Policijos generalinis komisaras savo atsakymų lygiu stengiasi neatsilikti nuo Generalinės prokuratūros grandų

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Policijos generalinis komisaras savo atsakymų lygiu stengiasi neatsilikti nuo Generalinės prokuratūros grandų 

Po to, kai balandžio 16 d. su specialiu keltuvu aukštai apšvietimo stulpe, saugant uniformuotų policijos pareigūnų, Klonio gatvėje Teleičių km. Kauno raj. buvo sumontuota galinga video kamera, kuri transliuoja vaizdą į policijos būstines, politinė partija DRĄSOS KELIAS kreipėsi į policijos generalinį komisarą Saulių Skvernelį prašydama informuoti, kieno nurodymu ir kokiais tikslais tai padaryta. Pareigūno buvo klausta, ar buvo gautas piliečių sutikimas tokiam jų stebėjimui privačiose teritorijose? Buvo prašoma nurodyti, kokie įstatymai tai leidžia ir kas suteikė leidimus pasiklausyti kiemuose vykstančius pokalbius, kokie asmenys ir kokiu pagrindu turi teisę klausytis ir stebėti laisvų taikių piliečių privatų gyvenimą privačiose valdose ir t.t.

Prabėgus dviems savaitėms S. Skvernelis pateikė atsakymus į visus šiuos klausimus. "Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso bei operatyvinės veiklos dalyvių, teisingumo ir teisėsaugos institucijų pareigūnų apsaugos nuo nusikalstamo poveikio įstatymo 8 straipsnio 2 dalimi („Įgyvendinant fizinę asmens ir jo turto apsaugą, gali būti naudojamos inžinerinės ir techninės apsaugos priemonės“) bei policijos generalinio komisaro, Kalėjimų departamento prie Teisingumo ministerijos direktoriaus ir Generalinio prokuroro 2008 m.  rugsėjo 18 d.  įsakymu patvirtintų Apsaugos nuo nusikalstamo poveikio nuostatų 17 punktu („Vykdant fizinę asmens ir jo turto apsaugą gali būti naudojamos inžinerinės ir techninės priemonės“), 2012-04-16 buvo nuspręsta Kauno r., Garliavos sen., Teleičiuose, Klonio g., ant elektros stulpo įrengti vaizdo stebėjimo kamerą. Šia technine apsaugos priemone stebima valstybės saugomo asmens (N. Venckienės mažametės globotinės) gyvenamoji vieta (Klonio g. 5 ir 7) ir ja nėra filmuojamos kitos teritorijos. Manome, kad šiuo atveju valstybės saugomo asmens saugumo užtikrinimo interesas yra svarbesnis už žmonių, susirinkusių prie namų, esančių Klonio g. 5 ir 7, menamą interesą į privatų gyvenimą" - informavo policijos vadovas.

EKSPERTAI.EU komentaras Be komentarų. 

ekspertai.eu

Peržiūros: 405

Komentarai   

+5 # asai 2018-09-11 22:54
jie visi nuo bedro stalo-nuejo tautois ()rust...neliecia tik pederastu,valkatu,prostituiciu,narkomanu ir vagiu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # V.K. 2018-09-12 09:32
Kodėl Aurimas Drižius publikuoja psichinio ligonio Lino Gudzinsko (Tomkaus), prisistatančio įmonių „Eurostatybų koncernas“, „B.Vokė“ ir „Vilniaus pirkliai“ savininku, sukurtas melagingas istorijas?
www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1480
www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1559

Apie Lino Gudzinsko psichinę ligą rašoma teismo psichiatrijos ekspertizės akte:
https://imgur.com/a/kh3BR5u

Lino Gudzinsko „teisybės“ kūrimo talentas atsiskleidžia šiame video:
https://www.youtube.com/watch?v=8Q_5J_eTyhI

Apie Lino Gudzinsko veiklą „daktarų“ nusikalstamoje grupuoteje rašoma D.Dargio knygoje „Kruvinasis mafijos maršrutas“ 165-167 puslapiuose:
https://imgur.com/a/BFnrAeI
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti