LEO LT kūrėjas ir įtakingas advokatas prisiteisė Naglio Puteikio 6000 sutarties paviešinimą

Peržiūros: 1526
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

 

LEO LT kūrėjas ir įtakingas advokatas prisiteisė iš Naglio Puteikio 6000 € už sutarties paviešinimą

Naglis Puteikis

 

 

Šiandien, 2018 metų spalio 11 dieną, Klaipėdos apylinkės teismas iš dalies patenkino vieno iš Leo LT kūrėjų, verslininko Dariaus Nedzinsko ir advokato Vytauto Markevičiaus ieškinius, kuriais jie prašė priteisti iš N. Puteikio iš viso 250 000 eurų. Teismas priteisė ieškovų naudai po 1000 eurų žalos atlyginimo ir po 2000 eurų jų advokatams, iš viso 6000 eurų, kas sudarytų daugiau nei dvi Seimo nario algas. 

N. Puteikis mano, kad šią bylą pagimdė Lietuvos oligarchų noras sutrukdyti visuomenei sužinoti tiesą, trukdyti Seimo nariams skelbti informaciją, o tam nepaklususius bausti finansinėmis sankcijomis. Ieškovai teismo metu neslėpė, kad siekia finansiškai nubausti N. Puteikį, jie neprašė paneigimo, o advokatas beveik atvirai formulavo, kad tikslas – atimti dalį nekilnojamojo turto.

250 000 eurų sumos ieškovai reikalavo už tai, kad N. Puteikis paviešino V. Markevičius ir D. Nedzinsko tarpusavio paskolos sutartį, pagal kurią D. Nedzinskas paskolino V. Markevičiui 2,5 milijono litų grynaisiais be užstato ir be palūkanų, ir tai padarė Leo LT projekto pristatymo Seimui ir visuomenei išvakarėse. V. Markevičius tuo metu dirbo neatlygintinu premjero Gedimino Kirkilo patarėju teisingumo klausimais.

Ši byla, N. Puteikio vertinimu, yra perspėjimas visuomenei, kad Lietuvos oligarchai surado būdą, kaip strateginiais ieškiniais užčiaupti visuomenininkų ir politikų kritiką. Panašų ieškinį koncernas „MG Baltic" yra pateikęs Seimo nariui Vytautui Bakui, o buvęs „VP Market" dešimtuko narys Mindaugas Marcinkevičius su kolegomis bandė per teismą areštuoti visuomeninės paminklosaugininkės Rasos Kalinauskaitės butą neva dėl žalos, kurią ji tariamai padarė kritikuodama ketinimus masyviais daugiaaukščiais pastatais apsupti Jokūbo ir Pilypo bažnyčią Vilniuje, Lukiškių aikštėje.

 

Komentarai   

+12 # tai 2018-10-12 10:07
jau seniai vykdoma strategija,kurias patare buve ministrai ,prokurorai oligarchams ir komunistiniams Kirkilams,kurie ir privede Lietuva iki skurdo.Sugebejimas bausti ir seimo narius rodo kad valstybe valdo mafija kuria sudaro minetos grupuotes,kuriu nieks neteisia,o jie teisia tauta,ne tik seimo nari,kuris paviesino -tiesa-ne mela
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Z 2018-10-12 21:42
Ir arkliui aišku, kad mafija valdo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Atas 2018-10-12 23:39
Tai jeigu šitaip mafija pajėgia susidoroti su seimo nariu, tai kokių rezultatų tegalima tikėtis teisminiuose santykiuose su eiliniu žmogeliu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # TSKP 2018-10-13 10:08
partija pasake,kad Puteikis turi būti soc. remtinas-tai ir vykdoma.
Viskas pagal plana
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti