Zigmas Vaišvila. Nuomonė po naujienos apie trijų naujų karinių miestelių statybą. 2018-11-06

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.83 (3 Votes)

Rusijai dar labiau atgrasyti Lietuva kuria dar tris naujus karinius miestelius

 

 
Paskelbta: 2018-11-06 09:03 Autorius: ekspertai.eu

Viceministras Giedrimas Jeglinskas.

Viceministras Giedrimas Jeglinskas.

Lietuva kuria dar tris naujus karinius miestelius. Skelbiama, kad tai vieni didžiausių projektų Lietuvoje, o visi trys miesteliai valstybei kainuos 155 milijonus eurų.

Krašto apsaugos ministerija planuoja statyti karinius miestelius Šiauliuose, Šilalės ir Vilniaus rajonuose.

Informuojama, kad projektą ministerija įgyvendins pasitelkusi verslą.

Viceministras Giedrimas Jeglinskas, pristatydamas projektus potencialiems investuotojams aiškino, kad šie kariniai miesteliai taps Rusijos atgrasymo priemone.

„Šių karinių miestelių dėka kuriame atgrasymą. Tai yra, stipriname kariuomenę, bendradarbystę su mūsų partneriais, su NATO, Europos Sąjungos šalimis ir mūsų ryšiais su visuomene, kas yra dar svarbiau kalbant apie atgrasymą“, - pasakė viceministras.O jūs, kultūrininkai, toliau nieko nematykite, negirdėkite, kovokite dėl savo 75 eurų ir leiskite tiesiogine to žodžio prasme šizofrenikams toliau plėstis.

Susiję:

Krašto apsaugos viceministras: grėsmė kuri ateina iš Rusijos – jinai apgula mus visus, apgula žmones, institucijas 

 

 

 

Zigmas Vaišvila. Nuomonė po naujienos apie trijų naujų karinių miestelių statybą. 2018-11-06

 

 

Kol tylintys medikai, retkarčiais apie save primenantys mokytojai, ir tų nelaimingų 75 EUR vis laukiantys kultūros darbuotojai (duos juos, ar neduos? o iš ko atims?) vis laukia stebuklo (nors ir supranta, kad jis pats savaime neįvyks, tik vis dar viliasi patys sau, nors vaikystėje mūsų protas buvo mažiau paveikus ir sakydavovome, kad viltis - kvailių motina), tai Lietuvos lėšos jau švaistyte švaistomos šimtais milijonų ir net milijardais.

 

Pseudonepriklausomybės "projektams", Lietuvos darymui karo poligonu. Lyg sveiko proto žmogus nesuprastų, kad po karo mūsų teritorijoje nieko neliks, tik tuščia nuniokota teritorija.

Pabradės karinis poligonas, iškirtus miškus, išplėstas dvigubai ir tapo didesnis nei Kauno miestas. Jame pastatyti pastati, kad ruoštis karo mūšiams miestuose - šiais laikais vienintelėse vietose, kur galima dideliame mieste dar priešiintis.

 

Ar atsimenate tie, kurie gyvenote sąmoningą mūsų Atgimimo laikotarpį, kaip mes džiaugiamės Tarybinės armijos pažabojimu, poligonų mažinimu, gamtosaugos reikalavimų taikymu ne tik civiliuose objektuose, bet ir kariniuose daliniuose, galop svetimos kariuomenės išvedimu!?

 

Šios beatodairiškai ir neprotingai leidžiamos karo išlaidos leidžiamos drauge su jau isteriška masine propaganda, kuri pro apmokamos žiniasklaidos ruporus lote lojama be jokių argumentų ar faktų, užgožia viską. Taip pat ir mūsų sąmonę, gebėjimą mąstyti.

 

Mūsų telkimusi trukdoma mūsų skaldymu - primityviu, akivaizdžiu ir chamišku. Spekuliuojant net patriotiškumo korta, kuri naudojama kaip kortų blefuotojo mūsų visų mulkinimui.

 

Kultūros, švietimo, sveikatos  ir jau net vaikų mums ir mūsų šeimoms nebereikia. Taip nusprendė KAŽKAS. O ar mums nerūpi, kas tas KAŽKAS? Labai patogu tokius mus valdyti.

 

Tauta naikinama jau net fiziškai ir iš pagrindų.

 

O mus dar skaldo.

 

Manau, kad atėjo metas ne tik telktis, bet ir pasakyti mūsų visų, dar mąstančių ir dar likusių Lietuvoje, išvykusių, bet dar norinčių matyti gyvą, gražią ir sveiką Lietuvą, griežtą NE!

NE - Lietuvos pavertimui karo veiksmų zona, jos fiziniam sunaikinimui.

 

Ir telktis.

Peržiūros: 1783

Komentarai   

+23 # Avinas 2018-11-06 11:27
Pinigus vel plaus.....kas puola ar puls LT,,o jei taip ,tai pulti net nereikes manyciau....cia kaip su auksiniais saukstais...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # neantanas 2018-11-06 17:13
Rusijai dar labiau atgrasyti?.. Tai kad grasintuvai slabni. Paskui reikės dar vieno visiško atgrasinimo. Po to dar vienos globalios grasinizacijos. Galiausiai - kontrolinio grasinamojo grasinimo... Oi nelengva būti vakarų marionetėmis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # LKP 2018-11-06 20:40
valdzia nori galutinai nuskurdinti ir isvalyti sali nuo lietuviu(sena okupantu svajone ispildyta)dar ja susprogdinti,kad liktu tik poligonas
visi gi zino teritorija paims bet kas-ir tai jau nesvarbu bus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Rusai PUOLA 2018-11-06 22:19
Kodėl nepraplovus €, juk rusai PUOLA nuo 1991 m.?
Be to runkeliai apmokės tas išlaidas, VMI išmuš, mentai padės, prokurorai nieko "nematys". Tai gerai organizuota gauja, kuri vadinasi valstybė, o faktiškai tai nusikaltėlių zona, vardu Lithujenija :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # Aktyvus visumeninkas 2018-11-07 12:58
Aišku - tada balsuosim už iškilujį Lietuvos patriotą Ch. Nekvedavičių ir turėsim 3kart didesnę kariumenę !
Kaip sakė generolas Kutuzovas - "Кто не кормит свою армию, тот всегда коримт чужую".
NE skistūnams, gailinčiais ginybai net niekingų 2% !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # kathrynthomas 2018-11-09 14:19
Geras internetinis verslas iš namu ir užsidirbk tiek daug ... Aš sumokejau 24658 eurus per pirmaji menesi ir 34765 eurus praejusi menesi iš "Google". , kuris yra neitiketinas, mažiau nei prieš metus buvau bedarbis siaubingoje ekonomikoje. Dekojame Dievui, kiekviena diena man buvo palaiminta šiu nurodymu, ir dabar esu mano pareiga moketi

ir dalintis su visais......
------------------------------------>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # komunistu 2018-11-10 11:16
niekas negins -isskyrus dali milicijos-omono
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti