visus šiuos metus veikė parlamentas, vyriausybė, prezidentai, jei dabar Lietuvos viduryje veikia mafija?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.63 (4 Votes)

 

 

 

 

Bronislovas Burgis

 

Liepa 26 d., 07:34 · 

 

„Pravieniškių mafija“ – skelbia dokumentinį serialą vienas portalas.

Žinodamas, kad netrukus minėsime Sąjūdžio 30-metį, galvoju kompleksiškai:

1. Ką visus šiuos metus veikė parlamentas, vyriausybė, prezidentai, jei dabar Lietuvos viduryje veikia mafija? Ar jie visi buvo tokie neišprusėliai, jog nežinojo, kad tūkstančiuose pasaulio kalėjimų klesti nusikalstamumas? O iš sovietų paveldėtuose – visuose!

2. Skaitau tuos straipsnius, o mintyse tik du žmonės: ten dirbantys Jolanta ir Virginijus Adžgauskai (šis - jau tik dirbęs! Žr.komentarą.). Jeigu tada, mano „byloje“, teisėsauga, žiniasklaida, valstybė būtų veikusios teisingai ir garbingai, gal jau tada ta mafija būtų pabrukusi uodegą?

3. Aš akivaizdžiai gimiau per anksti. Jei būčiau gimęs penkeriais metais vėliau, manęs nebūtų išvežę į Sibirą, nes „tautų tėvas“ tada jau būtų buvęs pragare; jei būčiau gimęs penkeriais metais vėliau, tai jau (gal?) Pravieniškių mafija būtų buvusi sudorota ir daug, daug, daug žmonių būtų išmokę pamokas...

***

Kodėl mūsų šalyje nėra prisiekusiųjų teismo? Todėl, kad mūsų Temidė užrištomis akimis, bet neužsiūtomis kišenėmis.

 

 

 

 

 

 

 

 

Peržiūros: 1123

Komentarai   

+25 # val 2018-08-03 11:34
uztektu pakarti keleta ir isivyrautu tvarka :o
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # nuomonė 2018-08-07 02:12
28 metus mūsų ir prezidentai ir premjerai buvo akli ir kurti,kad nematyti tokio "valstybės nužmogėjimo",...nematė ,kaip tratinama valstybė milijonais...todėl ,kad į valdžią paskiriuamos "marionetės" tik dėl grožio,o valstybė ir jos žmonės jiems nerūpi.....kol valstybėje nebus teisingumo,tai valstybė į priekį nejudės..kodėl 28 metai po nepriklausomybės -neturim -N E P R I K L A U S O M O S TEISĖSAUGOS,KODĖL nei vienas valstybinis vagis nepasodintas ištratinęs milijonus...kokioje vokietijoje ,tai būtų nesuvokiama...kada "pareigūnas" išvadina dorą ir garbingą buv teisėją - p ū l i n iu,kuri net kyšių neėmė,...KODĖL MŪSŲ VALSTYBĖJE -DORI IR GARBINGI IR GABŪS ŽMONĖS - P Ū L I N I A I, o kurie ima 'kyšius "tai elitas,net kai kurie apdovanojami ordinais ir medaliais"medalininaki" ko jie bus verti,...stalinas irgi dalijo saviems medalius,kabino ordinus-K O JIE DABAR V E R T I?????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti