Kodėl "Laisvas laikraštis" vadinamas brudu?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Aš visada skaitau Jūsų laikraštį,tai tikrai Laisvas laikraštis,kuris rašo tikrą tiesą.,žmonės,kurie mąsto,viską analizuoja,Jūsų laikraštyje randa savo mintis.. Nebe reikalo,šis laikraštis nemastančiųju, kurių  Lietuvoje yra  deja, dauguma, tai  vadina brudu,

Aš net konservatoriškos spaudos nevadinu - brudu,nora ji nukreipta,būtent į nemąstančius,konservatorių ir liberalų aukso fondą.Mąstančius jie vadina - rusu agentais.,nors jie,taip vadinami buvo tikri sąjūdiečiai,Baltyjos kelyje stovėjo; Ar mūsų dabartinė prezidentė stovėjo ? ,dabar tikri Lietuvos patrijotai tie ,kurie neišduos Lietuvos nei rusams,nei amerikonams ir Briuseliui. Kaip paaiškinti,kad dabar Lietuvos įstatymai žemiau Briuselio,seniau buvo - Maskvos .Ką ji tai pasakys " nepriklausomos "LietuvoPrezidentė.Juk ji statytine tų,kurių vadas Tautą pavadino- rūnkelias.Atsakymas, manau visiems mąstantiems aiškus. Dar senovės išminčiai pasakė,kad didžiausia grėsmė valstybės ( elito ) saugumui- sąžiningas prezidentas. D Grybauskaitė - ideali prezidentė. Lietuva,( jos elitas ),jos valdoma dabar kaip niekada. -saugi. Prie būsimo,galimo prezidento  Ch. Nekvedavičiau, Lietuva tokia saugi ( jos elitas ) nebus.Jau vien jo programa:pilna desovietizacija ir viso NUSIKALSTAMAI įgyto turto K O N F I S K A V I M A S.ką sako?To valdantieji niekada nedaleis. Sąžinyngas žmogus politikoje,aukštame poste negali būtį.. Bet matyt Tauta to nori,tyli ir leidžia jiems daryti,ką nori.. Didžioji dauguma Tautos - abejingi. Deja,abejingųjų dėka pasaulyje vyksta ir išdavystės ir žmogžudystės.Tikriausiai  per amžius  taip buvo ir bus.Kas renką valdžią,užtenka pasižiūrėti laidą - klausymėlis.

 
                                  Pagarbiai, Gediminas Kairys Europos Sąjunga ( seniau Tarybų Sąjunga ), Lietuvos ESR,( seniau  Lietuvos TSR ), Birštonas
Peržiūros: 919

Komentarai   

+26 # Atas 2018-08-08 01:16
Aišku brudas šitas LL, kaip gi ne. Nesileido finansiškai subankrotinamas, atsilaikė, jo redaktorius nesileido lengvai nužudomas, išgyveno, dabar toliau pliekia tiesą apie valdžiažmogių juodus darbus, nusikaltimus ir nieko nebijo, niekaip negali jo užtildyti net taip aukštai valdžioje sėdintys nusikaltėliai! Tikrai rakštis, tikras brudas. O mes vistiek su tavimi, ,,brude", laikykis!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Antanas 2018-08-09 16:52
Šiame laikraštyje ir disidentė vienuolė N. Sadūnaitė ir tautos patriotai, dvasinnikai randa galimybę pasidalinti svarbia tiesa, kuri nerūpi netgi katalikiškos pakraipos žiniasklaidai. Ačiū REDAKTORIUI. Laikraštis tikrai išperkamas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Zenonas Priekuliškis 2018-08-09 21:13
Apie ką rašo, jie taip jį ir vadina. Padorūs žmonės pritaria "Laisvam laikraščiui" kai kieno vadinamu "brudu". Brudas nemėgsta brudo. Aš pritariu "Atas". Redaktoriui-disidentui Aurimui Drižiui ištvermės ir kantrybės. Teisingumas nugalės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti