Prie A.Juozaičio jau klijuojasi Lavaste

Peržiūros: 3236
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.21 (7 Votes)

Valdas Vižinis

 

#sekujuozaiti

Visą dieną galvojau, rašyti – nerašyti. Ir negaliu..

Arvydas Juozaitis: Laima, kai vykome kitados į TALINĄ -- senuoju Livonijois karo keliu -- tai juk buvo ir kelias į laisvę.@

 

Laima Lavaste: Arvydas Juozaitis taip,Arvydai,visada man buvai moralinis idealas!Myliu,gerbiu,tikiuosi! Parašysiu Tau asmeniškai dėl vienos idėjos.

 

Taip. Radau sekdamas , bandydamas padėti Arvydui patekti ten, kur išties privalo būti. Ne klanams. Būti žmonėms. 

Ir štai ..Lavastė. Ją nuolat vadinsiu pavarde. Pirmą kartą po 30 metų Arvydo nebuvimo politikoje ir kylant, o juk mes visi jaučiam, galingam skrydžiui, atsiranda ji. Gerbianti, mylinti, tikinti.

 

Mes ją žinome kitokią Arvydas Juozaitis. Lavastė Klonio gynėjams - greta Stankūnaitės. Dvynės moterys, kvepiančios imbieriniais sausainiais. Straipsnis po straipsnio mums brėžusi pavyzdingos motinos portretą ir vykdavusi pas Kedžius vėliau jau negyvos Naruševičienės automobiliu. Žmonės matė ir žino. Ir mąsto. Ir supranta.

 

Jie ateina pas tave, Arvydai. JIE. Per JĄ. Tik ją JIE gali tau, 30 metų gyvenusiam skyrium nuo politikos, pasiųsti ir tikinčiam padorumu bandyti įskiepyti šalia tokią. Gerbiančią, tikinčią, mylinčią. Pasitikėjimui, vėliau - žinios perdavimui. Dar vėliau, neabejoju, - sandėriui su velniu. Geras ir tikslus žodis.

 

Gera žinia - jie bijo, Arvydai. Tavęs. Bijo jau dabar. Ir jei jiems pavyks, Klonio gynėjams tapsi nusivylimu. Nusivylimu tapsi ir tokiems sąžinės žmonėms, kaip Nijolė Sadūnaitė ar a.a. monsinjorui Alfonsas Svarinskas. Visiems pasipiešinusiems siaubingai neteisybei...

 

Tavo valioje, Arvydai, ši mylinti, tikinti Lavastė. Ateinanti. Ir aišku - jei bus ji - su tavim nebus mūsų.

Tapsi TIESOS žmogumi arba mėsos. Trečio kelio ne ..

Komentarai   

+39 # Antanas 2018-07-01 17:05
"Prisiklijavo" prieš pat rinkimus Laimutė - "MARIJA" KGB slapyvardžiu, kad iš tremtinių šeimos ir kad rekomendavo rajono sąjūdininkai. "MARIJA" iki tol niekada nepažinojusi parapijos kunigo.( Bet gerai žinojo KGB, kaip veiklų ir turintį pasitikėjimą visame rajone ) Pasipiršo "MARIJA" kunigui sekmadienį, kad būtų rinkimuose vienu iš patikėtinų, nes rajone buvo žinomas kaip veikliausias ir aktyviausias kunigas. Tikintieji kalbėjo (jų dauguma) jei šis kunigas reklamuoja kandidatę, tai balsuosime už ją. Išrinko. O po to visas rajonas spjaudėsi ir kitai kadencijai išsirinko geriau alkocholiką deputatą ( alkašų KGB neverbavo, nes jie išsiplepa girti) nei su slapyvardžiu "MARIJA"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+74 # Ramūnas 2018-07-01 18:42
Tik asilas tokia gyvatė gali uzantin įsidėti..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # jeronimas 2018-07-01 21:22
Negaliu patiketi aprasyta situacija?? Valdai,ar tai tiesa?? Nejau Juozaitis eitu su velniu i kova??? Juozaiti,ar tiesa,kad uzsikisai i uzanti gyvate???Ar cia kazkokie gandai???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # vagys 2018-07-01 22:54
taip |marija | buvo pasivadinusi Laima=Liucija Andrikiene,o Lavaste turi kita pseudonima...nuo dalio.s..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Negaliu į tą ryžą 2018-07-02 19:55
Žiurkę žiūrėt nuo Garliavos laikų
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti