus nėra Ukrajinos žurnalistas. Jis kacapinis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti