Finansų ministras V.Šapoka su žmona skrenda atostogauti Balio saloje, tai kažkodėl virto komandiruote

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Seimo nario M. Majausko pranešimas: parlamentaras abejoja finansų ministerijos darbuotojų kelionės į Balį svarba

2018 m. spalio 8 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Opozicijai ėmus abejoti finansų ministro Viliaus Šapokos kelione drauge su Lietuvos banko valdybos pirmininku Vitu Vasiliausku į Tarptautinio valiutos fondo bei Pasaulio banko organizuojamą renginį, ministras persigalvojo ir kelionės atsisakė, tačiau mokesčių mokėtojų pinigai bus švaistomi toliau – į minėtą kelionę siunčiama finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė ir komanda. Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Mykolas Majauskas abejoja tokio sprendimo racionalumu, kadangi dabar – pats ateinančių metų biudžeto projekto rengimo įkarštis.

Parlamentaras pažymi, jog ministras ir jo komanda turi nuspręsti, ar nėra svarbesnių reikalų Lietuvoje, pavyzdžiui ateinančių metų biudžeto svarstymas Vyriausybėje, o ne mėgautis prabangiomis atostogomis svarbiausio šalies finansinio dokumento rengimo metu.

„Šiuo atveju metinis susirinkimas vyksta Indonezijoje, itin populiariame atostogų kurorte – Balyje. Kelionė ilga, nauda abejotina, svarbių reikalų Lietuvoje tikrai netrūksta. Tad sprendimas vykti į Indonezijos kurortą man sunkiai paaiškinamas. Šiame kontekste ministerijos darbuotojų kelionė į kurortą biudžeto svarstymo laikotarpiu apskritai netoleruotina. Vertinčiau tai, kaip prabangias atostogas darbo metu, už mokesčių mokėtojų pinigus“, ­– teigė M. Majauskas.

Anot informacijos viešojoje erdvėje, Finansų ministerijai iš 9 tūkst. eurų kelionės išlaidų 2,1 tūkst. eurų dengia organizatoriai. Paskutinę minutę ministrui V. Šapokai persigalvojus ir vietoj savęs į kelionę paskyrus viceministrę L. Maskaliovienę bilietų keitimas kainavo dar 515 eurų.

Peržiūros: 387

Komentarai   

+1 # Augusta 2018-10-08 22:59
panasu,kad zasu neganes,bet jau ne visiskas piemuo-zino,kaip uz mokesciu moketoju oinigus dirbti ir ilsetis tuo paciu,kaip kad daro kai kurie vvvyr.komisarai net perka prabangias uniformas,automobilius it arabu seichai ar naujieji lietuviai-viskas nachaliavai,o ir uz darba atsiskaityt nereikia-visur savi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # jeronimas 2018-10-09 21:15
Ech,zurnaliugos.Sutrukdet ministeriui pasi-----zmoneti sauluteje.Gal bent pailsejes butu kibes rimtai i darbus??? O dabar taip ir liks kaip visuomet.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti