Jurga Lago : o pabaigai pasakysiu paslaptį - nebalsuosiu bevaikį prezidentą (tokie šiandien valdo ir ES)

Peržiūros: 3608
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.35 (13 Votes)

Jurga Lago

 

Kalbuosi su drauge iš Lenkijos: 
“Mano vaikas kenčia smurtą! Gavo į kailį per karatė treniruotę, buvo pas dantistą ir jis “sukėlė skausmą”, o vakare užvažiavau jam per subinę, nes išsitepė ją su dažais,”- juokiasi, - “tik neatsiųsk čia man tų savo skandinaviškų prievaizdų!”
.
Pasijuokėm. O šiandien galvoju, kad ten, kur nėra meilės, yra problemų. 😉 
Ir šeimose, ir valstybėse. Lietuva nemyli savo žmonių - ji pati yra bloga motina, pati patyrusi smurtą ir negeba mylėti, todėl vis išteka už neištikimo smurtautojo, nes didelė dalis jos valdytojų nemyli jos pačios.
Nesveikoje prievartos valstybėje gyvenimas virsta paranoja: kai esi šaltas, kaip ledas, meilė galima tik pagal instrukcijas. Ir gyvenimas virsta farsu: ten, kur mylinčiam žmogui viskas aišku, šaltam ima vaidentis nusikaltimai. 
“Negalima vaiko kepštelėti, nes jam skaudės.” Nes šaltam psichopatui negali skaudėti pvz. sielos ar širdies, jam gali skaudėti tik subinę. Jis ramiausiai atims kūdikį iš mamos, nes nesuvokia, kad abiejų sielos skausmas didesnis!

Tokia šiandien naujųjų liberal/bolševikų meilė: jie nuo menkiausio prisilietimo “kenčia”! Kaip tos meToo mergaitės, kurios virpa vien nuo prisilietimo visą gyvenimą ir tada gali imti teisti žmones be teismų, be taisyklių, be įrodymų. Nes žmonės iš principo px. Ir vaikai, ir suaugę. 

Vis bandau trumpai parašyti, į kokią kvailą situaciją esam patekę! Ir kokioj nesveikoj aplinkoj gyvenam, nes joje nėra meilės.

Nėra mylinčio savo šalį karaliaus. 🙂 Tik Saturnas, ryjantis savo vaikus. 
Rašau kiek su humoru, gal kaip nors suprasit. Bet realiai tai imu žvelgti į Lenkiją, Čekiją ir pvz. Vengriją kiek su nuostaba, kiek su pavydu. Jie nepaliko Norgėj iš savo piliečių atimtų vaikų! Jų valdžia kovojo. Pagalvokit - kodėl? Atsakyme slypi raktas! 😉

That’s all falks. Ir meilė yra paprasta, kaip moters nėštumas - ji yra, arba nėra. 
O pabaigai pasakysiu paslaptį - nebalsuosiu už bevaikį prezidentą (tokie šiandien valdo ir ES). Čia buvo paslaptis - niekam nesakykit. Sakysit diskriminacija? Ne, nes dar neturėjom nė vieno, turinčio vaikų! Man tai bus vienas iš kriterijų šįkart - neįkandamas šiandienos leftistams - a la Merkel. 😉 
Nekalbėkit ir apie visokius kukuraičius - savo vaikus dar reikia sugebėti ir išlaikyti! 😉

Tekstas ne ziniasklaidai, ne platinimui. Mąstymui “tarp savų” ant mano sienos. (Ir kažkokia infa.lt jį jau pasisavino be leidimo).

Komentarai   

+54 # Avinas 2018-11-11 14:38
Saunu,taikliai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Atas 2018-11-11 23:02
ir teisingai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # GERIAU 2018-11-11 15:42
nepasakysi!!! :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Dekui 2018-11-11 18:52
Jurgai-visi vyrai pritaria moterims ,kurios nori vaiku ir Lietuvos...tik ne visi apsipjauste tai supranta...jiems dar norisi "uzkariauti"mazas tautas parenkant jiems visa valdzia ir...butinai komunistine...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # jeronimas 2018-11-12 02:12
Moteris toks pasaulio kurinys,kuriam suteikta teise ta pasauli pratesti.Aisku,to pratesimo nebutu be vyro.Mane stebina tos dvi nuotraukoj ,kur akys kaip stiklines,o veidai tryksta neapykanta viskam,isskyrus pinigus.Zinot ,Lietuvoj yra dvi temos,apie kurias neraso ne vienas zurnalistas,ir net Lavastes su Kuzem.Viena yra viesai paskelbti parduotu vaiku nuo 1990 metu sarasa,paskelbti parduodamu vaiku kainininka.Antra tema yra senesne apie Kauno spaustuveje gamintus eurus.Parode karta per televizija kaip pogrindinem salygom buvo gaminami 50 kopiurom padirbti eurai.Tonom ant padeklu ,ir svarbiausia tokios kokybes,kad sunkiai tuos padirbtus nuo tikru atskirdavo banko kasininkes.Kadangi mano seima nukentejo taip pat per tuos padirbtus 50 -deimtinius eurus,todel laikau pareiga netyleti.Girtas dedukas karta pasakojo,kad dabar perkeltas pogrindinis gamybinis "cechas" i tokia vieta,kur niekas net nepagalvotu.???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Na 2018-11-12 21:08
Straipsni,vertas demesio.Taip taikliai,teisingai ir kazkiek su humoru.Tikrai ,Jurga mes suprantate,bet ar suprastu,perskaite,tie,kurie supranta,bet apsimeta,kad nesupranta..Jiems nepatinka,kad kas reguliuoja eisma.Jie vadovaujasi,paciu sukurtais istatymais,kurie yra virs zmogiskumo,virs protui nesuvokiamo,vaiku ir tevu atzvilgiu,smurto,moralinio,pscihologinio,is vaiku teisiu puses.Mitinge,spalio 30 issake zmones,viska kaip elgiasi, vaiku teises.Bet ar jie isgirs.Manau ledai pajudejo,zmones netyles.Aciu autorei us toki taiklu straipsni.Nera ka rinkti.Nematau,gero jandidato .Nors kazkas ,nori prakisti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # alistone 2018-11-14 15:01
NEPRIKLAUSOMYBE!!!!...... ATAKUJAMA!!!!.... KREMLIAUS.....

NEUZILGO BUS PALEISTAS PAVAJAUS GARSINIS SIGNALAS!!! PRASOME NE KREIPTI DEMESIO I CEKISTINIU BEZDALU DVOKA!!!
NES TOKIE PAVOJAUS SIGNALAI NEBUNA BE DVOKO.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Bravo 2018-11-14 19:20
Argumentai tiesiai į KAKTĄ.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # JAN 2018-11-16 22:01
O brazauskas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Vitalis 2018-11-18 14:41
Senoveje isminciai skelbe, kad vaiku neturejimas susijes su pacia didziausia Dievo bausme... o tokie mus valdo...
Valdzios olimpe nebeliko kitokiu, tai visiskas Civilizacijos krachas... kas turit ausis- klausykite...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti