Šeimų košmaras - vaikų vagystė

Peržiūros: 2282
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (2 Votes)

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=387&v=ILI7KQI1unY

 

 

Lietuvoje ponas Žiburys iki šiol priimtinas su visomis savo paslaugomis

 25

 
Paskelbta: 2018-10-28 16:27 Autorius: ekspertai.euJolanta Miškinytė savo facebook paskyroje pakomentavo, kas stūmė barneverninę reformą Lietuvoje.

„Susipažinkime, kas labai nuoširdžiai stūmė barneverninę reformą Lietuvoje.

„Žiburio“ fondo steigėjas Peer Helge Salström-Leyh:

„Man nepaprastai džiugu, kad galėjome pradėti savo veiklą ir Lietuvoje, kuri prisijungė prie mūsų tarptautinio tinklo, jungiančio fondus, dirbančius vaikams ir su vaikais. Pirmą kartą Lietuvoje lankiausi prieš kelerius metus – tada teko
aplankyti ir kelias institucijas, kuriose gyvena vaikai, netekę savo tėvų globos.

Vaikų gyvenimo istorijos priminė man, kodėl prieš daugelį metų nusprendžiau daryti tai, ką darau šiuo metu – siekti padėti vaikams, kurie atsidūrė sudėtingose situacijose.

Juk dažnai to, ko jiems labiausiai reikia – tai mylintys, supratingi ir stiprūs suaugusieji, kurie būtų šalia ir suteiktų vaikui vilties, kad viskas bus gerai. Jei gerbsime vaikus, užtikrinsime jų apsaugą bei tinkamą vaiko teisių įgyvendinimą – busime pajėgūs kurti draugišką, protingą, humanistinę visuomenę“.

OMG OMG, kaip gražiai čia tas ponas šneka apie viltį vaikams ir humanistinę visuomenę. O dabar pažiūrėkim, ką gi jis sukūrė.

Norvegų žurnalistai pasidomėjo ta kūryba taip, kad šis ponas, sutvėręs tarptautinę iš tėvų atimtų vaikų globos industriją ir tapęs milijonieriumi, net Barneverneto šalyje buvo atsegtas nuo valstybės biudžeto ir nuo visų „paslaugų“ teikimo.

Apsimetęs viešąja įstaiga, bizniavo iš vaikų įžūliausiai ir net mokesčius slėpė šis gerasis samarietis!

Bet Lietuvoje ponas Žiburys iki šiol priimtinas su visomis savo paslaugomis. Kai šio fondo vadovės K. Stepanovos paklausiau, ar ji nesijaučia nesmagiai atstovaudama tokiai susikompromitavusiai struktūrai, ji tik padejavo, kad gyvena fondas labai sunkiai, vos viena vargana mašinyte važinėja paslaugų šeimoms teikti.

Va tokie tie vaikų biznio milijonieriai – viskas tik sau“, - parašė J. Miškinytė.

Su bendraminčiais: žmogaus teisių ir vaikų gynėja, buvusio žalioji valstietė ir liberalė, dabar socialdemokratė Dovilė Šakalienė (dešinėje) – reformų Lietuvoje, susijusių su vaikais, veidas. Nuotr. facebook.com


Keli susiję:

Specialistė po skandalų dėl atiminėjamų vaikų: einama teisinga linkme   

Kantrybės taurė jau pilna    

Signataras Rolandas Paulauskas: kur yra tie, kurie atimti negrįžtamai?

 

Komentarai   

+10 # Įdomumo dėlė 2018-10-30 00:02
Šiandien per delfi tiesioginę "konferenciją" su žiobiene, vaikų "TEISIŲ" ginėja ir jos stogu ministru kukuraičiu buvo oficialiai įvardinti skaičiai 1124vaikai. Tiek vaikų nuo reformos įsigalėjimom t.y per nepillnai keturis mėnesius buvo atimta iš viaikų.
Tūkstantis šimtas dvidešimt keturi Vaikai.... Išvadas darykitės patys
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Įdomumo dėlė 2018-10-30 00:04
Šiandien per delfi tiesioginę "konferenciją" su žiobiene, vaikų "TEISIŲ" gynėja ir jos stogu ministru kukuraičiu, buvo oficialiai įvardinti skaičiai: 1124 vaikai. Tiek vaikų nuo reformos įsigalėjimom t.y per nepillnai keturis mėnesius buvo atimta iš šeimų.
Tūkstantis šimtas dvidešimt keturi Vaikai..
Išvadas darykitės patys
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Atas 2018-10-31 22:55
Išvada vienintėlė - klaiku darosi matant, kas darosi šitoje prakeiktoje ,,laisvoje Lietuvoje...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Lietuviai AVINAI 2018-10-30 09:21
Lietuviai paskelbti avinais
https://www.youtube.com/watch?v=nGY1F8roRS0
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # zenonas priekuliškis 2018-10-30 12:53
Dabar turime akylai saugotis ir stebėti vis grėsmę keliančią mums valstybę.Pamenu sovietmečiu (ne Stalino laikais) rūpindavosi vaikais, dabar atiminėja - daro verslą. Ateis jums urodai diena. Ačiū, kad dar ne šaudote ir netremiate, o tik ruošiate dirvą. Toks tik skirtumas nuo Stalino laikų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Atas 2018-10-31 22:58
įmanytų - tremtų, bet kad negali, labia brangių vizų reikėtų
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # idomu 2018-10-30 13:08
Šakalienė taip uoliai prastūminėjo įstatymą dėl vaiko teisių, o dabar taip pat uoliai atiminėja vaikus? Ogi Norvegijoje vaikai, kuriuos atima Barnevarnet'as perduodami fondui "Žiburys", kuris rūpinasi tolimesniu vaikų likimu (įvaikinimu, perdavimu pakaitinėms šeimoms ir pan.). "Žiburio" filialas veikia ir Lietuvoje. Spėkite, kas buvo jo vadovė? Teisingai, ŠAKALIENĖ. Per tą fondą ėjo milijoninės sumos iš Norvegijos. Jokių jausmų, tik biznis..."
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # jeronimas 2018-10-30 19:49
Tai cia tas vaikais prekybininkas ir musu shakalienei teike pagalba kuriant lietuviska barneverta??? Pilieciai,viesinkit visus nieksus ,kurie prekiauja lietuviskais vaikais.kai sudarysim bendra vaizda,bus galima pareikalauti is Lietuva pardavusiu ir vis dar pardavinejanciu atsakomybes.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti