Agnė Širinskienė : "Apmaudu, kai apsimelavę pareigūnai išlaiko Seimo pasitikėjimą ir savo postus"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Agnė Širinskienė

Apmaudu, kai apsimelavę pareigūnai išlaiko Seimo pasitikėjimą ir savo postus - taip, kaip tai įvyko su VRK nariu V. Semeška. Pabaigiant šią nemalionią istoriją - dar vienas minėto asmens ranka surašytas dokumentas, kurį jis pateikė Aukštesniąjai ekonomikos mokyklai. Dokumente, kuris buvo pateiktas stojimo metu, V. Semeška giriasi baigęs aukštąjį mokslą (germanistiką), "Vokietijos institute", kai tuo tarpu mandatų komisijai galėjo pateikti tik kursų baigimo pažymėjimą Goethe’s institute, Duisburgo mieste. Beje, prieš savo akis matau ir raštą, kuriame Goethe’s institutas tvirtina, kad savo padalinio Diusburge neturi.

 

 

 

Matyt, tik TS-LKD narys gali turėti tokius retus gebėjimus: baigti neegzistuojantį instituto padalinį, kitus įtikinti, kad kursų baigimo sertifikatas yra aukštojo mokslo diplomas - germanistika iš Vokietijos ir paskui dar įtikinti Seimą, kad visas šitas melas yra tiesa. Tiesa, įtikinėti padėjo ir TS-LKD frakcija: trys jos nariai akylai stebėjo slapto balsavimo kabinas, kad, neduokdie, koks mažiau lojalus TS-LKD narys neužeitų, neprabalsuotų slaptai ir nepasmerktų melagio.

Peržiūros: 870

Komentarai   

+11 # jeronimas 2018-07-01 21:42
Uz dokumentu klastojima apturint apciuopiamos naudos,yra baudziamas straipsnis.O straipsnyje nera priambules,kad koncervatnykas pagal si baudziamo kodekso straipsni butu nebaudziamas.Tad kas neleidzia va tokiu niekseliu patraukti atsakomyben??? Gal seimas jau patapo aferistu prieglobsciu??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Liepa 2018-07-02 16:32
P.Agne,Jums apmaudu, kad apsimelavęs pareigūnas išsilaiko poste, o mums apmaudu,jog melagis liko poste vien todėl, kad popietiniame posėdyje buvo tik trčdalis seimo narių. Kada piimsit įstatymą ,rimtai drausminantį juos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Pensininkas 2018-07-09 00:53
Agnyte,pypt , pypt ,ir ko Tu ten sėdi?Jei matai,kad Tave(o kartu ir kitus) apipisinėja,o padaryti nieko negali,.....atsiprašau,.......,toliau pati supranti,ką noriu pasakyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti