Apiplėšusi žmonės per "Independence" aferą ir milijardą skyrusi kvailų ginklų pirkimui Dalia Grybauskaitė renka pinigus elgetoms

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.90 (5 Votes)

Apiplėšusi žmonės per "Independence" aferą ir milijardą skyrusi kvailų ginklų pirkimui Dalia Grybauskaitė renka pinigus elgetoms

 

„Maisto banko“ akcijoje paaukota už pusę milijono eurų

Atkurtos Lietuvos Šimtmečiui dedikuota „Maisto banko” akcija sulaukė plataus šalies geradarių palaikymo. Šį penktadienį ir šeštadienį parduotuvėse nepasiturintiems paaukota maisto už beveik pusę milijono eurų.

„Šio ryto duomenimis, skurstančiųjų maitinimui perduota 432 817 vienetų ilgai negendančių maisto produktų, kurių preliminari vertė sudaro 496 193 eurus”, - informuoja „Maisto banko” vadovė Deimantė Žebrauskaitė. „Tai – geriausias iki šiol pasiektas „Maisto banko“ akcijos rezultatas“.  

Pavasarį vykusioje „Maisto banko“ akcijoje maisto buvo paaukota už 460 tūkst. eurų, praeitą rudenį – už 420 tūkst. eurų.

Aukštus aukojimo rodiklius pasiekti padėjo geografinė plėtra – labdara maistu šįsyk buvo rinkta šimte Lietuvos miestų ir miestelių.

Maisto produktų kainų pokyčiai įverčiui įtakos neturėjo – lyginant su ankstesne „Maisto banko“ akcija, pigesnių kontrolinės grupės maisto produktų kainų skirtumas neviršijo 5 proc.

Maisto per praėjusias dvi akcijos dienas paaukota 140 172 kartus. Tradiciškai daugiausiai šalies gyventojai nepasiturintiems pirko kasdienio vartojimo ilgo galiojimo maisto produktų:  įvairių kruopų, makaronų, cukraus, aliejaus, miltų, arbatos, konservų.

Po dviejų savaičių, sutikslinus surinktų maisto produktų svorį, bus fiksuojama galutinė paaukoto maisto vertė. Prie bendro rezultato prisidės ir lėšos, gautos kasose nuskanuojant akcijos skrajučių brūkšninį kodą.

Surinktas maistas iki metų galo bus išdalintas paketais labiausiai nepasiturinčioms šeimoms ir sunaudotas organizuojant maitinimą socialinėse įstaigose. Be to, paliekamas rezervas krizes patiriančioms ir atokiau gyvenančioms šeimoms paremti. Pavasarį „Maisto banko“ akcijos surinktas maistas pasiekė 53 590 žmonių.

„Maisto banko“ akcija šįkart vyko 443 nacionalinių ir regioninių prekybos tinklų parduotuvėse. Maistą nepasiturintiems rinkti padėjo 352 socialinės organizacijos ir 8619 savanorių – moksleivių ir jaunimo, socialiai atsakingo verslo darbuotojų, socialinių organizacijų aktyvistų ir jų globojamų paramos maistu gavėjų.

„Maisto bankas“ širdingai dėkoja „Maisto banko“ akcijoje dalyvavusiems ir aukojusiems geradariams, taip pat akciją finansiškai parėmusiems prekybos tinklams „Iki“, „Rimi“, „Lidl“, „Maxima“ ir „Kubas".

Nespėję sudalyvauti „Maisto banko“ akcijoje, 2 eurų auką nepasiturinčių maitinimui gali skirti skambindami tel. 1343.

Daugiau informacijos apie „Maisto banko“ akciją galima rasti internete adresu www.maistobankas.lt/akcija. „Maisto banko“ akcijos nuotraukų galerija: https://bit.ly/2R2hGdb (autorius Martynas Sirusas).

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: DEIMANTĖ ŽEBRAUSKAITĖ, LPF "MAISTO BANKAS"
Peržiūros: 1642

Komentarai   

+30 # tiesa 2018-10-21 19:05
Ziauru...is kur randasi kvailiu aukotoju LT?ubagai ubagus selpia...absurdas....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # zenonas priekuliškis 2018-10-21 20:31
Prezidengė nuskurdino Tautą, pirkdama visokias geldas, plėšikaudama bankų sistemoje ir t.t. dabar galintys dar išgyventi, turime remti svetimus, lyg neturėtumėm savo vaikų ir anūkų. Lai remia oligarchai, ministrai ir kt šutvė. Lai pasiima prezidentė mašiną ir važinėjasi po jų vilas, namus, arba įpareigoja įvairių ministerijų iš dykaduonių (dokumentų persiuntinėtojų) surinkti atatinkamas sumas, be abejo tai turi paliesti ir prezidentūros šutvę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Atas 2018-10-21 23:16
Ot dasigyveno nepriklausoma, laisva valstybė, tik ,,aukokite, aukokite, aukokite..."
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Tulpė Magnolija 2018-10-22 01:30
500 000 € nukeliaus pas vargšus? :-? Tikrai abejotina
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Tai kad 2018-10-22 09:19
Šį kart balsuosim už Arvydą Juozaitį
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Albina 2018-10-24 09:41
Tuo pat metu, kai už 70 milijonų mokesčių moketojų pinigų rikiuojasi “Lietuvos kariuomenei perduoti 54 penkių tonų keliamosios galios sunkvežimiai „Unimog U5000“, kuriuos pagamino Vokietijos įmonė „Daimler AG“, o iki kitų metų rugsėjo Lietuvos kariuomenei pristatys dar 110 sunkvežimių” - Per TV mūsų pjarščikė NR1 - magnolija pradeda akciją “100-čio maisto bankas Lietuvos skurdžiams”- kurių skaičius didėja geometrine progresija kasmet. Kaip gražu (iki ašarų), kaip socialiai jautru! Na, Lietuvos klipatos susimeskime vieni kitiems, kad mūsų "nusipelnę gyventi geriau" (jų vos 500 berods?) galėtų nevaržomai švaistyti mūsų visų (ir dar skolintus) pinigus vardan... savo gerovės ir jų neslėgtų krikščioniška prievolė pasirūpinti savo Tėvynės vargetomis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Aš tai nesuprantu... 2018-10-24 09:47
Kodėl visi nuskurę "klipatos" vis turi susimesti iš paskutinių centų; tai vaikams ant vaistų, tai neišnešiotukams, tai vaikų rytuose (ar kur kitur) gelbėjimui, tai senjorų sriubai, tai ir Ukrainai, o dabar ir “maisto bankui”, žodžiu, visur, kur tik trūksta, skyles užkaišioti pajėgūs tik vargetos, kuo su malonumu ir naudojasi "nusipelnę gyventi geriau". O tuo tarpu: perkami auksiniai šaukštai, aukso vertės dušų galvutės kaliniams, jau privilkta visokių auksinių "padėvėtų" bokserių, bei prisikviesta armija svetimų kareivių...taip pat ant mūsų galvų! Tad, gerbiami senjorai, klipatos (neįgalieji) ir kiti geros valios vargetos...krapsštykit savo kišenes, kad susiveržę diržus ties kaklu, dosniai aukotumėte, aukotumėte, aukotumėte...Tiesa, kai jums prireiks – “rašykite laiškus”, nes mūsų supuvusi valdžia nepajėgi sutvarkyti taip, kad jums netektų skursti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti